המצב שלי עד עכשיו

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yudencow
יצירת קשר:

המצב שלי עד עכשיו

הודעהעל ידי yudencow » 26 יוני 2011 14:56

אחרי שתי פגישות עם הקבן ופגישה נוספת עם הקבן ואמא שלי קבעו לי תור לפסיכיאטר לעוד 3 שבועות. זה עילה לקבילה?
פעלתי לפי טארגט ושיתפתי את כל בחרא שעברתי בצבא עם הקבן. בפגישה האחרונה עם אמא לרוב שתקתי חוץ מלהגיד שאני רוצה להשתחרר.
אבל יש לי כמה דאגות: עד עכשיו לא קיבלתי גימלים נפשיים למרות שהתקדמתי בתהליך וזה מדאיג אותי שיש פה חברה שנתנו להם גימלים עד הפסיכיאטר ולי לא נתנו כלום. אולי זה בגלל שאמרתי שאין לי תאריך התאבדות. אבל בכל זאת המשכתי בתהליך יש סיכוי שידפקו אותי והפסיכיאטר לא ימליץ על שחרור?

עוד שאלה שברתי שמירה ואני מצפה למשפט בשבוע הקרוב זה יפריע או יעזור אם אני יגיד את זה לפסיכיאטר? זה היה בשלוש בבוקר וחצי שעה עברה ולא באו להחליף אותי אחרי יומיים שלא הצלחתי לישון והתחשק לי שיבוא מישהו אז ויתקע לי כדור בראש ככה הרגשתי, להגיד לפסיכי ולמפקד שישפוט אותי ככה?

התחילו לי כאבי ראש שמפריעים לי לישון שבת הזאת שסגרתי, יתנו לי על זה גימלים? כי באמת כבר נמאס לי ללכת לצבא
יש אפשרות לראות פסיכיאטר במיון ולקבל ממנו גימלים עד הפסיכיאטר בבסיס?
אורח

Re: המצב שלי עד עכשיו

הודעהעל ידי אורח » 26 יוני 2011 22:57

[quote="yudencow"]אחרי שתי פגישות עם הקבן ופגישה נוספת עם הקבן ואמא שלי קבעו לי תור לפסיכיאטר לעוד 3 שבועות. זה עילה לקבילה?
פעלתי לפי טארגט ושיתפתי את כל בחרא שעברתי בצבא עם הקבן. בפגישה האחרונה עם אמא לרוב שתקתי חוץ מלהגיד שאני רוצה להשתחרר.
אבל יש לי כמה דאגות: עד עכשיו לא קיבלתי גימלים נפשיים למרות שהתקדמתי בתהליך וזה מדאיג אותי שיש פה חברה שנתנו להם גימלים עד הפסיכיאטר ולי לא נתנו כלום. אולי זה בגלל שאמרתי שאין לי תאריך התאבדות. אבל בכל זאת המשכתי בתהליך יש סיכוי שידפקו אותי והפסיכיאטר לא ימליץ על שחרור?

לא תמיד נותנים גימלים עד הפסיכיאטר, במיוחד כשזה כל כך הרבה זמן 3 שבועות, ולא שבוע למשל..... לא אומר שום דבר.

עוד שאלה שברתי שמירה ואני מצפה למשפט בשבוע הקרוב זה יפריע או יעזור אם אני יגיד את זה לפסיכיאטר? זה היה בשלוש בבוקר וחצי שעה עברה ולא באו להחליף אותי אחרי יומיים שלא הצלחתי לישון והתחשק לי שיבוא מישהו אז ויתקע לי כדור בראש ככה הרגשתי, להגיד לפסיכי ולמפקד שישפוט אותי ככה?

המשפט הזה לא משנה כלום לפסיכיאטר זה סתם שטויות......

התחילו לי כאבי ראש שמפריעים לי לישון שבת הזאת שסגרתי, יתנו לי על זה גימלים? כי באמת כבר נמאס לי ללכת לצבא
יש אפשרות לראות פסיכיאטר במיון ולקבל ממנו גימלים עד הפסיכיאטר בבסיס?[

כאבי ראש קשה להוכיח, אולי יתנו כמה גימלים אבל כמה? 1? אולי 2.
פסיכיאטר במיון יכול לתת לך ימי מחלה = גימלים אבל גם הוא לא ייתן לך יותר משבוע וגם זה לא. בטח יומיים שלושה.

/quote]

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים