אני רק שאלה

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

חייל רגיל !

אני רק שאלה

הודעהעל ידי חייל רגיל ! » 16 יולי 2009 17:50

תענו לי על שאלת המיליון ואל תקללו אותי בסדר?

מה יקרה אם אף אחד לא יתגייס ?כמו שאתם לא מתגייסים הרי אתם אומרים שלא חייב להתגייס?[color=#000080][/color]

נ.ב אני כבר בצבא תרגעו אני כבר חייל!

אל תתחמקו!
Weef
יצירת קשר:

Re: אני רק שאלה

הודעהעל ידי Weef » 16 יולי 2009 18:10

לא צריך לפתוח מיליון שרשורים לא עושה אותך חזק יותר. אחי אם היה לי שקל על כל "חייל" שנכנס ועושה לנו פה שמח הייתי כבר יכול לקנות את צה"ל.

לדעתי האישית ואני יודע שלא יסכימו איתי פה, אם לא יהיה צבא, סביר שהמדינה תפסיק להתקיים במצבה הנוכחי. זה, לדעתך אולי, בעייה לא קטנה. אנלא יודע איך ישראל תתקיים בלי צבא (לא דווקא צהל).

אני כמלשב לשעבר, חושב שצהל היה יכול להשקיע יותר בלהפוך את השירות וההכנה לו לחוויה פחות מאיימת ומגעילה. אם הייתי מרגיש שווה ערך כבנאדם כשצעדתי לבאקום בצו הראשון, אולי הייתי אפילו חושב פעמיים. אם לא הייתי צריך לחכות כל פעם 20 דקות מינימום על הקו כדי שאיזה דרעק בבאקום יגיד לי "תשלח פקס", אולי הייתי חושב פעמיים. היחס המזלזל שצה"ל נותן למלשבים הוא חלק גדול מרצוני לא לקחת חלק בארגון הזה. אף פעם לא הייתי ולא אהיה חייל, אז אין לי ממש חוויות שירות מזוויעות בשבילך.

מה שאני חושב זה שבישראל צריך להיות צבא מקצועי או צבא עם שירות מינימלי (מקסימום שנה נגיד, לבנים ולבנות). הצבא עצמו צריך לעשות חשק למלשבים להתגייס ולתרום. איך אתה מרגיש כשמישהו יורק עלייך? האם בא לך לבוא ולעבוד בשבילו ולתרום את כל כולך בשבילו?

אם ישראל מחזיקה מכזה ארגון, שיורק בפנייהם של ילדים (כמוני) וגורם להם להרגיש כמו מספר (0), אז כנראה שאין לי רצון ממש לשרת את המדינה הזאת, לא בשירות לאומי ובצבא בפרט.

אני מאוד אוהב את ישראל. כשאני חושב על ישראל אני חושב על הבית שלי, על חברים שלי, על המשפחה שלי, על החיים שלי פה ואני לא חושב על צהל. אני מוכן להגן על ישראל הזאת בהתאם לתנאים שלי. ישראל הזאת בחיים לא הייתה מבקשת ממני לירות בחפים מפשע או בכלל לעשות משהו כנגד רצוני.

חפרתי כמו שצריך אבל אני מקווה שאתה מבין על מה אני מדבר.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2009 18:21

חייל רגיל ! כתב:תענו לי על שאלת המיליון ואל תקללו אותי בסדר?

מה יקרה אם אף אחד לא יתגייס ?כמו שאתם לא מתגייסים הרי אתם אומרים שלא חייב להתגייס?[color=#000080][/color]

נ.ב אני כבר בצבא תרגעו אני כבר חייל!

אל תתחמקו!

תקשיב דפרניק חמוד... אין כזה דבר "כולם". כמו שכולם לא מפליצים או קופצים מהגג ביחד, כך גם לא יקרה לעולם מצב שבו "כולם" לא יתגייסו או ש"כולם" כן יתגייסו.
זה כמו שיש דפרניקים כמוך, ואנשים נורמליים... למה אתה לא שואל מה היה קורה אם כולם היו דפרניקים כמוך?
אם אתה חושב שאי הגיוס מפחיד, תחשוב כמה מפחיד זה היה אם היה עולם שלם מלא באנשים דפרניקים כמוך...
יותר מפחיד מכל סרט אימה!!!
amigo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amigo » 17 יולי 2009 00:11

\
Weef כתב:לא צריך לפתוח מיליון שרשורים לא עושה אותך חזק יותר. אחי אם היה לי שקל על כל "חייל" שנכנס ועושה לנו פה שמח הייתי כבר יכול לקנות את צה"ל.

לדעתי האישית ואני יודע שלא יסכימו איתי פה, אם לא יהיה צבא, סביר שהמדינה תפסיק להתקיים במצבה הנוכחי. זה, לדעתך אולי, בעייה לא קטנה. אנלא יודע איך ישראל תתקיים בלי צבא (לא דווקא צהל).

אני כמלשב לשעבר, חושב שצהל היה יכול להשקיע יותר בלהפוך את השירות וההכנה לו לחוויה פחות מאיימת ומגעילה. אם הייתי מרגיש שווה ערך כבנאדם כשצעדתי לבאקום בצו הראשון, אולי הייתי אפילו חושב פעמיים. אם לא הייתי צריך לחכות כל פעם 20 דקות מינימום על הקו כדי שאיזה דרעק בבאקום יגיד לי "תשלח פקס", אולי הייתי חושב פעמיים. היחס המזלזל שצה"ל נותן למלשבים הוא חלק גדול מרצוני לא לקחת חלק בארגון הזה. אף פעם לא הייתי ולא אהיה חייל, אז אין לי ממש חוויות שירות מזוויעות בשבילך.

מה שאני חושב זה שבישראל צריך להיות צבא מקצועי או צבא עם שירות מינימלי (מקסימום שנה נגיד, לבנים ולבנות). הצבא עצמו צריך לעשות חשק למלשבים להתגייס ולתרום. איך אתה מרגיש כשמישהו יורק עלייך? האם בא לך לבוא ולעבוד בשבילו ולתרום את כל כולך בשבילו?

אם ישראל מחזיקה מכזה ארגון, שיורק בפנייהם של ילדים (כמוני) וגורם להם להרגיש כמו מספר (0), אז כנראה שאין לי רצון ממש לשרת את המדינה הזאת, לא בשירות לאומי ובצבא בפרט.

אני מאוד אוהב את ישראל. כשאני חושב על ישראל אני חושב על הבית שלי, על חברים שלי, על המשפחה שלי, על החיים שלי פה ואני לא חושב על צהל. אני מוכן להגן על ישראל הזאת בהתאם לתנאים שלי. ישראל הזאת בחיים לא הייתה מבקשת ממני לירות בחפים מפשע או בכלל לעשות משהו כנגד רצוני.

חפרתי כמו שצריך אבל אני מקווה שאתה מבין על מה אני מדבר.

מילים כדורבנות..
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 17 יולי 2009 00:54

אין לי מילים...
רגע למה אין כזה דבר כולם הרי אתם לא מתגייסים נכון??
אז למה שאני ישרת בצבא למה בשביל מה? ולמה שאנשים אחרים ייתגיסו לצבא הרי לא יקרה כלום מה
מה כבר יקרה

וצהל לא מכריח אף אחד לירות בחפים מפשע די!!!!!!!!!
ואתה לא חייב להתגייס לקרבי

זה הורג אותי האגואיזם והטימטום שלכם...
צבא לא אמור להיות קיטנה ולא אמור להיות משהו שהוא כיף
פה אתם בטח תסכימו
צבא זה חרא לאף אחד לא באמת רוצה לשרת בצבא
עושים את זה מתוך חוסר ברירה

ובדיק כמו שמשלמים מיסים אז גם צריך לשרת בצבא
יש זכויות ויש חובות..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 07:49

חייל רגיל כתב:אין לי מילים...
אז למה שאני ישרת בצבא למה בשביל מה? ולמה שאנשים אחרים ייתגיסו לצבא הרי לא יקרה כלום מה
מה כבר יקרה

פה אתם בטח תסכימו

יש זכויות ויש חובות..

טוב דפרניק... לך תסיים קודם בית ספר ואז תבוא ותראה לנו כמה מפגר אתה...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 13:09

חייל רגיל כתב:אין לי מילים...
מה כבר יקרה

פה אתם בטח תסכימו

יש זכויות ויש חובות..

אני לא אתייחס אליך בתור דפרניק,אני מאוד מקווה שיש לך שכל שפועל ורק מחכה לקפוץ החוצה לעולם החופשי.

אבל בכל מקרה ,אתה אומר שזה בסדר שישללו ממך את חופש הבחירה ,הרצון האישי שלך ,?

אני לדוגמא לא יכול להתגייס כי אני צריך לעבוד ,במשמרת מלאה,רק כדי לסגור חובות ולעזור לאמא שלי לסיים את החודש .אם אני מתגייס ,לא יהיה לי לאן לחזור הבייתה . אני גם צריך להתגייס לפי האמנה שלך ? ושתבין שהצבא תומך ב140 שקל בחודש תלושי מזון ,ועוד תוספת קטנטנה של כסף שצריך לחכות 3 חודשים בשבילה .

אני רוצה שתשרת ,עד הסוף ! ואז תחזור ותגיד מה דעתך על הצבא . אז אתה אולי תבין שבזמן שאתה קרעתה את התחת בשביל חבורה של גנרלים מושחטים שהילדים שלהם בכלל לא משרתים בצהל ולא גרים בישראל ,חברייך הערבים-בעלי תעודה כחולה כבר 3 שנים בעבודה ,התקדמו בחיים ,בזמן שאתה רק תתחיל את הקריירה שלך,איפה שהיא לא תהיה .

אני מקווה שנתתי לך חומר למחשבה .

ואם אתה תגיד"אז מי ישמור עליך " ,אני אגיד לך שזו המשטרה . כי בזמן מלחמת לבנון ,(אני תושב הצפון) המשטרה סייעה הרבה יותר מהצבא ,שנכשל בצורה אומללה בתפקידו .וככל שזכור לי,המשטרה מורכבת ברובם מאנשים "קבע" . כלומר,לא אתה . ובכלל צהל גם נכשל בלשמור על הגבול ,החיילים שרעבים לשוחד ונשבר להם כבר מכל המערכת שמשתינה עליהם ,הם לא חיילים טובים .
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 17 יולי 2009 14:38

יש תשלומי תשמ"ש שזה עד 2300 שקל בערך ואתה יכול להתגייס מראש למשהו פקידותי אם יציאות של יומיות ולעבוד תוך כדי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יולי 2009 14:47

כדי לקבל 2300 שקל צריך שיהיו לי כמה ילדים ...

אני עוד לא נכנסתי לצבא ,אבל ממקור מאוד מאוד מוסמך נאמר לי שבשביל 1200 שקל צריך פשוט להלחם עם הצבא כמו אריה
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 17 יולי 2009 21:39

לא,במידה והכנסת הוריך אינה מגיע ל5000 ש"ח ואין ברשותכם רכב אז אתה זכאי לתשלומי משפחה
כמובן ששוב אתה יכול להתגייס מראש לתפקיד פקודותי שהיציאות הם יציאות יומיות ולעבוד תוך כדי

נכון שצריך להלחם על כל דבר אם הצבא אבל זה חלק מתהליך הסינון של צה"ל לבקשות
"חרטה" הם פשוט מחכים לראות אם תתייאש

אבל זה די פשוט מהיום הראשון בצבא עליך פשוט להבהיר את עמודותיך כלפי ההממונים עליך(לפעמים על ידי הרמת הקול)
ומנסיון אישי אתה תקבל איזה שיבוץ שתרצה

אין מה לעשות השירות בצה"ל חשוב מאוד בכל זאת אנו חיים במדינה מוקפת אוייבים
וברגע שנרדם ידרסו אותנו..
לשירות בצה"ל אין שום קשר לעמדה פוליטית..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 יולי 2009 04:24

חייל רגיל כתב:לא,במידה והכנסת הוריך אינה מגיע ל5000 ש"ח ואין ברשותכם רכב אז אתה זכאי לתשלומי משפחה
כמובן ששוב אתה יכול להתגייס מראש לתפקיד פקודותי שהיציאות הם יציאות יומיות ולעבוד תוך כדי

נכון שצריך להלחם על כל דבר אם הצבא אבל זה חלק מתהליך הסינון של צה"ל לבקשות
"חרטה" הם פשוט מחכים לראות אם תתייאש

אבל זה די פשוט מהיום הראשון בצבא עליך פשוט להבהיר את עמודותיך כלפי ההממונים עליך(לפעמים על ידי הרמת הקול)
ומנסיון אישי אתה תקבל איזה שיבוץ שתרצה

אין מה לעשות השירות בצה"ל חשוב מאוד בכל זאת אנו חיים במדינה מוקפת אוייבים
וברגע שנרדם ידרסו אותנו..
לשירות בצה"ל אין שום קשר לעמדה פוליטית..

תגיד לאמא שלך לעבוד בצומת אחרי הצבא דפרניק מפגר
עלק תעבוד אחרי הצבא ומתי הוא ילך לישון? 2 בלילה עד 5 בבוקר?
יאללה כל הודעה נוספת זה בזבוז זמן כי אתה סתם קליפה ריקה ללא טיפת שכל...
כל מה שאתה אומר זה מפגר ואני לא יודע מה אתה תעשה באזרחות בחיי אתה פשוט תהיה בן אדם מסכן...
הדבר היחידי שמצער אותי הוא שכנראה תמצא לעצמך בחורה טיפשה כמוך ותביאו לעולם הרבה ילדים עם הגנים חסרי השכל שלך........ אני רק מקווה שהאבולוציה תטפל בהם ובך לפני שיהיה מאוחר מידי ותתרבו יותר מידי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 יולי 2009 11:23

למרות שאני שונא שמקללים פה אנשים ששואלים שאלה, אני גם יכול להבין אותם....
השאלה הזאת נשאלה כבר מיליוני פעמים (מה יהיה אם אף אחד לא יתגייס)... אני מציע שהאדמין ישמור תשובה (ממש ממש טובה) ויעשה paste כל פעם למי ששואל... כי stickies הם לא יכולים לקרוא...

בכל מקרה , הנה מה שאני חושב:
התסריט שאתה מדמיין הוא שאלה קלאסית ששואלים ילדים שחושבים לא להתגייס... אני כאדם חכם, ישבתי...חשבתי...והבאתי מסקנה...
זה תסריט...שום דבר מעבר לזה... זה פשוט תסריט דימיוני שזה לא יקרה... לא יקרה כזה דבר שאף אחד לא ישרת בצה"ל.
מה גם אני לא חושב שזה מה שאנשים מנסים להשיג פה.... אני בעד צבא מקצועי שמשלמים כמו שצריך, והאנשים הם בעלי מוטיבציה גבוהה...

עידן המיליציה (צבא התנדבות) הסתיים, והממשלה (גם האזרחים) מתקשה נורא לעכל את זה.... אנחנו כבר לא בשנות ה-60 כשבדואים בוזזים לנו את הערים...
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 18 יולי 2009 14:37

אורח כתב:אנחנו כבר לא בשנות ה-60 כשבדואים בוזזים לנו את הערים...

לא מדוייק. מתי בפעם האחרונה היית בערי הדרום?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 יולי 2009 19:01

סבבה, נזרום...
אני לא חושב שצריך צבא התנדבותי כדי לטפל בהתנכלויות בדרום...

מספיק כמה שוטרים.

(אולי לא הבנתי, אתה מדבר על קסאמים?)
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 19 יולי 2009 04:08

טוב תמשיכו לקלל אותי בכיף..
אתם גברים הרי לקלל אותי מעבר לרשת..

תגיד למה אתה חושב שאנשים לא עושים זאת עובדים אחרי הבסיס?
מ5 עד 11-12 בערך לא כזה נורא..
גם אני עובד ככה..

אולי תודו בזה שאתם אגואיסיטים כי הדבר היחיד שמפריד בינכם לבין מוות אכזרי בידי מחבלים הוא צה"ל
לא המשטרה(ישנה גם אפשרות להתגייס לשח"ם)
ולא אף אחד אחר..

אין לאף אחד מכם אזרחות של מדינה אחרת אז למה אתם חושבים שמישהו ירצה אתכם בחו"ל??
יש פתגם ברוסית שאומר :אם אתה אוהב לגלוש(בשלג)כדי גם שתאהב לסחוב את המגלשיים

ואתם כנראה אוהבים רק לגלוש שמישהו אחר יסחוב בנטל בשבילכם..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 06:38

העניין די פשוט, אם כולם לא יתגייסו יהיה לנו עולם טוב יותר.
אבל עכשיו בצורה יותר פרקטית, כל שנה יש עניין של גיוס פוחת, צה"ל מוריד את נתוני הגיוס עד לכדי גיחוך ומשאיר בכח אנשים שלא מתאימים לשירות, זה עניין של הגופים המבצעים את הגיוס שקובעים את הקריטריונים, בסופו של דבר יהיו כמה מהומות במשרד הבטחון ואחד מהגנרלים יקלוט שצבא העם נגמר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 09:09

חייל רגיל כתב:טוב תמשיכו לקלל אותי בכיף..

גם אני עובד ככה..

אולי תודו בזה שאתם אגואיסיטים כי הדבר היחיד שמפריד בינכם לבין מוות אכזרי בידי מחבלים הוא צה"ל
ולא אף אחד אחר..

אתה לא עובד ולא עבדת יום בחיים שלך... ואתה אפילו לא התגייסת אז תזיין ת'שכל לסבתא שיושבת אצלך בסלון שאולי תאמין לך.

אגואיסטים? כשיהיה איכפת לי ממה שמאבטחים בסופרמרקט לעתיד חושבים עליי אולי אני אשתין לכיוון שלך ... עד אז תתאמן על להגיד "פותחת תיק גיברת בקשה".

פתגמים ברוסית? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יש פתגם רומני שאומר שלמי שאין שכל מזיינים אותו בתחת, אני חושב שהוא מתאים לך יותר.

יאללה דפרניק שירות נעים... תקליט לעצמך את הפתגמים הרוסים שלך ותקשיב להם במהלך השמירות שלך שהשמירה שלך תעבור בכיף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 יולי 2009 23:54

חייל רגיל כתב:
טוב תמשיכו לקלל אותי בכיף..

גם אני עובד ככה..

לא הבנתי מה רשמת
ולא אף אחד אחר..
כאילו שגלים על גבי גלים של מחבלים שועטים על הגבולות שלנו ורק צה"ל מחורר אותם עם מיליון כדורים...בוודאי... יותר סביר שאני יהיה קורבן לפשע מאשר ממחבל...צה"ל אכן שומר עלינו...אבל אני לא חושב שצריך כל כך הרבה חיילים בשביל מחבלים שחודרים פעם ב.... (אמרת מלחמה?): צבא מקצועי עושה גם את זה ;)

מאיפה לך לדעת? אולי יש פה אנשים עם דרכון אירופאי או אמריקאי לך תדע... וזה שיש פתגם ברוסית שבקושי דומה למצב (שאתב חושב שאתה מבין בו) לא עושה את זה ברור כשמש ושחור על לבן, זה עניין הרבה הרבה יותר מסובך בשביל פתגמים רוסים חביבי
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 יולי 2009 04:16

אורח כתב:סבבה, נזרום...
אני לא חושב שצריך צבא התנדבותי כדי לטפל בהתנכלויות בדרום...

מספיק כמה שוטרים.

(אולי לא הבנתי, אתה מדבר על קסאמים?)

לא לא, אתה כן הבנת. דיברתי על התופעה הבלתי נסבלת שחלק נכבד מהתושבים הבדואים בדרום הארץ מתפרנסים מגניבות (בגלל זה אני תומך בחוק החדש על שם שי דרומי ובזיכוי שלו בבית המשפט)

וגם אני בעד צבא מקצועי.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Vandelay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vandelay » 23 יולי 2009 13:39

גם אני עובד ככה..

ולא אף אחד אחר..

איזה מזל ש"חייל רגיל "יושב במשרד 6 שעות ביום ועושה פטרולים עם השדכן למקרה ש"צורר כמו היטלר ומוסלמים קיצוניים" ינסו להשמיד את מדינת ישראל.
תודה לך "חייל רגיל", מי יתן ולא תדע עוד שבת בבסיס. ליצן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2009 15:12

Vandelay כתב:

גם אני עובד ככה..

ולא אף אחד אחר..

איזה מזל ש"חייל רגיל "יושב במשרד 6 שעות ביום ועושה פטרולים עם השדכן למקרה ש"צורר כמו היטלר ומוסלמים קיצוניים" ינסו להשמיד את מדינת ישראל.
תודה לך "חייל רגיל", מי יתן ולא תדע עוד שבת בבסיס. ליצן.

יש גם חיילים אמיצים בדובר צה"ל, למשל אלה שנלחמים ומחר(צ)פים נפשם ביחידת הפורומים והטוקבקים האינטרנטית (פטק"א), כדי לסתום את פיותיהם של טוקבקיסטים 'משתמטים' ושאר אויבי הציבור. בלעדיהם היטלר והמוסלמים כבר מזמן היו עושים עלינו מנגל בפארק הירקון!
תנו כבוד להם, וגם ללוחם הנועז הטרי המצטרף אליהם - נ. ג'וניור! :mrgreen:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2009 20:18

כע כע צהל מגן עלינו בלי צהל היינו מתים!!!!!!!!!!111
ולא היתה מדינה!!!!!!!!!!11111
וכולנו היינו בים!!!!!!!!!11

חלאס, מיצינו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 יולי 2009 20:30

אורח כתב:כע כע צהל מגן עלינו בלי צהל היינו מתים!!!!!!!!!!111
ולא היתה מדינה!!!!!!!!!!11111
וכולנו היינו בים!!!!!!!!!11

חלאס, מיצינו

כן, זה מה שאמרו - בעיקר בלי הג'ובניקים.
בלי גל"ץ כולנו היינו שוחים עם המדוזות!!!
The Promise

הודעהעל ידי The Promise » 23 יולי 2009 21:35

אני ינסה לענות לה קצר וקולע:

אתה צריך להבין שלא כולם מתאימים לשירות צבאי ולא משנה איזה יציאות/תפקיד יש להם.
אני לדוגמא הייתי בבסיס שאני בטוח שאתה יכול רק לחלום (חייל האוויר) ותפקיד יחסית סבבה - אבל מה לעשות שלא יכולתי להחזיק את עצמי שם למרות כל ה"אטרקציות" והלונה פארקים שהיו שם?

הגיע הזמן שאנשים יבינו ויפסיקו לשיר אותו התקליט עם השיר המפורסם:"אז למה אתם לא בצבא-בא-בא-בא??"
חאלס כבר ילדים קטנים ומשועממים!!

ביי.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 24 יולי 2009 09:19

מה יקרה אם אף אחד לא יתגייס? הצבא יבין שהוא לא צריך 9 פרזיטים על כל 1 חייל מועיל.

אתה או תיכוניסט או טרול של דובר צה"ל.

הצבא ברובו בנוי ממנהלות על גבי מנהלות.. יש מש"ק גרבוץ א , מש"ק גרבוץ ב , ע' קצין גרבוץ , ע' ס. קצין גרבוץ , קצין גרבוץ ונגד גרבוץ או עוד מש"קי גרבוץ. אחרי זה תוסיף פקידות לס. קצין גרבוץ ולקצין גרבוץ ו2 נהגי בוס למגרבצים הללו.
מה שימושם על פי הצבא? יישום נוהלי/תוכני/הנחיות גרבוץ. כלומר לשבת על פאורפוינט ווורד ולקרוא לזה עבודה אני קורא לזה בזבוז של כספי המדינה!

מי שלא רוצה להיות בצבא לא מסוגל לתרום בצורה מועילה ממילא המדיניות של הצבא להפוך אותו לחלק ממעגל הגרבוץ שגויה ומטומטמת.. זה בנאדם שפשוט לא יעשה כלום 3 שנים.. סתם בשביל להגיד שהוא עשה צבא.

ביחידות הקרביות יש מספיק חברה מעולים וחברה שרוצים להגיע לשם אותם צריך לצ'פר ולטפח ולא "לזיין/להפחיד משתמטים" זה ההבדל בין צבא נורמטיבי לצבא רפובליקת בננות שמפחד לאבד מונופול כוח אדם.
עידן

הודעהעל ידי עידן » 29 יולי 2009 16:29

חבורה של אפסים. צדיק אחד נמצא בדיון הזה. ככה אגדיר אותו. ואתכם אני אפילו לא יגדיר "משטמטים", מכיוון שאתם
הרבה הרבה מעבר לזה. חצי ממכם בטח רוסים שלא איכפת לכם בכלל מהמדינה הזאת. רק מנצלים אותה ואת היותכם "יהודים" בהגיעכם הנה. (מצחיק שקודם קראתי פה תגובה של דפרניק רוסי שצחק על אזרח לתפארת מדינת ישראל שהוא דפרניק...)
תאמת שאני בכלל לא יודע ילמה אני כותב את התגובה הזאת. אתם אפילו לא שווים את המאמץ חבוה של כלומניקים, נצלנים ואגואיסטים.
אני ירק יוסיף משהו אחד:
אני בן 20. כבר שנתיים נלחם על האפשרות לשרת בצהל מכיוון (איני כשיר מבחינה רפאוית). אבל זה בטח בכלל לא מעניין אתכם. אתם כפויי טובה שחיים על גבם של אחרים. אז נכון, ישנם כאלה שלא מתאימים לשרת בצה"ל (כל אחד - אם רק באמת ירצה - יוכל לתרום לצבא בדרך כלשהי. שנה שנתיים שלוש אפילו חודש). אבל הגישה שלכם... אוי הגישה שלכם...
כל אחד פה נעלב לי מהיחס שהוא מקבל מהצבא. מה נראה לכם???????? הצבא יכול לקחת מלשב מלשב וטפל בו כראוי ולמצוא בשבילו בדיוק את המתאים לו?("יורקים לי בפרצוף! - אני מחכה כבר 20 דקות!!!" - החיים לא פיקניק בחור. בחור? ילד קטן ומושטן) אתם יודעים מה משמעות המילה "חובה?". אז גם אם מישהו ישרת שלוש שנים בצבא במקום שהוא לא הכי רצה להיות בו, לא יקרה אסון. הוא עשה את אשר היה עליו לעשות למען המדינה שלו כאזרח השוכן בה.

לסיום, כמה קלישאה (ולא משנה עד כמה היא קלישאה, נועדה להבהיר דברים מאוד מסוים)
1. אין לנו ארץ אחרת. כלומר, אין לנו מקום אחר להיות בו, ועלינו לקיים את כל חובותנו במדינה שלנו גם אם לא כל כך מתאים לנו או לא נראה לנו!!!!

ממש בא לי להמשיך לכתוב, אבל אתם פשוט לא שווים את זה.

אגב, ישנו תסריט כזה שאף אחד לא התגייס. הוא יקרה כאשר ייווצר ערבוב הגנים של הדפרניק (הרוסי) עם הגנים המאופיינים באגואיזם, חוסר איכפתיות וכנראה גם הרבה טיפשות שלכם. של כל אחד ואחד ממכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2009 17:12

עידן כתב:חבורה של אפסים. צדיק אחד נמצא בדיון הזה. ככה אגדיר אותו. ואתכם אני אפילו לא יגדיר "משטמטים", מכיוון שאתם
הרבה הרבה מעבר לזה. חצי ממכם בטח רוסים שלא איכפת לכם בכלל מהמדינה הזאת. רק מנצלים אותה ואת היותכם "יהודים" בהגיעכם הנה. (מצחיק שקודם קראתי פה תגובה של דפרניק רוסי שצחק על אזרח לתפארת מדינת ישראל שהוא דפרניק...)
תאמת שאני בכלל לא יודע ילמה אני כותב את התגובה הזאת. אתם אפילו לא שווים את המאמץ חבוה של כלומניקים, נצלנים ואגואיסטים.
אני ירק יוסיף משהו אחד:
אני בן 20. כבר שנתיים נלחם על האפשרות לשרת בצהל מכיוון (איני כשיר מבחינה רפאוית). אבל זה בטח בכלל לא מעניין אתכם. אתם כפויי טובה שחיים על גבם של אחרים. אז נכון, ישנם כאלה שלא מתאימים לשרת בצה"ל (כל אחד - אם רק באמת ירצה - יוכל לתרום לצבא בדרך כלשהי. שנה שנתיים שלוש אפילו חודש). אבל הגישה שלכם... אוי הגישה שלכם...
כל אחד פה נעלב לי מהיחס שהוא מקבל מהצבא. מה נראה לכם???????? הצבא יכול לקחת מלשב מלשב וטפל בו כראוי ולמצוא בשבילו בדיוק את המתאים לו?("יורקים לי בפרצוף! - אני מחכה כבר 20 דקות!!!" - החיים לא פיקניק בחור. בחור? ילד קטן ומושטן) אתם יודעים מה משמעות המילה "חובה?". אז גם אם מישהו ישרת שלוש שנים בצבא במקום שהוא לא הכי רצה להיות בו, לא יקרה אסון. הוא עשה את אשר היה עליו לעשות למען המדינה שלו כאזרח השוכן בה.

1. אין לנו ארץ אחרת. כלומר, אין לנו מקום אחר להיות בו, ועלינו לקיים את כל חובותנו במדינה שלנו גם אם לא כל כך מתאים לנו או לא נראה לנו!!!!

אגב, ישנו תסריט כזה שאף אחד לא התגייס. הוא יקרה כאשר ייווצר ערבוב הגנים של הדפרניק (הרוסי) עם הגנים המאופיינים באגואיזם, חוסר איכפתיות וכנראה גם הרבה טיפשות שלכם. של כל אחד ואחד ממכם.

טוב טוב אחי
20 שניות כיבית את המחשב
חזרת לפה אחרי שלמדת עברית
זוז
יא טמבל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2009 17:18

עידן כתב:אזרח לתפארת מדינת ישראל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אפס אתה
אני מדמיין אותך עם וי בין הרגליים ידיים מאחורי הגב וחולצה בתוך המכנסיים אומר את זה....
תתבגרררר כבררררררר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2009 17:52

עידן כתב:חבורה של אפסים. צדיק אחד נמצא בדיון הזה. ככה אגדיר אותו. ואתכם אני אפילו לא יגדיר "משטמטים", מכיוון שאתם
אני ירק יוסיף משהו אחד:

מזמן לא ראיתי פה תגובה כזאת מצחיקה. יפי נפש, נמאסתם! (אה כן. שכחתי להוסיף גם - צבועים שלא מאמינים בשיט במה שהם כותבים, "אזרחים לתפארת" פחחח, ומה לעשות - גם פראיירים)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 יולי 2009 18:04

רוסים בנו את המדינה הזאת, מאיפה בא בן גוריון? גולדה מאיר? כשרוסים בנו את המדינה הזאת הסבים שלך זיינו גמלים בתימן ובאיראן ולמדו בבית הספר עד כיתה א' במקרה הטוב. סבתא של סבתא שלך קיבלה בתחת בגיל 11 ועד גיל 50 היו לה כבר 200 נינים, אבל כמות כמובן לא מרמזת על איכות ולכן רובכם יצאתם כאלה דפרניקים.

אני ירק יוסיף משהו אחד:
אני בן 20. כבר שנתיים נלחם על האפשרות לשרת בצהל מכיוון (איני כשיר מבחינה רפאוית).

עלק רפואית, ברגע שראו את הפרצוף הדפרניקי שלך בצו הראשון כבר קיבלת פטור על המקום. אם אפילו הצבא לא מוכן לקחת אותך זה אומר עליך הרבה.

אבל זה בטח בכלל לא מעניין אתכם. אתם כפויי טובה שחיים על גבם של אחרים. אז נכון, ישנם כאלה שלא מתאימים לשרת בצה"ל (כל אחד - אם רק באמת ירצה - יוכל לתרום לצבא בדרך כלשהי. שנה שנתיים שלוש אפילו חודש). אבל הגישה שלכם... אוי הגישה שלכם...
כל אחד פה נעלב לי מהיחס שהוא מקבל מהצבא. מה נראה לכם???????? הצבא יכול לקחת מלשב מלשב וטפל בו כראוי ולמצוא בשבילו בדיוק את המתאים לו?

אם אתה הבן של ראש הממשלה, או מישהו מקושר אחר כמו חבר כנסת כמובן שכן.
אם אתה בחורה ואתה פותח רגליים בבגד ים, ומצלמים אותך למגזין כמובן שכן.
אם אתה בשר תותחים חסר חשיבות אז כמובן שלא, שיזדיין הכלב הלא מקושר. אפילו נשק שווה יותר ממנו = 300 שקל בחודש.

("יורקים לי בפרצוף! - אני מחכה כבר 20 דקות!!!" - החיים לא פיקניק בחור. בחור? ילד קטן ומושטן) אתם יודעים מה משמעות המילה "חובה?". אז גם אם מישהו ישרת שלוש שנים בצבא במקום שהוא לא הכי רצה להיות בו, לא יקרה אסון. הוא עשה את אשר היה עליו לעשות למען המדינה שלו כאזרח השוכן בה.

אז לך תשרת? מה אתה עושה בשנתיים שאתה מחכה? תעבוד קצת תנקה קצת שירותים תביא קצת תועלת לחברה דפרניק קטן.

אלא אם כן אנחנו דפרניקים כמוך שישר מקבלים פטור אה?

היית ילד טוב היום, כתבת הרבה... אולי אם תמשיך ככה תוכל לכתוב כמו ילד גדול יום אחד.

ערבוב גנים זה לא דבר רע, אם סבא שלך לא היה מזיין חמורים אז אולי אתה לא היית נולד.... כמובן שאין בך הרבה תועלת אבל צריך גם דפרניקים כמוך בעולם. הרי בעיני המדינה דפרניק יהודי צאצא של חמור כמוך, עדיף מערבי.
יש לי שם

הודעהעל ידי יש לי שם » 30 יולי 2009 17:28

קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

כולכם פשוט קנאיים בילד בן 17 שיש לו הורים. הורים שחינכו אותו ולימדו אותו ערכים מה הם.
מהסיבה הפשוטה, שמכם לאף אחד לא היה איכפת כשהייתם בגילו. ולכן אני מבין את המרמור.
מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים. אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.
כל השאר סתם טמבלים לא חכמים שנדפקו בצבא. כל כך הרבה טיעונים מטופשים שזה לא ייאמן.
רובם, אגב, איך לא - פרטיים ("המפקד שלי ירק לי בפרצוף!" "אף אחד לא עבר את מה שאני עברתי!!". רחמים)

- הכל בילבולי מוח. צבא מושחת? ממשלה מושחתת? תגיד, באיזה סרט אתה חי?
אז נכון יש מקרי שחיתות, אבל אתה מקצין את התופעה. היא ממש לא כפי שאתה מתאר. זה נמצא בכל מקום, אין מה לעשות..

- שאלה: כמה כבר מקרי התאבדות, מקרי פגיעה נפשית בחיילים ישנם??? הכמות כמעט ואפסית. נכון שישנו סיכוי שהדבר יקרה, ובמיוחד
במערכת מילטריסטית כמו זו. בטוח שמיתון התופעה לא יתבצע על ידי "תומכי שחרור" למיניהם.. זה הדבר שמפריע לכם בצבא? זאת ממש
לא הדרך לתקנו..

- לא יכולתי שלא לשים לב לאופי החלש שלכם. בכיינים, חסרי ערכים ואגואיסטים בצורה מוגזמת, שהצבא וודאי לא רצה וטוב שכך. לכן
נעלבתם ופתחתם "פורום", שנראה יותר כמו קבוצת תמיכה ל"נפגעי הצבא".. "הסיפור שלי" עלאק... כל כך פתטי.

בשורה התחתונה, כל הפורום הזה הוא בולשיט אחד גדול. אז יכול להיות שאולי תצליחו "לשנות" משהו ולשחרר עוד כמה חיילים
מהצבא לטובת המטרה "הנעלה" שלכם. השינוי האמיתי, זה שעליו אתם מדברים חייב להתבצע מתוך המערכת. אין דרך אחרת. במיוחד
לא דרך פורומי ההשתמטות האלו. אבל לא באמת איכפת לכם. כנראה שאתם סתם מבזבזים את זמנכם היקר.. זמן שיש לכם יותר מאזרח אחר במדינה הזאת.
פחדנים. ילד בן 17 כותב את שמו המלא, ואתם כולכם מוגדרים כ"אורחים". אפילו את שמכם אתם לא מסוגלים לכתוב.

לא אתייחס לשאלת המיליון "מה יקרה אם אף אחד לא התגייס" כי זהו באמת תסריט לא הגיוני, גם מכיוון שלא כולם כמוכם. אבל יש משהו עוד יותר הזוי: שבעזרת פורומים כאלה, צבא ישנה דרכי מדיניותו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2009 17:44

[quote="יש לי שם"]קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

כולכם פשוט קנאיים בילד בן 17 שיש לו הורים. הורים שחינכו אותו ולימדו אותו ערכים מה הם.
מהסיבה הפשוטה, שמכם לאף אחד לא היה איכפת כשהייתם בגילו. ולכן אני מבין את המרמור.

הוא בא אלינו להוציא את המרמור שלו אחרי שהוא התעורר מחלום רטוב וליכלך את הסדינים אחרי שהוא חלם חלום צבא.
אז הוא מוציא את התסכול שלו (כי אמא שלו צעקה עליו בזמן שהיא החליפה לו את הסדין), עלינו ולא להפך.

מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים.

פחות ממליון משתמשים זה מיעוט? וואלה עם הטיעון הזה קשה להתווכח.....

אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.
כל השאר סתם טמבלים לא חכמים שנדפקו בצבא. כל כך הרבה טיעונים מטופשים שזה לא ייאמן.
רובם, אגב, איך לא - פרטיים ("המפקד שלי ירק לי בפרצוף!" "אף אחד לא עבר את מה שאני עברתי!!". רחמים)

אנחנו אולי נדפקנו בצבא, אבל כשידפקו אותך אתה רק תתחיל ללמוד את מה שאנחנו מזמן שכחנו.

אז נכון יש מקרי שחיתות, אבל אתה מקצין את התופעה. היא ממש לא כפי שאתה מתאר. זה נמצא בכל מקום, אין מה לעשות..

אין מה לעשות? בגלל זה הממשלה אוהבת דפרניקים כמוך...

- שאלה: כמה כבר מקרי התאבדות, מקרי פגיעה נפשית בחיילים ישנם??? הכמות כמעט ואפסית. נכון שישנו סיכוי שהדבר יקרה, ובמיוחד

יש בסביבות 40 התאבדויות בשנה, ובלתי ניתן בכלל לספור את מספר הפגועים נפשית כי יש כנראה מאות אלפים.
האיי קיו שלך לעומת זאת, הוא אפסי.

במערכת מילטריסטית כמו זו. בטוח שמיתון התופעה לא יתבצע על ידי "תומכי שחרור" למיניהם.. זה הדבר שמפריע לכם בצבא? זאת ממש
לא הדרך לתקנו..

אפילו תחתונים אתה לא יודע לתקן... לך לך מתחת לשמלה של אמא שלך.

- לא יכולתי שלא לשים לב לאופי החלש שלכם. בכיינים, חסרי ערכים ואגואיסטים בצורה מוגזמת, שהצבא וודאי לא רצה וטוב שכך. לכן
נעלבתם ופתחתם "פורום", שנראה יותר כמו קבוצת תמיכה ל"נפגעי הצבא".. "הסיפור שלי" עלאק... כל כך פתטי.

אם זה כזה פתאטי אז למה אתה כזה ממורמר? מקנא אה? תחשוב עלינו בשמירה חמוד :)

בשורה התחתונה, כל הפורום הזה הוא בולשיט אחד גדול. אז יכול להיות שאולי תצליחו "לשנות" משהו ולשחרר עוד כמה חיילים
מהצבא לטובת המטרה "הנעלה" שלכם. השינוי האמיתי, זה שעליו אתם מדברים חייב להתבצע מתוך המערכת. אין דרך אחרת. במיוחד
לא דרך פורומי ההשתמטות האלו. אבל לא באמת איכפת לכם. כנראה שאתם סתם מבזבזים את זמנכם היקר.. זמן שיש לכם יותר מאזרח אחר במדינה הזאת.
פחדנים. ילד בן 17 כותב את שמו המלא, ואתם כולכם מוגדרים כ"אורחים". אפילו את שמכם אתם לא מסוגלים לכתוב.

לא כולם אמיצים כמוך וכותבים את השם האמיתי שלהם, מר "יש לי שם".

לא אתייחס לשאלת המיליון "מה יקרה אם אף אחד לא התגייס" כי זהו באמת תסריט לא הגיוני, גם מכיוון שלא כולם כמוכם. אבל יש משהו עוד יותר הזוי: שבעזרת פורומים כאלה, צבא ישנה דרכי מדיניותו.

מה שהזוי זה שדפרניקים כמוך מקבלים נשק... שזה מביש פשוט. אני ארגיש יותר בטוח אם הנשק יהיה בידיים של קוף.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2009 17:53

אורח כתב:
יש לי שם כתב:קראתי. אני באמת מקווה שתפנימו:

הוא בא אלינו להוציא את המרמור שלו אחרי שהוא התעורר מחלום רטוב וליכלך את הסדינים אחרי שהוא חלם חלום צבא.
אז הוא מוציא את התסכול שלו (כי אמא שלו צעקה עליו בזמן שהיא החליפה לו את הסדין), עלינו ולא להפך.

מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים.

פחות ממליון משתמשים זה מיעוט? וואלה עם הטיעון הזה קשה להתווכח.....

אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.

אנחנו אולי נדפקנו בצבא, אבל כשידפקו אותך אתה רק תתחיל ללמוד את מה שאנחנו מזמן שכחנו.

אין מה לעשות? בגלל זה הממשלה אוהבת דפרניקים כמוך...

יש בסביבות 40 התאבדויות בשנה, ובלתי ניתן בכלל לספור את מספר הפגועים נפשית כי יש כנראה מאות אלפים.
האיי קיו שלך לעומת זאת, הוא אפסי.

לא הדרך לתקנו..

אפילו תחתונים אתה לא יודע לתקן... לך לך מתחת לשמלה של אמא שלך.

אם זה כזה פתאטי אז למה אתה כזה ממורמר? מקנא אה? תחשוב עלינו בשמירה חמוד :)

לא כולם אמיצים כמוך וכותבים את השם האמיתי שלהם, מר "יש לי שם".

מה שהזוי זה שדפרניקים כמוך מקבלים נשק... שזה מביש פשוט. אני ארגיש יותר בטוח אם הנשק יהיה בידיים של קוף.

מה שהזוי הוא אנשים כמוך. שמסתובבים ברחבי הפורום העלוב הזה וכותבים "דפרניק" בכל חור, וברור שאין כלל התייחסות לנכתב. ציפיתי לתגובות לעניין, חבל. כנראה שאין הרבה מה לצפות מאנשים כמוכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2009 17:56

אוי אתה כזה נחמד... אתה מבין את המרמור... :'(
אל תשאל.. אנחנו פשוט חבורה של אנשים שכל כך רוצים להיות כמוך ולא מצליחים.. :(

מדוע הפורום הזה אינו מכיל 1,000,000 משתמשים? כי אתם קומץ אנשים פתטיים. אתם חושבים שאתם יודעים הכי טוב.
נכון.... קומץ קטנטן של 45% מהאוכלוסיה. יא טמבל

ברגע שכמות כל כך גדולה של מקרים "פרטיים" מתאספת למסה קריטית אלו כבר לא מקרים פרטיים אלא דפוס פעולה.... אבל אני לא מצפה ממך להבין את זה דפ"רניק טמבל. אגב, לפי הצבא יש לי קב"א 55. ולא חסרים עתודאים לשעבר בפורום הזה. רוצה לשנות את הטיעון שלך יא דביל?

פה אתה אולי צודק. אבל אם יש אפשרות להתנקות מחלק, כלשהו, של השחיתות, למה לא ? מה אתה תבוסתן?

לא הדרך לתקנו..
צודק. זה כל כך אפסי שזה בין גורמי המוות הגדולים ביותר בקרב חיילים! ב2005 התאבדו 36 חיילים. תאר לך ש36 מקרובי המשפחה שלך מתים פתאום, עכשיו זה כבר לא נראה מספר כל כך אפסי נכון?? דפ"ר!

הצבא לא רוצה אותנו? אנחנו אלה שמחליטים להגיד לו "לא", הוא רודף אחרינו ולא להפך.. ולמי אכפת בכלל מה הוא רוצה ומה לא? אם זה צבא שהסכים לקבל אותך אז זה מעיד על הרמה שלו.. סוף סיפור.
אבל אנחנו פתטיים :'(........ בינתיים אנחנו במזגן ואתה שומר עלינו כמו חייל גיבור :lol:

המערכת רקובה. צריך לטפל בה ע"י שימוש בהלם
אותו ילד בן 17 כתב שיש לו דיסלקציה. הוא הולך להיות חייל עם פרופיל 45 שאף צבא בעולם לא רוצה ולא צריך. הצבא הולך להוציא עליו ביטוח רפואי, משכורת, נסיעות, ציוד, התחשבות בת"ש, פיקדון, מענק שיחרור. בקיצור הוא הולך להיות נטל על הצבא (והמדינה).
ומה הסיבה שמגייסים אותו? כדי שהלוחמים לא יבכו כמו ממורמרים פתטיים. והוא עוד מתגאה בזה. וואו! אמרנו כבר שאתה דפ"ר?

שלא ישנה :lol: מה אכפת לי? אם היה לו אכפת הוא היה פועל כדי להפסיק לבזבז כוח אדם
אבל לא אכפת לו, בעיה שלו, עד שהצבא לא יהיה הגיוני ה55% שכן מתגייסים אליו ימשיכו להיות אנשים כמוך. וזה צבא מכוער.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 יולי 2009 18:00

אוי אתה כזה נחמד... אתה מבין את המרמור... :'(
אל תשאל.. אנחנו פשוט חבורה של אנשים שכל כך רוצים להיות כמוך ולא מצליחים.. :(

נכון.... קומץ קטנטן של 45% מהאוכלוסיה. יא טמבל

ברגע שכמות כל כך גדולה של מקרים "פרטיים" מתאספת למסה קריטית אלו כבר לא מקרים פרטיים אלא דפוס פעולה.... אבל אני לא מצפה ממך להבין את זה דפ"רניק טמבל. אגב, לפי הצבא יש לי קב"א 55. ולא חסרים עתודאים לשעבר בפורום הזה. רוצה לשנות את הטיעון שלך יא דביל?

פה אתה אולי צודק. אבל אם יש אפשרות להתנקות מחלק, כלשהו, של השחיתות, למה לא ? מה אתה תבוסתן?

לא הדרך לתקנו..
צודק. זה כל כך אפסי שזה בין גורמי המוות הגדולים ביותר בקרב חיילים! ב2005 התאבדו 36 חיילים. תאר לך ש36 מקרובי המשפחה שלך מתים פתאום, עכשיו זה כבר לא נראה מספר כל כך אפסי נכון?? דפ"ר!

הצבא לא רוצה אותנו? אנחנו אלה שמחליטים להגיד לו "לא", הוא רודף אחרינו ולא להפך.. ולמי אכפת בכלל מה הוא רוצה ומה לא? אם זה צבא שהסכים לקבל אותך אז זה מעיד על הרמה שלו.. סוף סיפור.
אבל אנחנו פתטיים :'(........ בינתיים אנחנו במזגן ואתה שומר עלינו כמו חייל גיבור :lol:

המערכת רקובה. צריך לטפל בה ע"י שימוש בהלם
אותו ילד בן 17 כתב שיש לו דיסלקציה. הוא הולך להיות חייל עם פרופיל 45 שאף צבא בעולם לא רוצה ולא צריך. הצבא הולך להוציא עליו ביטוח רפואי, משכורת, נסיעות, ציוד, התחשבות בת"ש, פיקדון, מענק שיחרור. בקיצור הוא הולך להיות נטל על הצבא (והמדינה).
ומה הסיבה שמגייסים אותו? כדי שהלוחמים לא יבכו כמו ממורמרים פתטיים. והוא עוד מתגאה בזה. וואו! אמרנו כבר שאתה דפ"ר?

שלא ישנה :lol: מה אכפת לי? אם היה לו אכפת הוא היה פועל כדי להפסיק לבזבז כוח אדם
אבל לא אכפת לו, בעיה שלו, עד שהצבא לא יהיה הגיוני ה55% שכן מתגייסים אליו ימשיכו להיות אנשים כמוך. וזה צבא מכוער.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 אוגוסט 2009 19:37

אתה כל הזמן שואל את אותה שאלה ואני כל הזמן כותב שאני אענה לך אחרי שתכתוב לי מה יקרה אם אף אחד לא ילמד רפואה ואתה אף פעם לא כותב לי.

מה יש לך נגד אנשים שמצילים חיים של חולים? הם מצילים את החיים שלך, תתבייש לך. משתמט. כמה אנשים ריפאת?
Vandelay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vandelay » 03 אוגוסט 2009 03:34

אני ירק יוסיף משהו אחד:

וואו. מה קורה אם כולם היו משדכים מסמכים ושולחים פקסים (האמת שבעיקר משחקים סוליטייר) כמוך שלוש שנים?
חברים שלך שנתיים נלחמים בעזה, ואתה כבר שנתיים נלחם על להיות עציץ בצבא, כדי שלא יקראו לך משתמט. איזה אזרח למופת. כבר הצהרת נאמנות למדינה חמודי?
אני מקווה שלא עשית שירות לאומי במקרה בזמן הזה. או שלא התנדבת בלי מסגרת. או שחס ושלום רחמנא ליצלן לא עבדת בזמן הזה. להתפרנס בזמן שחברים שלך בעזה, פשוט מעשה מביש.
ילד מושפע. משתמט בתחפושת.
אבל לדעתי כל צבא בכלל = אירגון פושע

הודעהעל ידי אבל לדעתי כל צבא בכלל = אירגון פושע » 03 אוגוסט 2009 10:31

צבא לא יכול להיות רק חיילים קרביים, בצבא יש גם ג'ובניקים וכן גם כאלה שמשדכים מסמכים ושולחים פקסים. חיילים קרביים לא יוכלו למלא את תפקידם ללא חיילים ג'ובניקים.
Vandelay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vandelay » 03 אוגוסט 2009 12:52

מה הקשר בין מה שכתבתי למה שענית?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוגוסט 2009 14:19

דיקלום תירוצים.

צריך שבבתי חולים יהיו מזכירות. צריך לנפח את כמות הניירת בבתי חולים ולעשות תהליכים בירוקרטיים הרבה יותר ארוכים כדי שנוכל לתת לכל המזכירות שנפציץ הבן את בתי החולים משהו לעשות. נוציא עוד ים של כסף על משכורות לכל אחת מהן, ועל כל המכשירים שנמלא בהם בניינים על בניינים של משרדים.
כדי שכולן יוכלו להגיד שהן מצילות חיים של חולים.

כל מי שיטען שזה לא עוזר לבתי החולים נקרא לו "משתמט" ונתלה אותו על זה שהוא העיז להביע ביקורת על איך שהמערכת עובדת, כי להביע ביקורת ולנסות לשפר זאת פגיעה בבטחון המדינה.

אז מה אתה אומר? רוצה לייעל את בתי החולים? הרי הם לא יוכלו להתקיים בלי מזכירות, נכון?
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 04 אוגוסט 2009 18:39

כמה הבהרות לאנשים מיעוטי יכולת שכלית!!

אני משרת בצבא כבר שנה ו2
ואני לא פקיד אני מכונאי רכב (קריעת תחת יא מנייק)

ואני רוסי
יש רוסים שמשתמטים ויש המון שעושים צבא
זא לא כזה משנה העדה שלך

טוב כל שטות שתגידו פה לא שווה את הזמן שלי
אין לכם שום טענה הגיונית

ואין כאן מקום לצבא מיקצועי אין מספיק אנשים במדינה שיאיישו את הצבא המקצועי
כל פעם אתם מקללים אותי, לכו תשתמטו ידידי..

בואו נפגש נארגן ויכוח לא אלים בין משתמטים לבין משרתים !
סבבה תשאירו פרטים ידידי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2009 19:40

חייל רגיל כתב:כמה הבהרות לאנשים מיעוטי יכולת שכלית!!

אני משרת בצבא כבר שנה ו2
ואני לא פקיד אני מכונאי רכב (קריעת תחת יא מנייק)

מכונאי רכב בצבא שמדבר על "מיעוטי" יכולת שכלית... גדול :lol:

טוב כל שטות שתגידו פה לא שווה את הזמן שלי
אין לכם שום טענה הגיונית

בשביל מה באת לפה? לך תתקן רכבים ירוסי מסריח... אולי תהיה אחרי זה מכונאי רוסי מסריח...

ואין כאן מקום לצבא מיקצועי אין מספיק אנשים במדינה שיאיישו את הצבא המקצועי
כל פעם אתם מקללים אותי, לכו תשתמטו ידידי..

לך תשחה בגריז יא קוקסינל רוסי מסריח תזיין אגזוזים.

בואו נפגש נארגן ויכוח לא אלים בין משתמטים לבין משרתים !
סבבה תשאירו פרטים ידידי...

בכיף בוא תשאיר את השם ושם המשפחה שלך וטלפון ואנחנו נארגן מפגש נביא אגזוזים תוכל ללקק אותם ואז לזיין אותם על הזין הרוסי המסריח שלך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2009 19:56

אתה חושב שאם תתעלם אז לא נשים לב שאין לך מה לענות על הטיעון של בתי החולים?
משתמט שלא הציל חיי חולים מעולם. למה אתה גר בארץ הרופאים בכלל?
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 08 אוגוסט 2009 17:53

לא זכור לי שיש חוק בארץ שמחייב ללמוד רפואה
ודווקא די זכור לי שיש לנו מדינה אם בעיות ביטחוניות(לא רק אבל בעיקר)
למה לי לשרת ולהגן על אגואיסטים כמוכם??
?

אתם קוראים לחיילי צה"ל גזענים כדאי שתשימו לב מה אתם רושמים בתגובות שלכם
תהנו מהאזרחות..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 אוגוסט 2009 20:21

חייל רגיל כתב:למה לי לשרת ולהגן על אגואיסטים כמוכם??

אנחנו ביקשנו ממך לשרת ? זאת החלטה שלך אל תפיל את זה עלי
תקח אחריות
משטרת המפגרים

הודעהעל ידי משטרת המפגרים » 08 אוגוסט 2009 23:20

לא זכור לי שיש חוק בארץ שמחייב ללמוד רפואה

גם אין חוק נגד להיות כבש מפגר שרואה כוכב נולד כל היום ואוכל ג'אנק פוד והורס את העולם עם הצאצאים המפגרים שלו כמוך, ובגלל זה המצב כזה מחורבן בארץ ובעולם - כי החוקים מותאמים לאנשים מפגרים כמוך ולא לאנשים עם שכל בקודקוד.

ודווקא די זכור לי שיש לנו מדינה אם בעיות ביטחוניות(לא רק אבל בעיקר)
למה לי לשרת ולהגן על אגואיסטים כמוכם??
?

קי אנכנו יהיה אלו שיתנו לח אבודה כשתסיים צבא אס קדאי לח ליות נחמד חמוד היבנתה?

אתם קוראים לחיילי צה"ל גזענים כדאי שתשימו לב מה אתם רושמים בתגובות שלכם
תהנו מהאזרחות...

נהנים מכל רגע... תהנה מהשיפשופים עם החבר'ה במקלחות. תיזהר לא להחליק וליפול שם שלא יהיו לך פטריות על הזין.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוגוסט 2009 10:22

אגואיסט, משתמט. "לא זכור לו שיש חוק".
אם לא שמת לב יש מחסור חמור ברופאים. במיוחד ברופאים מרדימים. אבל למר אגואסיט שלא איכפת לו מאחרים, ולא איכפת לו מהאנשים שמגינים על החיים העלובים שלו בלי שמגיע לו, שעובדים קשה ביום וגם בלילה בזמן שהוא הולך לבלות בים.

אגואיסט! משתמט!

תגיד לי עכשיו, כמה מחלות ריפאת?

אגואיסט. לאנשים כמוך לא צריך לתת להכנס לבית חולים.
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 10 אוגוסט 2009 21:09

אתם כאלה מטומטמים אלוהים ישמור..
די נשבר לי
חשבתי שאני יכול להבין למה ואיך?
אבל מהתשובות שלכם אתם סתם תוקפים אותי..
טוב תהנו לכם בים בבריכה או בעבודה בכיף..
באמת אני מאחל לכם חיים טובים ומאושרים..
תעשו כסף ,תלמדו תעשו תואר מה שבא לכם
ואני אשמח לעבוד מתי שהוא אצלכם.

ודבר אחד אחרון אני רוצה להגיד לכם הלוואי והייתי
במקומכם הלוואי ולא הייתי עושה צבא וחיי ללא רגשות אשם

הלוואי..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 15:00

אתה חושב שלא שמנו לב שאתה מתחמק. וגם עכשיו אתה בורח כי אתה לא יכול לענות.
אמרתי לך בפירוש. אני אענה לך. אחרי שתענה לי.
מה אם אף אחד לא יעבוד בבית חולים? או במשטרה? או בחברת החשמל? או בחברת המים? או בחקלאות?
מה יהיה אם אף אחד לא יעשה את זה.

אבל אתה בחרת לברוח. כי אתה לא מסוגל לענות.

נ.ב.
הטריק הכי זול של טרולים זה לכתוב שהתגובות לא בוגרות ושהטיעונים מטומטמים כששואלים אותך דברים שהמוח הקטן שלך לא מסוגל לענות עליהם.
אתה רוצה להוכיח משהו? תענה.
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 17 אוגוסט 2009 01:02

א.אני לא מתחמק
ב. מי שמתחמק זה החברה שלך שברגע שיש שאלה קשה מידי מתחילים לקלל..
ג.נשבר לי מהשאלות הקיטבק האלה..

אבל אני יענה לך בכל זאת..

ישנם אנשים שבוחרים לעסוק במקצוע מסויים ולהשאר בו עד לפרישתם
כגון:צבא(מה יקרה לצבא בלי קצינים ונגדים),בתי חולים,מקורות,חברת חשמל ,משטרה ,מכבי אש וכו'

בניגוד לצה"ל שמחייב שירות של 3 שנים..
ולא בקריירה כמו בשאר המקומות האלה..

עכשיו לשאלה :בכל המקומות הנ"ל ישנה משכורת גבוהה,תנאים,פנסיה וכמובן רצון אישי של להיות שוטר,כבאי,מהנדס או רופא..אז יהיה תמיד את אלה שירצו לחיות רמת חיים של מהנדס או רופא ויאהבו את עבודתם..וחלק תמיד ירצו את האקשן והשליחות שיש לשוטרים וכבאים(וכמובן על משכורות נחמדות,תנאי פרישה טובים והמון הנאות של עובדי מדינה)

בניגוד לצה"ל שלא מספק לך כלום שום דבר,בקיצור יוצא שאתה שורף 3 שנים (אני גם כמוך הייתי מעדיף שכר מינימום בצה"ל )
אז עוד כמה שנים שכבר ההשתמטות תהפוך למשהו בנורמה ולאט לאט הרמטכ"ל יגלה שהנהג בוס שלו הוא בעצם רנ"ג בקבע..
ואז אתה וכל חבריך הפלצנים יתעררו יום אחד ויגלו שהם בעצם פליטים..
ולא אירופה ולא אמריקה הנחמדה ושום מקום בעולם לא יצטרך 6 מיליון פליטים..(מוכר המספר הזה מאיפשהו.. מעניין)

אולי תגידו שאני פרנואיד,פחדן,לא הגיוני וכו..

אבל אני בסך הכל הגיוני..

כן ועכשיו לשטות על הצבא המקצועי ??
בניגוד לארה"ב שיש לה 300 מיליון אזרחים
היא באמת לא צריכה צבא של 20 מיליון איש במחזור גיוס..
והיא יכולה תמיד להסתמך על אנשים שייתגייסו הרי מתוך 300 מיליון איש תמיד יהיה את אלה שירצו להתגייס

בניגוד אלינו למדינה שיש לה כמה מיליונים של אזרחים שמתוכם כרבע שהם ברי גיוס(לא חרדים,בריאים וכו')
אז מתוך אלה שמגייסים בכפייה -כמה אתה בדיוק חושב שיירצו לשרת בצבא??(גם עם הצבא יתן משכורות טובות ותנאים וכו')

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים