אני "עריק" שנמצא בחו"ל

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי דני » 28 דצמבר 2009 17:55

תודה לכולם על העזרה. יש כמה דברים שלא אמרתי אני בן 25 קיבלתי כל שנה דחייה בגלל שהייתי "עתודאי עולה" עובדה שבגללה היה לי קשה לצאת על 21 נפשי שניסיתי עוד כשהייתי בארץ.אני כמובן לא רוצה להיות בצבא ואם כן אז רק ע"מ לצאת משם כמה שיותר מהר

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי shual » 26 דצמבר 2009 05:05

נראה לי שאתה יכול לתאם ביקורים בלי להיעצר,
וגם אם תגיע לארץ אני לא בטוח שישר עוצרים אותך בשדה התעופה (רצוי שתברר את זה).

בכל אופן גם אם תחליט שאתה חוזר, על מנת לשבת בכלא - לראות קב"ן ולצאת מהצבא, או לחילופין להיות קצת בכלא ואז לעשות שירות מלא (אם מסיבה כלשהי אתה רוצה לעשות את זה) - אתה לא תשב יותר מדי זמן בכלא. זאת תהיה יותר ישיבה סמלית שכזאת.

יש לך מישהו לפנות אליו שם דרך השגרירות, שיכול כביכול לתת לך פטור - הבנתי שזה קשה עד מאוד מאוד. ושגם עם עורך דין וקשרים רוב הסיכויים שתקבל פשוט לא.

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי Weef » 26 דצמבר 2009 00:50

להלהלה כתב:יש המון אנשים שגרו בחו"ל ולאהתגייסו ואמרו שאין להם זיקה לארץ לא מרגישים חיבור למדינה ולצבא (לא מרגישים מספיק ישראלים כדי להתגייס) ולא גייסו אותם.


יש המון אנשים שיכולים לעוף.

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי להלהלה » 25 דצמבר 2009 20:47

יש המון אנשים שגרו בחו"ל ולאהתגייסו ואמרו שאין להם זיקה לארץ לא מרגישים חיבור למדינה ולצבא (לא מרגישים מספיק ישראלים כדי להתגייס) ולא גייסו אותם.

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי Weef » 24 דצמבר 2009 00:00

לא תוכל לחזור בלי להסכנן בכלא מבלי להסדיר את עניינך עם צהל. תצטרך להתקשר ללשכ"ג שלך ולדווח להם על מצבך, ולשאול אותם איך אתה יכול להסגיר את עצמך בלי להגיע לכלא.
אני מאמין שתמצא פתרון איתם שדרכו אח"כ תוכל לדבר עם קבן ולנסות לצאת (אתה לא יכול לפגוש קבן בחו"ל או משהו).

יכול להיות שתוכל למצוא עורך דין שנורר שימרח אותך כמה שנים עד שצהל יחליט לוותר. אבל משום שאמרת שהיית אמור להתגייס לפני כמה שבועות, בגיל גיוס (18-20) אין ככ סיכוי שזה יקרה.

עברת על החוק בזה שברחת, כלומר אתה עבריין, ועבריין צריך להיענש ;) .

Re: אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי אורח » 23 דצמבר 2009 17:33

תחזור בגיל 26 כבר לא יצטרכו אותך או מקסימום דבר עם השגרירות ועורכי דין שמבינים בזה אני מצאתי בעזרת גוגל הרבה מקרים של אנשים בחול שבעזרת עורכי דין הוציאו אותם מהצבא מכיוון שהיו בחול

אני "עריק" שנמצא בחו"ל

הודעה על ידי דני » 23 דצמבר 2009 17:13

הי רציתי לשאל מה אני יכול לעשות.אני בחו"ל והייתי אמור להתגייס כבר לפני כמה שבועות.ביקשתי בשגרירות דחייה מצבא ,קיבלתי תשובה שלילי. מה אני יכול לעשות אני רוצה לחזור ארצה רק בעוד הרבה זמן 10 חודש או יותר. מה יקרה כשאני אחזור לארץ הקודש.כמה זמן אני יהיה בכלא?יהיה לי מזה תיק פלילי???
מה כדאי לי לעשות חוץ מי לא לחזור לישראל בכלל???

חזור למעלה