שאלה לגבי קהס

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

manum
יצירת קשר:

שאלה לגבי קהס

הודעהעל ידי manum » 14 ינואר 2013 20:45

היי , יש לי שאלה אני לא יודע אם זה קשור לפה אבל אשמח אם תוכלו לענות לי , יש לי קהס 43 (מקביל לתש 3 אבל עקב קשיי הסתגלות ) ואני צריך לקבל ריתוק 21 על תלונת מצ אז אני צריך לקבל את הקהס ?
אורח

Re: שאלה לגבי קהס

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2013 20:51

manum כתב:היי , יש לי שאלה אני לא יודע אם זה קשור לפה אבל אשמח אם תוכלו לענות לי , יש לי קהס 43 (מקביל לתש 3 אבל עקב קשיי הסתגלות ) ואני צריך לקבל ריתוק 21 על תלונת מצ אז אני צריך לקבל את הקהס ?

לא. כשאתה נענש אין להקלות שום משמעות.
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 14 ינואר 2013 21:21

הקפסית נתנה לי את הקהס בשביל להקל עלי שלא אכנס לדיכאון , כדי לא להיות שבוע שלם בבסיס אז עכשיו אני אשאר 3 שבועות בלי לצאת הביתה ?
vishskin
יצירת קשר:

הודעהעל ידי vishskin » 14 ינואר 2013 23:53

manum כתב:הקפסית נתנה לי את הקהס בשביל להקל עלי שלא אכנס לדיכאון , כדי לא להיות שבוע שלם בבסיס אז עכשיו אני אשאר 3 שבועות בלי לצאת הביתה ?

כן, בדיוק.
מה שכן, 21 יום זה המון, זה המקסימום של רס"ן אם אני לא טועה, אני קיבלתי 3 ימים בלבד על משפט דומה תחת הטענה של המצב הנפשי.
תנסה לערער, אין לך מה להפסיד, וגם לבקש ממי ששפט אותך הקלה בעונש. הנוהל שנדרש לכך הוא - לכתוב על דף בקשה נוגעת לב שכוללת את הסיבה להקלה שלך. אמרת שהסיבה היא שאתה יכול להכנס לדיכאון, אז לנסות לתאר מצבים אפשריים שאתה עלול להכנס אליהם, שאתה נמצא בתקופה ממש גרועה ובמצב נפשי ירוד ושריתוק כזה ישבור אותך נפשית לגמרי ושאתה לא חושב שתצליח לשרוד ככה וסתם לחזור לשגרה אחרי 21 ימים כאלה.
אולי אפילו שרק המחשבה על תקופה כזאת ארוכה (וממש תגזים בתיאורים של ארוכה) מכניסה אותך לדכאון וחרדות ממש קשות לגבי זה וזה אוכל אותך.
תנסה לבקש אפילו להמיר חלק מהימים לתנאי, אני חושב שבשיטה הזאת תצליח אפילו להפחית את העונש לשבוע בלבד שזה לא כזה נורא. אני לא מאמין שקצין יישאר אדיש למכתב כזה גם אם הוא "שונא" אותך.
manum
יצירת קשר:

הודעהעל ידי manum » 15 ינואר 2013 12:16

תודה!

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים