יצאתי קצת מאוחר מדי

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אבוד
יצירת קשר:

יצאתי קצת מאוחר מדי

הודעהעל ידי אבוד » 22 פברואר 2010 18:24

לא מזמן יצאתי מהצבא כדי לעזור להורים שלי לשלם את המשכנתא אבל איחרתי את המועד כי הורי קיבלו היום צו פינוי
אני לגמרי מתחרט שהתגייסתי כי אם לא הייתי מתגייס אולי הייתי יכול לעזור,לפני הגיוס חשבתי שהצבא יעזור לי כלכלית
תשלומי משפחה ואפשרות לעבוד אבל לא ראיתי מהם כלום שלחו אותי לעשות קורס בטכני ושדיברתי אם כל מיני גורמי צבא
והמשקית תש על המצב שלי ואמרתי שיש להורים שלי צו הוצאה לפועל קיבלתי תשובות כמו "אתה חייל ואין מה לעשות באת לתרום"
ושטויות כאלו אני שונא את הצבא על האטימות שלו ואת עצמי שפחדתי לערוק כשכבר הבנתי שהצבא לא עומד לעזור לי כי אולי הייתי
מסוגל לעשות משהוא אני מרגיש כל כך מתוסכל והעירוניה שעוד מעט לא יהיה לי איפה לחיות דווקא אז הצבא היה יכול לעזור לי
כי הייתי נחשב חייל בודד וזה,החיים חר@ כל מי שבמצב שלי לפני הגיוס אל תצפו לעזרה מהצבא אם יש לכם אומץ תתגייסו ונסו
לתת את כל מה שיש לכם כדי לצאת עוד בבקום או בטירונות ואם לא אל תתגייסו ותיו משתמטי גיוס כמה שצריך כי העונש על השתמטות
הוא הרבה יותר קטן מעריקות בינתיים ההורים שלי עושים מאמצים להשאיר את הדירה נקווה לטוב בהצלחה לכולם.
אורח

Re: יצאתי קצת מאוחר מדי

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2010 18:53

אבוד כתב:לא מזמן יצאתי מהצבא כדי לעזור להורים שלי לשלם את המשכנתא אבל איחרתי את המועד כי הורי קיבלו היום צו פינוי
אני לגמרי מתחרט שהתגייסתי כי אם לא הייתי מתגייס אולי הייתי יכול לעזור,לפני הגיוס חשבתי שהצבא יעזור לי כלכלית
תשלומי משפחה ואפשרות לעבוד אבל לא ראיתי מהם כלום שלחו אותי לעשות קורס בטכני ושדיברתי אם כל מיני גורמי צבא
והמשקית תש על המצב שלי ואמרתי שיש להורים שלי צו הוצאה לפועל קיבלתי תשובות כמו "אתה חייל ואין מה לעשות באת לתרום"
ושטויות כאלו אני שונא את הצבא על האטימות שלו ואת עצמי שפחדתי לערוק כשכבר הבנתי שהצבא לא עומד לעזור לי כי אולי הייתי
מסוגל לעשות משהוא אני מרגיש כל כך מתוסכל והעירוניה שעוד מעט לא יהיה לי איפה לחיות דווקא אז הצבא היה יכול לעזור לי
כי הייתי נחשב חייל בודד וזה,החיים חר@ כל מי שבמצב שלי לפני הגיוס אל תצפו לעזרה מהצבא אם יש לכם אומץ תתגייסו ונסו
לתת את כל מה שיש לכם כדי לצאת עוד בבקום או בטירונות ואם לא אל תתגייסו ותיו משתמטי גיוס כמה שצריך כי העונש על השתמטות
הוא הרבה יותר קטן מעריקות בינתיים ההורים שלי עושים מאמצים להשאיר את הדירה נקווה לטוב בהצלחה לכולם.

מערכת של זונות...
מישהי

הודעהעל ידי מישהי » 22 פברואר 2010 19:47

ואי הצבא הזה פשוט כל כך מגעיל ואטום!!!!!!!!
לא שווה להתגייס בכלל !!!
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 25 פברואר 2010 13:19

אחי מאוד מאוד ממליץ לך עם הסיפור הזה לפנות לערוץ 10. אם המצב באמת איך שאתה מתאר יש כאן הגזמה משמעותית, והתגובה הזאת "באת לתרום אין מה לעשות", ההיתי כל כך יוצא על החיילת שאמרה את זה במקומך שהיא בעצמה היתה יוצאת על נפשי אחר כך, בת של כלב. תכלס שאני קורא את זה קשה לי להאמין.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד