עתיד המדינה...

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 29 ספטמבר 2005 01:36

אם כולם ישתמטו... לא יהיה צבא.. אם לא יהיה צבא... מי ישמור על מדינת ישראל מפני האויבים מסביב?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ספטמבר 2005 01:49

המיליציות והכנופיות של הרוצחים שישתלטו על המדינה יגנו עלינו, תמורת דמי חסות כמובן. אה, רגע, זה המצב עכשיו. 
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוקטובר 2005 23:30

יגנו על המדינה אנשים שרוצים להגן עליה - כמו בכל מקום נורמלי בעולם. הבעיה היא שאצלנו לא מספיק להגיד אני לא רוצה.
אתה באמת חושב שהאנשים כאן בפורום, כולל אותי, יכולים לתרום משהו לצה"ל? ואפילו לא בצה"ל - איך בן אדם עם 0 מוטיבציה יבצע את תפקידו.
מעבר לחוסר מוטיבציה - מחנכים אנשים נורמליים להיות רוצחים - למה שאני אהרוג בן אדם כלשהו? איך אני אוכל להמשיך לחיות במחשבה שאני הייתי הגורם הישיר למוות שלו? מחבל או לא מחבל - זה עדיין בן אדם. אני לא אומר שלא צריך להשמיד אותם - צריך! ושימותו ביסורים! אבל אני לא מוכן לקחת על עצמי אחריות לרצח - ככה אני. שירצחו אלו ששואפים לרצוח - אלו שצורחים שקרבי זה הכי אחי.
אני מצהיר שאני אגואיסט וחרא של בן אדם - אמת או לא אמת -> אני לא רוצה להיות פועל שחור ,כח אדם במנגנון הרצח של המדינה.אליאלי38629.0221412037
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 12 אוקטובר 2005 20:58

אם כולם לא ילמדו רפואה אז כל האנשים במדינה ימותו. למה אתה לא הולך ללמוד רפואה? אם אף אחד לא יתנדב למכבי אש כל המדינה תשרף, ואם אף אחד לא יתפור מעילים כולנו נמות מקור.

Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 13 אוקטובר 2005 01:38

חחח, 21, אהבתי את התגובה שלך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2005 19:22

מר מודאג, אתה דפוק.
Anonymous

הודעהעל ידי Anonymous » 18 אוקטובר 2005 22:14

מר מודאג, אתה <שפיך>.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים