אתם אגואיסטים!!!!

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

אתם אגואיסטים!!!!

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2009 22:12

אתם לא מתגייסים לצה"ל כי אתם דוגלים בשלום ובעוד כמה חארטות אבל תבינו שהערבים לא רוצים שלום והם רק מחפשים איך להרוג יהודים, אתם יותר מדי מתרכזים בעצמכם ואתם אומרים "קשה לי" "אני לא מתאים" "אני לא רוצה" אני אני אני ואני, אבל תזכרו שיש אזרחים ישראלים שהערבים רוצחים אותם ואני לא מדבר ישובים ביהודה ושומרון אלא על ערים כמו תל אביב, אילת, באר שבע, שדרות, וכו' כבר שחכתם שלפני כמה שנים כמעט כל יום היה פה פיגוע? ובמשך 8 שנים נפלו בשדרות אלפי קסאמים?
אתם אגואיסטים ואתם חושבים רק על עצמכם! ושאתם אומרים שאתם נגד המחסומים ונגד החומה ביהודה ושומרון זה אומר שאתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים אוייבי ישראל על חשבון חייהם של אחייכם היהודים, נניח שנסיר את החומה ביהודה ושומרון ובגלל זה יוכל להסתנן מחבל לישראל והוא יתפוצץ באוטובוס שאתם נמצאים בו באותו הזמן ואתם תמותו אז מה עשיתם בזה? ונניח זה לא אתם הייתם באוטובוס אלא הילד שלכם או אחד מההורים שלכם, אז תקשיבו לי עכשיו טוב אתם מטומטמים? אתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים ימח שמם שמחלקים סוכריות כאשר נהרגים יהודים בישראל על חשבון חייהם של תושבי ישראל? בקלות אחד ממכם ומהמשפחה שלכם יכול להיות בפיגוע, ובכלל מה אכפת לכם מהם? אותם פלסטינים לפני 61 שנה עשו לנו את המוות ועשו הכל כדי שלא תהיה לנו מדינה, מצידי שכל הערבים ימותו רק לראות את הקריטורה שהייתה במלחמת ששת הימים שמראים 7 צבאות ערבים דוחקים את היהודים לים גורם לי לשנוא אותם.
מי שהקים ותומך באתר הזה חולה נפש אמן שהממשלה תקבל שכל ותכניס אתכם למאסר עולם בכלא באשמת בגידה ותמיכה באוייב!
pastuh
יצירת קשר:

Re: אתם אגואיסטים!!!!

הודעהעל ידי pastuh » 29 דצמבר 2009 00:21

אורח כתב:אתם אגואיסטים ואתם חושבים רק על עצמכם! ושאתם אומרים שאתם נגד המחסומים ונגד החומה ביהודה ושומרון זה אומר שאתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים אוייבי ישראל על חשבון חייהם של אחייכם היהודים, נניח שנסיר את החומה ביהודה ושומרון ובגלל זה יוכל להסתנן מחבל לישראל והוא יתפוצץ באוטובוס שאתם נמצאים בו באותו הזמן ואתם תמותו אז מה עשיתם בזה? ונניח זה לא אתם הייתם באוטובוס אלא הילד שלכם או אחד מההורים שלכם, אז תקשיבו לי עכשיו טוב אתם מטומטמים? אתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים ימח שמם שמחלקים סוכריות כאשר נהרגים יהודים בישראל על חשבון חייהם של תושבי ישראל? בקלות אחד ממכם ומהמשפחה שלכם יכול להיות בפיגוע, ובכלל מה אכפת לכם מהם? אותם פלסטינים לפני 61 שנה עשו לנו את המוות ועשו הכל כדי שלא תהיה לנו מדינה, מצידי שכל הערבים ימותו רק לראות את הקריטורה שהייתה במלחמת ששת הימים שמראים 7 צבאות ערבים דוחקים את היהודים לים גורם לי לשנוא אותם.
מי שהקים ותומך באתר הזה חולה נפש אמן שהממשלה תקבל שכל ותכניס אתכם למאסר עולם בכלא באשמת בגידה ותמיכה באוייב!

לישראל יש זכות להגן על אצמה. אבל לישראל אין לכות לטרור נגד שכנים. לישראל לש זכות להגן על הגבול. אבל אין לישראלים מה לחפש מחוץ לגבולות של ישראל.
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 09 ינואר 2010 21:30

גם אתה אגואיסט וחושב רק על עצמו. כמו כל 99 אחוז מהאנשים במדינה הזאת אם לא בעולם.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 10 ינואר 2010 15:09

לא רק שאתה אגואיסט (פותח הדיון), אלא שאתה לא יודע על מי אתה מדבר.
אם אתה מתכוון לחבר'ה של פרופיל חדש, אז אני מתאר לעצמי שלא חקרת ודרשת כראוי ליהודי טוב (אבל אתה גם לא יהודי טוב כנראה) - החבר'ה האלה עושים יותר ממה שאתה עושה כשאתה יושב על התחת בבית ומציק לאנשים ובסה"כ הם מוציאים יותר זמן ומאמץ מהשלוש שנים שאנשים יושבים על התחת בצבא. או רצים בשטחים.
למעשה, הרבה מהסרבנים יושבים כיום חודשים רבים וכמה מהם ישבו שנה-שנתיים בכלא הצבאי לחיילים (30 איש בחדר, מותר לעשן רק בחדר, לפעמים יוצאים. חוטפים פקודות מחבורה של חסרי עמוד שדרה שלא מסוגלים לחשוב עבור עצמם).
אחרכך, רובם ממשיכים ועושים הרבה שנים את מה שאתה לא עושה דקה אחת - מנסים לשפר את החברה הישראלית.

מן הסתם, אתה לא יודע על מה אתה מדבר. אבל זה לא מטריד אותך.
תמיד קל לירות קודם
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 11 ינואר 2010 22:10

אני אהיה גלוי איתך - אני אישית לא יצאתי כי אני נגד אלימות כלפי ערבים.
אני לא מפגין נגד הפרת זכויות אדם בעזה.

אני יצאתי מהצבא כי זה גוף דורס. מיליטריסטי. אטום.
טוב לך ככה? על הכיפאק, אם זאת הנחמה שלך על זה ש-3 שנים חבורה של קצינים
התייחסו אליך כמו אל חרא, בי מיי גסט.
אני אישית חושב שזה גוף רקוב מהיסוד, ומונע בפרוטקציות ואינטרסים אישיים. לא צבא שבו אני מוכן לשרת.

אגב, אחלה מונח. 'לשרת'. לך תהיה משרת 3 שנים, מר-אני-נלחם-למען-הקיום-שלי.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
שבן

הודעהעל ידי שבן » 11 ינואר 2010 22:27

אורח כתב:אתם לא מתגייסים לצה"ל כי אתם דוגלים בשלום ובעוד כמה חארטות אבל תבינו שהערבים לא רוצים שלום והם רק מחפשים איך להרוג יהודים, אתם יותר מדי מתרכזים בעצמכם ואתם אומרים "קשה לי" "אני לא מתאים" "אני לא רוצה" אני אני אני ואני, אבל תזכרו שיש אזרחים ישראלים שהערבים רוצחים אותם ואני לא מדבר ישובים ביהודה ושומרון אלא על ערים כמו תל אביב, אילת, באר שבע, שדרות, וכו' כבר שחכתם שלפני כמה שנים כמעט כל יום היה פה פיגוע? ובמשך 8 שנים נפלו בשדרות אלפי קסאמים?
אתם אגואיסטים ואתם חושבים רק על עצמכם! ושאתם אומרים שאתם נגד המחסומים ונגד החומה ביהודה ושומרון זה אומר שאתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים אוייבי ישראל על חשבון חייהם של אחייכם היהודים, נניח שנסיר את החומה ביהודה ושומרון ובגלל זה יוכל להסתנן מחבל לישראל והוא יתפוצץ באוטובוס שאתם נמצאים בו באותו הזמן ואתם תמותו אז מה עשיתם בזה? ונניח זה לא אתם הייתם באוטובוס אלא הילד שלכם או אחד מההורים שלכם, אז תקשיבו לי עכשיו טוב אתם מטומטמים? אתם מעדיפים את הנוחות של הפלסטינים ימח שמם שמחלקים סוכריות כאשר נהרגים יהודים בישראל על חשבון חייהם של תושבי ישראל? בקלות אחד ממכם ומהמשפחה שלכם יכול להיות בפיגוע, ובכלל מה אכפת לכם מהם? אותם פלסטינים לפני 61 שנה עשו לנו את המוות ועשו הכל כדי שלא תהיה לנו מדינה, מצידי שכל הערבים ימותו רק לראות את הקריטורה שהייתה במלחמת ששת הימים שמראים 7 צבאות ערבים דוחקים את היהודים לים גורם לי לשנוא אותם.

מדהים ... כל פעם שאני מציץ לפורום זה תמיד אותם שטויות .

כולם אגואיסטים בני זונות מה חדש בזה ? אתה מעשן - אם כן אתה אגואיסט כי אתה מרעיל את האוויר שלי ואם לא אז אתה אגאויסט כי לא חשבת על זה שאולי אני ארצה סיגריה . איפה ההתחשבות שלך בי ?
אתה אוכל אורז ? אתה פאקין אגואיסט כי סינים עובדים קשה מאד לגדל אותו !
אתה אוכל בשר ? - אגואיסט !! רוצח!!
יש הומלסים ברחוב ולך יש בית +מחשב + אינטרנט - חתיכת אגואיסט מסריח למה אתה לא מזמין אותם לישון אצלך ?
ואתה גם שותה את המים שלי כי אין מים במדינה !! חתיכת אגואיסט דוחה !

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים