רקע בסמים כדרך להשתחררות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: רקע בסמים כדרך להשתחררות

Re: רקע בסמים כדרך להשתחררות

הודעה על ידי daled » 27 יולי 2009 16:32

כל הדרכים לצאת הצבא, באמצעות יצירת "בעיה" את המפקדים אינן צפויות נגמרים של ביקורו של "חזיר הבר", בית משפט צבאי "mishpat" אשר נקודה ראפוית במבט תהיה בפני המפקד שלך ב tofes tluna. כפי שניתן להבין מן הסתם, זה יהיה קצת מגמתי ופשוט נתנו כל הפעולות שלך תהיה פרשנות בשם " ishtamtut" dugma leamrada וכו ' המסקנה אחת - אין כניסה ישירה לתוך התנגדות עם הצבא כך שהוא לא יאפשר את זה כדי לפרש את הפעולות שלך, נניח, לא עם נקודת מבט ראפוית, ולשלוח אותך לכלא. חיילים רבים רואים בטעות מאסר כפי הזדמנות להשיג לשחרור מוקדם של שירות צבאי ואפילו תפיסה כי הכלא ובכך לשחרר כמעט את כל comers, «לא מסכים ללכת 21פרופיל», ורק אם החיילים נראה במצוקה רגשית ואיים להטיל על ידיהם - השחרור של שירות מובטחת.
בהקשר זה יצוין, כי, למעשה, פסיכולוגים ו וקב"נים הכלא רחוק לפעול מיד כדי לבדוק את כל אסיר המתלונן פסיכיאטרי בעיות, אך לאחר בדיקה, לא לקבל את כל ההמלצות של שחרור מן השירות. בנוסף, מאסר בפועל ו פסיכיאטרים, פסיכולוגים, שלא כמו הקולגות שלהם, עובדים על חלקים אחרים של הצבא, שומעים רבות סיפורים כאלה, ועל כך הכמויות שהם לפתח חסינות כדי להפחיד את ניסיונות התאבדות או להטעות את דרך אחרת.


צבא - קשה ומנוסים היריב, לא סלחני שלך לטעויות, והוא לא חש את כל הבעיות שלך, אין צורך לומר כי טבעת איתו אתה פשוט צריך ללכת מוכן ועמוק למד את כל החוקים לא אנושיים אכזרית להילחם על החופש, ואולי אפילו בחיים.

Re: רקע בסמים כדרך להשתחררות

הודעה על ידי אורח » 27 יולי 2009 14:47

לא חושב שהם ישחררו אותך כ''כ מהר.
אנשים כמוך הם שולחים בדרך כלל לנערי מכ''ם.

אני מניח שתצטרך לעשות להם המון בלאגן,אבל עדיף שתחכה לתשובה יותר מוסמכת.

רקע בסמים כדרך להשתחררות

הודעה על ידי אזרח למופת » 27 יולי 2009 13:13

שלום לכולם.

אתחיל בכך שאני החלטתי שאני לא מתגייס לצבא. הייתי בצו ראשון לפני כשבוע ואמרתי להם את זה.
יש לי כ-10 תיקים פתוחים על שימוש אישי ובראיון האישי אמרתי שאני מתכוון להמשיך ולעשן ושאני לא מתכוון להפסיק שימוש רק בשביל השירות הצבאי.

לפני יומיים קיבלתי מכתב זימון שני לתל השומר (לא היה רשום בו את המילים "צו שני" אז אני לא סגור על מה זה בדיוק).אני אשמח אם תגידו לי מה אני יכול להגיד להם בשביל לגרום לשחרור הכי "נקי" שאפשר.

חשבתי שהעובדה שיש לי עבר פלילי והעובדה שאני לא רוצה להתגייס היא מספיקה כדי לקבל שחרור מידי. מישהו יודע עוד כמה הפרוצדורה ארוכה? מה אני עוד צריך לעבור?

חזור למעלה