אני רוצה להבין משהו..

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

Eto
יצירת קשר:

אני רוצה להבין משהו..

הודעהעל ידי Eto » 27 אוקטובר 2013 08:37

במידה וחייל\חיילת מילואים משתחרר על פרופיל 21 בצבא. יהיה כתוב בתיק הרפואי של המטופל בקופת חולים כללית ?
לצורך העיניין אם מישהו מבקש מסמך מהרופא שהוא כשיר פיזי להתאמן בחדר כושר למשל.. יהיה כתוב שם משהו כזה או שזה נשמר רק בצבא? תודה..
פרופילניק

Re: אני רוצה להבין משהו..

הודעהעל ידי פרופילניק » 27 אוקטובר 2013 23:09

התיק הרפואי הצבאי נשמר בצבא והוא נפרד לחלוטין מהתיק הרפואי האזרחי. מסמך מהקופה לא יכלול שום מידע על הצבא פרט למידע שהמטופל מסר בעצמו לקופה (אם עשה זאת).
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 27 אוקטובר 2013 23:14

פרופילניק כתב:התיק הרפואי הצבאי נשמר בצבא והוא נפרד לחלוטין מהתיק הרפואי האזרחי. מסמך מהקופה לא יכלול שום מידע על הצבא פרט למידע שהמטופל מסר בעצמו לקופה (אם עשה זאת).

כן צודק מצויין.
כלומר עדיף לעשות את כל הדברים מול פסיכיאטרים פרטיים(אמנם זה יקר יותר) אך לפחות אתה פחות מציק לקופת חולים שאתה נמצא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2013 02:47

אתה מוטרד יותר מדי ממה שרשום בתיק הרפואי שלך. מי לדעתך יכול לראות אותו? למי לדעתך אכפת אם הלכת לפסיכיאטר בגיל ההתבגרות? אז עכשיו כל פעם שאתה חולה במשהו שמישהו איפשהו עלול לחשוב משהו עליך בגללו אתה תלך לרופא פרטי? מי רודף אחריך?
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 02 נובמבר 2013 09:53

אורח כתב:אתה מוטרד יותר מדי ממה שרשום בתיק הרפואי שלך. מי לדעתך יכול לראות אותו? למי לדעתך אכפת אם הלכת לפסיכיאטר בגיל ההתבגרות? אז עכשיו כל פעם שאתה חולה במשהו שמישהו איפשהו עלול לחשוב משהו עליך בגללו אתה תלך לרופא פרטי? מי רודף אחריך?

כן צודק יש בזה משהו.. בכל מקרה רק את הבעיה הזאת זה מפריע לי שאר הדברים הם פחות קריטים.
בכללי הבנתי את מה שאתה מנסה להעביר לי.
jony33
יצירת קשר:

הודעהעל ידי jony33 » 15 אוקטובר 2014 07:54

לצורך העיניין אם מישהו מבקש מסמך מהרופא שהוא כשיר פיזי להתאמן בחדר כושר למשל.. יהיה כתוב שם משהו כזה או שזה נשמר רק בצבא? תודה..
Mohsin
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2014 13:38

jony33 כתב:לצורך העיניין אם מישהו מבקש מסמך מהרופא שהוא כשיר פיזי להתאמן בחדר כושר למשל.. יהיה כתוב שם משהו כזה או שזה נשמר רק בצבא? תודה..

רק בצבא.

זה עובד רק בכיוון אחד - קופת חולים היא שמוסרת מידע לצה"ל ולא הצבא הוא שמוסר מידע לקופת החולים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2014 16:34

אורח כתב:
jony33 כתב:לצורך העיניין אם מישהו מבקש מסמך מהרופא שהוא כשיר פיזי להתאמן בחדר כושר למשל.. יהיה כתוב שם משהו כזה או שזה נשמר רק בצבא? תודה..

רק בצבא.

זה עובד רק בכיוון אחד - קופת חולים היא שמוסרת מידע לצה"ל ולא הצבא הוא שמוסר מידע לקופת החולים.

קופ"ח לא מוסרת מידע לשום צה"ל.
זה משהוא שהמלש"ב צריך לספק לצבא בעצמו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2014 17:11

אורח כתב:
אורח כתב:

רק בצבא.

קופ"ח לא מוסרת מידע לשום צה"ל.
זה משהוא שהמלש"ב צריך לספק לצבא בעצמו

אתה טועה ומטעה.

זה היה המצב עד 2012, מ2012 (והתהליך הזה הולך ומשתכלל) - המצב הוא כפי שתיארתי.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים