אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode פעיל
[img] פעיל
[flash] כבוי
[url] פעיל
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי caladluin » 14 אפריל 2010 16:41

שכחתי מהמילה "הגירה".... כתבתי "לעבור לחול" "חול" "לצאת מהארץ", אבל שכחתי את המילה הזו... :S

בכל מקרה... אני כרגע במצב די מיואש, פשוט בגלל היחס של ההורים לרעיון, ומזה שבניגוד לבעבר, כרגע המוטיב הראשון שלי לצאת הוא ההרצון שלי ולא זה שאני "לא יכול" או זה ש"אני לא מאמין במלחמה"... למרות שאני לא מאמין במלחמה, אני כן מקבל את זה שכרגע יש צורך בצבא... אני פשוט לא רוצה להיות בו...

אני מתבלט אם יש טעם ללכת לפסיכיאטר אזרחי גם או לא, כי אני לא חושב שיש לי מספיק זמן עד הגיוס כדי שזה ישפיע...

תודה רבה!

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי לחפש אתה יודע? » 10 אפריל 2010 20:39

קבל תיקון ללינק, משום מה הלינק לפורום של שבוז ישב לי בקופי פייסט.
http://www.newprofile.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=5789&hilit=21+%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8%D7%94

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי לחפש אתה יודע? » 10 אפריל 2010 20:37

חיפוש פשוט של המילה "הגירה" במנוע החיפוש של הפורום יוציא לך לפחות שלוש עדויות של אנשים שיצאו על 21 וקיבלו ויזת הגירה/גרין קארד. הנה אחד מהם:
http://www.shavuz.co.il/forums/forum.asp?forum=45

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי caladluin » 10 אפריל 2010 13:21

ככה - בעניין של ויזת הגירה, אני צריך תגובה מאנשים שמכירים באופן ישיר מישהו שהיגר למרות 21, או שהם עצמם היגרו למרות 21. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה - חברה טובה של אמא שלי מכירה מישהו שהשתחרר על 21 ולא נותנים לא ויזה לבקר בארה"ב... ואין מעט מאוד דברים שאני רוצה פחות מאשר להשאר בישראל למשך שאר החיים שלי...
הסיבה שבגללה יש סיכוי שיהיה אכפת להם היא העניין הבריאותי, לא עניין השירות הצבאי.

תודה רבה!

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי אורח » 09 אפריל 2010 10:59

בראיון לויזת הגירה, אם לא ידרשו את הפטור אתה תמיד יכול להגיד שאתה conscientious objector.
אם כן ידרשו וכתוב שם מטעמי בריאות, זה ממש לא נורא להגיד שסבלת מאפיזודה דיכאונית בגיל 17 בגלל הצבא. זה אפילו מעיד עליך שאתה אדם נורמלי

Re: אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי bobla » 08 אפריל 2010 23:56

היי!
אין לי הרבה ידע בנושא של יציאה לפני הגיוס, אבל מה שבטוח לגבי השאלה השניה- אם זה יפריע לך להגר למדינות אחרות, זה שלא. נראה לך שזה מעניין מישהו בחו"ל אם עשית צבא או לא?? אם כבר להפך, כמו שהזכרת- שזה עלול להכשיל את התהליך של ההגירה אם תתגייס, גם אם זה לתקופה קצרה..
ועדיף לנסות לפני הגיוס, מה אכפת לך לנסות? כמה שיותר להציק. אין דבר כזה שאי אפשר לראות קב"ן, אין דבר כזה! זה מחובתם לתת לך, זה יכול אולי להימרח קצת יותר, אבל זה יקרה. עדיף לך לנסות מאשר סתם לחכות לגיוס ורק אז להתחיל הכל..
בהצלחה

אוקי... כמה שאלות, ובקשה לעצות

הודעה על ידי caladluin » 08 אפריל 2010 17:58

שלום!

ככה - קודם כל, אני רוצה להשתחרר, והגיוס שלי הוא עוד פחות מחודש. הסיבה לעיכוב בניסיון השחרור היא הסכם אם ההורים שלי שקשור לקבלת ויזה לקנדה: ההורים שלי כנראה עוברים לחו"ל, והם רצו לנסות להוציא לי את הוויזה לפני השחרור כי הם מפחדים שהפרופיל 21 ימנע ממני לקבל ויזת הגירה(בסוף מסתבר ששירות צבאי, אפילו לתקופה קצרה, מוציא אותי ממהגדרה של DEPENDANT, גם אם אני מתחת לגיל 22, ואני לא אוכל לעבור איתם אם אני אשרת...). מה שכן - אכשיו אני רוצה לעשות משהו כשאני יודע שזה לא יקרה לפני התאריך גיוס(3 מאי).
אז ככה - אני כבר ניסיתי להשתחרר, ולא הצלחתי(נאמר לי שאני לא יכול לראות יותר קב"ן לפני הגיוס, וקיבלתי פרופיל 64, למרות המלצות לשחרור מפסיכולוגית(טיפול אמיתי) ופסיכיאטר(בשביל הצבא בלבד)). הצבא החליט לשלוח אותי לטירונות, שלפי התיאור של אבא שלי(הוא ניסה לברר למה לא שולחים לי זימונים, ולשכנע אותם לזמן אותי לתפקידים "מעניינים" בלי ידיעתי) מיועדת לאנשים אם "חשש לבעיות הסתגלות". האם כדאי לנסות לצאת לפני גיוס? או שעדיף כבר לחכות לבקו"ם? בנוסף - האם כדאי ללכת לפסיכיאטר אזרחי לפני שאני יוצר קשר אם הצבא?

הדבר השני שרציתי לשאול כרגע, זה האם אתם יכולים לתת לי הצעות על לשכנע את ההורים שלי(ובמידה, גם את עצמי) שהפרופיל 21 על דיכאון לא ימנע ממני אפשרות להגר למדינות אחרות? אני לא רוצה להשאר בארץ בכלל, בלי קשר למעבר של ההורים, ורוצה לוודא שזה לא יפגע ביכולת שלי להוציא ויזת הגירה/סטודנט/עבודה בחו"ל...

תודה רבה!

חזור למעלה