מצב של אטימות מוחלטת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

face
יצירת קשר:

מצב של אטימות מוחלטת

הודעהעל ידי face » 11 יוני 2010 13:19

אז ככה הכל התחיל בטירונות חברה שלי עזבה אותי שזה שבר אותי .הגעתי לבסיס עם חברים מילדות שזה הצליח במשך שנה וחודש בערך להחזיק אותי מעל המים בשנה הזואת היה לי ת"ש 3 ולפני 4 חודש בערך קיבלתי ת"ש7 והייתי חי לעבור בסיס כדי לעזור בבית (אני גר עם סבא שלי) הוא צריך עזרה בהכל, בזמן שקיבלתי את הת"ש 7 התחילה לי הרטבת לילה אבל לא קבועה פעמיים-שלוש בשבוע ,פניתי לקבנית היא הפנתה אותי לבדיקות הבדיקות יצאו תקינות ,עכשיו עברתי בסיס והמצב ניהיה יותר גרוע אין לי תאבון אני יושן 3-4 שעות פניתי לקבנית במטרה לצאת מהצבא היא היתקשרה לקבנית של הבסיס שעבר ובסוף השיחה היא קרעה לי ואמרה "זה קשיי היסתגלות רגילים תבוא אליי עד 3 חודשים "הפסקתי לצאת ,עם החברים שלי אני כבר לא בקשר נישאר לי חבר אחד ,אני לא אוכל כמו שצריך יש ימים שאני לא אוכל כי אין לי תאבון ואני ממשיך לעבוד בבסיס כי עם אני לא יעבוד או להפך יצא לעריקות זה יסתיים בכלא ולשם אני לא רוצה להגיעה ,אני מרגיש שאני לבד מול כולם כבר לא הכפת לי מה יהיה איתי ,חשבתי לחתוך את עצמי או לשתות כדורים ובדרך הזואת לצאת אבל אמרו לי שזה לא בטוח יעזור אלה רק יפגע בך יותר (קראתי טארגט21 ופניתי לקבניות בדרך של טארגט )אני כבר לא יודע מה לעשות הצבא הרס לי את החיים
בבקשה תעזרו לי לצאת מהמצב המסוכך הזה ולצאת מהצבא המחורבן הזה אני מוכן להכל גם פגיעה עצמית פשוט הכל כדי לא להיות יותר במסגרת המוחרבנת הזואת !!!
face
יצירת קשר:

Re: מצב של אטימות מוחלטת

הודעהעל ידי face » 11 יוני 2010 13:23

ובבפגישה הסברתי לה את כל הדברים האלה ,ושהתש לא עוזר לי והיא שאלה אותי כל מיני שאלות עם אני מעשן סמים וכל מי כאלה שאניתי את האמת אל הכל בלי שקרים והתשובה הסופית זה ניפנוף
Cen
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Cen » 11 יוני 2010 13:59

ככה זה הצבא.. תפסיק לעבוד תיהיה זומבי שים על כולם זין בבסיס תיהיה לבד תשב לבד על תעשה כלום ותבכה מול מפקדים אחרי שבוע תקבל תור לקבן.. משם הכל בידים שלך.
face
יצירת קשר:

הודעהעל ידי face » 11 יוני 2010 14:17

זה בדיוק מה שעשיתי אני מיתרחק יושב לבד הכרתי את כולם אבל אני לא מידבר איתם רק בוקר טוב בבוקר וזהוא,אני לבד כל הזמן עייף ובכיתי מול המפקד ומול הקלח הראתי לו שזהוא נישברתי והוא בתגובה "יהיה בסדר זה בסיס חדש אתה תיתרגל אני יעזור לך "התחיל להיתקשר למשקית ת"ש ולשחרר אותי יותר מחוקדם לפעים מאשר את האחרים וכולם רואים את המצב שלי וכולם סמים פס .. אני במצב שהוא למצב להמשיך ככה באמת שאין מוצא אחר אלה לנסות לצאת אל הקטע של הקדורים
Cen
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Cen » 11 יוני 2010 14:54

אז תבקש שיחה דחופה עם איזהו קצין שם אצלכם מישהו עם דרגות ותראה לו את המצב ותגיד שאתה חושש שאתה הולך לעשות עם עצמכה משהו טיפשי (תאלתר).. רוב הסיכוי שישלחו אותך למיון.. ככה לי לפחות היה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים