צריך עזרא דחוף!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

freedom2010
יצירת קשר:

צריך עזרא דחוף!!

הודעהעל ידי freedom2010 » 19 פברואר 2010 13:44

אני עוד מעט חצי שנה בצבא ואני סובל בכל רגע שאני בבסיס, פניתי לקפ"ס ודיברתי איתו והסברתי לו את מצבי
ושאני בדיכאון וסובל מנדודי שינה חוסר תאבון וכל הזמן רק חושב איך לצאת מהבצא ולסיים עם זה כבר. בנוסף אמרתי לו שיש במשפחה שלי עבר של דיכאון ובעיות נפשיות והוא הפנה אותי לפסיכיאטר הצבאי. הפגישה שלי איתו היתה קצרה מאוד...הוא עבר על הטפסים שרשם הפסיכולוג ושאל אותי כמה שאלות ובסוף הפגישה אמר לי שכל עוד אין לי בעיה נפשית לא יוכל לעזור לי.
אני מתחיל להתייאש ולא יודע מה לעשות כנראה חושבים שאני עושה להם משחק אבל באמת שאני סובל מדיכאון מאז שהתגייסתי וכל המסגרת הזאת לא מתאימה לי. דיברתי עוד פעם עם הקפ"ס ושוב הפנה אותי לפסיכאטר ויש לי פגישה איתו ביום שני, אני כבר לא יודע מה לעשות או לגיד לו בבקשה תנו לי עצות מה לעשות עכשיו....

תודה מראש לכל מי שעוזר
Spor
יצירת קשר:

Re: צריך עזרא דחוף!!

הודעהעל ידי Spor » 19 פברואר 2010 14:00

כשהוא שולח אותך הביתה בטענה שהוא לא יכול לעזור לך - תחזיק את הכסא,
ותצעק עליו שאתה לא מתפנה עד שלא תקבל פטור.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
freedom2010
יצירת קשר:

הודעהעל ידי freedom2010 » 19 פברואר 2010 14:13

זה לא כל כך פשוט באים אליו הרבה אנשים ואני צריך לשכנע אותי שיש לי בעיה נפשית או שאני לא מתכוון לחכות שתהיה לי ולסכן את החיים שלי בשביל הצבא אני מת לקבל פטור מהצבא ולא מעניינות אותי ההשלכות.
מה אני עושה כדי שיתחילו לקחת אותי ברצינות בלי שאני יפגע בעצמי?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 19 פברואר 2010 14:22

freedom2010 כתב:זה לא כל כך פשוט באים אליו הרבה אנשים ואני צריך לשכנע אותי שיש לי בעיה נפשית או שאני לא מתכוון לחכות שתהיה לי ולסכן את החיים שלי בשביל הצבא אני מת לקבל פטור מהצבא ולא מעניינות אותי ההשלכות.
מה אני עושה כדי שיתחילו לקחת אותי ברצינות בלי שאני יפגע בעצמי?

אמרתי לך למעלה.
זה שתבוא ותבכה לו זה נחמד. אבל כמו שאמרת, יש לו המון אנשים שבאים אליו בדיוק באותו הנושא.
אתה צריך מעשים מר בחור, לא רק מילים.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 19 פברואר 2010 21:39

הפסיכיאטר אמר לך במפורש, כל עוד הוא לא יאבחן אצלך בעיה נפשית הוא לא ישחרר אותך. תראה לו סימפטומים של בעיה נפשית כלשהיא שהיא חמורה מספיק שתגרום לשחרור שלך. תעזור לפסיכיאטר שלך לשחרר אותך במקום לדבר איתו בצורה הגיונית ונורמלית שמראה קשיים שכל אחד עובר בצבא.
שחר

הודעהעל ידי שחר » 20 פברואר 2010 04:54

שמע אולי זה קצת קיצוני, אבל ברגע שתתחיל קצת לפגוע בעצמך אז בשביל לכסות תחת צה"ל ירצה יותר להיפטר ממך.
אני לדוגמא בתא מעצר נתתי אגרוף לקיר כדי שידמם, הקבנ"ית דבר ראשון שאלה מה קרה ביד ואמרתי לה
שעשיתי את זה בתא מעצר...
אבל אני עדיין לא נכנסתי לטירונות ככה שבמקרה שלי הרבה יותר קל לצאת, וחברים טובים שלי שיצאו לא
עשו דברים כאלה..
כנראה זה הכל עניין של התמדה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים