עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

Re: עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

הודעה על ידי katya » 14 ינואר 2015 17:01

לפני שאתה מסגיר את עצמך תקרא את טרגט 21 ותוציא חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי

Re: עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

הודעה על ידי אורח » 14 ינואר 2015 15:41

לא נראה אפשרי להימנע מכלא לאור חומרת העבירות שלך. קרוב לוודאי שתקבל תקופת מאסר ממושכת מאחר ואתה עריק שנה וחצי וזה בנוסף להשתמטות שלך בעבר שלא תורמת לעניין. בנוסף אתה גם תקבל ככל הנראה רישום פלילי על העריקות הזו, שזה כבר השלכות חמורות להמון שנים על חייך האזרחיים בעיקר בקבלה למרבית העבודות.
בקיצור עליך בהחלט להכין את עצמך נפשית להמון כלא ולאפשרות של רישום פלילי עם כל המשתמע מכך. מומלץ להיוועץ עם עורך דין צבאי לפני שתסגיר את עצמך.

עזרה דחופה.... אני מסגיר את עצמי שבוע הבא

הודעה על ידי 1515 » 14 ינואר 2015 10:55

בבקשה תענו לי על כמה שאלות דחופות.
אני ההיתי משתמט חודש וחצי עצרו אותי ונכנסתי לכלא ל20 יום לאחר ששיחררו אותי קיבלתי סיפוח לאותו יום לבקום לא התייצבתי ועבר כבר שנה וחצי.
אני יתום מאבא. ואמא שלי לא 100% שתיהיה בריאה יש לה סוכרת ואני עוזר לה הרבה היא גם לא כשירה לעבודה .המצב בבית לא הכי טוב חובות וכאלה.
גם לי יש קצת בעיות רפואיות לא חמורות אלרגיה וכאלו. ובשנה האחרונה שמתי לב אבל אמיתי שאני סובל מדיכאון יושן הרבה אוכל הרבה והתרחקתי מרוב החברים שהיו קרובים אלי. היו לי גם מחשבות אובדניות אבל אני אני לא מאמין שאני מסוגל להתאבד או לפגוע בעצמי משמעותית. חשוב להזכיר שלא עברתי שרשרת חיול אין לי חוגר.
1- אפשר להימנע איכשהו מעונש מאסר?
2- אני רוצה חוות דעת של פסיכיאטר ואין לי כסף לפרטי מיון יעזור במצב הזה?
3- על פי ניסיונכם מה העונש שצפוי לי בערך פלוס מינוס שאני ידע למה להתכונן?
אם למישהו יש רעיונות איך להמשיך הלאה זה יעזור מאוד.
נ.ב יש לי מסמכים להכול רפואיים של אמא שלי ושל אחותי שיש לה ocd שזה חרדות וכאלה והיא מטופלת במכון לרפואת הנפש ורשום במסמכים שלה שאני עוזר לה הרבה וכמובן תדפיסים מהבנק וכולי לי לבד יש הלוואה 50 אלף שלקחתי בשביל אמא שלי. תודה מראש לכול מי שיעזור!!

חזור למעלה