רע לי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Guy12
יצירת קשר:

רע לי

הודעהעל ידי Guy12 » 05 יוני 2020 13:38

אני נמצא בשירות שלי כ - 3 חודשים אני משרת כלוחם בפיקוד העורף עכשיו סיימתי טירונות.
לפני כחודש התחלתי לחוות דיכאונות שהתבטאו בבכי לא פוסק בבית ובעיקר הגעתי להבנה שאני לא יכול להישאר שם.
ההורים שלי דיברו עם המפ כי הבנתי שזה דבר שיכול לזרז תהליך עם קבן ובאמת כך הוא עובד על זה שעכשיו אני אקבל קבן כמה שיותר מהר.
באמת המטרה האמיתית שלי היא לא להשתחרר מהצבא אלא להגיע חיוניות לאיזה שהוא תפקיד שהוא פשוט באמת סבבה מעניין כזה לא עכשיו מסריח טבח או נהג ודברים כאלה או אחרים.
השאלה האמיתית עכשיו היא באמת איך אני עושה את זה מה התהליך
שאני צריך לעבור אם אני מגיע לקצין מיון איזה תפקידים הוא יוכל להציע לי איזה קהס אני צריך כדי להגיע ליומיות ובאמת צריך עזרה דחוף אז מי שיכול לעזור תודה
גגרין

Re: רע לי

הודעהעל ידי גגרין » 26 יוני 2020 04:58

Guy12 כתב:אני נמצא בשירות שלי כ - 3 חודשים אני משרת כלוחם בפיקוד העורף עכשיו סיימתי טירונות.
לפני כחודש התחלתי לחוות דיכאונות שהתבטאו בבכי לא פוסק בבית ובעיקר הגעתי להבנה שאני לא יכול להישאר שם.
ההורים שלי דיברו עם המפ כי הבנתי שזה דבר שיכול לזרז תהליך עם קבן ובאמת כך הוא עובד על זה שעכשיו אני אקבל קבן כמה שיותר מהר.

אין פה מה "לעבוד על זה", אפשר לשלוח אותך לקבן תוך יום אם הוא היה רוצה, נשמע שהוא מזיין את השכל ומורח אותך ואת ההורים

באמת המטרה האמיתית שלי היא לא להשתחרר מהצבא אלא להגיע חיוניות לאיזה שהוא תפקיד שהוא פשוט באמת סבבה מעניין כזה לא עכשיו מסריח טבח או נהג ודברים כאלה או אחרים.

מעניין? תפקיד של ג'ובניק הוא בעצם מזכירה, פלוס תורנויות ומסדרים שבתות ואבטשים, איומים וזלזול, וכל זה בשביל משכורת של 1000 בחודש... אל תשלה את עצמך ותדמיין תפקיד מעניין כי זה לא הולך לקרות חבל שתתאכזב

השאלה האמיתית עכשיו היא באמת איך אני עושה את זה מה התהליך
שאני צריך לעבור אם אני מגיע לקצין מיון איזה תפקידים הוא יוכל להציע לי איזה קהס אני צריך כדי להגיע ליומיות ובאמת צריך עזרה דחוף אז מי שיכול לעזור תודה

כל קהס בעצם יספיק לך ליומיות, התפקידים שלך יהיו עובד רסר, פקיד, טבח, ש"ג... בהצלחה בבחירה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים