מתגייס ביום שני לחיל חימוש וישמח לעזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

יוסי999
יצירת קשר:

מתגייס ביום שני לחיל חימוש וישמח לעזרה

הודעהעל ידי יוסי999 » 23 מרץ 2011 22:44

שלום לכולם, אני מתגייס ביום שני לחייל החימוש אני פרופיל 72 וחייב לצאת מהמקום הזה לגוב שקרוב לבית קרייה תל השומר שלישות איך אני עושה זאת?
מתפנה לטירונות? לא מתפנה? נכנס למעצר? איך אני יוצא מהמקום הזה כמה שיותר מהר לאחד הבסיסים האלה לגוב של כמה שעות
מקווה שתענו כמה שיותר מהר כי אני באמת לא יודע מה לעשות ולא יודע איך זה עובד עם הצבא הזה, תודה מראש
יוסי999
יצירת קשר:

Re: מתגייס ביום שני לחיל חימוש וישמח לעזרה

הודעהעל ידי יוסי999 » 24 מרץ 2011 03:06

עוד משהו ששכחתי לשאול איזה טירונות עושים בחימוש? 02?
Yossarian
יצירת קשר:

Re: מתגייס ביום שני לחיל חימוש וישמח לעזרה

הודעהעל ידי Yossarian » 25 מרץ 2011 23:40

יוסי999 כתב:שלום לכולם, אני מתגייס ביום שני לחייל החימוש אני פרופיל 72 וחייב לצאת מהמקום הזה לגוב שקרוב לבית קרייה תל השומר שלישות איך אני עושה זאת?
מתפנה לטירונות? לא מתפנה? נכנס למעצר? איך אני יוצא מהמקום הזה כמה שיותר מהר לאחד הבסיסים האלה לגוב של כמה שעות
מקווה שתענו כמה שיותר מהר כי אני באמת לא יודע מה לעשות ולא יודע איך זה עובד עם הצבא הזה, תודה מראש

חיל חימוש זה אחד המקומות אם לא ה... :twisted: . יש לך כמה דרכים בשביל לצאת מממנו, אבל הן כולן לא קלות.
קודם כל, אין דבר כזה "להתפנות מהטירנות", כולם עושים טירונות. הטירונות שאתה תעשה היא ככל הניראה רובאי 02 (כלל צהלית) רוב הסיכוים בבה"ד 20 שבצריפין.

יש לך את האפשרות לא להתפנות מהבקו"ם כלומר לא לעלות על האוטובוס שאמור להסיע אותך מהבקו"ם לבסיס, מה שיעשו לך זה יכניסו אותך למעצר בקו"ם, שיכול להוביל אותך גם לכלא ולזה שיתנו לך שיבוץ אחר (כלומר ג'וב כלשהוא), אבל בכל אופן זה יקח זמן וזה תהליך קשה ושום דבר לא מובטח שם, יכול להיות שיתנו לך תפקיד חרא אבל בחיל אחר. למרות שחיל חימוש הוא אחד החילות הכי "לא פופולריים" יש תפיקידים מחורבנים בכל הצבא.

אפשרות נוספת היא שאם כבר הגעתה לטירונות מה שיכול לעזור זה קב"ן, לך אליו תגיד שקשה לך, שאתה לא אוכל, לא ישן לא עושה צרכים מדוכא וכו'... בקיצור תגרום לו להבין שאתה צריך יומיות(כלומר לינה בבית). יכול להיות שהוא יפנה אותך לפסיכיאטר יכול להיות שהוא ינפנף אותך אז אתה צריך להראות והישמע אמין, תקרא טרגט 21 זה יעזור לך.

מקווה שעזרתי אם משהו תפנה בפרטי, שרות מהנה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים