צריך עזרה ממישהו שמבין.

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: צריך עזרה ממישהו שמבין.

Re: צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעה על ידי אורח » 17 מאי 2009 09:03

אורח כתב:יצאת על פרופיל 45 וחזרת כנהג בוס ועוד של סא"ל תהנה ממה שיש לך ואל תנסה "לברוח" גם מזה אני הייתי נהגת יחידה וגם נהגת צמודה של סגן מפקד היחידה שלי עשיתי תורנויות נהגים וכוננות הקפצות אבט"שים כמו גדולה וזאת חויה סוף הדרך פשוט תהנה ותזרום בהצלחה.ובעצם עניתי לך כן אתה יכול לצאת לאבט"ש!!!"לצאת לאבט"ש כנהג ולא כשומר"

Re: צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעה על ידי אורח » 17 מאי 2009 09:01

יצאת על פרופיל 45 וחזרת כנהג בוס ועוד של סא"ל תהנה ממה שיש לך ואל תנסה "לברוח" גם מזה אני הייתי נהגת יחידה וגם נהגת צמודה של סגן מפקד היחידה שלי עשיתי תורנויות נהגים וכוננות הקפצות אבט"שים כמו גדולה וזאת חויה סוף הדרך פשוט תהנה ותזרום בהצלחה.ובעצם עניתי לך כן אתה יכול לצאת לאבט"ש!!!

Re: צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעה על ידי אורח » 21 אפריל 2009 19:42

סימן שאלה ? כתב:יצאתי מהצבא על 21 וחזרתי על פרופיל נפשי45. עכשיו אני נהג בוס. יש בקרוב אבטוח ישובים של שבוע. השאלה שלי היא אם מותר להם לשלוח אותי לשמור עם נשק עם פרופיל 45 ? ובגלל שהוא בדרגת סא"ל אז יש לי תורניות של נהגים, אבל אבט"ש?!
צריך עזרה ממישהו שמבין...


בעלי פרופיל 45 נפשי לא פטורים משום דבר, וזה כולל אבט"ש.
אבט"ש נעים :) אם יש לך אינטרנט בטלפון תכתוב לנו מהמגדל איך הולך האבט"ש :mrgreen:

צריך עזרה ממישהו שמבין.

הודעה על ידי סימן שאלה ? » 21 אפריל 2009 17:32

יצאתי מהצבא על 21 וחזרתי על פרופיל נפשי45. עכשיו אני נהג בוס. יש בקרוב אבטוח ישובים של שבוע. השאלה שלי היא אם מותר להם לשלוח אותי לשמור עם נשק עם פרופיל 45 ? ובגלל שהוא בדרגת סא"ל אז יש לי תורניות של נהגים, אבל אבט"ש?!
צריך עזרה ממישהו שמבין...

חזור למעלה