קורס שח"מ

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

zoobima
יצירת קשר:

קורס שח"מ

הודעהעל ידי zoobima » 27 יוני 2009 11:41

שלום לכולם! אני לא יודע בדיוק איפה לפרסם את זה אז אם זה לא המקום תגידו לי בבקשה איפה ואני יעביר..

יש לי חבר שהולך לעבור קורס שח"מ והוא רצה לברר כמה פרטים על הקורס אז תהיתי אם תוכלו לעזור לי.

- כמה זמן הקורס?
- מה היציאות בזמן הקורס?
- איפה עוברים את הקורס? או איפה המקומות שאפשר לעבור אותו?
- יש תנאים טובים יחסית בקורס עצמו?
- ומאוד חשובת איך היחס שמקבלים בקורס? גם כי הבנתי שהאוירה עצמה אחרי הקורס היא פחות צבאית..

תודה רבה על כל מידע שיכול לעזור, זה באמת חשוב, רק תתיחסו בבקשה לקורס עצמו לא לשירות הסדיר אחריו.
Vandelay
יצירת קשר:

Re: קורס שח"מ

הודעהעל ידי Vandelay » 27 יוני 2009 11:59

צדקת, זה באמת לא כ"כ המקום.
אולי במקרה יש פה מישהו שהיה, אבל תנסה באתר שבוז שם הסיכוי גבוה יותר שתקבל תשובה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יוני 2009 15:03

תודה (:
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 27 יוני 2009 19:33

אני אענה לך, אבל קודם אני צריך לדעת אם זה קורס מוקדנים (חודשיים), מנהלה (שבועיים) או סיור (כמעט חצי שנה).
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יוני 2009 21:07

אני לא ממש בטוח, הוא פרופיל 45 אז אני מאמין שמנהלה?
אתה תוכל אבל בכל מקרה לענות לי על השאלות לגבי כל אחד מהתפקידים בבקשה? זה ממש חשוב
תודה (:
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 יוני 2009 00:18

אורח כתב:אני לא ממש בטוח, הוא פרופיל 45 אז אני מאמין שמנהלה?
אתה תוכל אבל בכל מקרה לענות לי על השאלות לגבי כל אחד מהתפקידים בבקשה? זה ממש חשוב
תודה (:

- כמה זמן הקורס? מנהלה: שבועיים. מוקדנים: חודשיים. סיור: בערך חמישה חודשים.
- מה היציאות בזמן הקורס? מנהלה: חמשו"ש. מוקדנים: שבת כן שבת לא. סיור: וואלה לא סגור על זה, ניראה לי גם סוגרים כל שבת שניה.
- איפה עוברים את הקורס? או איפה המקומות שאפשר לעבור אותו? כל הקורסים מתקיימים במלמ"ש (מרכז ללימודי משטרה) בקריית אתא, ליד שפרעם.
- יש תנאים טובים יחסית בקורס עצמו? כן, תנאים סבירים פלוס. הן מבחינת אוכל, ניקיון, לינה וכו'.
ומאוד חשוב - איך היחס שמקבלים בקורס? גם כי הבנתי שהאוירה עצמה אחרי הקורס היא פחות צבאית. האווירה טובה בסך הכול, אחרי 17:00 אתה חופשי לעשות כרצונך. לגבי היחס, זה אמנם לא משמעת נוקשה כמו בטירונות, אבל יש מפקדים שצריך לענות להם ב"כן החונך" וצריך להגיש הרבה דו"חות הסבר על כך דבר קטן.

אני באופן אישי השתחררתי קצת לפני שהייתי אמור להתחיל את הקורס מוקדנים, אבל אני מכיר שוטרים רבים שעברו ועוברים את הקורסים האלה.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יוני 2009 19:16

תודה רבה תודה רבה!
זה עזר המון!!
תודה (:
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 01 יולי 2009 02:06

אורח כתב:תודה רבה תודה רבה!
זה עזר המון!!
תודה (:

בכיף =]
שמח לדעת שעזרתי (:

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים