רשיון

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח יקר מפז

רשיון

הודעהעל ידי אורח יקר מפז » 29 ינואר 2010 00:13

שלום חברי להתשמטות . :lol: :lol:

יצאתי על 21 רע מאד(סכיזופרניה - זה לא הסעיף ,זה מה שרשמו לי בתיק שחרור.אני לא יודע מה הסעיף ... ) אחרי בית חולים פסיכיאטרי ...

לצערי , טרם הספיקותי לעשות אפילו תיאוריה .

שאלתי היא כזו :

איך זה הולך עם המבחן הזה שצריך לעשות או האם אני יכול להתחיל ישר ללמוד ולחכות שהם בעצמם ישללו לי אותו או עם מי לעזאזל אני יכול לדבר בנושא ?
המורה נהיגה המליץ לי ישר להתחיל ללמוד ורק אחר כך לדווח למשרד הרישוי אבל נראה לי שהוא בעל אינטרסים משלו.

איך יודעים אם אני יכול לקבל רשיון או לא ?
דונגל
יצירת קשר:

Re: רשיון

הודעהעל ידי דונגל » 29 ינואר 2010 00:15

יכול - בהחלט.
אולי יציקו לך פה ושם וירצו שתשלם עוד קצת מתי שהוא, אבל לא שידוע לי.

יש מקרים של אנשים שיצאו על 21 עם רישיון נהיגה ורצו מהם מתי שהוא שיעברו בדיקה חוזרת עליה הם משלמים 500 ש"ח.
אבל גם ככה זה משהו שעוברים, למען האמת. בלי קשר ל21 וכאלה.

לא הייתי דואג במקומך
Baraka

הודעהעל ידי Baraka » 29 ינואר 2010 07:44

ואם אני עושה רשיון לפני היציאה מהצבא (על 21 נפשי), יעשו לי בעיות איתו?
יעשו בעיות אם אני אעשה רשיון אחרי היציאה מהצבא?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 29 ינואר 2010 09:13

Baraka כתב:ואם אני עושה רשיון לפני היציאה מהצבא (על 21 נפשי), יעשו לי בעיות איתו?
יעשו בעיות אם אני אעשה רשיון אחרי היציאה מהצבא?

זה לא אחיד. יש ויש.
אבל לרוב אלה שעשו לפני הגיוס, מוטרדים פחות. אם בכלל.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 29 ינואר 2010 12:27

לאורח - תוציא טופס ירוק ותגיש אותו למשרד הרישוי לקבל "חותמת כשרות רפואית". אם הם יאשרו, אז אתה רשאי ללמוד נהיגה, לגשת לתיאוריה ולטסט וכו'. בדרך כלל המורה עושה את זה, אבל בנסיבות שלך (אבחון בסכיזופרניה ובית חולים פסיכיאטרי, שני דברים שאולי דיווחו עליהם למשרד הרישוי) נשמע לי שעדיף לך לעשות את זה אפילו לפני תיאוריה.

בכל מקרה אתה צריך את "חותמת הכשרות הרפואית" ממשרד הרישוי כדי לגשת לטסט, אז עדיף לבדוק את זה קודם.

רוב הסיכויים שאו שלא יעשו לך בכלל בעיות, או שיזמינו אותך למכון הרפואי לבטיחות בדרכים כדי לעבור בדיקה (שקל לעבור אבל עולה כסף).
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 29 ינואר 2010 12:48

לפני שאתה מתחיל את שיעורי הנהיגה לך עם הטופס הירוק למשרד הרישוי, שמה ישימו לך חותמת אם אתה כשיר לנהיגה או לא. ככה תוכל לדעת.
ארוח יקר ?

הודעהעל ידי ארוח יקר ? » 29 ינואר 2010 21:29

פרופילניק כתב:לאורח - תוציא טופס ירוק ותגיש אותו למשרד הרישוי לקבל "חותמת כשרות רפואית". אם הם יאשרו, אז אתה רשאי ללמוד נהיגה, לגשת לתיאוריה ולטסט וכו'. בדרך כלל המורה עושה את זה, אבל בנסיבות שלך (אבחון בסכיזופרניה ובית חולים פסיכיאטרי, שני דברים שאולי דיווחו עליהם למשרד הרישוי) נשמע לי שעדיף לך לעשות את זה אפילו לפני תיאוריה.

בכל מקרה אתה צריך את "חותמת הכשרות הרפואית" ממשרד הרישוי כדי לגשת לטסט, אז עדיף לבדוק את זה קודם.

רוב הסיכויים שאו שלא יעשו לך בכלל בעיות, או שיזמינו אותך למכון הרפואי לבטיחות בדרכים כדי לעבור בדיקה (שקל לעבור אבל עולה כסף).

תודה חבר זה מאד מועיל . אגב ,איפה מוציאים טופס ירוק ?
ofek13
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ofek13 » 29 ינואר 2010 21:54

ארוח יקר ? כתב:
פרופילניק כתב:לאורח - תוציא טופס ירוק ותגיש אותו למשרד הרישוי לקבל "חותמת כשרות רפואית". אם הם יאשרו, אז אתה רשאי ללמוד נהיגה, לגשת לתיאוריה ולטסט וכו'. בדרך כלל המורה עושה את זה, אבל בנסיבות שלך (אבחון בסכיזופרניה ובית חולים פסיכיאטרי, שני דברים שאולי דיווחו עליהם למשרד הרישוי) נשמע לי שעדיף לך לעשות את זה אפילו לפני תיאוריה.

בחנויות צילום, מי שחותם לך על המצב בריאותי זה הרופא משפחה שלך בקופח ואם אתה חייל אז ביחידה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2010 22:01

ofek13 כתב:
ארוח יקר ? כתב:

בחנויות צילום, מי שחותם לך על המצב בריאותי זה הרופא משפחה שלך בקופח ואם אתה חייל אז ביחידה

תודה גם לך חבר :)
המורה אמר משהו על אופטיקה ...
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 29 ינואר 2010 23:01

יש בטופס הירוק שאלון רפואי שעליו אתה ורופא המשפחה שלך עונים, וגם מקום לתוצאות בדיקת עיניים שצריך לעבור אצל אופטיקאי. אחרי זה אתה יכול להגיש את הטופס למשרד הרישוי כדי שיתנו לך "אישור כשרות רפואית".
שריל קול

הודעהעל ידי שריל קול » 31 ינואר 2010 16:46

כמה זמן לוקח להם לחתום על הטופס הזה???
או שעושים את זה במקום?
ואיך הם בודקים בדיוק ומאשרים? שואלים אותי על מה יצאתי??

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים