לכל חברי פרופיל חדש ומנהלי הפורום היקרים!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אנו איתכם!!!!!

לכל חברי פרופיל חדש ומנהלי הפורום היקרים!

הודעהעל ידי אנו איתכם!!!!! » 27 אפריל 2009 12:39

אנו איתכם ומחזקים אתכם! כפי שהייתם איתנו ברגעים הקשים שלנו ותמכתם בנו, עודדתם ועזרתם מטוב ליבכם ובהתנדבות. גם אנו רוצים לתמוך וללוות אתכם ברגעים אלו ולהביע את אהדתנו ולשלוח לכם מסר זה של חיזוק!
אנו איתכם במאבק!
חיזקו וחיזרו אלינו במהרה! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
תקראו

Re: לכל חברי פרופיל חדש ומנהלי הפורום היקרים!

הודעהעל ידי תקראו » 27 אפריל 2009 16:04

אתם כולכם אפסים מאופסים!!! אני מייחל ליום בו ייצא לי לתפוס אחד או אחת כמוכם ולשלוחט אות\ה אל מול עיניי המצלמות!!!!

אני מבטיח לעצמי דבר אחד : לנסות ולתפוס אחד ואחת מכם כל אלא שמסרבים להתגייס ולשחוט אותו !!! אנחנו נשחט אותכם כמו ששחטנו
את 1200 ההרוגים בעזה!!

נמשיך להילחם! נמשיך למות למען המדינה שלנו!!

אתם שונאי ישראל! מקומכם לא איתנו! והלוואי שיצא לי לתפוס אחד או אחת מכם!!!

כוכלם גיבורים גדולים בדיבורים אני רוצה לראות כמה גיבורים תיהיו פנים מול פנים!! בושה!!

כלא לכל החיים מגיע לכם!

אל תדאגו נעשה לכם את השחיטה כשרה!
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 27 אפריל 2009 16:54

תודה שהקטנתם את הכתב!
hey

הודעהעל ידי hey » 27 אפריל 2009 17:14

גאד אי אפשר פשוט למחוק את ההודעות שלהם?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 27 אפריל 2009 17:17

כששאלו את המנהלים למה הם לא הורידו את האפשרות לכתוב בתור אורח כשהם עברו לפורום החדש(בסביבות פברואר-מרץ)הם אמרו שיש להם דרך לחסום את ה''מופרעים'' ואלה שכותבים הודעות כאלה
אני רואה שזה עובד יופי עד עכשיו
someone

הודעהעל ידי someone » 28 אפריל 2009 08:20

תקראו כתב:אתם כולכם אפסים מאופסים!!! אני מייחל ליום בו ייצא לי לתפוס אחד או אחת כמוכם ולשלוחט אות\ה אל מול עיניי המצלמות!!!!

אני מבטיח לעצמי דבר אחד : לנסות ולתפוס אחד ואחת מכם כל אלא שמסרבים להתגייס ולשחוט אותו !!! אנחנו נשחט אותכם כמו ששחטנו
את 1200 ההרוגים בעזה!!

נמשיך להילחם! נמשיך למות למען המדינה שלנו!!

אתם שונאי ישראל! מקומכם לא איתנו! והלוואי שיצא לי לתפוס אחד או אחת מכם!!!

כוכלם גיבורים גדולים בדיבורים אני רוצה לראות כמה גיבורים תיהיו פנים מול פנים!! בושה!!

כלא לכל החיים מגיע לכם!

אל תדאגו נעשה לכם את השחיטה כשרה!

תפסיק לחיות בסרט יא חתיכת מטומטם אינפנטיל אתה בטח איזה ילד בן 16 או 17 שלא מבין כלום מהחיים שלו מפגר אחד!
בוא נראה אותך "תופס" אחד מאיתנו בוא נראה אותך "שוחט" את אחד מאיתנו! מי אתה בכלל מפגר אחד אה?! עדיף שתילך לנקות את החלב מהפה שלך אידיוט גמור!
אני רוצה לראות אם אתה תנסה לעשות משהו ילד מטומטם שחיי בסרט כמו שאמרתי לך אתה טמבל אתה לא מבין מהחיים שלך אפילו לא בקצת. ואני גבר לבוא אליך פנים אל מול פנים אידיוט גמור שחי עם פיצול אישיות שכל הזמן מחליף את השם המשתמש שלו כדי להגיב בצורה הכי בוגרת שאתה יכול,תגיד לי אתה לא מתבייש?!
ועוד משהו,אני אספר לך משהו אני הייתי שנתיים בצבא וכן הייתי גם קרבי אבל אחרי שנתיים הגיעו מים עד נפש לא יכלתי יותר ואם אתה יכול לחשוב ולא קשה לך כי יש לך פיצול אישיות הייתי לוחם במג"ב אז אני מציע לך תסתום את פאקינג פה שלך ותילך לנקות את החלב שנוזל לך מהפה טמבל! עוד לא ראיתי בני אדם כמוך.
ועוד משהו כל מה "שאיחלתה" שיקרה לנו אני מאחל לך שיקרה לך דברים פי מאה יותר גרועים,אני מתבייש שאתה אזרח המדינה הזאת,אני מתבייש שאתה הולך לשרת את הצבא הזה חתיכת אפס מאופס לא שווה אפילו יריקה זבל!!
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 28 אפריל 2009 08:32

someone, אחרי שנתיים לא קל לצאת, לא? מה אמרת לקב"ן? הלך מהר כל התהליך?
ועוד משהו, נשארה לך השנה האחרונה שהיא הכי פחות קשה. כאילו, עברת טירונות ואימון מתקדם. אז מאיזו בחינה הגיעו מים עד נפש? תהיה מוכן לפרט בבקשה?

צ'ירס (:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Scissors

הודעהעל ידי Scissors » 14 יוני 2009 14:29

תהיה מוכן לפרט בבקשה!!!!!! אנחנו רוצים את כל התיק הנפשי שלך!!!! כל החברה הישאלית הם הפסיכיאטר שלך!!! אנחנו ולא אף אחד אחר ניתן "אישור" לבן אדם אם הוא חולה נפש או לא!!!!

כי אנחנו לא הקב"ן. בניגוד אליו אנחנו רוצים שתתאבד. אנחנו יודעים יותר טוב ממוחה בבריאות הנפש.

מי שרוצה שכל מי שהשתחרר על 21 יראה לכם את התיק הרפואי שלו ויוכיח לכם שהוא "באמת" לא שפוי. בסדר. בואו נעשה מלחמת תיקים.

אנחנו רוצים לראות הוכחות מכם שאתם כן שפויים. אנחנו דורשים לראות חוות דעת של פסיכיאטר שטוען שאתם כשירים לשירות צבאי. אנחנו רוצים לראות רופא מוסמך שטוען שאין לאף אחד מכם שום בעייה נפשית.

ולפושע הרוצח העבריין:

רצה לרצוח אותי? רוצה לרצוח בן אדם אחר? נהנה מהמחשבה על רצח? או שזאת המחשבה על כלא שעושה לך את זה? מה הכי מושך אותך בזה? הכאב שלפני הרצח? או העצב של המשפחה אחר כך? מעניין אותי איך עובד מוח של רוצח פושע. מה יותר מלהיב הגסיסה או המשפחה המתאבלת? מה יותר כיף, דם או לצחוק בפרצוף של האמא של הנרצח?

אני אהיה בהופעה במרכז לצמחונות. ביום שבת ברחוב בלפור 8. יהיו שם עוד. הרבה אנשים שתוכל לרצוח. בא לך לבוא או שאתה רק מלא בדיבורים ובעצם אפילו זבוב אתה לא יכול לרצוח?
בוא נראה אותך מבצע את הפשע הנורא ביותר שאפשר לבצע ורוצח בן אדם. או שאתה מפחד? פוחד שיבוא שוטר גדול ויאכל אותך? תוכיח שאתה גבר ושאתה יכול לרצוח בלי להצטער ובלי לפחד.

כשהשוטרים יקחו אותך לא יקראו לך גיבור. לא יחשבו שאתה עושה משהו למען המדינה. יקראו לך רוצח פסיכופט. פתאום אתה תהיה עם התווית של המשוגע. כל האנשים שחשבת שהם חברים שלך לא ידברו איתך יותר. ההורים שלך יבכו כל פעם שהם יבקרו אותך בכלא. כל מי שתומך בדעות שלך יגיד שאתה מטורף ושאין לו שום קשר אליך. לא יהיה בן אדם אחד שיגיד שעשית את הדבר הנכון. כולם יהיו עסוקים בלהגיד שלא כולם כאלה ושזה רק מטורף אחד. לא תהיה יגאל עמיר חדש. אוהדי בית"ר לא יריעו לך.

אתה בא להרוג אנשים? לצפות לך? אולי אתה עצלן וזאת יותר מידי טרחה בשבילך להגיע עד לשם?

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 14 יוני 2009 14:29.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים