האם אני מפונק שאני רוצה לצאת נהצבא (פינוקי לומד ללבוש מדים)?

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

yudencow
יצירת קשר:

האם אני מפונק שאני רוצה לצאת נהצבא (פינוקי לומד ללבוש מדים)?

הודעהעל ידי yudencow » 06 יוני 2011 21:34

ההורים שלי נגד זה שאני אצא מהצבא ואבא שלי כל הזמן קורא לי מפונק. בינתיים בצבא כמעט דקרו אותי עם סכין, איימו על החיים שלי פעמיים ופתחו עליי ג'ורות לא מהעולם הזה. בזמן שאני קם כל בוקר מדוכא לעשות עבודה משעממת בחום ובקור בשער ואז לחזור לישון במקום מלוכלך עם עכברים ואנשים שאוהבים להסתלבט עליי שבאזרחות לא הייתי אפילו יורק לכיוון שלהם וזה עוד עם כומתה בכלל אז אתה מרגיש ממש "גאוות יחידה" וכבוד מאנשים שאתה בכלל משרת. יש לי נתונים גבוהים והצבא לא מנצל אותי כי אני בן יחיד שהלך ראש בראש עם הצבא וסירב לכל הזימונים, אין לי תחושת נתינה ולא סיפוק.

האם אני מפונק שאני רוצה לצאת מהצבא ולא מנסה לפתור את זה בתוך המערכת, להחליף תפקיד/בסיס, לנסות להתחבר, להוציא תש וכו?

האם כדאי לי להישאר ולשמור על התמיכה הכספית של ההורים או "זמן זה כסף" וזמן הוא דבר מוגבל ואני פשוט צריך ללכת עם האמת שלי ולצאת בלי לראות בעניים?
פרופילניק

Re: האם אני מפונק שאני רוצה לצאת נהצבא (פינוקי לומד ללבוש מדים)?

הודעהעל ידי פרופילניק » 06 יוני 2011 21:52

התשובה בגוף השאלה. קשה להגיד שמי שרע לו בצבא - מפונק בכך שהוא רוצה לצאת.

רק אתה יכול לענות לשאלות בנוסח "מה אני צריך לעשות".
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 יוני 2011 15:25

yudencow כתב:ההורים שלי נגד זה שאני אצא מהצבא ואבא שלי כל הזמן קורא לי מפונק. בינתיים בצבא כמעט דקרו אותי עם סכין, איימו על החיים שלי פעמיים ופתחו עליי ג'ורות לא מהעולם הזה. בזמן שאני קם כל בוקר מדוכא לעשות עבודה משעממת בחום ובקור בשער ואז לחזור לישון במקום מלוכלך עם עכברים ואנשים שאוהבים להסתלבט עליי שבאזרחות לא הייתי אפילו יורק לכיוון שלהם וזה עוד עם כומתה בכלל אז אתה מרגיש ממש "גאוות יחידה" וכבוד מאנשים שאתה בכלל משרת. יש לי נתונים גבוהים והצבא לא מנצל אותי כי אני בן יחיד שהלך ראש בראש עם הצבא וסירב לכל הזימונים, אין לי תחושת נתינה ולא סיפוק.

האם אני מפונק שאני רוצה לצאת מהצבא ולא מנסה לפתור את זה בתוך המערכת, להחליף תפקיד/בסיס, לנסות להתחבר, להוציא תש וכו?

האם כדאי לי להישאר ולשמור על התמיכה הכספית של ההורים או "זמן זה כסף" וזמן הוא דבר מוגבל ואני פשוט צריך ללכת עם האמת שלי ולצאת בלי לראות בעניים?

כשלאמא ואבא שלך כואב הראש הם לוקחים כדור נגד כאבים? מה זה הפינוק הזה?? מה לאבא שלך אין ביצים להתמודד עם טיפת כאב? בטח יש להם תחת דשן מרוב רביצה על ספות וישיבה בעבודה המפנקת שלהם על התחת 99% מהיום, מתי לאחרונה הם עבדו קשה בחיים שלהם?
אז מי לא מפונק? כולם מפונקים. פינוק זה לדאוג לעצמך, ומי שלא דואג לעצמו ידפקו אותו בתחת, ומי שנדפק בתחת מתעצבן על מי שלא נדפק, אז הוא מנסה לעשות עליו מניפולציות וקורא לו "מפונק" מקנאה.

תסתכל על המקרה של לוחמי השייטת ששחו בירקון, הם לא היו מפונקים נכון? עשו מה שאמרו להם, לא התלוננו, ואז אחרי שנים כשהתברר שהרבה מהם חולים מה קרה להם? מה עשו בשבילם? באותו הזמן שהם שחו בירקון היו "מפונקים" שישבו במשרד ועשו מעט מאוד עבודה, ועכשיו הם נהנים מהחיים, יוצאים לחופשות, נכדים ארוחות כיף בילויים, ולוחמי השייטת שחלו, מה הם עושים באותו הזמן? בתי חולים? הקרנות? גוף שנפגע קשות מהטיפולים והזדקן פי 100? אז מה רע בלהיות חכם ולדאוג לעצמך? או במילים אחרות "מפונק"? לך תשאל בפורום נכי צה"ל איך זה להיפגע נפשית או פיזית בצבא, לך תשאל איך זה לחיות עם טראומות ונכויות.

להורים שלך יש מנטליות של חסרי שכל. כמו שההורים של העבדים השחורים באמריקה חינכו את הילדים שלהם להיות עבדים, כי זה כל מה שהם ידעו, כי הם היו חסרי השכלה, כך גם ההורים שלך - אין להם השכלה אז מה ש"נכון" בשבילם זה מה שנראה להם ש"כולם" "צריכים לעשות", אין להם חשיבה עצמאית ובגלל זה הם גם לא עושים כלום בחיים שלהם חוץ מלשרוד ולגדל כפילים חסרי מחשבה בדמותם. תסתכל על ההורים שלך, הם כל כך מוצלחים שאתה רוצה להיות בדיוק כמוהם? אם כן תקשיב להם ותעשה בדיוק מה שהם אומרים לך, מבטיח לך שתהיה אומלל בדיוק כמוהם, אם לא יותר.
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 12 יוני 2011 19:40

לאורח האחרון, אהבתי שנתת דוגמאות קיצוניות כי זה ממחיש כמה עגום העולם ודרך המחשבה של ההורים שלי, אבל זה עדיין משאיר אותי בדילמה של כסף מול זמן. 14,000 ועוד 21 שקל לשעה שבהם אני לומד ומפתח את הגוף שלי או שנתיים וחצי וכמה כסף שאני צריך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2011 04:41

yudencow כתב:לאורח האחרון, אהבתי שנתת דוגמאות קיצוניות כי זה ממחיש כמה עגום העולם ודרך המחשבה של ההורים שלי, אבל זה עדיין משאיר אותי בדילמה של כסף מול זמן. 14,000 ועוד 21 שקל לשעה שבהם אני לומד ומפתח את הגוף שלי או שנתיים וחצי וכמה כסף שאני צריך?

כן החיים מלאים בדילמות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2011 01:50

צר לי, אבל אמרת את כל זה להורים שלך וכל מה שיש להם לומר לך זה שאתה מפונק, הייתי במקומך מפסיק לקחת עצות מהם ושולט בחיים שלי בעצמי. יש הורים דפ"רים, כנראה שההורים שלך כאלה.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 5 אורחים