ביטוח לאומי ונמנעים..

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 11 יוני 2006 16:17

מצטערת אם אני קצת אבד שליטה- אבל הם ממש ממש עיצבנו אותי:
למה לעזאזל אני צריכה לשלם ביטוח לאומי למרות שעשיתי שנת שירות ואז לא התגייסתי?? למה, אני צריכה לשלם על השנה הזאת כשאני מתנדבת וקורעת את התחת ובגלל שלא התגייסתי אני צריכה עוד לשלם על זה?? ולא רק זה- הם לקחו טרמפ -בגלל שאני ילידת ינואר וסיימתי ללמוד בת 18 וחצי אני צריכה לשלם על החצי שלמדתי בתיכון!!!

למה הם כאלה בני זונות ?????????????????????

שונאת את החוקים במידנה הזאת ושונאת את כל החארות שאוכלים את הכסף שאין לי!!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יוני 2006 16:49

כי הם בני ז****...
את מדברת מתןך הגיון, ובמדינה הזאת ההגיון לא קיים...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יוני 2006 23:47

הי,

האמת היא שאת אמורה, לפי הרעיון הכללי של ביטוח לאומי, לשלם ביטוח לאומי מרגע שאת בת 18, לא משנה מה ולא משנה איך. הבעיה פה היא לא עם זה שאת משלמת ביטוח לאומי, אלא עם זה שחיילים לא משלמים. להם עושים את ההנחה. או יותר נכון, הצבא משלם עליהם. וחוץ מזה, במוסד לביטוח לאומי קבעו כלל, שלפיו אם את מתגייסת אחרי גיל 18, אז עד הגיוס ההורים אמורים לשלם ביטוח לאומי עלייך, ואילו אם את לא - אז את כנראה כבר מספיק בוגרת לשלם על עצמך.

בקיצור, זו דרך להפלות לטובה חיילים (וגם שוב לסמן אותם כילדים קטנים ותלותיים, בשונה משאר האוכלוסייה העצמאית והעומדת בכוחות עצמה בגיל הזה).

בי,
סרגיי.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 12 יוני 2006 00:21

בזמן השרות הצבאי יש לכל חייל ביטוח בראות מטעם הצבא.

בנות השרות הלאומי מקבלים יותר כסף מחייל בשרות חובה(פי 2) בגלל הנושא
הזה, אז מספיק להתבכיין, לכי תחפשי להוציא את התסכולים שלך במקום אחר.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2006 01:22

הי,

א. מדובר בשנת שירות (שבמהלכה יוק מקבלים מה שזה לא יהיה, בטח לא בחברה להגנת הטבע, עם הישיבות עד 11 בלילה כל יום שהם עושים), ולא בשירות לאומי.
ב. מדובר בביטוח לאומי, ולא בביטוח בריאות.
ג. לפני שאתה מתעצבן - תנסה להבין את הכתוב.
ד. נדמה לי שבחצי שנה עד שנה שבין מלאת לאדם 18 שנים לבין גיוסו או אי-גיוסו לצבא או לשירות לאומי, אין שום הבדל בין המתגייסים ללא מתגייסים, ודווקא שם הביטוח הלאומי יוצר אפלייה, שאין לה שום בסיס ממשי.

בי,
סרגיי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2006 01:43

הלו הלו להרגעה-

א)בטוח לאומי זה בטוח הכולל בתוכו אובדן כושר עבודה, בטוח בראות(פציעות), בטוח אובדן הכנסה... כנגד כל זה הצבא מבטח אותך.

ב)לא יודע על מה אתה מדבר, החל מגיל 18 כולם משלמים...(ההורים בהנחה שאתה לא עובד)

ג)כל אדם צריך לשלם, פרט לחיילים שהם מבוטחים ע"י צה"ל, אף אחד לא מכריח אף אדם לעשות שנת שרות, אז ההתבכיינות לא מובנת.

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 12 יוני 2006 05:09

אפצ'
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 12 יוני 2006 05:10

סורי, אני אלרגי לישראל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2006 10:58

אז תשאר בניו יורק  
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2006 16:12

לא הבנתי אם יש הבדל בין אנשים שעושים שנת שירות ומתגייסים לאלה שלא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2006 16:28

כשאת לא בצבא את חייבת לשלם ביטוח לאומי, לא משנה אם את בשנת שירות, לא משנה אם את עומדת להתגייס. לכשתתגייסי הצבא ישלם ביטוח לאומי עלייך. 
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יוני 2006 11:53

אז כל האנשים שיוצאים לשנת שירות משלמים ביטוח לאומי מהשניה שיש להם יומולדת?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2006 10:15

אלא אם כן הם מתגייסים אחר-כך, ואז הביטוח הלאומי מוותר להם. זאת האפלייה, שאם את מתגייסת את פטורה מתשלום גם לפני שאת משרתת בצבא, ואם את לא מתגייסת אז את לא (והביטוח הלאומי ידרוש ממך את הכסף בדיעבד, רק אחרי שיתברר שלא התגייסת).

אגב, אם בזמן הזה עבדת במקום עבודה כלשהו (או במקומות עבודה רבים), אז דמי הביטוח הלאומי עלייך כבר שולמו על-ידי המעסיק. עדיין תזדקקי לקצת ביורוקרטיה להוכיח להם את זה, אבל לא תצטרכי לשלם על החודשים שבהם עבדת.

בי,
סרגיי.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 15 יוני 2006 12:23

תודה רבה סרגיי... שאתה שומר על קור רוח. מעריצה אותך..

מה שהצליח ממש לעצבן אותי.. זה באמת ההפליה- אני הייתי חתומה על נח"ל ומסיבות כאלה ואחרות לא התגייסתי. אף אחד לא טרח להסביר לי ששנת ההתנדבות שאני מקבלת בחודש 500 שקל שלא מספיקים לי לאוכל בקומונה של 18 איש (כן, בנים הולכים פי 5 מבנות ואנחנו צריכות לשלם יותר.. קומונה....). אז תסבירו לי איך אני אמורה להוריד מזה 130 ש"ח בחודש לביטוח לאומי??? ואז הם אומרים לי- "אה, לא התגייסת?!" אז את צריכה לשלם על כל השנה הזאת... ככה במכה 3000 שקל- הם תקעו לי .... אין לי מושג מאיפה הם הביאו את זה?!?! ואף אחד שם לא מוכן להסביר לי על מה........ שונאת אותם . ואת החברה להגנת הטבע שמוציאים להתנדבים שלהם את הנשמה- כמו שסרגיי אמר (והוא יודע) בישיבות עד 11 בלילה..
וסטודנט- יקר- אני אני חושבת שכדי שתאמץ את מה שסרגיי אמר, תקרא ותבין, זה לא בושה לשאול- " מה ההבדל בין שירות לאומי לשנת שירות..." וחוץ מזה שאני לא מתבייכנת על זה שבחרתי (!) לעשות שנת שירות- זאת הייתה בחירה שלי (כמו אם ללכת לצבא או לא...) רק אני לא מבינה מה זה הייחס הנוראי הזה של הממסד.
ורק שתבינו עד כמה הכל פה קומבינה אחת גדולה- אני יושבת אצל הפקיד בביטוח לאומי, נותנת לו את האישורים לשנת שירות ואת הפטור מהצבא- אז הוא מסתכל ואומר לי " אם היית מתגייסת אז זה היה בסדר, אז לא התגייסת אז אכלת אותה." אמרתי לו " אתה נורמלי.?? מה הקשר בכלל???" אז הוא מתחיל לצחוק ואומר לי " אפילו אם היית מתגייסת ליום אחד זה היה מספיק כדי שלא תשלמי ביטוח לאומי "
ואני חושבת לעצמי- ישמור השם !!!!!!!!!!!!!! הם דפוקים בשכל אחד אחד. לא מאשימה את הפקיד הזה, בסך הכל איזה איש מסכן מבית שמש שזה גם פעם ראשונה שהוא רואה מישהי שעשתה התנדבות (השאלה הראשונה שלו הייתה "למה עשית את זה ?!" ), אבל המדינה.......................

אה- והכי נורא זה ביורוקרטיה....... בלאט!

תודה לכל התומכים ...
תודה סרגייי ... יום נפלא לכולם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2006 12:30

הי,

רק שתביני - לפקידים בביטוח הלאומי אין הרבה שיקול דעת. יש לו כללים, שכתובים באיזשהו מקום, ומה שהוא אמר לך זה בדיוק מה שכתוב אצלו בכללים: דמי ביטוח לאומי משולמים מגיל 18 בדיוק, אלא אם כן המבוטח התגייס לצבא, ולא משנה מה הוא עשה בצבא וכמה זמן הוא היה שם. הכללים אומרים "התגייס", וזה מה שהוא מיישם. זו אפילו לא קומבינה. זו ביורוקרטיה נוקשה נטו. ככה זה עובד במוסד לביטוח לאומי.

תודה,
סרגיי.

sergeiy38883.563900463
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2006 18:13

פתאום חשבתי שעל מחלות נפש אפשר לקבל כסף מביטוח לאומי.......
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2006 23:12

רק אם את מוכיחה שזו נכות...
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 16 יוני 2006 00:03

את גם יכולה לתבוע את צה"ל שגרם לך לסריטה(אבל את בעצם לא שרתת אפילו יום אחד...), אז כנראה שזו לא הסיבה...

את יכולה לתבוע קצת נכות מהביטוח הלאומי רק קחי בחשבון שפחות מ20% נכות זה לא נותן כמעט כלום...

אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יוני 2006 09:33

אני מכירה מישהו שחי מהקצבה של המחלת נפש שלו.
ואני לא חושבת שהמונח "סריטה" קיים במדע הפסיכיאטריה, אם אתה רוצה להגשים את חלום חייך להיות קב"ן ולקבל סיפוק מיני מחיילים שמתאבדים, אז תצטרך ללמוד קצת יותר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יוני 2006 09:51

לפסיכיאטרים יש שם אחר ל"סריטה" הם קוראים לזה "הפרעה" וממציאים כאלה "הפרעות" על כל שטות שרק אפשר לחשוב כדאי לעשות כסף על חשבון אנשים תמימים
אורח

Re: ביטוח לאומי ונמנעים..

הודעהעל ידי אורח » 20 יוני 2010 16:38

רק משפחות פשע עושות כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף, ומלא, ובלי מיסים, אז הם באים אלינו הנכים וה"חלשים"
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 20 יוני 2010 18:02

אורח כתב:רק משפחות פשע עושות כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף, ומלא, ובלי מיסים, אז הם באים אלינו הנכים וה"חלשים"

החזק והחכם שורד
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 20 יוני 2010 18:13

תגיד לי ילד,
זאת הסטייה שלך? נכנסת לפה, לא קלטת שאתה בדף ראשון?
לא עבר לך מתישהו 'עברתי את גבול 2000 הדפים!' בראש?
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים