פינת הפרנויה הזמנית

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

פינת הפרנויה הזמנית

הודעהעל ידי אורח » 03 אוגוסט 2009 08:55

יותר מ9000 ישראלים רק מדברים. אבל מספיק אחד פסיכי שבאמת יעשה את מה שהם רק אומרים.
זה נורא מפחיד שמספיק רק אחד.

כשקורים פשעי שנאה תמיד יש איזה רצון להאשים את כל החברה שכל הזמן דיברו ואז מישהו עשה את זה.
כשאני מנסה לחשוב מה גורם להורים לא לבקר את הילדים שלהם בבית חולים?
אם היו אומרים להם "הבן שלכם כבר 3 שנים סוחר סמים והוא חטף מכות אחרי שהוא אנס שתי ילדות בנות 8 שהוא קשר וסימם" אם הם גם לא היו באים לבית חולים. אני יודע שההורים שלי היו באים. אבל כשאומרים להם "הבן שלכם הומו" זה יותר חשוב להם מזה שהוא פצוע וסובל.

אני מנסה לחשוב, אם מישהו היה יורה בי במצעד הגאווה. הדבר האחרון שההורים שלי היו אומרים בטלוויזה היה "הוא לא היה הומו, יש לו חברה, הם באו למצעד סתם לתמוך בחברים". הדבר האחרון שהיה איכפת להם זה מה חושבים שהנטייה המינית שלי הייתה כשהייתי חי. היה יותר חשוב להם שמישהו הרג את הבן שלהם בגלל שנאה.

וכל העניין הזה שמספיק מטורף אחד. אולי יבוא איזה חייל אמיץ שנתנו לו רובה במתנה שירצה לנקום במשתמטים הנוראים ויבוא לסמינר שירות לאומי ויתחיל לירות? למה שהוא לא יעשה את זה? מספיק מטורף אחד, וכבר ראינו שלקב"נים לא איכפת מטירוף ככשהוא טירוף של פסיכופט ושל התפרצויות אלימות. למה שלא יבוא איזה בחור אמיץ שרק שונא ושונא ויוציא את הכעס שלו באמצעות הצעצוע שחילקו לו? העניין הוא שמספיק מטורף אחד.

כשהמטורף הזה יגיע זה לא יעזור שכל האנשים ש"רק דיברו" על זה "יגנו" את המעשה. למי שמת לא איכפת כשהמסיתים "מגנים" את המעשה.

הם יגידו ש"אלימות" לא משיגה שום דבר (ויתכוונו לאלימות נגד יהודים, כי נגד ערבים היא הפרתון היחיד) ושצריך לשים את "הפושע" הספציפי בכלא. ויסירו כל אחריות מעצמם. מאיך שהם דיברו קודם.

פעם בכמה זמן מגיע מישהו שאומר איך הוא רוצה "לרצוח" את כולם, שברור שהוא סתם מדבר. אנשים נותנים לו את הכתובת שלהם, ונחשו מה? הוא לא בא לרצוח. כי 9000 אנשים סתם מדברים. אבל בתוכם אולי מתחבא האחד שבאמת יעשה את זה.

כל הזמן הם בוכים ובוכים עם תמונה של הדגל מאחוריהם על זה שחייבים שתהיה מדינה כי "רודפים" אותנו. תסתכלו על מה שקרה. לי זה נראה כאילו... רודפים אותנו. א ת ם רודפים אותנו, כי אנחנו הומואים (או תומכים, מי שבא למצעד כבר מקוטלג) כי אנחנו משתמטים (שירות לאומי לא עוזר לכם, כי לא רצחנו בו אף אחד, ולא לרצוח זאת לא "תרומה") ואם לא נהיה לא זה ולא זה תמצאו סיבה אחרת, כשיגמרו ה"שונים" המקוטלגים תלכו נגד מי ששונה באופן אינדבידואלי...

אתם רודפים אותנו. בדיוק כמו שלפי הזכרונות של אמא של סבתא שלנו "רדפו" אותנו קודם."מגינים עלינו"?! איך? לירות בנו (ברובה שחילקו לכם, ולכוון לפי איך שלימדו אתכם) זאת דרך להגן עלינו? ברגע שאתם מעוררים שנאה אתם נותנים אור ירוק ל"מטורף האחד".

אז תתאמנו על הפרצוף המזועזע. הפרצוף שהשתמשתם בו אחרי הטבח בחברון, אחרי רצח רבין, אחרי שנרצחו 3 ילדים, אחרי כל פשעי השנאה. כי תצטרכו אותו כשיבוא המטורף האחד הבא. לדעתי זה יהיה צבוע כשלא תעמדו עם אלה שיחליפו את החרדים ששרים "נהורג את כולכם" מול המשפחה האבלה. מעניין מי הם יהיו? חיילים? לא. לא יתנו להם. חיילים לשעבר? לעתיד? מאוד מעניין אותי מי הם יהיו....
Vandelay
יצירת קשר:

Re: פינת הפרנויה הזמנית

הודעהעל ידי Vandelay » 03 אוגוסט 2009 13:00

כל מילה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 אוגוסט 2009 15:31

עוד לא יודעים מי הרוצח ולמה הוא רצח אז לא הייתי ממהר להסיק מסקנות. אולי הרוצח היה הומו בעצמו.
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 03 אוגוסט 2009 20:11

כיוון שמדובר בהרג המוני לא מובחן (rage killing) ההערכה שלי שמדובר במישהו עם תסכול עמוק (שלא לומר שנאה עצמית) ביחס לזהותו המינית כלומר כנראה שהוא הומו (בהכחשה או לא). הטריגר הוא כנראה משבר אישי חריף (לדוגמה אונס) או רצון עז לרצות דמות סמכותית (כלומר מישהו שביודעין או בעקיפין שלח אותו לעשות את המעשה) ולהוכיח משהו, כנראה גבריות או סטרייטיות.
בחירת היעד מעידה על כך שמדובר על מישהו צעיר. הנגישות לנשק אוטומטי אומרת שרוב הסיכויים שהוא חייל קרבי. כמעט בטוח שזה גבר.

ההודעה המקורית נכונה יש הרבה קרבה בין פרופיל הנפגעים ברצח הזה לבין הפרופיל של סרבנים אז גם אם אותו אדם כנראה היה מאוד מוטרד מענייני מיניות ולכן לא סביר שהוא יתקוף סרבנים הסיכוי שיקום מישהו דומה לתקוף סרבנים הפך למציאותי כי עכשיו "דברים כאלה" קורים גם בישראל.

יש לא מעט הומואים הומופוביים בחברה כל כך הומופובית זה שהוא בעצמו הומו לא הופך את הרצח לסכסוך אישי כמעט בטוח שלא מדובר פה על סכסוך אישי אלא פשע שנאה ואם הרוצח הוא הומו בעצמו ושונא את עצמו זה לא משנה את המניע זה משנה רק את המקור למניע אם זה שנאה עצמית או שנאת אחר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 אוגוסט 2009 19:58

אבל למה שלא יבוא איזה אחד אם תסכול עצמי ויטבח בעוד סוג של אנשים?
הצבא מחלק להם רובים. כל מה שהם רוצים לעשות זה לרצוח אותנו, תקשיבו איך הם מדברים. הדבר היחיד שמונע מהם לרצוח אותנו זאת הפחדנות שלהם. אין להם רחמים, אין להם רגשות (חוץ מרגש ה"לא לצאת פרייר).
צריך רק אחד שיש לו גם אומץ....
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 05 אוגוסט 2009 00:23

אמרתי שבהחלט יכול לבוא אחד אחר עם שריטה אחרת ולפתוח באש על חדר מלא סרבנים במיוחד עכשיו שמישהו עשה משהו דומה זה משחרר משהו אצל אנשים פותח אותם לאפשרות הזאת אבל זה לא שאלה של אומץ צריך בנאדם עם שריטה מאוד עמוקה בשביל לעשות כזה דבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2009 07:43

באותה מידה, יכול להיות גם סרבן חמום מח שיחטוף נשק מחייל וירה על חייילים בתחנת אוטובוס.
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 05 אוגוסט 2009 12:08

יש הבדל גדול במידה. לחטוף נשק זה לא כמו לבוא עם נשק סרבנים שלא הלכו לצבא לא סובלים מהשריטה העמוקה שהצבא עושה לך ואין להם את ההכשרה ובטח לא הניסיון של לירות ולהרוג שחיילים קרביים מקבלים ולסרבנים יש יותר ערכים הומניים ונכונות להאבק בשבילם וגם זה הבדל גדול. להשוות ברמת על פניו תמיד אפשר תמיד אפשר להגיד יכול להיות כי כל דבר יכול להיות אבל בהסתכלות על המציאות יש הבדלים עצומים בין המקרים בדיוק כמו שלכולם ברור שגבר עשה את זה לא כי לא יכול להיות שאשה תעשה כזה דבר יכול להיות שאישה תעשה ויכול להיות שאישה עשתה גם פה אבל הסבירות הגבוהה מאוד היא שזה גבר ממגוון של סיבות מאוד ברורות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2009 13:40

שקר כלשהו כתב:יש הבדל גדול במידה. לחטוף נשק זה לא כמו לבוא עם נשק סרבנים שלא הלכו לצבא לא סובלים מהשריטה העמוקה שהצבא עושה לך ואין להם את ההכשרה ובטח לא הניסיון של לירות ולהרוג שחיילים קרביים מקבלים ולסרבנים יש יותר ערכים הומניים ונכונות להאבק בשבילם וגם זה הבדל גדול. להשוות ברמת על פניו תמיד אפשר תמיד אפשר להגיד יכול להיות כי כל דבר יכול להיות אבל בהסתכלות על המציאות יש הבדלים עצומים בין המקרים בדיוק כמו שלכולם ברור שגבר עשה את זה לא כי לא יכול להיות שאשה תעשה כזה דבר יכול להיות שאישה תעשה ויכול להיות שאישה עשתה גם פה אבל הסבירות הגבוהה מאוד היא שזה גבר ממגוון של סיבות מאוד ברורות.

יש סרבנים שמתעמתים עם חיילים בהפגנות נגד הגדר. מה הבעיה להכין בקבוק תבערה ולזרוק על חיילים? לא צריך בכללל נשק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוגוסט 2009 20:51

לקרוא לאנשים שיושבים משלבים ידיים וצועקים "זאת התנגדות לא אלימה למה אתה מרביץ לי?" "מתעמתים" זאת צביעות.

מי שיחטוף נשק מחייל בטח לא ידע איך להפעיל אותו. וזה יהיה מישהו שלא עבר אימונים ז"א שלא לימדו אותו איך לרצוח אנשים ברחוב כמו שמלמדים אתכם, ועוד מאמנים אתכם בקליעה למטרה.

לזרוק בקבוק תבערה, זה פשוט מגוחך.
בוא נשאל שאלה כזאת: מה יותר הגיוני שמוסלמי יעשה פיגוע התאבדות או שבודהיסט?
כל העולם יסכים במאה אחוז שיותר הגיוני שמוסלמי יעשה פיגוע התאבדות. הדת שלהם יותר בקטע של לרצוח בזמן שהדת של הבודהיסטים דוגל בפציפיזם. כמות הפיגועים שמוסלמים עשו בשם הדת גדולה בהרבה מפיגעוים שבודהיסטים עשו. הם עשו מתישהו פיגוע בכלל? אי פעם?
אם אתה מסכים שיותר הגיוני שמוסלמים יעשו פיגוע התאבדות אז זה יהיה צבוע ומאוד מצידך להגיד שהסיכוי שחייל שאומר כל יום "אני מת לפגוש מישהו ממכם ולרצוח אותו ברחוב" (בזמן שאתם לא נותנים לו מילת ביקורת ולא מתנערים מקשר לדעות שלו) באמת יעשה את זה מאשר מישהו שאומר "אלימות זה לא הפתרון" פתאום ישנה את דעתו ביום אחד ויחשוב ש"אלימות זה כן הפתרון". בקיצור אתה ממש צבוע ברמות שאפילו מי שאומר "הערבים האלה נוראיים לא איכפת להם להרוג תינוקות! צריך להרוג אותם! וגם את התינוקות שלהם".

יותר הגיוני מסרבן ממורמר כי לא נתנו לו לעבוד במשרד הביטחון שיהיה חייל ממורמר. איפה יש אנשים יותר ממורמרים? בצבא. וזה שקר אם תגיד שלא, כי אתה יודע שכן. למה שלא איזה חייל ממורמר שמת לצאת מהצבא, אבל כולם אומרים לו שעדיף להתאבד מללכת לקב"ן ירצה לנקום בכל המפקדים שמתעללים בו? שהורסים לו את החיים? ו.. אופס. נתנו לו מתנה נשק כדי שגם יעשה את זה.
מבזק חדשות: זאת לא תהיה הפעם הראשונה.....

אם אתה מהחיילים המנוולים ששומרים על הגדר, ז"א שלוקחים לאנשים את המטעים שהיו הפרנסה היחידה שלהם והורסים אותם, ואז זורקים להם גז מדמיע לתוך בתים שבהם תינוקות ישנים אז אני הייתי יותר דואגת מזה שאחד מהתושבים בכפר יזרוק עלי בקבוק תבערה משאיזה מפגין היפי יעשה משהו מעבר ללהושיט לי את הלחי השנייה, ולהגיד "זאת קרמה רעה בן אדם"?

אבל תדאג ממה שאתה רוצה. אולי גם נזיר טיבטי שינסה להציט את עצמו יגרום לשריפה שתגיע עד אליך?
שקר כלשהו
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 06 אוגוסט 2009 00:50

המאזן של חברים שלי סרבנים לעומת מגב השבוע הוא 2:0 לרעת הפרצופים של החברים שלי וכמובן ששניהם עם פרצופים מפוצצים מואשמים בתקיפת שוטר שהם לא נגעו בו (שני מקרים נפרדים אגב) אבל אתה רוצה להגיד לי בשם איזה איזון פוליטיקלי קורקט או דיבור מנותק מהמציאות שהכל אותו דבר. מה זה מה הבעיה? הבעיה זה המציאות שאתה מתעקש להתעלם ממנה שבה יש אנשים אלימים באופן שיטתי ומאורגן שמסתובבים עם נשק ומפוצצים במכות חברים שלי והורגים בני נוער כי הם גייז ויש אנשים שמדברים על שלום ופועלים באי אלימות ולכל הפחות לא פוגעים באף אחד ואצלך זה הכל סלט כולם אותו דבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2009 17:34

אורח כתב:אם אתה מהחיילים המנוולים ששומרים על הגדר, ז"א שלוקחים לאנשים את המטעים שהיו הפרנסה היחידה שלהם והורסים אותם, ואז זורקים להם גז מדמיע לתוך בתים שבהם תינוקות ישנים אז אני הייתי יותר דואגת מזה שאחד מהתושבים בכפר יזרוק עלי בקבוק תבערה משאיזה מפגין היפי יעשה משהו מעבר ללהושיט לי את הלחי השנייה, ולהגיד "זאת קרמה רעה בן אדם"?

אתה מתחיל עם הגדר? כאילו שבנו את הגדר ככה סתם בלי סיבה כדי לדפוק את הפלסטינים. יש לך זיכרון קצר. אתה לא זוכר כמה פיגועים היו בנתניה וחדרה לפני בניית הגדר. המחבלים בדיוק עברו באיזור של בלעין בדרך להתפוצץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2009 20:14

טריק הטרולים שוב בפעולה.

אתה חושב שלא נשים לב אם פשוט תענה על משהו אחד ולא על השאלה ששאלו אותך.

אולי יש לך בעיות בהנבת הנקרא אז אני אשאל שוב.

למה יש סיכוי יותר גדול שמוסלמי יעשה פיגוע התאבדות או שבודהיסט?
למה יש סיכוי יותר גדול, שאחד התושבים שאתם רוצחים בשיטת מצור הטיפולים הרפואיים יתנהג באלימות או שהיפי מחבק עצים יחטוף לך רובה, יקשור סרט של רמבו וירה בך תוך כדי צחוק פראי?
שסרבן ממורמר שלא נתנו לא לעבוד במשרד הביטון "יגנוב" נשק, או שחייל ממורמר בתפקיד שהוא שונא שכבר יש לו נשק ירצח את המפקדים שהתעללו בו ואת כל מי שלידם (כמו שכבר קרה פעם אחת)
שתדרס למוות על ידי מכונית או על ידי תהלוכת הארי קרישנה?

אני אענה על השאלה שלך רק אחרי שתענה על שלי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 אוגוסט 2009 20:27

אורח כתב:טריק הטרולים שוב בפעולה.
למה יש סיכוי יותר גדול שמוסלמי יעשה פיגוע התאבדות או שבודהיסט?
למה יש סיכוי יותר גדול, שאחד התושבים שאתם רוצחים בשיטת מצור הטיפולים הרפואיים יתנהג באלימות או שהיפי מחבק עצים יחטוף לך רובה, יקשור סרט של רמבו וירה בך תוך כדי צחוק פראי?
שסרבן ממורמר שלא נתנו לא לעבוד במשרד הביטון "יגנוב" נשק, או שחייל ממורמר בתפקיד שהוא שונא שכבר יש לו נשק ירצח את המפקדים שהתעללו בו ואת כל מי שלידם (כמו שכבר קרה פעם אחת)
שתדרס למוות על ידי מכונית או על ידי תהלוכת הארי קרישנה?

1. כי בתרבות של רוב המוסלמים זה לגיטימי לעשות פיגועים.
2. מצור הטיפולים? לא הבנתי. ישראל חייבת לאזרחים זרים טיפולים רפואיים? שיתלונן לרשות הפלסטינית שקיבלה סיוע במיליונים ולא השקיע במערכת בריאות.
יש יותר סיכוי שפלסטיני שלא קיבל טיפול רפואי יתפוצץ כי:
א. הוא פלסטיני
ב. הוא שטוף מח מהתעמולה הפלסטנית. לכן הוא בטוח שישראל אשמה בכך שהוא לא מקבל טיפול רפואי.
3. סיכוי שווה.
4. מכונית
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 15:20

יש לך בעייה בהבת הנקרא.
מוסלמים הם שטופי מוח לדעתך יותר מהבודהיסטים. כי הבודהיסטים חונכו על פציפיזם, על שלום ואהבה והמוסלמים חונכו על מלחמת דת ושנאת השונה.

חיילים חונכו על מלחמת דת ושנאת השונה. חיילים חנוכו שאלימות היא הדרך היחידה לפתור בעיות. חיילים חונכו לפי דת מונוטואיסטית פרנואידית ועל הטענה שכולם רוצים להרוג אותנו וצריך להרוג אותם קודם
היפים חונכו לפעמים על עקרונות הבודהיזם עצמו (שאתה בעצמך טענת שהוא לא מזיק) על שלום ואהבה, על פציפיזם ועל קבלת השונה.

אולי אתה מספיק חכם כדי להסביר לי איפה ההבדל שגורם לך לדאוג מחבורת היפים מחבקי עצים חסרי נשק מאשר מחיילים אלימים, מתלהמים שכותבים "אני הולך לרצוח אתכם" במילים האלה?
כי לא הבנתי.
תנסה להסביר בבקשה?

נ.ב הסיכוי שלך להדרס ע"י מכונית הרבה יותר גבוה מהסיכוי שלך למות במלחמה.
תקן אותי אם אני טועה - אתה הרבה יותר דואג מהמלחמה, נכון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 16:58

אורח כתב:יש לך בעייה בהבת הנקרא.
מוסלמים הם שטופי מוח לדעתך יותר מהבודהיסטים. כי הבודהיסטים חונכו על פציפיזם, על שלום ואהבה והמוסלמים חונכו על מלחמת דת ושנאת השונה.

חיילים חונכו על מלחמת דת ושנאת השונה. חיילים חנוכו שאלימות היא הדרך היחידה לפתור בעיות. חיילים חונכו לפי דת מונוטואיסטית פרנואידית ועל הטענה שכולם רוצים להרוג אותנו וצריך להרוג אותם קודם
היפים חונכו לפעמים על עקרונות הבודהיזם עצמו (שאתה בעצמך טענת שהוא לא מזיק) על שלום ואהבה, על פציפיזם ועל קבלת השונה.

אולי אתה מספיק חכם כדי להסביר לי איפה ההבדל שגורם לך לדאוג מחבורת היפים מחבקי עצים חסרי נשק מאשר מחיילים אלימים, מתלהמים שכותבים "אני הולך לרצוח אתכם" במילים האלה?
כי לא הבנתי.
תנסה להסביר בבקשה?

נ.ב הסיכוי שלך להדרס ע"י מכונית הרבה יותר גבוה מהסיכוי שלך למות במלחמה.
תקן אותי אם אני טועה - אתה הרבה יותר דואג מהמלחמה, נכון?

1. מוסלמים לא שטופי מח. זה פשוט התרבות שלהם. כמו שיש תרבויות שבהן לגיטימי לאכול בשר אדם, אצלם זה לגיטימי לעשות פיגועים או לרצוח בשביל כבוד המשפחה.
2. חיילים לא חונכו על מלחמת דת ושנאת השונה. גם חיילים חונכו על שלום,אהבה וקבלת השונה. חיילים שנולדו במשפחות דתיות אולי לא.
3. תראה לי איפה חייל כתב שהוא הולך לרצוח משתמטים. חיילים אלימים בדיוק כמו שיש משתמטים אלימים.
4. הסיכוי להידרס גבוה מהסיכוי למות במלחמה. מה הקשר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 20:35

מי שחושב שלגיטימי לרצוח אנשים זה מישהו שטוף מוח.
כמו חיילים שחושבים שזה לגיטימי לרצוח ילדות כדי "להגן" על המדינה. (כי המדינה כל כך מסכנה שילדות יכולות להזיק לה).
חיילים לא חונכו על אהבה וקבלת השונה. חיילים חונכו על שנאת השונה. אם הם יפגשו מישהו שונה הם יצחקו עליו עד שהוא ירצה להתאבד. חיילים חונכו על אלימות בתור הדרך לפתרון. הם שטופי מוח בקשר לזה שאין פתרון לא אלים.

"אתם כולכם אפסים מאופסים!!! אני מייחל ליום בו ייצא לי לתפוס אחד או אחת כמוכם ולשלוחט אות\ה אל מול עיניי המצלמות!!!!
אני מבטיח לעצמי דבר אחד : לנסות ולתפוס אחד ואחת מכם כל אלא שמסרבים להתגייס ולשחוט אותו !!! אנחנו נשחט אותכם כמו ששחטנו
את 1200 ההרוגים בעזה!!
נמשיך להילחם! נמשיך למות למען המדינה שלנו!!
אתם שונאי ישראל! מקומכם לא איתנו! והלוואי שיצא לי לתפוס אחד או אחת מכם!!!
כוכלם גיבורים גדולים בדיבורים אני רוצה לראות כמה גיבורים תיהיו פנים מול פנים!! בושה!!"
דוגמא אחת לחייל שמאיים לרצוח. אם תבקש אני אביא עוד.

חיילים הם אלימים שנותנים להם רובה ביד כדי שהם יוכלו לבוא ולירות באנשים ברחוב. או במפקדים שלהם (דברים שקרו בעבר).

אתה טוען שיש משתמטים אלימים. אבל אין דבר כזה משתמטים אז זה קצת בעייה לדעת למה אתה מתכוון....

מה שמצחיק זאת הפרנויה ההזויה שלך שאיזה היפי יגנוב נשק וינסה לפגוע בך. זה כל כך מגוחך.כתבת שיש יותר סיכוי שמוסלמי יפגע בך מאשר בודהיסט. אם אתה לא מפחד מהבודהיסטים למה אתה מפחד באנשים שמאמינים באותו פציפיזם שהבודהיסטים מאמינים בו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוגוסט 2009 16:03

אורח כתב:מי שחושב שלגיטימי לרצוח אנשים זה מישהו שטוף מוח.
כמו חיילים שחושבים שזה לגיטימי לרצוח ילדות כדי "להגן" על המדינה. (כי המדינה כל כך מסכנה שילדות יכולות להזיק לה).
חיילים לא חונכו על אהבה וקבלת השונה. חיילים חונכו על שנאת השונה. אם הם יפגשו מישהו שונה הם יצחקו עליו עד שהוא ירצה להתאבד. חיילים חונכו על אלימות בתור הדרך לפתרון. הם שטופי מוח בקשר לזה שאין פתרון לא אלים.

טוב בסדר.. שכח מזה

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים