סיבוב שני, כמה שאלות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Cen
יצירת קשר:

סיבוב שני, כמה שאלות

הודעהעל ידי Cen » 08 יוני 2010 16:30

אז ככה אחרי 3פגישות והמלצה ממיון לראות פסיכי הגעתי לשם מרחו אותי ונתנו לי 6 ג' כדי שאני יעזוב אותם בשקט כי אמרתי שאני לא יכול לחזור לבסיס ולא הלכתי משם.
עברו שבועיים+ מאז ולא ראיתי קבן, אבל בקרוב ירא.
כמה שאלות
בקשר לסירוב פקודה וכלא המפקדים בכוונה נותנים לי משימות תנקה שם תרים אתזה כמובן הכל בכוונה, אני עונה להם לפני טרגט אבל הם מאימיים במשפט פעם אחד אמרתי בסדר משפט, לא עשו כלום אבל עכשיו נכנתי וניקתי בקטנה.
השאלה מכמה ימים מכניסים לכלא על סירוב פקודה כי הם יכולים לשלוח אותי למעצר ואני לא רוצה.

עוד שאלה לפעמים שאני נעמד על הרגליים אחרי ישיבה או שכיבה ממושכת הכל מחשיך בעיינים ויש לחץ מטורף על הראש האם כדי לספר על זה לקבן‏?‏ 
Spor
יצירת קשר:

Re: סיבוב שני, כמה שאלות

הודעהעל ידי Spor » 08 יוני 2010 18:14

בקשר לכלא - לא קבוע. לרוב 10 ימים.
לנושא השני - זה לא יעזור. מה שאתה מספר או רק תופעה ביולוגית שקשורה לרכיבי הדם שלך,
לא יותר מזה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 09 יוני 2010 01:35

דוקא בנוגע לעניין השני - קודם כל, זה קורה לאנשים בלי סיבה מיוחדת. פשוט השינוי המהיר גורם לזה.
אם זה בכלזאת עניין רפואי שיש לך ואתה יודע עליו כבר הרבה זמן + עוד דברים כאלה, תמיד אפשר לקשור את זה לדכאון שלך, כי אתה מרגיש אתה לא נורמלי וכאלה דברים
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 יוני 2010 09:26

דונגל כתב:דוקא בנוגע לעניין השני - קודם כל, זה קורה לאנשים בלי סיבה מיוחדת. פשוט השינוי המהיר גורם לזה.
אם זה בכלזאת עניין רפואי שיש לך ואתה יודע עליו כבר הרבה זמן + עוד דברים כאלה, תמיד אפשר לקשור את זה לדכאון שלך, כי אתה מרגיש אתה לא נורמלי וכאלה דברים

לרוב זה קשור באנמיה. אנמיה אפשר לקחת לתזונה לקויה או לחוסר תזונה בכלל.
חוסר תזונה אפשר לקשר בצורה נפלאה לדכאון. והרי פתרנו. (:
Cen
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Cen » 09 יוני 2010 16:00

דונגל כתב:דוקא בנוגע לעניין השני - קודם כל, זה קורה לאנשים בלי סיבה מיוחדת. פשוט השינוי המהיר גורם לזה.

כן באמת יתכן שזה קשור לחוסר במזון כי אני כמעט ולא אוכל בבסיס.

אני חושב על ללכת לביקור רופא עם איזה פגיעה בגוף כוויה או משהו באזור הזה ולבקש לראות קבן אם יש להם שם? או שהרופא יכול לתת הפניה לפיסי? למה בבסיס רשמו אותי לקבן שלישי במספר כבר שרק איתו לא היתה לי שיחה ואני דואג מזה. :?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 יוני 2010 17:09

בביקור רופא אין קב"נ.
יש פסיכיאטר במיון, שזה הכי קרוב אליך.
Cen
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Cen » 11 יוני 2010 15:02

אם נגיד וההורים שלי מאוד מדואגים ממני וחושבים שאני יעשה משהו לעצמי ומביאים אותי למיון, צריך לבוא במדים? או איך כי אני לא יודע בדיוק היתי פעם אחד במיון אבל זה הצבא שלח אותי עם מלווים.. איך אילך שם למי ההורים שלי יצתרכו להסביר את הדאגות שלהם כלפי?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 11 יוני 2010 15:28

Cen כתב:אם נגיד וההורים שלי מאוד מדואגים ממני וחושבים שאני יעשה משהו לעצמי ומביאים אותי למיון, צריך לבוא במדים? או איך כי אני לא יודע בדיוק היתי פעם אחד במיון אבל זה הצבא שלח אותי עם מלווים.. איך אילך שם למי ההורים שלי יצתרכו להסביר את הדאגות שלהם כלפי?

תגיע על אזרחי, הפקידה תשלח אותך לפבדיקות ופסיכיאטר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים