עדיף לצאת בכוח או להמתין בסבלנות לפסיכיאטר?

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

bob66
יצירת קשר:

עדיף לצאת בכוח או להמתין בסבלנות לפסיכיאטר?

הודעהעל ידי bob66 » 28 אוגוסט 2012 18:28

......
נערך לאחרונה על ידי bob66 ב 29 אוגוסט 2012 18:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: עדיף לצאת בכוח או להמתין בסבלנות לפסיכיאטר?

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2012 12:33

מה קשור פסיכיאטר בכלא?
לקבל קב"ן שלא מנפנף אותך בכלא זה סיכוי קטן , אז פסיכיאטר?

תברר עם הקפ"סית שלך מה קורה עם הזימון לפסיכיאטר כל הזמן.
אין קשר למשך שירות קצר ולשחרור.
תציק לה הרבה או שאמא שלך תברר על זה כל הזמן בקצין העיר ותגיד שהמצב שלך רע מאוד ותקבל פסיכיאטר.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 29 אוגוסט 2012 16:16

אמרת שאתה מתכנת מחשבים???
אז למה אתה רוצה לצאת מהצבא? זה תפקיד מעולה שבטח יעזור לך בעתיד....או שאתה לא בדיוק מתכנת מחשבים, אלא באיזה תפקיד טכני שדורש מחשב...שאין לך מושג איך קוראים לתפקיד...
bob66
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bob66 » 29 אוגוסט 2012 18:33

אורח כתב:מה קשור פסיכיאטר בכלא?
לקבל קב"ן שלא מנפנף אותך בכלא זה סיכוי קטן , אז פסיכיאטר?

תברר עם הקפ"סית שלך מה קורה עם הזימון לפסיכיאטר כל הזמן.
אין קשר למשך שירות קצר ולשחרור.
תציק לה הרבה או שאמא שלך תברר על זה כל הזמן בקצין העיר ותגיד שהמצב שלך רע מאוד ותקבל פסיכיאטר.

תודה רבה על העצה. נתנו לי לתחילת השבוע הבא.

dudu_dudu כתב:אמרת שאתה מתכנת מחשבים???
אז למה אתה רוצה לצאת מהצבא? זה תפקיד מעולה שבטח יעזור לך בעתיד....או שאתה לא בדיוק מתכנת מחשבים, אלא באיזה תפקיד טכני שדורש מחשב...שאין לך מושג איך קוראים לתפקיד...

זהו שאני מקבל עבודות ואני נמצא רוב היום בצבא, מגיע הביתה אולי יש לי 5 שעות בערך לעבוד או להתעסק במחשב
(למרות שאני לא הולך לישון כי אז אני לא מתעורר לצבא...)

אני נמצא בלוגיסטיקה מבלי שלמדתי קורס מסוים ושמו אותי בעבודות פיזיות כשהכוח האמתי שלי נמצא בשכל,
אומנם אני לא עושה דבר, אלא נמצא בפינה החשוכה שלי מהבוקר עד הערב לפני היציאה הביתה... מה גם לחדר אוכל אני לא הולך(אמתי לגמריי).
המפקד מפחד לגעת בי ולהטריח אותי עקב הבעיות האישיות שיש לי. אז מה שיוצא שאני מבלה את רוב שעות היום שלי בצבא בשינה מה שלא מועיל לצבא ולא לי כי אני ישן תחת השמש.

לא רוצים להביא לי שום תפקיד במחשבים כי כבר יצאתי מקורס שהייתי בו(שגם הוא היה פיזי ולא קשור להתמחותי),
אז הקפ"סית אמרה אחרי כל הבעיות שיש לי כנראה עדיף לחשוב על שחרור צבאי.
עם כל הכבוד לצבא, הם לא תמיד יודעים לשים חייל בשיבוץ הנכון. וזו הסיבה שגם אין לי מוטיבציה להמשיך ולנקות כל יום ולהרים דברים כבדים במשך 3 שנים.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 30 אוגוסט 2012 19:23

אני מניח שיש לך את הרקע הדרוש על מנת להשיג פרופיל 21, אתה פשוט צריך ללכת כמה שיותר לקב"ן ולהתנהג כאדם שנמצא בדיכאון יומיומי ותגיד שיש לך מחשבות אובדניות אך ורק בגלל הצבא, כמובן שכל השיחה אל תיצור קשר עין עם הקב"ן ותדבר חלש ולא ברור, ואם הקב"ן שואל אותך שאלה מכשילה כזו או אחרת, אתה לא חייב לענות פשוט אתה יכול להגיד לעצמך תוך כדי מבט בריצפה -- "מה זה משנה", "לא יודע".

אתה צריך פשוט גם להגיד למפקד שלך שאתה כבר לא יכול, שאתה מתקשה לתפקד, שיש לך סיוטים קשים בלילה ואתה לא מצליח להירדם, ושאתה חייב לראות קב"ן!!!

מקווה שעזרתי.

אם יש לך שאלות את מוזמן לשאול.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים