שאלה דחופה סיפור אמיתי מה עושים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tomer276
יצירת קשר:

שאלה דחופה סיפור אמיתי מה עושים

הודעהעל ידי tomer276 » 20 יולי 2010 20:02

אני סובל מבעיות גב כשבועיים לפני שהתחלתי את המילואים
הייתי אצל אורטופד של קופ"ח והוא נתן לי שבועיים מחלה ששבוע נפל לי על האזרחות ועוד שבוע נפל לי על המילואים
סה"כ המילואים שלי הם 24 יום
באותו שבוע הכאבים החמירו והגיוס התחיל ביום חמישי הקרוב
שלחתי את האבחנה של הרופא לרופא היחידה ורופא היחידה לא אישר את זה כי לא היה רשום שם שיש לי פריצת דיסק בגב .
פריצת דיסק בגב רושמים רק לאחר שעושים ct וזה יכול לקחת 3 שבועות לכן הוא נתן לי רק ימי מחלה
ביום הראשון של הגיוס הלכתי לבית החולים ושלחתי sms למ"פ שלי בעניין פריצת הדיסק ושאני בדרך למיון (שלחתי לו sms כי הוא לא ענה לטלפונים כל השבוע לפני המילואים)
הייתי במיון וגם הרופא שם אמר לי את אותו הדבר אך לא רשם לי איבחון ונן לי מורפיום
אף אחד לא התקשר אליי להגיד לי מה קורה איתי ושאני נפקד וכו'.....
ביום השלישי למילואים התקשר אליי הסמ"פ ואמר לי שאני נפקד ושאני חייב לאשר הימי מחלה שלי אצל רופא צבאי .
הבעיה היא שאני לא יכול להגיע אל הרופא של היחידה שלי בגלל שאני מרותק למיטה מרוב כאבים ולא יכול לנהוג ומצד שני לא מקבלים אותי במרפאות הצבאיות הקרובות לבית שלי ץ
שלחתי לרופא הצבאי את האבחון מביה"ח והוא לא מקבל אותו .
עכשיו אני במילכוד הם אומרים לי שאני חייב לבוא לרופא של היחידה שנמצא במרכז על מנת לאשר את הימי מחלה
אני לא יכול להגיע כי אני לא יכול לנהוג ואין לי שום דרך להגיע אני ממש מרותק למיטה ויש לי כאבי תופת אני על מורפיום
הם אומרים שאני נפקד וצריך להשפט

מקווה שהייתי ברור

מה אני יכול לעשות ובמידה ואני נשפט מה יכול לקרות לי
חשוב לי לציין שאני עושה מילואים כבר 14 שנה ואף פעם לא היתה לי בעיה ולא נשפטתי אף פעם בצבא

זה ממש מעצבן אותי החוסר התחשבות שלהם

צריך תשובות והמלצות
תודה
PaRadox
יצירת קשר:

Re: שאלה דחופה סיפור אמיתי מה עושים

הודעהעל ידי PaRadox » 24 יולי 2010 16:10

תשלח אותם לעזעזל! אתה מת מכאבים מרותק למיטה ולא יכול ללכת. תחשוב על עצמך ועל הבריאות שלך והצבא תשכח ממנו.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים