עמוד 1 מתוך 1

סעיפים לפרופיל 64 ומטה מהילדות

פורסם: 05 מאי 2020 21:12
על ידי בורי
מחשבה שעניינה אותי- אמנם אין לי עדיין ילדים אבל אם וכאשר יהיו אני לא מוכן שהם ישרתו בקרבי (מקסימום 8200 כדי שירוויחו קצת כסף בלי לצאת פראיירים). נזכרתי שבזמני הייתי שומע על כל מיני אנשים שקיבלו פרופיל רפואי נמוך בגלל כל מיני סעיפים מצחיקים כמו אסתמה בגיל שנה או רשרוש בלב (מה זה בכלל), אז עלה לי הרעיון הגאוני לקחת אותם לרופא כשהם עדיין תינוקות ולקמבן להם סעיף שקר כלשהו שימנע מהם מלכתחילה את האופציה הזו. האם אתם מכירים סעיפים רפואיים כאלו?

Re: סעיפים לפרופיל 64 ומטה מהילדות

פורסם: 12 מאי 2020 19:25
על ידי ביבי
בורי כתב:מחשבה שעניינה אותי- אמנם אין לי עדיין ילדים אבל אם וכאשר יהיו אני לא מוכן שהם ישרתו בקרבי (מקסימום 8200 כדי שירוויחו קצת כסף בלי לצאת פראיירים). נזכרתי שבזמני הייתי שומע על כל מיני אנשים שקיבלו פרופיל רפואי נמוך בגלל כל מיני סעיפים מצחיקים כמו אסתמה בגיל שנה או רשרוש בלב (מה זה בכלל), אז עלה לי הרעיון הגאוני לקחת אותם לרופא כשהם עדיין תינוקות ולקמבן להם סעיף שקר כלשהו שימנע מהם מלכתחילה את האופציה הזו. האם אתם מכירים סעיפים רפואיים כאלו?


אם תלמד אותם לתכנת מגיל צעיר הם ירוויחו הרבה כסף גם בלי לצאת פראיירים ובלי לשעבד את עצמם לצבא ל-7 שנים קבע בגלל יחידות מטופשות עם שמות מפוצצים, לא הכל בחיים זה קומבינות וישראליות מכוערת, תחשוב קצת מעבר למי הביוב יש עולם שלם