ניסיון להבין את עמדתכם

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: ניסיון להבין את עמדתכם

הודעהעל ידי dudu_dudu » 21 דצמבר 2011 22:01

אורח כתב:
לאמשנה כתב:מעניין אותי עם בן ימשיך להגיד. אפשר להגיד שאנשים פה קטלו את כל מה שהוא אמר.
גם ככה האשכול דיי אירוני, הוא בכלל לא מנסה להבין את העמדה שלנו אלא להטיף לנו מוסר.

בן בן בן בן זונה
יאכל הרבה חרא בצבא
ואז יבכה לאמא אמא אמא
כי בטח אבא שלו אוכל בננה

כנראה אבא שלו זה איזה מפקד בצבא ובנצילה לא יודעת מה לעשות עם עצמה כי תאמת הוא לא רוצה להתגייס אבל אבא שלו מכריח אותו להתגייס ולא הוא תולה לו את הביצים חחחחח
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 22 דצמבר 2011 18:54

משום מה פיספסתי את התגובה הזאת.

[quote="לאמשנה"]בן, אני מבין אותך, אבל לפי דעתי הסיבה של כל אחד פה להשתמט (לא מגיעה למילה הזאת קונוטציה שלילית) מוצדקת וניתנת להבנה ושוקלת יותר מהדעה שלך.
בוודאי... מגיעה למילה הזאת קונוטציה חיובית ויותר מזה, צריך לצ'פר משתמטים :idea:
מוצדקת וניתנת להבנה? חחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

שמתי לב שלא היית בצבא.. זה כבר מוריד ערך מהמילים שלך.
אתה יכול לחפש דרך להוריד מערך המילים, או יותר נכון ממשמעות המילים אבל זה בטח לא יקבע אם זה נכון או לא.

ועכשיו, אתייחס לסיבה שלי לסרבנות:
אי מימוש עצמי. אפשר גם לאמר את זה על רבים אחרים.
כשתוקעים אותך במערכת שמתיימרת להיות דובון אכפת לי (אפילו לא קרובה לוואנאבי) בתנאים מחורבנים (400 שקל לחודש? באמת?) ותוקעים אותך במשהו מדכא אף אחד לא ירצה לשרת כי בתאכלס.. הכלל מחרבן פה על הפרט. אז לפרט לא נשאר כלום חוץ מלהיות אינטרסנט ואנוכי כי אחרת סביר להניח שהפרט יאכל גושים גדולים חומים כאלה.

"מתיימרת להיות דובני איכפת לי" כמה מצחיק אותי לראות את הדימויים האידיוטים האלו, בלי המערכת הזאת לא היית קיים בכלל.
אתה אידיוט ועצלן... לאורך כל הנושא הזה הקלדתי פעם אחר פעם למה השכר נמוך ולמה התנאים לא בשמיים והאמת? דיי התעייפתי... אז במקום לחזור על דברים שנאמרו כמעט ע"י כל מגיב שני כאן ולחשוב שהמצאת את הגלגל פשוט תקרא תתגובות, זה יחסוך לך ויותר חשוב לי.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 22 דצמבר 2011 18:56

פרופיל21 כתב:אני לא מבין מה הקטע שלך. כולנו אגואיסטים בני זונות... אילו תשובות חשבת שתקבל פה? :roll:

לפחות אחד כאן מעיד את זה על עצמו ועל האחרים- ס'חה על הכנות.
למען האמת, בהתחלה חשבתי שמדובר באנשים עם סיבות ומטען, אבל ככל שהדיון הזה מתקדם אני נוכח להיוודע שלא מדובר כאן בסיבות אמיתיות, אלא באוסף של בלילות ודיבורים באוויר, מה שעוד יותר מעניין זה שככל שהדיון הזה מתקדם הטיעון שהעלת בהחלט מוכיח את אמיתותו.
סיכמת את זה בצורה דיי נכונה לשם שינוי, למעשה כבר אין לי שום קטע... איזה קטע אה? הוא התמוסס במהלך הנושא הזה.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 22 דצמבר 2011 18:59

לאמשנה כתב:מעניין אותי עם בן ימשיך להגיד. אפשר להגיד שאנשים פה קטלו את כל מה שהוא אמר.
גם ככה האשכול דיי אירוני, הוא בכלל לא מנסה להבין את העמדה שלנו אלא להטיף לנו מוסר.

כן בטח קטלו...
לא יודע מה איתך, אבל אני מתחילת השרשור הזה שמתי לב להדלדלות במספר המגיבים אתה לא חושב כך?
יותר מידי ניסיתי להבין את העמדה שלכם - פשוט לא מדובר בעמדה, אלא בטובות הנאה אישיות - תלמד זאת אירוניה :idea: .
נערך לאחרונה על ידי Ben ב 22 דצמבר 2011 19:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 22 דצמבר 2011 19:04

אורח כתב:

בן בן בן בן זונה
יאכל הרבה חרא בצבא
ואז יבכה לאמא אמא אמא
כי בטח אבא שלו אוכל בננה

חחחח בנאדם מה נסגר איתך? ברצינות... אין לך חיים? אתה אשכרה נכנס לכאן להשפריץ עצבים כבר מהתגובה הראשונה שלך.
תמצא חיים, באמת זה יכול להועיל לך גם לבריאות http://lmgtfy.com/?q=%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D
חחחח האמת שזה מעלה לי חיוך על השפתיים ותאמין לי זה בהחלט מצחיק אחרי שיצאת טיפש בהודעות הראשונות שלך ונותרת ללא מילים ירדת עוד יותר נמוך,
באמת גם אני הופתעתי!!! הטימטום שלך בהודעות הראשונות היה נראה מרהיב, אבל כעת שברת שיא - שאפו באמת ברכותיי ותנחומיי גם יחד.
בכל מקרה, תשתדל לבקר בנושא הזה אתה תחסר לי ותחשוב על הדרך על בדיחות חדשות אתה יודע... אולי כאלו שיצחיקו.
נערך לאחרונה על ידי Ben ב 22 דצמבר 2011 19:17, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 22 דצמבר 2011 19:09

dudu_dudu כתב:
אורח כתב:

בן בן בן בן זונה
יאכל הרבה חרא בצבא
ואז יבכה לאמא אמא אמא
כי בטח אבא שלו אוכל בננה

כנראה אבא שלו זה איזה מפקד בצבא ובנצילה לא יודעת מה לעשות עם עצמה כי תאמת הוא לא רוצה להתגייס אבל אבא שלו מכריח אותו להתגייס ולא הוא תולה לו את הביצים חחחחח

חחחחח דודידו אתה ה-מלך! :lol: :lol: :lol:

אתה בוכה לי בהודעות פרטיות עד כמה החיים שלך חרא ומנסה עלאק להוכיח שאתה שווה משהו, ואתה בא ומרים עוד את האף?!
אוי אוי אוי עד איפה הגענו?
בקיצור כנראה מאז שעזבת את התיכון שחכת מה זה לקבל כאפת בוקר מרעננת, אך אל דאגה! כאשר תנקה את השירותים של הרסר שכל כך פחדת ממנו (ואני בטוח שככה תמצה את עצמך על הצד הטוב ביותר :lol: ) אתה תיזכר בתחושה הנפלאה הזאת- אותה כאפה שאכלת בתיכון, ואחרי כמה כאלו כבר תחזור לעצמך ותיהיה המושפל הנחמד עם החלומות במגירה, אז תכין את העורף ואת המטאטא :lol:
נערך לאחרונה על ידי Ben ב 25 דצמבר 2011 00:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 22 דצמבר 2011 21:01

תראה קוף מדבר, החיים שלי לא חרא כמו שאמרתי לך ודבר שני אני בכלל לא הייתי ילד כאפות....
אני לא מתכוון לנקות שירותים אל תדאג אני מתכוון לצאת מהצבא המזורגג הזה כמה שיותר מהר על מנת לחיות על חשבון נטחנים בתחת כמוך.

אז תהנה בצבא מכל הלב ובאותה נשימה גם כל החיים שלך יתבזבזו....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2011 21:07

זהו, מיצינו?
בן, לך ואל תחזור, תהנה מהחיים, תסבול בצבא ותחיה טוב יותר אחרי זה.
לכל השאר, אתם באמת ילדים קטנים, שהצבא רק היה מסדר לכם קצת את השכל,
זה שיש כאן כמה דפוקים, לא אומר שכולנו באמת תואמים את ההגדרה של "21 נפשי".
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 22 דצמבר 2011 21:27

אורח כתב:זהו, מיצינו?

לא הבנתי למה אתה מתכוון? מצד אחד אתה משמיץ את הצבא בכך שאתה אומר שבנצילה תסבול שם מצד שני אתה טוען שכולם פה ילדים קטנים שרוצים לצאת על 21 ....

יצאת בכלל מהצבא על 21 אחר מנפשי? לך תטיף גם אתה בבית כנסת חתיכת אפס אתה ובנצילה זה שני הדפוקים היחידים באשכול הזה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 דצמבר 2011 00:24

בן היקר,
אני מאחל לך שירות "קרבי" מהנה ושתרגיש שאתה "גבר" ש"תורם" למדינה.

אני מאחל לך שבגיל 21 כשתשחרר ותסתכל 3 שנים אחורה אתה תזכר בטירונות שזחלת כמו עכברוש על הרצפה בגלל שאיזה ילד שגדול ממך בשנה צעק עליך לעשות ככה, ושניקית בפקודה את החרא של איזה חמור בקבע, ושחירבנת עם סטופר בשביל שחס וחלילה לא "תעמוד בזמנים" ואז תשאר עוד סופ"ש בבסיס המחורבן שלך במקום לראות את החברים (אם יש לך כאלה), ושהכסופמט לא הוציא יותר מזומנים כי אפילו התאילנדי שמנקה את הקקי של החמורים הרוויח יותר ממך ב3 שנים האלה, ושתזכר בכל הפעמים ששטפת כוסות וצלחות של מאות אנשים שלא שמים עליך זין, ושלא תשכח את כל השעות המצטברות (שעות? תתכונן לחודשים) שישבת כמו איזה נכה בש.ג עם נשק ואפוד וקפאת מקור וחיכית לאויב שלא יבוא, ושאם תשתתף באיזו מלחמה ותאבד חס וחלילה יד/רגל אז שהמדינה תחרבן עליך כמו שהיא מחרבנת על כל נכי צה"ל, שכל פעם שתראה חרדי תדע שבזמן שאתה עשית צבא הוא חי על חשבון המיסים שאמא ואבא שלך משלמים כל חודש וימשיך ככה עד שהוא ימות, שבערך חצי משכבת הגיל שלך שיכולים להתגייס לא מתגייסים, שכשלא תהיה מופתע שתקבל צו מילואים בשביל לשבת שוב כמו נכה עם נשק ואפוד באיזה חור ליד עזה (כן זה לא נגמר בגיל 21 מואהאהאה!!!) באמצע החיים, ושלא תהיה מופתע שכשתבוא לחפש עבודה, הדבר היחידי שתוכל לעשות עם מה שקיבלת מצה"ל (תעודת ש-ח-ר-ו-ר [כן, הם בעצמם מודים שהם סוג של כלא]) זה לנגב את התחת כשייגמר הניר טואלט (והוא ייגמר מהר עם המשכורת שהצבא יישלם לך), והכי חשוב...כשאתה תטחן שמירות, המשתמט ייטחן את חברה שלך בתחת!

יאללה מה אתה עושה פה? דגל 30 שניות, ביי! :D
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 23 דצמבר 2011 01:14

Ben כתב:
פרופיל21 כתב:אני לא מבין מה הקטע שלך. כולנו אגואיסטים בני זונות... אילו תשובות חשבת שתקבל פה? :roll:

למען האמת, בהתחלה חשבתי שמדובר באנשים עם סיבות ומטען, אבל ככל שהדיון הזה מתקדם אני נוכח להיוודע שלא מדובר כאן בסיבות אמיתיות, אלא באוסף של בלילות ודיבורים באוויר, מה שעוד יותר מעניין זה שככל שהדיון הזה מתקדם הטיעון שהעלת בהחלט מוכיח את אמיתותו.
סיכמת את זה בצורה דיי נכונה לשם שינוי, למעשה כבר אין לי שום קטע... איזה קטע אה? הוא התמוסס במהלך הנושא הזה.

אני לא עשיתי צבא כי אני מפחד מהאזרחות, לא קל להצליח היום... ויותר חשוב לי להצליח ולהביא הכל מהכל לילדים שלי מאשר לשרת את המדינה, שכולכם תמותו מצידי. ;)
וכמובן תגובתך תהיה : " כשאתה מתגייס אתה מגן גם על הילדים שלך " או משהו כזה...
תגובתי לזה : כסף יעזור להם יותר 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 דצמבר 2011 10:04

dudu_dudu כתב:

לא הבנתי למה אתה מתכוון? מצד אחד אתה משמיץ את הצבא בכך שאתה אומר שבנצילה תסבול שם מצד שני אתה טוען שכולם פה ילדים קטנים שרוצים לצאת על 21 ....

יצאת בכלל מהצבא על 21 אחר מנפשי? לך תטיף גם אתה בבית כנסת חתיכת אפס אתה ובנצילה זה שני הדפוקים היחידים באשכול הזה

דבר ראשון, יצאתי על 21 נפשי, כמו בחלומות הרטובים שלך.
אני לא משמיץ ומטיף לאף אחד, שום דבר, אין לי שום בעיה עם כאלו שיצאו על 21 (כי אני אחד מהם..), להפך אני אפילו בעד.
לא קראתי את כל 50 ההודעות, כי הם המון מילים ללא תוכן, אבל מה שהבנתי הוא שבא בן אדם שרוצה להבין את עמדתנו, ואתם בתגובות שלכם מראים עד כמה שאתם ילדותיים ולא מחוברים למציאות, כי לידיעתך, אדון דודו, האזרחות היא לא מקום סטירילי ויהיו לך המון שאלות ודיונים על הצבא, ואם תגיב ככה תקבל הרבה כאפות.
בנצי יסבול הרבה בצבא, אל תדאג, אבל תן לבן אדם מינימום כבוד או לפחות אל תגיב.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 23 דצמבר 2011 15:40

dudu_dudu כתב:תראה קוף מדבר, החיים שלי לא חרא כמו שאמרתי לך ודבר שני אני בכלל לא הייתי ילד כאפות....
כן... בזה כולנו בטוחים :lol:

אני לא מתכוון לנקות שירותים אל תדאג אני מתכוון לצאת מהצבא המזורגג הזה כמה שיותר מהר על מנת לחיות על חשבון נטחנים בתחת כמוך.
לדאוג? חה! היחיד שצריך לדאוג כאן הוא אתה, אחרי הכל אתה הולך לעבוד בג'וב הזה 3 שנים אז קח את זה באיזי ותנסה לבוא בחיוביות בכל זאת 3 שנים.

אז תהנה בצבא מכל הלב ובאותה נשימה גם כל החיים שלך יתבזבזו....
הטיעון הזה כבר אידיוטי ויצא לי מכל החורים... "החיים שלך יתבזבזו"
אני אגיד לך מה זה בזבוז - בזבוז זה להישאר בבית ולא לעשות כלום, מקסימום עבודות מזדמנות מסיבות יציאות, טיול מסביב לעולם וחארטות כאלו
וזה מה שבערך עושים משתמטים אחרי שיצאו מהמסגרת הצבאית, מחפשים את עצמם.
במקרה הטוב אולי מנסים להשלים איזו בגרות, לעשות פסיכומטרי ולהתקבל לאוניברסיטה וכדומה ואז הופכים להיות עבד של החיים ועבד של הזמן 3 שנים לפני כולם.
ככה שלקרא לצבא בזבוז חיים רחוק מלהיות נכון, המון אנשים התפתחו בצבא" קצינים, מפקדים חותמי קבע וכדומה וגם אם לא זה נתן להם דבר או שניים חשובים לחיים מעט ערכים וכן גם עובדי רסר כמוך ( לעתיד...) הפכו מערסים טיפשים לאנשים שאפשר לדבר איתם, לאנשים שמבינים עניין ועם מעט בגרות.

Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 23 דצמבר 2011 15:42

האמת שגם אני חש מיצוי בנושא הזה, לא באמת מצאתי את מה שניסיתי להבין.
אם לא יצאת מסיבות כמו שלהם אז מאילו סיבות יצאת? איך אתה מצדיק את השחרור שלך?
נערך לאחרונה על ידי Ben ב 23 דצמבר 2011 15:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 23 דצמבר 2011 15:43

אורח כתב:בן היקר,

אני מאחל לך שבגיל 21 כשתשחרר ותסתכל 3 שנים אחורה אתה תזכר בטירונות שזחלת כמו עכברוש על הרצפה בגלל שאיזה ילד שגדול ממך בשנה צעק עליך לעשות ככה, ושניקית בפקודה את החרא של איזה חמור בקבע, ושחירבנת עם סטופר בשביל שחס וחלילה לא "תעמוד בזמנים" ואז תשאר עוד סופ"ש בבסיס המחורבן שלך במקום לראות את החברים (אם יש לך כאלה), ושהכסופמט לא הוציא יותר מזומנים כי אפילו התאילנדי שמנקה את הקקי של החמורים הרוויח יותר ממך ב3 שנים האלה, ושתזכר בכל הפעמים ששטפת כוסות וצלחות של מאות אנשים שלא שמים עליך זין, ושלא תשכח את כל השעות המצטברות (שעות? תתכונן לחודשים) שישבת כמו איזה נכה בש.ג עם נשק ואפוד וקפאת מקור וחיכית לאויב שלא יבוא, ושאם תשתתף באיזו מלחמה ותאבד חס וחלילה יד/רגל אז שהמדינה תחרבן עליך כמו שהיא מחרבנת על כל נכי צה"ל, שכל פעם שתראה חרדי תדע שבזמן שאתה עשית צבא הוא חי על חשבון המיסים שאמא ואבא שלך משלמים כל חודש וימשיך ככה עד שהוא ימות, שבערך חצי משכבת הגיל שלך שיכולים להתגייס לא מתגייסים, שכשלא תהיה מופתע שתקבל צו מילואים בשביל לשבת שוב כמו נכה עם נשק ואפוד באיזה חור ליד עזה (כן זה לא נגמר בגיל 21 מואהאהאה!!!) באמצע החיים, ושלא תהיה מופתע שכשתבוא לחפש עבודה, הדבר היחידי שתוכל לעשות עם מה שקיבלת מצה"ל (תעודת ש-ח-ר-ו-ר [כן, הם בעצמם מודים שהם סוג של כלא]) זה לנגב את התחת כשייגמר הניר טואלט (והוא ייגמר מהר עם המשכורת שהצבא יישלם לך), והכי חשוב...כשאתה תטחן שמירות, המשתמט ייטחן את חברה שלך בתחת!

ניסוח מעניין...
מוזר שכשאני מדבר עם חברים ועם משתחררים שיצאו מהצבא הם לא מזכירים את כל מה שהעלת כאן, אלא דווקא מתמקדים בדברים החיוביים שהיו להם בצבא
וגם שכשהם מתייחסים לקשיים שהם עברו בצבא הם לא לוקחים את זה באופן אישי ונפגעים,אלא צוחקים ומעבירים על זה חוויות, אז אם (במידה וישרתת בקרבי ואתה לא סתם מבלבל את הבייצים) זה כל מה שבחרת לקחת מהשירות שלך אז באמת חבל על עוגמת הנפש שעברת, אבל אחרי הכל זה נובע מהטמטום שלך.
מה היה קורה אם כל הקרביים היו באים בגישה שלך? חחח מי היו עושים את זה המשתמטים?! :lol:

" ושלא תהיה מופתע שכשתבוא לחפש עבודה, הדבר היחידי שתוכל לעשות עם מה שקיבלת מצה"ל (תעודת ש-ח-ר-ו-ר [כן, הם בעצמם מודים שהם סוג של כלא]) זה לנגב את התחת כשייגמר הניר טואלט"

חחח... אתה יכול לנסות לשכנע את עצמך, אבל שוב בהרבה מן העבודות זה תנאי מקדים להתקבל במיוחד כעובד מדינה וכעובד בטחון, תמיד מסתכלים על שירות צבאי יש מעסיקים שיותר ויש מעסיקים שפחות.
בנוסף שירות צבאי מעניק לך בהרבה מן התפקידים ניסיון : מחשבים, טייס,רפואה, צוללות, לוחמה וכדומה, חברות יחטפו אותך אחרי שתסיים את השירות שלך בצהל, אז את ניגוב התחת אתה אוליי יכול לשכנע בזה את עצמך, אבל זה רחוק מהמציאות.
כשאני אטחן שמירות, הדבר היחיד שיעשה המשתמט זה לשבת על האסלה לחשוב על החיים האומללים העתידיים ולהנות מחירבון שקט ובטוח.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 23 דצמבר 2011 16:10

פרופיל21 כתב:
Ben כתב:

אני לא עשיתי צבא כי אני מפחד מהאזרחות, לא קל להצליח היום... ויותר חשוב לי להצליח ולהביא הכל מהכל לילדים שלי מאשר לשרת את המדינה, שכולכם תמותו מצידי. ;)
וכמובן תגובתך תהיה : " כשאתה מתגייס אתה מגן גם על הילדים שלך " או משהו כזה...
תגובתי לזה : כסף יעזור להם יותר 8-)

מה אני אגיד לך? אתה מסוג המשתמטים הקלאסיים, חושב על עצמו, דואג לעצמו, מתחמק מאחריות ונהנה מטובת הכלל.
אומר לך בכנות, אתה סוציומט ואגואיסט מדרגה ראשונה, אבל מתישהו זה יחזור אלייך בבומרנג.
אז אני אהיה חד ואסכם את עיקר הנושא הזה:

יש אנשים שלא מתאימים למערכת הצבאית ולמערכת בכלל ואותם אני מצליח להבין, כי באמת הגיוני שלא ייתכן כי כולם מתאימים למערכת צבאית והם אנשים חולים בבריאותם או מעורערים בנפשם - כאלו שבהחלט זכאים לפטור משירות צבאי.
יש כאל אנשים הגורמים יותר נזק מתועלת למערכת ומבזבזים זמן, כסף ומשאבים יקרים לצבא ובהחלט מוטב לצבא לנפות אותם, כי השירות שהם נותנים הוא הרבה פחות מהתרומה שלהם- אבל את זה צריך הצבא להחליט.
ויש אנשים, או אולי צריך להגיד ילדים, שקצת קשה להם אז הם בורחים כי כנראה שהם רגילים שמישהו תמיד מנגב להם את התחת.
אלו בדיוק האנשים שצריכים לקבל סטירה או שניים לפנים (מטאפורית, כן?) וללמוד להתמודד.

כמעט באופן נחרץ רוב המגיבים כאן משתייכים לקבוצה השלישית שתיארתי.
5468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 5468 » 23 דצמבר 2011 16:48

אני כל כך שמח שלא נולדתי כאן, אף אחד לא בא אליי בטענות בכלל חחח
בכל זאת, הייתי רוצה לכתוב לך משהו בן, משהו שאתה לא מבין (גם אם תגיד לי שאתה מבין, שנינו נדע שזה לא נכון :P )
מוכן? הנה זה מגיע...

זה לא, אני חוזר, זה לא לגיטימי לשרת בצבא, בשום צבא.
זה לא דבר שהוא מובן מאליו.
תתפלא אבל רוב בני האדם במדינות העולם לא עושים צבא, ואלה שכן, עושים שירות של כחצי שנה, אתה יכול לבדוק את זה, תעשה קצת מחקר בויקיפדיה.

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
"אנחנו לא פינלנד! אנחנו לא מדינה מוקפת הרים ואגמים ויערות שאין לה מלחמות או צרות או אויבים אכזריים מסביב! כל העם (כמובן הבריאים בנפשם וגופם) צריך להתגייס כדי להגן על המדינה!!!"
ואתה יודע משהו? הייתי מסכים איתך בכיף!
מה הבעיה בכל זאת בלהסכים איתך?
שאנחנו לא בשנת 1948 :)
ישראל עשתה שלום עם ירדן, והיא עשתה שלום עם מצרים.
ממי אתה מפחד בן?
מי הם האויבים שמונעים מאיתנו לישון?
סוריה, שעסוקה כרגע בלתקוף את עצמה?
לבנון, מדינה ערבית ענייה בגודל של ראשון לציון (אני מגזים כמובן, היא בגודל של ראשון+נס ציונה)?
עזה? כמה מאות ערבים שיש להם טילים לא מפותחים?

זה מה שמפחיד אותך בן?
מדינות חלשות ועניות שיותר עסוקות בלזיין את עצמם, וכמה כנופיות של ערבים בעזה?
בשביל זה אתה רוצה לגייס את כל המדינה?
אתה באמת, בכל הלב שלך, חושב שצריך לגייס את כולם בשביל זה, בן?

אז לא.
אתה טועה.
אין שום צורך שכולם יתגייסו.
גיוס כפוי מביא לכמה דברים:
1)עודף כוח אדם, ואם ראית את "צבא העם" כמו שהמליצו לך אתה יודע במה מדובר.
2)סכסוכים חברתיים, לא צריך לפרט, אתה רואה את זה כאן.
3)בזבוז כספי מיסים על כוח האדם העודף הזה.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.
ולא בן, בחיים לא יהיה מצב שבו "כולם ילכו לטייל במקום ללכת לצבא!!!" בגלל שכל עוד יש אנשים עניים ולא משכילים יש צבא, וברוך השם יש לנו מספיק עניים ולא משכילים.

לסיכום:
יש עודף כוח אדם בצבא.
מי שלא רוצה לעשות צבא, זה בסדר, זה לגיטימי, זה הגיוני בכל דרך, כי שוב, זה לא מובן מאליו לעשות צבא.
thedevilex
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thedevilex » 23 דצמבר 2011 19:34

5468 כתב:אני כל כך שמח שלא נולדתי כאן, אף אחד לא בא אליי בטענות בכלל חחח
בכל זאת, הייתי רוצה לכתוב לך משהו בן, משהו שאתה לא מבין (גם אם תגיד לי שאתה מבין, שנינו נדע שזה לא נכון :P )
מוכן? הנה זה מגיע...

תתפלא אבל רוב בני האדם במדינות העולם לא עושים צבא, ואלה שכן, עושים שירות של כחצי שנה, אתה יכול לבדוק את זה, תעשה קצת מחקר בויקיפדיה.

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
"אנחנו לא פינלנד! אנחנו לא מדינה מוקפת הרים ואגמים ויערות שאין לה מלחמות או צרות או אויבים אכזריים מסביב! כל העם (כמובן הבריאים בנפשם וגופם) צריך להתגייס כדי להגן על המדינה!!!"
ממי אתה מפחד בן?
לבנון, מדינה ערבית ענייה בגודל של ראשון לציון (אני מגזים כמובן, היא בגודל של ראשון+נס ציונה)?

זה מה שמפחיד אותך בן?

אז לא.
אתה טועה.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.
ולא בן, בחיים לא יהיה מצב שבו "כולם ילכו לטייל במקום ללכת לצבא!!!" בגלל שכל עוד יש אנשים עניים ולא משכילים יש צבא, וברוך השם יש לנו מספיק עניים ולא משכילים.

לסיכום:
יש עודף כוח אדם בצבא.
מי שלא רוצה לעשות צבא, זה בסדר, זה לגיטימי, זה הגיוני בכל דרך, כי שוב, זה לא מובן מאליו לעשות צבא.

מילים כדורבנות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 דצמבר 2011 19:35

Ben כתב:

ניסוח מעניין...
מוזר שכשאני מדבר עם חברים ועם משתחררים שיצאו מהצבא הם לא מזכירים את כל מה שהעלת כאן, אלא דווקא מתמקדים בדברים החיוביים שהיו להם בצבא

[color=#FF0000]אנשים נדפקו בתחת 3 שנים והשפילו אותם והם נשארו בכל זאת כי הם פחדו לעשות משהו, אז מה הם יגידו לאחרים עכשיו? שאין להם ביצים לעשות מה שטוב להם? לא. הם "יתמקדו בדברים החיוביים", בדיוק כמו מי שנפצע בצבא ונשאר נכה "מתמקד בדברים החיוביים" כמו הפנסיה שנכי צהל מתחננים שיעלו להם אבל שמים עליהם זין, או ההכרה במחלת סרטן כתוצאה משחייה בקישון שלא מכירים להם ומחרבנים עליהם.

וגם שכשהם מתייחסים לקשיים שהם עברו בצבא הם לא לוקחים את זה באופן אישי ונפגעים,אלא צוחקים ומעבירים על זה חוויות,

בן אדם מטומטם צוחק וסובל, בן אדם חכם דואג לעצמו.

אז אם (במידה וישרתת בקרבי ואתה לא סתם מבלבל את הבייצים) זה כל מה שבחרת לקחת מהשירות שלך אז באמת חבל על עוגמת הנפש שעברת, אבל אחרי הכל זה נובע מהטמטום שלך.

כשאתה גר עם אמא וחולם על הצבא אתה בטח מרגיש מאוד חכם, אבל חכה עד לגיוס מותק ותראה איך ישפילו אותך ילד כאפות ואז תבכה לאמא :lol:

מה היה קורה אם כל הקרביים היו באים בגישה שלך? חחח מי היו עושים את זה המשתמטים?!

מה איכפת לי מי היה עושה את זה? בטח היו מוצאים מפגר כמוך שהיה עושה את זה... טמבלים כמוך לא חסר.

:lol:
[/color]

" ושלא תהיה מופתע שכשתבוא לחפש עבודה, הדבר היחידי שתוכל לעשות עם מה שקיבלת מצה"ל (תעודת ש-ח-ר-ו-ר [כן, הם בעצמם מודים שהם סוג של כלא]) זה לנגב את התחת כשייגמר הניר טואלט"

חחח... אתה יכול לנסות לשכנע את עצמך, אבל שוב בהרבה מן העבודות זה תנאי מקדים להתקבל במיוחד כעובד מדינה וכעובד בטחון, תמיד מסתכלים על שירות צבאי יש מעסיקים שיותר ויש מעסיקים שפחות.

[color=#FF0000]אז לך תהיה "עובד ביטחון" עלק עבודה של כלב שמירה בלי שכל, בדיוק מתאים לך.
ועובדי מדינה מקבלים שכר נמוך יחסית לשוק החופשי, אז לא תאכל חרא בצבא ותמשיך לחלום לעבוד בשביל גרושים.... אני אחשוב עליך בחירבון הבא שלי.

בנוסף שירות צבאי מעניק לך בהרבה מן התפקידים ניסיון : מחשבים, טייס,רפואה, צוללות, לוחמה וכדומה, חברות יחטפו אותך אחרי שתסיים את השירות שלך בצהל, אז את ניגוב התחת אתה אוליי יכול לשכנע בזה את עצמך, אבל זה רחוק מהמציאות.

אתה לא הולך לעשות אף אחד מהתפקידים האלה.... תמשיך לחלום ילד כאפות גיבור מקלדת....

כשאני אטחן שמירות, הדבר היחיד שיעשה המשתמט זה לשבת על האסלה לחשוב על החיים האומללים העתידיים ולהנות מחירבון שקט ובטוח.

כן אתה תשמור בעמדה ותחרבן בדלי ולנגב עם נייר זכוכית ותקפא מקור ותחלום על אסלה נקייה, ואחר כך תשב עם הדלי שלך בעמדה המסריחה ותריח כמו מה שאתה באמת.

[/color]
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 דצמבר 2011 19:40

מוכן? הנה זה מגיע...

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
ממי אתה מפחד בן?

זה מה שמפחיד אותך בן?

אז לא.
אתה טועה.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.

לסיכום:
יש עודף כוח אדם בצבא.

במילים אחרות ילדים מטומטמים יש בשפע ובזכות הציות העיוור שלהם לפקודות והטמטום שלהם והתלהבות ממדים ונשק, יש צבא ותמיד יהיה צבא.
את רובם ינצלו ישפילו וידפקו בצבא פיזית ונפשית, ואז יזרקו אותם לאזרחות ולמילואים ואז הם יבינו איזה פראיירים הם היו, אבל יהיה תמיד דור חדש של מטומטמים "פראיירים רק מתחלפים" שימלאו את מקומם.

בן הוא דוגמא מובהקת לדור החדש והמטומטם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 דצמבר 2011 22:51

Ben כתב:

ניסוח מעניין...
וגם שכשהם מתייחסים לקשיים שהם עברו בצבא הם לא לוקחים את זה באופן אישי ונפגעים,אלא צוחקים ומעבירים על זה חוויות, אז אם (במידה וישרתת בקרבי ואתה לא סתם מבלבל את הבייצים) זה כל מה שבחרת לקחת מהשירות שלך אז באמת חבל על עוגמת הנפש שעברת, אבל אחרי הכל זה נובע מהטמטום שלך.
מה היה קורה אם כל הקרביים היו באים בגישה שלך? חחח מי היו עושים את זה המשתמטים?! :lol:

חחחחחח בנצילה אתה כזה צעיר פעור ומטומטם :lol: :lol: :lol:
אלא אם כן אתה רוצה להיות מאבטח/כלב שמירה באזרחות, לאף אחד לא מענין ת'תחת ה"שירות" צבאי שלך.
חברות ייחטפו אותך? פחחחח, אתה כזה ילד אומלל, כל אפס במדינה הזאת היה בצבא למה נראה לך שלמישהו בכלל אכפת מזה שהיית בצבא?
כשתגדל תבין שהכל (ובמיוחד ב"מדינה" הקטנה שאתה חי בה) זה קשרים וקומבינות.
אתה כולה ילד קטן (שבמקרה הכי טוב יש לו תעודת בגרות ביד) שחי בחברה קטנה ומיליטריסטית שמצפה ממנו לאכול חרא 3 שנים ומנסה לגרום לעובדה הזאת להראות ורודה יותר.
בזמו שאתה תטחן שמירות, תהיה סמרטוט של כל מני דפ"רים שחותמים קבע ותגלחץ את הנעליים המעפנות שלך ותעמוד כמו דחליל מסכן ברוח במסדר בוקר אחרי שישנת שעתיים בלילה, ה"משתמט" יטוס לחול יימצא את עצמו ויטייל ויחסוך כסף לתואר.
בזמן שאתה תטוס לחול ותטייל, ה"משתמט" ייחרבן עליך בקשת יהיה מבוסס ועצמאי ואתה עדיין תהיה ילד קטן של אמא ואבא שסיים שירות צבאי.
וכמובן שכשהחברה שתעבוד בה (לפי מנת המשכל שלך אני בספק אם תגיע למעמד כזה יום אחד אבל כדאי להישאר אופטימיים) תפטר אותך בגלל שאתה כל שני וחמישי הולך למילואים ודופק את העסק, המשתמט ייתפוס את הכסא שחיממת לו ויעבוד שם עד הפנסיה.

מזל שיש פראיירים כמוך בקיצור.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 24 דצמבר 2011 01:10

בנצילה תתגייסי ואז תדברי.... בכל מקרה אני מלש"ב ואני לא מעוניין להיכנס אפילו לצבא כי אני יודע שאם יהיה לי רע הדרך החוצה שווה לגיהנום!

ככה שאני אפילו לא רוצה להיכנס למערכת שנקראת צהל....

אני חש את המרמור שלך כנראה אבא שלך שהוא כנראה מ"פ מאיים עליך שאם תעיז לצאת מהצבא הוא יחתוך לך הז**... אין מה לעשות בנצילה
כל אלה שהזכרת שהם התפתחו דרך הצבא זה לא ג'ובניקים מן הסתם ... זה קרביים שאכלו חרא גדול בכל מהלך השירות שלהם ובשביל להגיע לדרגה של מפקד או משהו בסגנון הצבא קורע להם את התחת בקבע עד גיל 50 חחחח ממש לוקסוס של חיים....

יאללה לך לצבא עשה טובה הלוואי יטחנו אותך בצורה כזו שאפילו שחקניות פורנו לא נטחנות חחחחחחחחחח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 דצמבר 2011 07:35

וואלה בן איכזבת אותי....
אני בהתחלה עוד תקפתי את זה שדיבר אלייך לא יפה וככה אתה מדבר על הלא משרתים? ילדים מפונקים? אתה רוצה לומר שאני שעזב את הארץ ללמוד רפואה באיטליה לבד, עזבתי את החברים והמשפחה ובאתי לארץ זרה והתחלתי לעשות משהו שישראלים לא מעזים לעשות לפני גיל 24 (אגב מה שאמרת על זה שמשתמטים עושים עבודות מזדמנות וטיולים ומסתממים בארץ ובחו"ל, זה בדיוק מה שעושים משוחררים טריים....) הופך אותי למפונק?
ברור שהתאכזת מהאנשים פה.... ציפית לראות חבורה של אנרכיסטים וקומוניסטים הזויים ששונאים את ישראל ותומכים בחמאס... אז הנה אתה רואה שוואלה אנחנו לא כאלה (לפחות ממה שראיתי מהתגובות עד עכשיו). הטיעונים שלך על בגרות שעוברים כביכול בצבא ועל זה שהצבא מחנך אותך הם שטויות... אתה רואה איך נראים החיילים של ארה"ב למשל? שלא לדבר על זה שגבעתי, גולני, תותחנים וכפיר מפוצצים בזבל של החברה הישראלית והם לא יקודמו לשום מקום... בקשר לעתיד מקצועי בצבא, רק ממר"ם, פרוייקט גאמא ושאר הדברים של מחונני המחשבים עוזרים לך למצוא עבודה טובה אחרי הצבא... בקשר לרפואה, הצבא לא עוזר לך בשיט.... אין לך שום זכות לומר מה הצבא תורם לאדם ומה לא כל עוד לא התגייסת... אני התגייסתי ככה שאני יודע ועוד הייתי חובש ככה שאני יכול לומר לך מ-נ-י-ס-י-ו-ן שזה לא עזר לי בכלום ללימודי הרפואה פה באיטליה... שלא לדבר על זה שכל האיטלקים ושאר הזרים פה מעריצים אותי על זה שעזבתי את הצבא למרות שזה נחשב לטאבו בארץ לשרת בצבא...
רק בארץ, לעשות הכל כמו העדר ולא ללכת נגד הזרם נחשב לכבוד ולאומץ.... בשאר העולם חושבים אחרת.... וכמו שאמרתי לך מקודם, תראה את הפרק השני של צבא העם.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 24 דצמבר 2011 22:59

בן אדם מטומטם צוחק וסובל, בן אדם חכם דואג לעצמו.

חחח... :lol: כנראה יש לך בעייה קצת בהגדרת מושגים, או שאתה פשוט מנסה לשכנע את עצמך ונהנה למשול את עצמך לחכם.

מה איכפת לי מי היה עושה את זה? בטח היו מוצאים מפגר כמוך שהיה עושה את זה... טמבלים כמוך לא חסר.

כמה תשובה מפתיעה :idea:
כמו שכבר אמרתי תמיד היו ותמיד יהיו אפסים שיגזרו קופון על חשבון אחרים, זה לא חדש...
אבל כאמור זה כבר יחזור אליכם דרך כזאת או אחרת שום דבר לא נשאר לנצח ושלא יהיה מי שיעשה את זה אתה תישאר בלי כלום.
אבל כמובן עד אז - תהנה.

אתה לא הולך לעשות אף אחד מהתפקידים האלה.... תמשיך לחלום ילד כאפות גיבור מקלדת....

חחחח זה התחיל בזה שאמרת שלא ניתן להפיק מהצבא תועלת באזרחות והמשיך בזה שתייגת אותי במה אני הולך לעשות ובמה לא.
עוד לא החלטתי יותר מה אתם; זלזלנים, קנאים או ממורמרים בכ"מ אני אולי לא אהיה טייס כי יש לי קבא 54 ודפר 70, אבל יש לי נתונים שיספיקו לשאר התפקידים
ככה שאת העצבים אתן לך לאכול ;)

אז כאמור תהנה מחירבון שקט ובטוח ושמור על זכות השתיקה :D
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 24 דצמבר 2011 23:07

מוכן? הנה זה מגיע...

האמת היא, לפי מה שהעלת אני נוכח להבין כי אתה מדבר מתוך בורות ואני רוצה להאמין באמת ובתמים שזה מכיוון שאינך הרבה זמן כאן בארץ, כי האמת שזה דיי עצוב לראות שאתה חושב שהמצב במדינה כ"כ טוב עד כדי כך שלא צריך צבא

אצל מדינות אחרות אין הכרחיות שרוב בתושבים ישרתו בגיוס חובה אך בישראל לא כך הדבר.
ובכל זאת כמעט כל מדינה בכדור הארץ מחזיקה צבא, גם במדינות עניות מאוד פשוט מדינות כאלו לא חיות איום ממשי ביומיום, והדבר היחיד שמעניין אותם זה כמה אצבעות אפשר לתקוע כדי לסתום את החור באוזון, המצב במדינת ישראל הוא עוד רחוק מלהיות כזה.
והנה לייתר דיוק המדינות שלא מחזיקות צבא http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... med_forces
ממש הרבה
12 -/+ מדינות שאין להם צבא

מול 170+ מדינות

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת שזה גורם לי לצחוק, איפה אתה חי ברצינות??? מה לעזאזל נראה לך שאתה חי פה בשלום עאלק?
באמת שאני לא יודע אם זה נובע מתמימות או טימטום, אבל השלום עם מצרים הוא רעוע כבר הרבה מאוד זמן וכך גם בירדן, זה שלום על הנייר.
אתה מוזמן לבקר במצרים או בירדן ולראות עד כמה השלום הזה פורח ומלבלב ולהינות מקבלת הפנים, מצרים מזרימה נשקים לחאמס ותומכת בעזה.
חוץ מזה שזהו טיעון טיפשי מהיסוד :" אין איום כעת, יש שלום עם מדינות ולכן אין צורך בצבא" - סיכסוכים פורצים על תקן יומיומי וכך גם איומים.
לא צריך לחזור בזמן עד שנת 1948, רק מלחמת לבנון השנייה הייתה בשנת 2006.
וגם בשנים אלו באירן מתחמשים, קאסמים נופלים מידי יום על תושבי שדרות והסביבה.
חחח... כמה זמן אתה חושב שתוכל לחיות כאן ללא צבא עד שיכנסו גורמים עויינים ופני הסביבה ישתנו.

ממי אתה מפחד בן?

זה מה שמפחיד אותך בן?

יש לך נטייה לזלזל באוייבים שלנו, אבל מלחמת לבנון השנייה הוכיחה ההפך, ישראל ספגה לא מעט אבדות לאותה מדינה ערבית ענייה
אני באמת תוהה אם אתה מדבר ברצינות או מחוסר מודעות או השד יודע מה, אבל אתה חי בסרט עם מוזיקה רומנטית ופרחים מלבלבים וכדאי שתתעורר למציאות
שביום מן הימים תטפח על פניך.
כשישראל תניח את נשקה אולי תראה שכנופיית ערבים בעזה היא לא כ"כ ידידותית כמו שאתה חושב, רק השנה פלשו לאילת מחבלים ורצחו 7 אנשים ועוד עשרות פצועים וזה למרות כל ההגנה ולמרות שהצבא היה בכוננות.
אם לא היה כאן צבא ממזמן היית בתוך ארון חשוך , וכל עוד המצב ישאר כמו שהוא עכשיו אנחנו נצטרך תמיד צבא כי תמיד נצטרך להילחם על קיומינו.
וקח עוד משהו, ככה גם יהיה בארה"ב וברוסיה וכדומה אין גיוס חובה במדינות כאלו רק משום שאין צורך כי יש מספיק כוח אדם, אבל אם יהיה סירוב זה יהיה רק עניין של זמן עד שיהיה חוק גיוס חובה.

אז לא.
אתה טועה.

קודם כל עדיף שיהיה עודף כוח אדם מאשר חוסר כוח אדם, אתה שוכח שלהעסיק חייל תמורת 300 שקל יהיה תמיד יותר זול מאשר להעסיק אזרחים אפילו תמורת שכר מינימום, עכשיו אם לא יהיה חוק גיוס חובה יהיה מחסור בכוח אדם, רוב האנשים יעדיפו לא לשרת בצבא ולכן נועד החוק לשמור על הסדר ולשמור על טובת הכלל.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.
כמה שורות מעל הסברתי למה כן יש צורך

בחיים לא יהיה מצב שבו כולם ילכו לטייל במקום ללכת לצבא, מהסיבה הפשוטה ששלום ופיוס בין מדינות הוא עוד רחוק וכל עוד יצוצו איומים ואפילו תיהיה הסתברות כלשהי לסיכון המדינה תיהיה חייבת להחזיק צבא.

Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 24 דצמבר 2011 23:12

אלא אם כן אתה רוצה להיות מאבטח/כלב שמירה באזרחות, לאף אחד לא מענין ת'תחת ה"שירות" צבאי שלך.
חברות ייחטפו אותך? פחחחח, אתה כזה ילד אומלל, כל אפס במדינה הזאת היה בצבא למה נראה לך שלמישהו בכלל אכפת מזה שהיית בצבא?
אתה כולה ילד קטן (שבמקרה הכי טוב יש לו תעודת בגרות ביד) שחי בחברה קטנה ומיליטריסטית שמצפה ממנו לאכול חרא 3 שנים ומנסה לגרום לעובדה הזאת להראות ורודה יותר.
בזמו שאתה תטחן שמירות, תהיה סמרטוט של כל מני דפ"רים שחותמים קבע ותגלחץ את הנעליים המעפנות שלך ותעמוד כמו דחליל מסכן ברוח במסדר בוקר אחרי שישנת שעתיים בלילה, ה"משתמט" יטוס לחול יימצא את עצמו ויטייל ויחסוך כסף לתואר.
בזמן שאתה תטוס לחול ותטייל, ה"משתמט" ייחרבן עליך בקשת יהיה מבוסס ועצמאי ואתה עדיין תהיה ילד קטן של אמא ואבא שסיים שירות צבאי.
וכמובן שכשהחברה שתעבוד בה (לפי מנת המשכל שלך אני בספק אם תגיע למעמד כזה יום אחד אבל כדאי להישאר אופטימיים) תפטר אותך בגלל שאתה כל שני וחמישי הולך למילואים ודופק את העסק, המשתמט ייתפוס את הכסא שחיממת לו ויעבוד שם עד הפנסיה.

חחחחחחחחחחחחחחח אין תענוג!!! :lol:
כל כך קל לראות שאתה זה המגיב הראשון החסר חיים הזה מתחילת השרשור הזה שמגיב כאן שוב ושוב.
רואים את זה לפי השפה הרדודה והטמטום שאתה מפגין בהודעות שלך.
אחרי שראית שיצאת דביל מהודעה להודעה והפסקת להגיב ולהתייחס למה שרשמתי ירדת למחתרת, אבל כנראה שאתה עכשיו מנסה לפצות על הכבוד האבוד שלך ע"י התחזות למשתמש אחר :lol: :lol: :lol: באמת שזה משעשע.

בקיצור, אני אענה בכלליות לטענות המפגרות שלך ואתן לך להתעצבן עד להודעה הבאה :
אתה עדיין נשארת דביל מתחילת הנושא הזה וחושב שכולם מתקדמים בזכות קומבינות וממשיך לזלזל ביכולת של אנשים.
אז הנה מעט מתרומה של הצבא בחיי האזרחות (חובלים):
בוגרי קורס החובלים יוצאים לאזרחות עם תואר אקדמי, עם הכשרה כקצין, עם ניסיון של כ- 5 שנים בתור מפקד בצה"ל- ניסיון מוערך מאוד באזרחות, בוגר קורס מובחר של צה"ל, עם רישיון שייט סקיפר בינלאומי, ומגיל 21 מרוויחים לא מעט כסף.
בקישור הבא יש עוד פירוט רחב על שאר תפקידים שיועילו באזרחות http://www.shavuz.co.il/recruit/article ... &secid=715.

כעת, שיצאת אידיוט פעם נוספת ( כבר הפסקתי לספור...) אתן לך לרדת בבושה למחתרת שלך חזרה.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 24 דצמבר 2011 23:16

dudu_dudu כתב:בנצילה תתגייסי ואז תדברי.... בכל מקרה אני מלש"ב ואני לא מעוניין להיכנס אפילו לצבא כי אני יודע שאם יהיה לי רע הדרך החוצה שווה לגיהנום!

ככה שאני אפילו לא רוצה להיכנס למערכת שנקראת צהל....

אני חש את המרמור שלך כנראה אבא שלך שהוא כנראה מ"פ מאיים עליך שאם תעיז לצאת מהצבא הוא יחתוך לך הז**... אין מה לעשות בנצילה
כל אלה שהזכרת שהם התפתחו דרך הצבא זה לא ג'ובניקים מן הסתם ... זה קרביים שאכלו חרא גדול בכל מהלך השירות שלהם ובשביל להגיע לדרגה של מפקד או משהו בסגנון הצבא קורע להם את התחת בקבע עד גיל 50 חחחח ממש לוקסוס של חיים....

יאללה לך לצבא עשה טובה הלוואי יטחנו אותך בצורה כזו שאפילו שחקניות פורנו לא נטחנות חחחחחחחחחח

אח... טפו-טפו
מה נסגר עם הילדי כאפות של היום?! פעם קיבלתם כאפה זה עשה את העבודה, היום צריכים להגביר את הקצב... כשתתגייס זה יעשה כבר את העבודה :lol:
טוב מפני שאתה כל כך אידיוט שפשוט בכל הודעה כותב על אבא שלי וככה מנמק את הדעות שלי אני אתייחס פעם אחת כדי להוכיח לך שאתה מפגר.
אז ככה אבא שלי לא מפקד,לא קצין ולא בטיח, אבא שלי שירת בכבוד את המדינה 3 שנים מחייו וכעת עובד בעבודה אזרחית.
אבא שלי הנחיל לי מספר ערכים שכנראה ההורים שלך לא העבירו לך ולכן אני עושה את זה מרצון ולא מתוך כפייה.
עכשיו אחרי שסגרנו את הפינה הזאת, כל מי שהזכרת הם קודם כל חברים אחים ובקיצור מקורבים ותתפלא גם מדיבור עם ג'ובניקים יצא לי לשמוע דברים נחמדים
ובמבט לאחור הם לא מצטערים בכלל על השירות שלהם.

אז אני אלך לצבא, אבל גם אתה תבוא וכשאתה תבוא אתה תיהיה אותה שחקנית פורנו שנתחנת מהרס"ר :)
אז במקום לבזבז את הזמן שלך בלמלא את הנושא הזה בטמטום וריק ולנסות להוכיח שאתה עאלק שווה משהו כדאי שתתעסק באיך לברוח מהצבא.
אז בהצלחה לך טפו-טפו :lol:
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 24 דצמבר 2011 23:55

אורח כתב:וואלה בן איכזבת אותי....
אני בהתחלה עוד תקפתי את זה שדיבר אלייך לא יפה וככה אתה מדבר על הלא משרתים? ילדים מפונקים? אתה רוצה לומר שאני שעזב את הארץ ללמוד רפואה באיטליה לבד, עזבתי את החברים והמשפחה ובאתי לארץ זרה והתחלתי לעשות משהו שישראלים לא מעזים לעשות לפני גיל 24 (אגב מה שאמרת על זה שמשתמטים עושים עבודות מזדמנות וטיולים ומסתממים בארץ ובחו"ל, זה בדיוק מה שעושים משוחררים טריים....) הופך אותי למפונק?

אם לא שמת לב הייתה חלוקה כלשהי בתיאור שהעלתי ואני אגיד לך עוד משהו אני לא חוזר בי, לא כיוותי את זה ישירות אליך
אבל מדיפדוף לאחור בהודעות כן, אלו בדיוק הסיבות של הלא משרתים.
לפי התיאור שלך אתה אולי לא מפונק, אבל יכול להיות שאתה אגואיסט?
גם אני מאוכזב ממך דיי התחמקת ממה שהפנתי אליך לאורך הנושא הזה, בהתחלה באמת ענית לעניין והייתה מעין תחושה של "יש עם מי לדבר" אבל ככל שהתקדם הדיון בחרת להתייחס לחלק מהדברים שלי ומהשאר להתעלם.

ברור שהתאכזת מהאנשים פה.... ציפית לראות חבורה של אנרכיסטים וקומוניסטים הזויים ששונאים את ישראל ותומכים בחמאס... אז הנה אתה רואה שוואלה אנחנו לא כאלה (לפחות ממה שראיתי מהתגובות עד עכשיו). הטיעונים שלך על בגרות שעוברים כביכול בצבא ועל זה שהצבא מחנך אותך הם שטויות... אתה רואה איך נראים החיילים של ארה"ב למשל? שלא לדבר על זה שגבעתי, גולני, תותחנים וכפיר מפוצצים בזבל של החברה הישראלית והם לא יקודמו לשום מקום...

כשפתחתי את הנושא הזה בסה"כ ציפיתי לראות אנשים שיבואו עם ביסוס לדברים שלהם ועם סיבות אמיתיות מדוע הם מסרבים להיכנס למסגרת הצבאית וגם לדון איתם בצורה "קצת יותר הולמת" - מה שכמעט ולא קרה כאן.
אני לא יודע איך נראים החיילים של ארה"ב כי לא הייתי שם, אבל מעולמי האישי אני ניחן לראות שדברים הם הרבה פחות נוראיים כמו שמתארים כאן
אני גם אגיד לך עוד משהו:
מטרת השירות הצבאי היא להועיל למדינה לשם הגנה על המדינה, אין שום הכרחיות שתפיק תועלת אישית מהשירות (כמובן שאין מניעה וזהו המצב הכדאי והעדיף, אך בכל אופן זאת לא מטרת השירות).
גם עובד רס"ר תורם לא מעט, ותאמין לי שמעטים עובדי הרס"ר שנהנים מתפקידם בצבא, אבל הם ממשיכים לשרת כי זה החוק וזאת החובה במדינה שחיה במצב בטחוני בעייתי.

הייתי חובש בסיס בבה"ד 10 תפקיד שכביכול נחשב כי זה בסיס סגור וזה לא קרוב לבית יעני להרגיש צבא... אבל שוב... לא עושים כלום... זה משעמם וזה הכל.... למודיעין לא הלכתי כי חתמתי ויתור כי זה פשוט לא עניין אותי והייתי מיועד ליחידה 81 שזה נחשב מאוד איכותי אבל פשוט אמרתי להם במיונים שוואלה זה לא מעניין אותי ושאני רוצה רק להתגייס ואם הצבא יהיה כיף אז אני אשאר ואם לא אז אני אעזוב... וכמו שזה שמעליי אמר... לא באמת מעניין אותי כמה אני הועלתי לצבא... לא באתי בשביל להועיל הצבא כי הצבא לא מעניין אותי...

מראה את אותו הכיוון בדיוק.
למי אכפת מה אתה מעדיף? כל אחד מעדיף לעבוד וללמוד ולטייל ולהתחיל את החיים שלו, ולא להיות בצבא מבוקר עד ערב ולהרוויח 11 שקלים ביום. אבל יש חוק במדינה הזאת ויש חובה מוסרית (לפחות לאנשים שאינם אגואיסטים ובכיינים) מכיוון שהמדינה הזאת לא תשרוד ללא צבא.

בקשר לעתיד מקצועי בצבא, רק ממר"ם, פרוייקט גאמא ושאר הדברים של מחונני המחשבים עוזרים לך למצוא עבודה טובה אחרי הצבא... בקשר לרפואה, הצבא לא עוזר לך בשיט.... אין לך שום זכות לומר מה הצבא תורם לאדם ומה לא כל עוד לא התגייסת... אני התגייסתי ככה שאני יודע ועוד הייתי חובש ככה שאני יכול לומר לך מ-נ-י-ס-י-ו-ן שזה לא עזר לי בכלום ללימודי הרפואה פה באיטליה...

אתה מוזמן לראות את מה שהשבתי למגיב אחד בכמה תגובות מעליך, הצבא אכן מועיל באזרחות, בעיקר בארץ ולא רק בתחום המחשבים.
איזו מין טענה זאת " אין לך זכות כל עוד לא התגייסת", מדובר כאן בעובדות מוצקות - מהצבא שואבים ניסיון וקידום.
אתה בחרת ללכת וללמוד בחו"ל, אבל בארץ יש המון חשיבות לצבא ורופא יכול להתקדם באמצעות הצבא, אני לא יודע בדיוק מה עשית לפרטי פרטים בצבא,
אבל התחום ברפואה הוא רחב ויש מספר מקצועות כמו עתודה רפואית שיכולים מאוד להועיל באזרחות.

שלא לדבר על זה שכל האיטלקים ושאר הזרים פה מעריצים אותי על זה שעזבתי את הצבא למרות שזה נחשב לטאבו בארץ לשרת בצבא...
רק בארץ, לעשות הכל כמו העדר ולא ללכת נגד הזרם נחשב לכבוד ולאומץ.... בשאר העולם חושבים אחרת.... וכמו שאמרתי לך מקודם, תראה את הפרק השני של צבא העם.
האמת שזה פרח מזכרוני, השעה קצת מאוחרת וכבר לא יצא לי לראות עכשיו, אבל אני אראה ואשתדל להתייחס.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 25 דצמבר 2011 00:37

בן השמן, התסכול שאתה עוד מעט מתגייס נוזל לך מכל החורים.....

תהנה בצבא ואל תנבח פה כמו פינצ'ר שאני לא אשלח עליך את הרועה גרמני שלי יאכל לך את הפרצוף השמן שלך מלא שומן חזיר בן השמן :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 דצמבר 2011 01:04

Ben כתב:

חחחחחחחחחחחחחחח אין תענוג!!! :lol:
כל כך קל לראות שאתה זה המגיב הראשון החסר חיים הזה מתחילת השרשור הזה שמגיב כאן שוב ושוב.
רואים את זה לפי השפה הרדודה והטמטום שאתה מפגין בהודעות שלך.
אחרי שראית שיצאת דביל מהודעה להודעה והפסקת להגיב ולהתייחס למה שרשמתי ירדת למחתרת, אבל כנראה שאתה עכשיו מנסה לפצות על הכבוד האבוד שלך ע"י התחזות למשתמש אחר :lol: :lol: :lol: באמת שזה משעשע.

באמת שאני מרחם על ההורים שלך שהולידו כזה יצור מטומטם.
אין לי מושג למה נראה לך שאני המגיב הראשון פה או לא יודע מי...אבל תמשיך להיות מטומטם, אני רואה שזה מאוד נוח בשבילך. ומה אתה מדבר איתי על כבוד יא נעל בית? מי שם עליך זין בכלל :lol: ?

בקיצור, אני אענה בכלליות לטענות המפגרות שלך ואתן לך להתעצבן עד להודעה הבאה :
להתעצבן? ממי? ממך? :lol: :lol: חמודילה, אתה מעלה בי חיוך כשאני מדמיין לעצמי את הזחילות שאתה הולך לזחול ואת האסלות שאתה הולך ללקק ואת כל החרא שאתה הולך לאכול, אתה בסה"כ עוד ילד אפס ומורעל שהולך לחטוף את השוק של החיים שלו בקרוב מאוד :lol: :lol:
אז הנה מעט מתרומה של הצבא בחיי האזרחות (חובלים):
בוגרי קורס החובלים יוצאים לאזרחות עם תואר אקדמי, עם הכשרה כקצין, עם ניסיון של כ- 5 שנים בתור מפקד בצה"ל- ניסיון מוערך מאוד באזרחות, בוגר קורס מובחר של צה"ל, עם רישיון שייט סקיפר בינלאומי, ומגיל 21 מרוויחים לא מעט כסף.
בקישור הבא יש עוד פירוט רחב על שאר תפקידים שיועילו באזרחות http://www.shavuz.co.il/recruit/article ... &secid=715.

די אתה לא אמיתי בנצילה אתה לא אמיתי :lol: :lol: :lol:
אתה כזה מטומטם שאני כבר לא יודע באיזה צורה לנסח לך את זה בשביל שתפנים :lol: :lol:
אתה מביא לי פה לינק לאתר של ילדים בני 17 עם חצ'קונים שהביאו ביד על המשקית ת"ש שהם פגשו בצו ראשון עם כמה משפטי רעל על קורס חובלים שבחיים לא תגיע אליו גם אם תמצוץ לכל הקצינים בצה"ל ומציג לי את זה בתור נסיון חיים :lol: :lol: :lol: ?
אתה כל כך פטאתי צעיר פעור לח דביק ומפגר שאני פשוט מקנא בצחוקים שהמפקדים שלך יריצו עליך בטירונות.
אתה חי בסרט תלת ממד בנצי, אתה לא יודע מה מחכה לך.
זה בסדר, אני שמח שיש ילדים מפגרים כמוך שיודעים לדקלם את מה שהמורות הלא יוצלחות שלהם מחרבנות עליהם בבצפר וקוראים בשקיקה כל אתר אינטרנט שמטרתו לשטוף לילדים טיפשים כמוך את המוח בשביל שהם ייתנו למדינה שלא שמה עליהם זין 3 שנים מהחיים המסכנים שלהם.

לך תלמד לקשור נעליים צבאיות לפני שאתה מזיין ת'שכל על הצבא יא צעיר מטומטם.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 25 דצמבר 2011 01:55

dudu_dudu כתב:בן השמן, התסכול שאתה עוד מעט מתגייס נוזל לך מכל החורים.....

תהנה בצבא ואל תנבח פה כמו פינצ'ר שאני לא אשלח עליך את הרועה גרמני שלי יאכל לך את הפרצוף השמן שלך מלא שומן חזיר בן השמן :lol:

חחחח... טוב טפו-טפו אחרי שכולם ראו כמה כאפות אכלת וכמה מושפל לעתיד אתה הולך להיות אתן לך להזדיין מהנושא הזה, גם ככה כל הטימטום שהקאת פה לא הוסיף לדיון, אז כמו שאמרתי כדאי שתתעסק בדברים חשובים יותר; וזה באיך לברוח מהצבא לפני שהרס"ר יטחן אותך וזה התסכול הכי גדול שלך :lol:.
נערך לאחרונה על ידי Ben ב 25 דצמבר 2011 02:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 25 דצמבר 2011 01:57

באמת שאני מרחם על ההורים שלך שהולידו כזה יצור מטומטם.
אין לי מושג למה נראה לך שאני המגיב הראשון פה או לא יודע מי...אבל תמשיך להיות מטומטם, אני רואה שזה מאוד נוח בשבילך. ומה אתה מדבר איתי על כבוד יא נעל בית? מי שם עליך זין בכלל :lol: ?

לא רק שאתה מושפל אתה גם מכחיש? זה חדש... :!:
חחחחחחחחחחחחח פשוט לשבת על קולה וגרעינים ולהינות מהתגובות שלך!

להתעצבן? ממי? ממך? :lol: :lol: חמודילה, אתה מעלה בי חיוך כשאני מדמיין לעצמי את הזחילות שאתה הולך לזחול ואת האסלות שאתה הולך ללקק ואת כל החרא שאתה הולך לאכול, אתה בסה"כ עוד ילד אפס ומורעל שהולך לחטוף את השוק של החיים שלו בקרוב מאוד :lol: :lol:

חחח :lol: חחחח :lol: חחחחח :lol: חחחחח :lol: :lol: חחח :lol: חחח ה-ע-צ-ב-י-ם :!: :!: :!:
אתה בסה"כ עוד משתמט מתוסכל שמתאר בדיוק את כל מה שהוא עשה בצבא וחושב שככה יכסה את החרא שאכל וכולם יהיו כמוהו, אבל זה פשוט גורם לי להנאה.

די אתה לא אמיתי בנצילה אתה לא אמיתי :lol: :lol: :lol:
אתה כזה מטומטם שאני כבר לא יודע באיזה צורה לנסח לך את זה בשביל שתפנים :lol: :lol:
אתה מביא לי פה לינק לאתר של ילדים בני 17 עם חצ'קונים שהביאו ביד על המשקית ת"ש שהם פגשו בצו ראשון עם כמה משפטי רעל על קורס חובלים שבחיים לא תגיע אליו גם אם תמצוץ לכל הקצינים בצה"ל ומציג לי את זה בתור נסיון חיים :lol: :lol: :lol: ?
אתה כל כך פטאתי צעיר פעור לח דביק ומפגר שאני פשוט מקנא בצחוקים שהמפקדים שלך יריצו עליך בטירונות.
אתה חי בסרט תלת ממד בנצי, אתה לא יודע מה מחכה לך.
זה בסדר, אני שמח שיש ילדים מפגרים כמוך שיודעים לדקלם את מה שהמורות הלא יוצלחות שלהם מחרבנות עליהם בבצפר וקוראים בשקיקה כל אתר אינטרנט שמטרתו לשטוף לילדים טיפשים כמוך את המוח בשביל שהם ייתנו למדינה שלא שמה עליהם זין 3 שנים מהחיים המסכנים שלהם.

לך תלמד לקשור נעליים צבאיות לפני שאתה מזיין ת'שכל על הצבא יא צעיר מטומטם.

אתה פשוט דביל אלוהים! חחחח אני מקווה לפחות שאתה מקבל על זה אחוזי נכות.
ואכן יצאת מושפל שוב, מועצבן (שוב) ואפס (כמובן שוב).
אני מציג לך את זה כעובדות מהסיבה הפשוטה שאלו אכן עובדות, אבל הטמטום והאטימות פשוט מוכיחים את עצמם.
אתה פשוט מוכיח את ההגדרה לפרופיל 21 חחחחחחח קלאסי! :lol:

חחחחחחחח אני בכל אופן נהנה לראות אותך שופך בלי סוף עצבים, מרמור וטמטום בלי ביסוס :lol: :D
אני בטוח שאזכה לראות אותך עוד מגיב כאן בפורום ואצחק בלי סוף, אז קדימה אתה יותר ממוזמן :lol: :lol: :lol:
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 25 דצמבר 2011 02:34

בן השמן מעניין אותי מאוד לראות את התגובה שלך כשאתה תתגייס אחרי כל ההשפלות שאתה עומד לחטוף אתה תשאל את עצמך מה אני עושה פה בכלל? בקיצור אתה תקבל את השוק של החיים שלך....
אבל לא נורא ניתן לך להתבשל במיץ של עצמך כי מי שנובח פה כמו מפגר זה רק אתה מה אתה נכנס לפה בכלל אם זה כזה מפריע לך שאנחנו לא עושים צבא? תיכנס לפורום של FXP יש שם הרבה ילדים קטנים וטיפשים כמוך שרוצים ללכת לקרבי לסיירות ולשאר השקרים ולא יודעים מה זה בכלל....
בקיצור טוס מכאן לצבא ואל תבוא לכאן בוכה שהמפקד שלך נתן לך מכות סתם ככה כי בא לו חחחחחחחחחחחח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 דצמבר 2011 05:09

Ben כתב:
אורח כתב:וואלה בן איכזבת אותי....

אם לא שמת לב הייתה חלוקה כלשהי בתיאור שהעלתי ואני אגיד לך עוד משהו אני לא חוזר בי, לא כיוותי את זה ישירות אליך
אבל מדיפדוף לאחור בהודעות כן, אלו בדיוק הסיבות של הלא משרתים.
לפי התיאור שלך אתה אולי לא מפונק, אבל יכול להיות שאתה אגואיסט?
גם אני מאוכזב ממך דיי התחמקת ממה שהפנתי אליך לאורך הנושא הזה, בהתחלה באמת ענית לעניין והייתה מעין תחושה של "יש עם מי לדבר" אבל ככל שהתקדם הדיון בחרת להתייחס לחלק מהדברים שלי ומהשאר להתעלם.

ברור שהתאכזת מהאנשים פה.... ציפית לראות חבורה של אנרכיסטים וקומוניסטים הזויים ששונאים את ישראל ותומכים בחמאס... אז הנה אתה רואה שוואלה אנחנו לא כאלה (לפחות ממה שראיתי מהתגובות עד עכשיו). הטיעונים שלך על בגרות שעוברים כביכול בצבא ועל זה שהצבא מחנך אותך הם שטויות... אתה רואה איך נראים החיילים של ארה"ב למשל? שלא לדבר על זה שגבעתי, גולני, תותחנים וכפיר מפוצצים בזבל של החברה הישראלית והם לא יקודמו לשום מקום...

לאילו שאלות לא עניתי לך בדיוק?

כשפתחתי את הנושא הזה בסה"כ ציפיתי לראות אנשים שיבואו עם ביסוס לדברים שלהם ועם סיבות אמיתיות מדוע הם מסרבים להיכנס למסגרת הצבאית וגם לדון איתם בצורה "קצת יותר הולמת" - מה שכמעט ולא קרה כאן.
אני לא יודע איך נראים החיילים של ארה"ב כי לא הייתי שם, אבל מעולמי האישי אני ניחן לראות שדברים הם הרבה פחות נוראיים כמו שמתארים כאן
אני גם אגיד לך עוד משהו:
מטרת השירות הצבאי היא להועיל למדינה לשם הגנה על המדינה, אין שום הכרחיות שתפיק תועלת אישית מהשירות (כמובן שאין מניעה וזהו המצב הכדאי והעדיף, אך בכל אופן זאת לא מטרת השירות).
גם עובד רס"ר תורם לא מעט, ותאמין לי שמעטים עובדי הרס"ר שנהנים מתפקידם בצבא, אבל הם ממשיכים לשרת כי זה החוק וזאת החובה במדינה שחיה במצב בטחוני בעייתי.

הייתי חובש בסיס בבה"ד 10 תפקיד שכביכול נחשב כי זה בסיס סגור וזה לא קרוב לבית יעני להרגיש צבא... אבל שוב... לא עושים כלום... זה משעמם וזה הכל.... למודיעין לא הלכתי כי חתמתי ויתור כי זה פשוט לא עניין אותי והייתי מיועד ליחידה 81 שזה נחשב מאוד איכותי אבל פשוט אמרתי להם במיונים שוואלה זה לא מעניין אותי ושאני רוצה רק להתגייס ואם הצבא יהיה כיף אז אני אשאר ואם לא אז אני אעזוב... וכמו שזה שמעליי אמר... לא באמת מעניין אותי כמה אני הועלתי לצבא... לא באתי בשביל להועיל הצבא כי הצבא לא מעניין אותי...

למי אכפת מה אתה מעדיף? כל אחד מעדיף לעבוד וללמוד ולטייל ולהתחיל את החיים שלו, ולא להיות בצבא מבוקר עד ערב ולהרוויח 11 שקלים ביום. אבל יש חוק במדינה הזאת ויש חובה מוסרית (לפחות לאנשים שאינם אגואיסטים ובכיינים) מכיוון שהמדינה הזאת לא תשרוד ללא צבא.

בקשר לעתיד מקצועי בצבא, רק ממר"ם, פרוייקט גאמא ושאר הדברים של מחונני המחשבים עוזרים לך למצוא עבודה טובה אחרי הצבא... בקשר לרפואה, הצבא לא עוזר לך בשיט.... אין לך שום זכות לומר מה הצבא תורם לאדם ומה לא כל עוד לא התגייסת... אני התגייסתי ככה שאני יודע ועוד הייתי חובש ככה שאני יכול לומר לך מ-נ-י-ס-י-ו-ן שזה לא עזר לי בכלום ללימודי הרפואה פה באיטליה...

אתה מוזמן לראות את מה שהשבתי למגיב אחד בכמה תגובות מעליך, הצבא אכן מועיל באזרחות, בעיקר בארץ ולא רק בתחום המחשבים.
איזו מין טענה זאת " אין לך זכות כל עוד לא התגייסת", מדובר כאן בעובדות מוצקות - מהצבא שואבים ניסיון וקידום.
אתה בחרת ללכת וללמוד בחו"ל, אבל בארץ יש המון חשיבות לצבא ורופא יכול להתקדם באמצעות הצבא, אני לא יודע בדיוק מה עשית לפרטי פרטים בצבא,
אבל התחום ברפואה הוא רחב ויש מספר מקצועות כמו עתודה רפואית שיכולים מאוד להועיל באזרחות.

שלא לדבר על זה שכל האיטלקים ושאר הזרים פה מעריצים אותי על זה שעזבתי את הצבא למרות שזה נחשב לטאבו בארץ לשרת בצבא...
האמת שזה פרח מזכרוני, השעה קצת מאוחרת וכבר לא יצא לי לראות עכשיו, אבל אני אראה ואשתדל להתייחס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 דצמבר 2011 05:18

בן לא מבין אותך מהתגובות שלך נשמע שאתה שונא אותי או משהוא כזה...אני עשיתי לך משהוא אני לא מבין?אז התגייסתי שמו אותי בתפקיד חרא(חימוש אם זה מעניין אותך) השתחררתי אחרי 7 חודשים ועכשיו אני לומד באוניברסיטה לתואר ראשון(מדעי המחשב אם זה מעניין אותך) בזמן שהייתי בצבא הרגשתי חרא ועכשיו כשאני לומד אני מרגיש אחלה(למרות שלי זה ממש לא קל אני ממש לא מהגאונים בוא נגיד) אני בכללי בן אדם מאוד חברותי ואופטימי ותאמין לי אם תפגוש אותי אני ממש לא "חלאת אדם" כמו שכנראה אתה חושב שאני...ולמרות שאני לא מכיר אותך אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, אבל מהתגבות שלך נראה שאתה מייחל לי חיים חרא למה זה?למה השנאה הזאת כלפי מישהוא שאתה לא מכיר בכלל???אני קורא את התגובות שלך ואני פשוט מרגיש את השנאה והזלזול כלפי מי שלא שירת וזה כאילו סתם...אתה לא מכיר אותי ואתה לא מכיר את המגיבים האחרים פה וחבל...אחד באוניברסיטה התחיל פעם לדבר על זה שאנשים שהשתחררו הם מנייקים והכל אז אמרתי שאני השתחררתי והוא כזה "וואלה? אתה דווקא סבבה לגמרי" בקיצור אני מקווה שיום תפגוש את אותם משתמטים ותבין שהם לא חרא כמו שאתה חושב.
5468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 5468 » 25 דצמבר 2011 13:44

Ben כתב:
מוכן? הנה זה מגיע...

האמת היא, לפי מה שהעלת אני נוכח להבין כי אתה מדבר מתוך בורות ואני רוצה להאמין באמת ובתמים שזה מכיוון שאינך הרבה זמן כאן בארץ, כי האמת שזה דיי עצוב לראות שאתה חושב שהמצב במדינה כ"כ טוב עד כדי כך שלא צריך צבא

אני אגיד משהו, ואני אגיד אותו בצורה הכי מנומסת שאפשר, אתה טיפש...
אני כתבתי בכל הפוסט הזה שלא צריך צבא בישראל???
בוא תצטט לי את המשפט שבו אמרתי את זה, אני רק אמרתי שאין צורך לגייס את כולם, לא אמרתי שלא צריך צבא
ואל תכניס את הקטע עם "עולה חדש" עכשיו, אם הייתי עולה חדש כמו שאתה רומז הייתי כותב לך עם טונה שגיאות

אצל מדינות אחרות אין הכרחיות שרוב בתושבים ישרתו בגיוס חובה אך בישראל לא כך הדבר.
ובכל זאת כמעט כל מדינה בכדור הארץ מחזיקה צבא, גם במדינות עניות מאוד פשוט מדינות כאלו לא חיות איום ממשי ביומיום, והדבר היחיד שמעניין אותם זה כמה אצבעות אפשר לתקוע כדי לסתום את החור באוזון, המצב במדינת ישראל הוא עוד רחוק מלהיות כזה.
והנה לייתר דיוק המדינות שלא מחזיקות צבא http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... med_forces
ממש הרבה
12 -/+ מדינות שאין להם צבא

מול 170+ מדינות

עוד פעם בן, אני אמרתי שלא צריך צבא??? אמרתי דבר כזה?
אמרתי שאין צורך לגייס את כולם, ואם תבדוק את מה שבאמת אמרתי בויקיפדיה אתה תראה שיש כיום 100 מדינות בעולם שלא עושות גיוס חובה ורוב כל שאר המדינות מגייסות לחצי שנה-שנה
למה אתה לא קורא כמו שצריך?

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח באמת שזה גורם לי לצחוק, איפה אתה חי ברצינות??? מה לעזאזל נראה לך שאתה חי פה בשלום עאלק?
באמת שאני לא יודע אם זה נובע מתמימות או טימטום, אבל השלום עם מצרים הוא רעוע כבר הרבה מאוד זמן וכך גם בירדן, זה שלום על הנייר.
אתה מוזמן לבקר במצרים או בירדן ולראות עד כמה השלום הזה פורח ומלבלב ולהינות מקבלת הפנים, מצרים מזרימה נשקים לחאמס ותומכת בעזה.
חוץ מזה שזהו טיעון טיפשי מהיסוד :" אין איום כעת, יש שלום עם מדינות ולכן אין צורך בצבא" - סיכסוכים פורצים על תקן יומיומי וכך גם איומים.
לא צריך לחזור בזמן עד שנת 1948, רק מלחמת לבנון השנייה הייתה בשנת 2006.
וגם בשנים אלו באירן מתחמשים, קאסמים נופלים מידי יום על תושבי שדרות והסביבה.
חחח... כמה זמן אתה חושב שתוכל לחיות כאן ללא צבא עד שיכנסו גורמים עויינים ופני הסביבה ישתנו.

עוד פעם..... אמרתי שלא צריך צבא??? אני אמרתי שאין צורך לגייס את כל העם לצבא.
אמרתי שאין מלחמות? לא, לא אמרתי את זה, אבל בהחלט לא צריך את כל העם בשביל המלחמות האלה, לא צריך אפילו חצי ממנו.
כל עוד יש שלום עם מצרים וירדן, טענת ה"אז מה!!!! זה שלום רעוע!" לא מתקבלת, כי יש שלום.
"קסאמים נופלים על שדרות והסביבה", אל תצחיק אותי, אתה חושב שאם נגייס 100% מהאוכלוסייה המצב הזה ישתנה איכשהו? מה הקשר?
אותו דבר עם איראן. אם איראן תרצה לזרוק עלינו פצצה זה לא משנה אם תגייס עכשיו את כל ה7 ומשהו מיליון אזרחים כאן לצבא, איראן לא רלוונטית לדיון על גיוס, אל תשתמש בטיעונים דמגוגיים בבקשה, דבר לעניין.
עוד פעם, למה אתה אומר שאמרתי "אין איום כעת, יש שלום עם מדינות ולכן אין צורך בצבא", אתה קראת בכלל את מה שכתבתי?

ממי אתה מפחד בן?

זה מה שמפחיד אותך בן?

יש לך נטייה לזלזל באוייבים שלנו, אבל מלחמת לבנון השנייה הוכיחה ההפך, ישראל ספגה לא מעט אבדות לאותה מדינה ערבית ענייה
אני באמת תוהה אם אתה מדבר ברצינות או מחוסר מודעות או השד יודע מה, אבל אתה חי בסרט עם מוזיקה רומנטית ופרחים מלבלבים וכדאי שתתעורר למציאות
שביום מן הימים תטפח על פניך.
כשישראל תניח את נשקה אולי תראה שכנופיית ערבים בעזה היא לא כ"כ ידידותית כמו שאתה חושב, רק השנה פלשו לאילת מחבלים ורצחו 7 אנשים ועוד עשרות פצועים וזה למרות כל ההגנה ולמרות שהצבא היה בכוננות.
אם לא היה כאן צבא ממזמן היית בתוך ארון חשוך , וכל עוד המצב ישאר כמו שהוא עכשיו אנחנו נצטרך תמיד צבא כי תמיד נצטרך להילחם על קיומינו.
וקח עוד משהו, ככה גם יהיה בארה"ב וברוסיה וכדומה אין גיוס חובה במדינות כאלו רק משום שאין צורך כי יש מספיק כוח אדם, אבל אם יהיה סירוב זה יהיה רק עניין של זמן עד שיהיה חוק גיוס חובה.

בן, עוד פעם, אני אמרתי שישראל צריכה להניח את נשקה? אני אמרתי שהצבא לא צריך להיות כאן? אמרתי את זה?
בוא ותתן לי את הציטוט אם כן.

אז לא.
אתה טועה.

קודם כל עדיף שיהיה עודף כוח אדם מאשר חוסר כוח אדם, אתה שוכח שלהעסיק חייל תמורת 300 שקל יהיה תמיד יותר זול מאשר להעסיק אזרחים אפילו תמורת שכר מינימום, עכשיו אם לא יהיה חוק גיוס חובה יהיה מחסור בכוח אדם, רוב האנשים יעדיפו לא לשרת בצבא ולכן נועד החוק לשמור על הסדר ולשמור על טובת הכלל.

בארצות הברית אין חוק גיוס חובה, והפלא בפלא הם כבר 10 שנים במלחמה ועד כמה שהבנתי הם לא ממש מפסידים בה, נכון?
אם תתן לחיילים תנאים, אתה תראה שאנשים ילכו להתגייס גם בלי שיהיה חוק שמכריח אותם.
במיוחד כל עוד יש לך אנשים לא משכילים.
החוק הזה התאים למדינה כשהיא רק קמה, היום יש צורך להיות אחראים ולהתבגר, אין צורך בחוק גיוס חובה לכולם.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.
כמה שורות מעל הסברתי למה כן יש צורך

בחיים לא יהיה מצב שבו כולם ילכו לטייל במקום ללכת לצבא, מהסיבה הפשוטה ששלום ופיוס בין מדינות הוא עוד רחוק וכל עוד יצוצו איומים ואפילו תיהיה הסתברות כלשהי לסיכון המדינה תיהיה חייבת להחזיק צבא.

פעם אחרונה.
אמרתי שהמדינה לא צריכה להחזיק צבא? לא, אז למה אתה מכניס מילים לפה? תראה את "צבא העם" בבקשה.
5468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 5468 » 25 דצמבר 2011 13:50

ואני יודע שאתה מאוד שמח עכשיו בן, כי אתה תצטט לי את:

אז אני כבר עכשיו אסביר לך את הטעות בלצטט את זה,
אני אומר שזה לא דבר שהוא מובן מאליו ללכת ולהתגייס לצבא, וזה שונה מלהגיד שלא צריך צבא.
מה ההבדל אתה שואל,
ההבדל הוא שלמרות שזה לא לגיטימי תמיד יש מישהו שבכל זאת כן יילך ויעשה צבא, בדרך כלל כי הוא אדם לא משכיל וקל מאוד להכניס לאנשים האלה פטריוטיות, צבא ארצות הברית למשל מורכב מאנשים כאלה.

אז כן צריך שיהיה צבא, אבל זה לא מובן מאליו שכולם ירצו להתגייס אליו, קאפיש? פשוט ברור לי שאתה שש לצטט את זה
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 25 דצמבר 2011 14:19

[/quote]

מה אני אגיד לך? אתה מסוג המשתמטים הקלאסיים, חושב על עצמו, דואג לעצמו, מתחמק מאחריות ונהנה מטובת הכלל.
אומר לך בכנות, אתה סוציומט ואגואיסט מדרגה ראשונה, אבל מתישהו זה יחזור אלייך בבומרנג.
אז אני אהיה חד ואסכם את עיקר הנושא הזה:

יש אנשים שלא מתאימים למערכת הצבאית ולמערכת בכלל ואותם אני מצליח להבין, כי באמת הגיוני שלא ייתכן כי כולם מתאימים למערכת צבאית והם אנשים חולים בבריאותם או מעורערים בנפשם - כאלו שבהחלט זכאים לפטור משירות צבאי.
יש כאל אנשים הגורמים יותר נזק מתועלת למערכת ומבזבזים זמן, כסף ומשאבים יקרים לצבא ובהחלט מוטב לצבא לנפות אותם, כי השירות שהם נותנים הוא הרבה פחות מהתרומה שלהם- אבל את זה צריך הצבא להחליט.
ויש אנשים, או אולי צריך להגיד ילדים, שקצת קשה להם אז הם בורחים כי כנראה שהם רגילים שמישהו תמיד מנגב להם את התחת.
אלו בדיוק האנשים שצריכים לקבל סטירה או שניים לפנים (מטאפורית, כן?) וללמוד להתמודד.

כמעט באופן נחרץ רוב המגיבים כאן משתייכים לקבוצה השלישית שתיארתי.
[/quote]

לך תשאל את אמא שלך את השאלה הבאה: אמא, את מעדיפה שאני אמות ואת תהיי עצובה, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ומיליון אמאות אחרות יהיו עצובות...

כשתקבל תשובה תחזור אליי. ילד קטן וטיפש :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 דצמבר 2011 20:37

Ben כתב:
לא רק שאתה מושפל אתה גם מכחיש? זה חדש... :!:
חחחחחחחחחחחחח פשוט לשבת על קולה וגרעינים ולהינות מהתגובות שלך!

קיטבג, אני אניח לך להמשיך להתבלבל עם משבר הזהויות שלך כי אתה ללא ספק מקרה אבוד.
קיטבג, בניגוד אליך אני לא הולך לציית לפקודות של ילדה בת 19 עם כאבי מחזור כמו איזה כלב טוב, אז המושפל מבינינו זה אתה.

חחח :lol: חחחח :lol: חחחחח :lol: חחחחח :lol: :lol: חחח :lol: חחח ה-ע-צ-ב-י-ם :!: :!: :!:
אתה בסה"כ עוד משתמט מתוסכל שמתאר בדיוק את כל מה שהוא עשה בצבא וחושב שככה יכסה את החרא שאכל וכולם יהיו כמוהו, אבל זה פשוט גורם לי להנאה.

קיטבג, בניגוד אליך אני לא הולך להתעצבן מהתיזוזים מהזחילות מהריצות ומהשבר מאמץ שמחכה לך ילד מחשב שלי, אז העצבני מבינינו זה אתה.

אתה פשוט דביל אלוהים! חחחח אני מקווה לפחות שאתה מקבל על זה אחוזי נכות.
ואכן יצאת מושפל שוב, מועצבן (שוב) ואפס (כמובן שוב).

קיטבג, זה שאתה רושם למישהו "יצאת X יצאת Y" רק מוציא אותך יותר נכה ומטומטם ממה שאתה.
זה רק מראה כמה אתה מרגיש שהערך העצמי שלך נמוך אז אתה מנסה להעלות אותו על ידי כך שתנסה להוריד את הערך של מישהו אחר, רק שאין לך ממש איך לעשות את זה אז אתה מוזמן להמשיך להקליד על המקלדת שלך עוד ועוד תיאורים שייגרמו לך להרגיש טוב עם עצמך ולנו לצחוק על הפעירות והטמטום שלך

אני מציג לך את זה כעובדות מהסיבה הפשוטה שאלו אכן עובדות, אבל הטמטום והאטימות פשוט מוכיחים את עצמם.
אתה פשוט מוכיח את ההגדרה לפרופיל 21 חחחחחחח קלאסי! :lol:

פחחח, בוא נבהיר כמה דברים:
1)אין לי פרופיל 21
2)ברגע זה הפרכתי את כל ה"עובדות" שלך :!:
3)למצב שאתה נמצא בו עכשיו קוראים "שוק", אבל זאת רק טעימה קטנה ממה שמחכה לך בצבא בנצילה חמודילה שלי :lol: :lol:
4)אתה לא עצבנת אותי, לא מעצבן אותי, ולא תעצבן אותי אף פעם מהסיבה הפשוטה שאתה משמעותי בשבילי בערך כמו גרגיר חול, ואני לא בנאדם שמתעצבן מגרגירי חול :lol:
5)אם נקפוץ 3 שנים קדימה ונעשה השוואה בין החיים שלי לבין החיים שלך נוכל לראות 2 דברים:
אותי-עצמאי מבוסס עם השכלה עם בית עם רכוש, עם מקצוע שיש בו תועלת ושאנשים צריכים ומוכנים לשלם בעבורו כסף.
אותך-ילד מטומטם שגר בבית של ההורים בלי עבודה בלי כסף ובלי השכלה שאין לו שום מקצוע ושום תועלת ושהדבר היחידי שהוא יכול לעשות זה להגיש אוכל לאנשים כמוני במסעדה או לשטוף להם את האוטו.
מצד אחד יש אותי, בנאדם ששווה משהו שתורם לחברה, מצד שני יש אותך, אפס מאופס חסר תועלת.
אם המדינה תלך לעזעזאל ויישאר מקום אחד בטיסה לקנדה, אותך ישאירו פה להרקב למוות כמו בשר תותחים עלוב (כי זה הדבר הכי גבוה שהגעת אליו בחיים הקצרים והמסכנים שלך) ואותי ייקחו כי אני לא חסר ערך כמוך.
אז שפשוף נעים בנצילה, ותבוא לבקר אותנו אחר כך כשתבין לאיזה חור שחור נבלעת

אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 דצמבר 2011 11:06

בן, מזל שיש אנשים טובים כמוך!

אמרתי טובים?
התכוונתי לאנשים שטופי מח כמוך, שהחברה וצה"ל גידלו אותם על "סיפורי גבורה" והפחד התמידי מהאויב.
אני מודה לך, שאתה הולך להיות בשר תותחים, בשבילי, בשביל כל המפקדים שלך, בשביל המדינה המזלזלת שלך והכי חשוב בשביל חיילי המיטוס שהאכילו אותך בהם מהיום בו נולדת.
אתה יכול לחשוב שאתה הולך נער צעיר וחוזר גבר מסוקס וגיבור, שאמא תתגאה בו והבנות יקפצו עליו, אבל בפועל אתה עוד ראש בעדר.
תשמור את הנושא הזה במועדפים, תחזור אליו עוד שנה, שנתיים, מתי שתתגייס ותראה עד כמה היית נאיבי.
כי לא טוב למות בעד ארצנו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2011 12:44

תראו איך המדינה מחרבנת עליכם..

סל הבריאות: 300 מליון שקל.

סל הביטחון: 60 מליארד שקל.

כשמישהו מהמשפחה שלכם יהיה חולה והתרופה שלו לא תהיה בסל, אז לכו תגידו לפקידי המדינה ששירתתם 3 שנים בצבא... ואז תראו איך מחרבנים עליכם, ואיך אתם או קרוב המשפחה שלכם ימות או יגסוס לאט בגלל שאין לו כסף לממן תרופה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2011 21:11

לא מספיק יש עול כבד על האזרחים בתשלום על האוויר שאנחנו נושמים, כלומר לשלם על הביטחון.... גם צריך צריך להגדיל את העול שיהיה לממשלה העלובה הזאת תקציב לדוסים הכלבים בני כלבים האלה שלא עובדים בכלל!!!!! אני בספק אם אני ימשיך לגור פה.... אני יעשה תואר באונ' ויטוס מכאן זה מה שנראה לי....
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:01

עוד פעם בן, אני אמרתי שלא צריך צבא??? אמרתי דבר כזה?
אמרתי שאין צורך לגייס את כולם, ואם תבדוק את מה שבאמת אמרתי בויקיפדיה אתה תראה שיש כיום 100 מדינות בעולם שלא עושות גיוס חובה ורוב כל שאר המדינות מגייסות לחצי שנה-שנה
למה אתה לא קורא כמו שצריך?

אולי פיספסתי מעט את הטענה שלך, אבל הרעיון ברור בהחלט יש צורך לגייס את כולם, אתה לא במצב כ"כ טוב שמאפשר לך לגייס רק מספר מועט של אנשים,
חוץ מזה איך אתה בידיוק חושב שאפשר להבדיל בין מי שצריך לשרת ומי שלא? מדוע אחד יצטרך לשרת ואילו האחר יקבל פטור? ולמה נראה לך שיסכימו לדבר כזה?
אם לא יהיה גיוס על פי חוק מספר האנשים שבאמת מעוניינים לפתח קריירה צבאית יהיה מועט מאוד גם אם התקציבים והשכר יעלו.
בנוסף, דלול של כוח אדם יביא באופן ישיר חולשה לצבא שמטרתו להיות חזק ככל האפשר כדי להגן על האזרחים.
הטיעון על המדינות בכלל לא פרקטי לגבי ישראל, 100 מדינות בעולם לא נמצאות תחת איומים כמו בארץ, חוץ מזה שיש להם מספיק תושבים ומספיק חיילים הרוצים לשרת מרצונם, להבדיל אלף אלפי הבדלות מישראל, תבין לא אפשרי בארץ לאפשר גיוס רשות אם זאת הטענה שלך.

עוד פעם..... אמרתי שלא צריך צבא??? אני אמרתי שאין צורך לגייס את כל העם לצבא.
אמרתי שאין מלחמות? לא, לא אמרתי את זה, אבל בהחלט לא צריך את כל העם בשביל המלחמות האלה, לא צריך אפילו חצי ממנו.
כל עוד יש שלום עם מצרים וירדן, טענת ה"אז מה!!!! זה שלום רעוע!" לא מתקבלת, כי יש שלום.
"קסאמים נופלים על שדרות והסביבה", אל תצחיק אותי, אתה חושב שאם נגייס 100% מהאוכלוסייה המצב הזה ישתנה איכשהו? מה הקשר?
אותו דבר עם איראן. אם איראן תרצה לזרוק עלינו פצצה זה לא משנה אם תגייס עכשיו את כל ה7 ומשהו מיליון אזרחים כאן לצבא, איראן לא רלוונטית לדיון על גיוס, אל תשתמש בטיעונים דמגוגיים בבקשה, דבר לעניין.
עוד פעם, למה אתה אומר שאמרתי "אין איום כעת, יש שלום עם מדינות ולכן אין צורך בצבא", אתה קראת בכלל את מה שכתבתי?

אתה מדבר בלי ידיעה, אין לך מושג אמיתי או ניסיון וידע מה צריך בשביל מלחמות או בשביל הגנה וכמה כוח אדם זה דורש.
לא מתקבלת? כמה זמן אתה חושב שיחזיק השלום הזה? או מה? רק שהשלום יופר רשמית אז רק תגייס את כל העם?
צבא תמיד צריך להיות בכוננות, לעולם אינך יכול לנוח ולעשות לעצמך הנחות כי זה יוביל לניוון ואינך יכול לנבא מתי פני הדברים ישתנו משום שאז לא תבין מה הכה בך.
בזמנו גם היטלר היה בשלום עם כל אירופה לפני שסובב אותם על האצבע הקטנה...
100% מהאוכלסיה אולי לא ישנו את המצב, אבל מה שבטוח שהמצב יהיה גרוע יותר אם לא יגייסו.
בוודאי שזה משנה אם תגייס או לא; ככל שיש יותר כוח אדם ככה אפשר לספק משאבים לדברים חיוניים יותר במקום לעסוק בנושאים לא חשובים שרק יפגעו בתפקודו של הצבא.
בנוסף יותר אנשים בצבא, משמע יותר תחומים ופיתוח נרחב יותר של כלי נשק לשם הגנה.
אירן היא אוייב - אין על כך עוררין, היא מערערת על קיומה של המדינה, הצבא נועד למנוע זאת ולכן היא אכן מתקשרת לנושא הזה במשרין.

בן, עוד פעם, אני אמרתי שישראל צריכה להניח את נשקה? אני אמרתי שהצבא לא צריך להיות כאן? אמרתי את זה?
בוא ותתן לי את הציטוט אם כן.

זה לא ממש משנה, כמו שאמרתי פיספסתי מעט את הטענה שלך ("לא צריך את כולם..."), אבל גם פה העקרון די דומה, אתה מזלזל באוייבים שלך וממעיט בערכם בכך שאתה חושב שאין צורך לגייס את כל המדינה, במלחמת לבנון כל הצבא היה על הרגליים: קרביים, תומכי לחימה, ג'ובניקים והרשימה עוד ארוכה...
גם במבצע עופרת יצוקה שנחשב למבצע דיי מוצלח, הצבא הפנה המון משאבים בשביל אותם כנופיות טרור מסכנות כמו שאתה מכנה אותם.
אז לשאלה שלך, כן אני בכל לב חושב שצריך לגייס את כל המדינה בשביל דברים כאלו וכאלו העתדים לבוא.

בארצות הברית אין חוק גיוס חובה, והפלא בפלא הם כבר 10 שנים במלחמה ועד כמה שהבנתי הם לא ממש מפסידים בה, נכון?
אם תתן לחיילים תנאים, אתה תראה שאנשים ילכו להתגייס גם בלי שיהיה חוק שמכריח אותם.
במיוחד כל עוד יש לך אנשים לא משכילים.
החוק הזה התאים למדינה כשהיא רק קמה, היום יש צורך להיות אחראים ולהתבגר, אין צורך בחוק גיוס חובה לכולם.

אתה קצת שוכח שארה"ב היא לא ישראל, אז תן לי לרענן את זכרונך: כוח האדם שבא מרצונו לצבא ארצות הברית הוא מעל למיליון חיילים, כל צהל עם הגיוס חובה עדיין פחות ממנו משמעותית, כמה כוח אדם אתה חושב שישאר אחרי גיוס רשות גם אם התנאים יהיו טובים והשכר? מעטים הם האנשים שמעוניים לשרת בצבא וככה זה בכל העולם.
*החוק הזה מתאים למדינה קטנה בעלת אוייבים גדולים שרוצה להמשיך ולהילחם על קיומה.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:03

פרופיל21 כתב:לך תשאל את אמא שלך את השאלה הבאה: אמא, את מעדיפה שאני אמות ואת תהיי עצובה, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ומיליון אמאות אחרות יהיו עצובות...

כשתקבל תשובה תחזור אליי. ילד קטן וטיפש :)

דמגוגיה עלובה! באמת חשבתי שאתה מסוגל ליותר...

אתה מקצין דברים ומדבר על מוות וככה מנסה להצדיק את העמדה שלך כדי שתרגיש טוב עם עצמך.
לשרת בצבא ולתרום לא כרוך בהכרח שתמות ואתה יכול להיות גם בתפקידים שלא מסכנים את החיים...
באמצעות הדמגוגיה הרדודה הזאת ניסית להראות שזה בסדר לחשוב על עצמך, וכי כל אחד מעדיף את טובתו האישית גם אם אחרים יסבלו יותר!
מה שהצגת רחוק שנות אור בין תרומה לצבא לבין אגואיסטיות וסוציומתיות.
אם היית שואל: אמא מה את מעדיפה להפסיד 150 אלף, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ואמאות אחרות יהיו עצבות" זה היה שווה ערך בין תרומה לצבא ליציאה למען כסף.
אבל כשאתה מניח על המאוזניים מוות התשובה תהיה דיי ברורה.
במקרי מוות לא שופטים אנשים, לעומת זאת כשאדם מנסה להתחמק משירות צבאי ללא שום סיבה מוצדקת בעוד שאחר כן משרת בהחלט אפשר לשפוט אותו.
כשתבין מה שרשמתי ועד כמה אתה דביל וקיצוני תחזור לכתוב.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:10

קיטבג, אני אניח לך להמשיך להתבלבל עם משבר הזהויות שלך כי אתה ללא ספק מקרה אבוד.
קיטבג, בניגוד אליך אני לא הולך לציית לפקודות של ילדה בת 19 עם כאבי מחזור כמו איזה כלב טוב, אז המושפל מבינינו זה אתה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קולה וגרעינים מושפל!

קיטבג, זה שאתה רושם למישהו "יצאת X יצאת Y" רק מוציא אותך יותר נכה ומטומטם ממה שאתה.
זה רק מראה כמה אתה מרגיש שהערך העצמי שלך נמוך אז אתה מנסה להעלות אותו על ידי כך שתנסה להוריד את הערך של מישהו אחר, רק שאין לך ממש איך לעשות את זה אז אתה מוזמן להמשיך להקליד על המקלדת שלך עוד ועוד תיאורים שייגרמו לך להרגיש טוב עם עצמך ולנו לצחוק על הפעירות והטמטום שלך :lol:

זה שאני רושם למישהו יצאת מושפל שוב, מועצבן (שוב) ואפס (כמובן שוב) רק מראה שזה נכון ושאתה מושפל מעוצבן ואפס (שוב) :lol: :lol: :lol:

פחחח, בוא נבהיר כמה דברים:
1)אין לי פרופיל 21 - כן בטחחחחחחחחחחחחחחחח יסעיף מעפן :lol:
2)ברגע זה הפרכתי את כל ה"עובדות" שלך :!: - כן תמשיך לשכנע את עצמך :lol:
3)למצב שאתה נמצא בו עכשיו קוראים "שוק", אבל זאת רק טעימה קטנה ממה שמחכה לך בצבא בנצילה חמודילה שלי :lol: :lol: - המצב שאני נמצא הוא אכן שוק, אבל זה מפני שלא פגשתי מטומטם ממך ואני נדהם מרמת הטיפשות :lol:
4)אתה לא עצבנת אותי, לא מעצבן אותי, ולא תעצבן אותי אף פעם מהסיבה הפשוטה שאתה משמעותי בשבילי בערך כמו גרגיר חול, ואני לא בנאדם שמתעצבן מגרגירי חול חחחחחחחחחחחחחחחחח די להתעצבן :lol: :lol: :lol:
5)אם נקפוץ 3 שנים קדימה ונעשה השוואה בין החיים שלי לבין החיים שלך נוכל לראות 2 דברים:
*אותך- עדיין חי בסרט שהוא מבוסס עם השכלה , בית, רכוש ומקצוע כשבעצם חי על שכר מינימום, נאבק על פת הלחם וטיפת המים ואומלל על החרא שאכל בצבא :lol: .
*אותי- מסיים את שנות החובה שלי בצבא ומתחיל את שנות הקבע שלי כקצין ונותן לאנשים ממורמרים כמוך לאכול את הלב :lol: :lol: :lol:

מצד אחד יש אותך, בנאדם עלוב ומושפל שחי בסרט ועסוק בעבר , מצד שני יש אותי, מסודר עם משכורת גבוהה ועם תנאים לפרצוף.
אז שפשוף נעים אנונימי ממורמר, ותמשיך לרשום פה כדי שכולנו נוכל להמשיל לצחוק :lol: :lol: :lol:
[/color]
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:14

dudu_dudu כתב:בן השמן מעניין אותי מאוד לראות את התגובה שלך כשאתה תתגייס אחרי כל ההשפלות שאתה עומד לחטוף אתה תשאל את עצמך מה אני עושה פה בכלל? בקיצור אתה תקבל את השוק של החיים שלך....
אבל לא נורא ניתן לך להתבשל במיץ של עצמך כי מי שנובח פה כמו מפגר זה רק אתה מה אתה נכנס לפה בכלל אם זה כזה מפריע לך שאנחנו לא עושים צבא? תיכנס לפורום של FXP יש שם הרבה ילדים קטנים וטיפשים כמוך שרוצים ללכת לקרבי לסיירות ולשאר השקרים ולא יודעים מה זה בכלל....
בקיצור טוס מכאן לצבא ואל תבוא לכאן בוכה שהמפקד שלך נתן לך מכות סתם ככה כי בא לו חחחחחחחחחחחח

טפו-טפו בואנה אתה חתיכת ילד כאפות עקשן במיוחד :!: אתה באמת צמא לכאפה נוספת...
חחח.. יאלה לך תנסה להוכיח לכולם שאתה שווה משהו עאלק במקום לרשום פה ולחזור על דברים שאחרים כבר כתבו כמו ילד אוטיסט.
חחחח תיזהר שאני לא יהיה הרס"ר שלך בסוף, כמה חראאאאאאאאאאאאאא אתה תאכל ממני :lol: :lol: :lol:

לא הפריע לי שלא עשיתם צבא, פשוט חשבתי בתמימותי שמדובר כאן באנשים עם סיבות מוצדקות וניסיתי להבין למה אתם מסרבים, אבל בעצם נוכחתי לגלות
שהרוב שמגיב פה מלבד יחידים, (אתה לא בינהם..) מטומטם גמור ואגואיסט אטום.

אני אטוס לצבא ואתה ביחד איתי, רק מה שיבדיל בנינו זה שאני אהיה הרס"ר שלך :lol:
עד אז זדיין מפה כי אתה גם ככה לא תורם לכלום, אפילו לא לדיון הזה.
טפו-טפו פשוט לירוק עליך.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:15

לאילו שאלות לא עניתי לך בדיוק?

Ben כתב: זה שזה המצב הקיים לא אומר שכולם חייבים להסכים.... ומי שלא רוצה להתגייס מסיבות כמו "לא רוצה לבזבז זמן" זכותו המלאה כי גם ככה הוא לא נחוץ...

זה נכתב ברצינות?!
זה המצב הקיים; לא כולם מחוייבים להסכים, אבל כולם מחוייבים לציית כי קודם כל זה חוק.
גם יש כאלו שיסכימו שלגנוב זה בגדר מותר , אבל אם יעברו על החוק יענשו וכל עוד הם לא מהווים רוב באוכלוסיה ההסכמה שלהם לא משמעותית.
הם מחוייבים לציית לרוב, אחרת יווצר מצב שיהיה עריצות של המיעוט, אם למיעוט הזה יש בעייה הוא יכול להשתמש בדרכים שונות ומגוונות כמו תקשורת או הפורום הזה כדי להפוך ממיעוט לרוב, אבל בטח שהטיעון "לא רוצה להתגייס" לא תקף כאן.
יש לכם נטייה להחליט החלטות ולקבל תובנות על דעת עצמכם וכך גם להכתיב לעצמכם מה מותר ואיך זה צריך להתנהל, אתם שוכחים שיש עוד שרשרת של דברים שקשורים אחד בשני.
גם המסקנה נחוץ או לא נחוץ היא בגדר מסקנה אישית.

ואני יכול לומר שאם עכשיו הייתה לי האפשרות לחזור לשרת בקרבי לא הייתי חוזר... הרצון שלי לשרת בקרבי התמוגג ברגע שהתגייסתי כי הבנתי מה זה צבא וראיתי איך המון אנשים שאני מכיר פשוט עוזבים את התפקידים הקרביים... והכי חשוב, הבנתי שהרצון שלי להיות קרבי היה רצון של ילד בן 6 ולא יותר ושתתגייס אני מבטיח לך שאתה תבין בדיוק על מה רוב האנשים מדברים פה כולל אני... עד אז גיוס קל

אתה פשוט סותר עצמך שוב ושוב, תיהיה החלטי ותיצמד למה שאתה מקליד.
הרי אתה בעצמך העלת שיש לגייס חיילים לקרבי, כדי לשרת אך ורק באופן ישיר לצבא - לשם הגנה.
כעת אתה טוען שאם היה באפשרותך להתגייס לקרבי לא היית חוזר, אז איפה באה העמדה שלך לידי ביטוי כאן?

ואני מסכים איתך... צריכים לגייס רק אנשים לקרבי, מודיעין, ותפקידים שתורמים לכוחו הצבאי של הצבא (חיל חימוש, אפסנאות וכל השאר)

אתה לא היית מתגייס לשירות צבאי כי הבנת שהרצון שלך לשרת התמוגג מפני שזאת הייתה מחשבה של ילד בן 6 - לך זה נראה מספיק סיבה טובה לא להתגייס.
אבל אחרים עם בעיות ת"ש וכדומה שלהם יש באמת על מה להתלונן זה בסדר שהם ישרתו בקרבי ואין צורך להתייחס לבעיות שלהם - כמו שאמרת אין צורך במשקיות ת"ש.
אתה מדבר א' ועושה ב' , אני באמת מחכה להסבר.

ושוב:
"זה עדיין לא מראה מדוע אנשים מסרבים לשרת בצבא, אם אתה כל כך מעוניין בשירות קרבי ואתה עומד בדרישות אתה גם תגיע, אולם אלו לא המניעים שבגללם אנשים בפורום מסרבים להתגייס הלא כך?"

וזה דיי קומץ, יש עוד לא מעט תגובות שלא זכיתי לראות תגובה ממך.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 29 דצמבר 2011 19:29

מה יש לך עם הטפו טפו הזה? חתיכת גמל יאללה לך לצבא אל תדאג אני לא יהיה אצל שום רסר .....
מה זאת המסקנה המטומטמת שלך שאני ילד כאפות? יש לך מזל שאתה לא מכיר אותי אישית אחרת לא הייתה אפילו מצליח לכתוב שטויות במקלדת, מה אתה בכלל נכנס לכאן ונלחם נגד כולם? כותב ממש מגילות של שטויות במיץ לכל מי שהגיב נגדך כנראה אתה באמת מתוסכל שאתה עומד להתגייס בקרוב.
ו..... טפו טפו על אמא שלך!
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:51

אורח כתב:בן לא מבין אותך מהתגובות שלך נשמע שאתה שונא אותי או משהוא כזה...אני עשיתי לך משהוא אני לא מבין?
לא עשית לי דבר כמובן, בכלל לא היה לי כלום כאן נגד אף אחד, לפחות עד לפני שקראתי את התגובות, הייתי מאוד חיובי ונכון לקבל את דעותכם, אפשר לראות את זה בהודעות הראשונות שלי, הרמת דיון הזאת נהפכה לנמוכה יותר מים המלח ותאמין לי שזה מאוד חריג אצלי

אז התגייסתי שמו אותי בתפקיד חרא(חימוש אם זה מעניין אותך) השתחררתי אחרי 7 חודשים ועכשיו אני לומד באוניברסיטה לתואר ראשון(מדעי המחשב אם זה מעניין אותך) בזמן שהייתי בצבא הרגשתי חרא ועכשיו כשאני לומד אני מרגיש אחלה(למרות שלי זה ממש לא קל אני ממש לא מהגאונים בוא נגיד)

וזה באמת נראה לך מוצדק? אני באמת בכל כולי מנסה להבין אותך התפקיד שלך היה 'חרא' כמו שאתה מגדיר, אבל הוא היה נחוץ, הוא צריך להיעשות.
אז הנה צטוט ממה שרשמתי לחבר אחר כאן בפורום שהעלה את זה:

לטעמי "היה לי תפקיד חרא" לא מצדיק קבלת פטור, כמעט כל חייל שתשאל יגיד לך שיש לו תפקיד חרא אז?
זה לא הופך את זה למוצדק.

אני בכללי בן אדם מאוד חברותי ואופטימי ותאמין לי אם תפגוש אותי אני ממש לא "חלאת אדם" כמו שכנראה אתה חושב שאני...ולמרות שאני לא מכיר אותך אני מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, אבל מהתגבות שלך נראה שאתה מייחל לי חיים חרא למה זה?למה השנאה הזאת כלפי מישהוא שאתה לא מכיר בכלל???אני קורא את התגובות שלך ואני פשוט מרגיש את השנאה והזלזול כלפי מי שלא שירת וזה כאילו סתם...אתה לא מכיר אותי ואתה לא מכיר את המגיבים האחרים פה וחבל...אחד באוניברסיטה התחיל פעם לדבר על זה שאנשים שהשתחררו הם מנייקים והכל אז אמרתי שאני השתחררתי והוא כזה "וואלה? אתה דווקא סבבה לגמרי" בקיצור אני מקווה שיום תפגוש את אותם משתמטים ותבין שהם לא חרא כמו שאתה חושב.
[/quote]
תראה, אני מאמין לך ואתה נשמע אחלה בן אדם והכל ושלא תבין לא נכון- אני מאחל רק טוב, אין לי ממש הכרות עם אלו ששוחררו מהצבא, וגם אם כן זה אלו אנשים שיצאו מבעיות מוצדקות.
במקרה הגעתי לפורום הזה, ובכלל ל- newprofile וזה היה נראה לי שונה, ניסיתי להבין אם אתר כזה מסודר מציג דברים שאני לא רואה או מבין, חשבתי שהוא מציג סיבות מוצדקות לסרבנות, לכן מלכתחילה פתחתי את הדיון הזה והאמת שכבר אין לי ממש עניין להגיב בו יותר כי רוב התגובות כבר הפכו לנאצה ותגובות סתמיות (בין הייתר גם שלי...) תגובות שלא תורמות בכלל לדיון.
אז אני לא שונא אותך או משהו כזה- באמת. אבל גם אני לא יכול להצדיק את זה...
אני לא יודע אם קראת את כל הדיון(למי יש כוח?!) אבל בהנחה שכן אתה יכול לראות שזילזלתי רק באלו שזילזלו בו או התנסחו בצורה רדודה.

למען האמת הרמתי גבה שקראתי את התגובה הזאת...
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 29 דצמבר 2011 19:54

dudu_dudu כתב:מה יש לך עם הטפו טפו הזה? חתיכת גמל יאללה לך לצבא אל תדאג אני לא יהיה אצל שום רסר .....
מה זאת המסקנה המטומטמת שלך שאני ילד כאפות? יש לך מזל שאתה לא מכיר אותי אישית אחרת לא הייתה אפילו מצליח לכתוב שטויות במקלדת, מה אתה בכלל נכנס לכאן ונלחם נגד כולם? כותב ממש מגילות של שטויות במיץ לכל מי שהגיב נגדך כנראה אתה באמת מתוסכל שאתה עומד להתגייס בקרוב.
ו..... טפו טפו על אמא שלך!

טוב טפו-טפו יעבריין...
יאללה הבאתי לך להיות זה שאומר את המילה האחרונה, עכשיו תואיל בטובך להתחפף.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים