החיים שלי בזבל (חייב לספר מה החרא)

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

yudencow
יצירת קשר:

החיים שלי בזבל (חייב לספר מה החרא)

הודעהעל ידי yudencow » 02 יוני 2011 18:00

אני מצ בקרייה בשערים. היה לי תור היום לקבנית עם אמא שלי שהיה נותן לי פגישה עם פסיכיאטר. אמא שלי נקעה את הרגל שעתיים לפני, ניסינו להיכנס עם הרכב אבל אף אחד לא היה מוכן להכניס אוצנו (גם אחרי שמצאתי אישור). המפקד שלי דו פרצופי מגעיל וזה מה קורה שאתה קצין מזדיין בקרייה. בסוף באתי לבד היא הציעה לי יומיות אמרתי אני רוצה לצאת ועזבתי עם פגישה לעוד 18 יום.

לכל המתלבטים, עזבו צאו תעשו לכם טובה אין מה לראות פשוט תצילו את החיים שלכם מעבדות!
אורח

Re: החיים שלי בזבל (חייב לספר מה החרא)

הודעהעל ידי אורח » 03 יוני 2011 21:33

yudencow כתב:אני מצ בקרייה בשערים. היה לי תור היום לקבנית עם אמא שלי שהיה נותן לי פגישה עם פסיכיאטר. אמא שלי נקעה את הרגל שעתיים לפני, ניסינו להיכנס עם הרכב אבל אף אחד לא היה מוכן להכניס אוצנו (גם אחרי שמצאתי אישור). המפקד שלי דו פרצופי מגעיל וזה מה קורה שאתה קצין מזדיין בקרייה. בסוף באתי לבד היא הציעה לי יומיות אמרתי אני רוצה לצאת ועזבתי עם פגישה לעוד 18 יום.

לכל המתלבטים, עזבו צאו תעשו לכם טובה אין מה לראות פשוט תצילו את החיים שלכם מעבדות!

אתה לא בפורום הנכון אבל מילא.
יש אנשים שהולכים לקבן לא בטוחים, והופ... הוא ישר ממליץ להם על שיחרור ואז הם נתקפים בפאניקה...חושבים שאם זה כל כך פשוט וקל אולי אני עושה טעות, לא אולי!!! בטוח!!!!!!!! אהההההההההה!!!! אמאל'ה לא!! רק לא לצאת!!!!
יש אחרים שפשוט עוברים סיוט עד שמוציאים אותם לבסוף, ואלה לפחות יהיו בטוחים כל החיים בהחלטה שלהם, ויידעו בדיוק מאיפה הם יצאו ומה עשו להם עד ששיחררו אותם. אולי עדיף לך ככה. אתה לא רואה את זה ככה עכשיו אבל בטווח הארוך אתה תחשוב ככה... תאמין לי. אין דבר יותר מפכח מלהידפק. כמו במטריקס אתה אוכל את הכדור האדום. :)
אם המצב שלך מאוד לא טוב \ מחמיר, אתה תמיד יכול ללכת למיון לראות פסיכיאטר אזרחי ולקבל מענה מיידי + חוו"ד והמשך טיפול אצל הקבנים בצבא.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 4 אורחים