עוד חייל התאבד בצה"ל.

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

פרופיל21
יצירת קשר:

עוד חייל התאבד בצה"ל.

הודעהעל ידי פרופיל21 » 02 ינואר 2012 12:40

אני לא אמסור את שמו מתוך כבוד.

הוא דפק נפקדות של יום אחד (בעיות רציניות בבית) וחזר, המפקד החליט לא להעלים עין (מפתיע אה?) והעלה אותו למשפט - 16 יום כלא...
הוא יצא מהמשפט, לקח את הרובה של חבר שלו שהיה בחדר מתחת למיטה ועשה מה שהוא עשה...
מי ש"הפקיר" את הרובה עומד לשבת הרבה מאוד זמן... כל הכבוד לצה"ל
אורח

Re: עוד חייל התאבד בצה"ל.

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 20:24

חבל, פשוט חבל...
בושה וחרפה לצה"ל
מעניין מה אומר על זה אדון הרמטכ"ל, ש"התגייס למאבק בהשתמטות" לפני כמה ימים
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 02 ינואר 2012 20:50

כמה מפתיע שלא שומעים על זה בתקשורת... אם היו שומעים כמה חיילים מתאבדים כל שנה (והמספרים הרבה יותר גדולים ממה שמפורסם) הצבא היה נראה פחות מגניב ואדיר למלשב"ים.... אבל אל דאגה! הם ימשיכו להאמין שצבא זה הכי מגניב בעולם ושהקרביים מעמיסים כוסיות כל סופ"ש...
מדינת צבא מזורגגת....
נ.ב צריך לצעוק את צעקת אלה שכיום לא יכולים לצעוק משום שהם בקבר!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 ינואר 2012 22:24

באיזה בסיס זה קרה? איך נדע שלא מדובר בהמצאה?
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 06 ינואר 2012 19:42

אישית אני מרחם על החייל הזה.. מסכן. בתאכלס - המערכת הצבאית אשמה.
אבל לדעתי זה יגמר בדיוק כמו התלמיד ההוא, נראה לי קראו לו דוד שהתאבד ואף אחד לא לקח אחריות.
מערכת החינוך והצבא מחורבנים.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ינואר 2012 20:39

לאמשנה כתב:אישית אני מרחם על החייל הזה.. מסכן. בתאכלס - המערכת הצבאית אשמה.
אבל לדעתי זה יגמר בדיוק כמו התלמיד ההוא, נראה לי קראו לו דוד שהתאבד ואף אחד לא לקח אחריות.

ככה זה .... אתם לא זוכרים בתיכון איך שיש יום מיוחד של צהל? שבאים כל מיני מדריכים מהצבא וכל זה.... ומזיינים בשכל היה באלי באותו יום לברוח הביתה.... הבעיה שהייתי מקבל על זה עונש כבד, המדריכים האלה העבירו כביכול "רעל" לתלמידים ואפילו לתלמידות ללכת ליחידות קרביות וכאלה.... פשוט היה באלי להקיא... בכלל מערכת החינוך וצהל פועלות בשיתוף פעולה.. של העברת מידע נגד הערבים וכאלה.... פשוט להרעיל את התלמידים אפשר לומר....
אני לא שמאלני ולא ימני אבל השיתוף פעולה הזה מגעיל.... פשוט ניצול של נערים תמימים....
אני לעומת כל מיני תמימים ומפגרים קראתי את המפה...
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 06 ינואר 2012 20:54

tavoriko כתב:כמה מפתיע שלא שומעים על זה בתקשורת... אם היו שומעים כמה חיילים מתאבדים כל שנה (והמספרים הרבה יותר גדולים ממה שמפורסם) הצבא היה נראה פחות מגניב ואדיר למלשב"ים.... אבל אל דאגה! הם ימשיכו להאמין שצבא זה הכי מגניב בעולם ושהקרביים מעמיסים כוסיות כל סופ"ש...
מדינת צבא מזורגגת....
נ.ב צריך לצעוק את צעקת אלה שכיום לא יכולים לצעוק משום שהם בקבר!!!

נכון, יש גם שיתוף פעולה עם הצבא מצד התיקשרות, ממש כמו מדינה טוטאליטרית אנחנו בהקשר של הצבא...
אני מאמין שיש עוד מלא חרא מתחת לפני המים... העיקר הצבא משץף שטויות במיץ עגבניות עם התיקשורת כמו אחד שרץ ערום באיזה טקס בבסיס בצריפין.... אבל אני חושב אם לא היה קהל באזור כנראה זה גם לא היה יוצא לאור....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ינואר 2012 00:03

dudu_dudu כתב:
לאמשנה כתב:אישית אני מרחם על החייל הזה.. מסכן. בתאכלס - המערכת הצבאית אשמה.

ככה זה .... אתם לא זוכרים בתיכון איך שיש יום מיוחד של צהל? שבאים כל מיני מדריכים מהצבא וכל זה.... ומזיינים בשכל היה באלי באותו יום לברוח הביתה.... הבעיה שהייתי מקבל על זה עונש כבד, המדריכים האלה העבירו כביכול "רעל" לתלמידים ואפילו לתלמידות ללכת ליחידות קרביות וכאלה.... פשוט היה באלי להקיא... בכלל מערכת החינוך וצהל פועלות בשיתוף פעולה.. של העברת מידע נגד הערבים וכאלה.... פשוט להרעיל את התלמידים אפשר לומר....
אני לא שמאלני ולא ימני אבל השיתוף פעולה הזה מגעיל.... פשוט ניצול של נערים תמימים....
אני לעומת כל מיני תמימים ומפגרים קראתי את המפה...

אני בתיכון, ו..
השנה הביאו לנו משפחות שכולות של ערבים ויהודים יחדיו.. לא זוכר איך קראו ליהודים, אבל לערבי אני זוכר שקראו אוסמה.. אחלה קונוטציה. בקיצר הסיפור שלו היה זה שהוא אמר שאח שלו רצה לעשות פיגוע והורידו אותו. משהו כזה, לא זוכר בבירור.
ועזוב רעל - לא מחנכים את הילדים לטוב או בכלל לא מחנכים אותם ללא יודע מה. לא תומכים בילדים שיכולים להצליח ושמים יותר מדי דגש על הטמבלים שבקושי מקבלים 30. אפילו חינוך מיני לא היה לנו. חינוך מיני! דבר בסיסי שצריך להביא לילדים בני 10!
אבל מה - לצבא היה המון זמן! יום בעקבות לוחמים, יום בקום, יום זובי.. גדנע.. שבתאכלס הכל שמה שכונה וגם ביום בקום המדריכה התחילה לחפף.. גם כן צבא.
על מערכת החינוך יש לי הרבה להגיד - אבל אם אני יכול לסכם את זה במשפט, בשירותים שלי לא יורד כל כך הרבה חרא.

דרך אגב, מקור שאני בספק באמינותו (טוב, אולי רק בקטע הזה. בשאר, הוא דיי מבין) טען שמערכת החינוך נהרסה ברגע שהימין עלה לשלטון. מישהו יכול לאמת? (כעיקרון הוא ההתכוון למתישהו בשנות ה70)

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים