פסיכיאטר אזרחי טוב וזול בבקשה לפרטי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yudencow
יצירת קשר:

פסיכיאטר אזרחי טוב וזול בבקשה לפרטי

הודעהעל ידי yudencow » 04 יולי 2011 23:01

אחרי שלוש שיחות עם הקבן הגעתי לפסיכיאטר. הפסיכיאטר לא היה מוכן לשחרר אותי אלא להוריד לי ל45 ולהוציא אותי מהבסיס שאני משרת בו כי "אין לו על מה להוציא אותי" לפי דבריו. בעיקר הוא אמר שזה שאמא שדלי אמרה להם שאני בסדר משפיע על ההחלטה שלו.
עד עכשיו פעלתי בלי חוות דעת אבל אני אצטרך כדי לצאת.
בבקשה שזה יהיה זול מאזור המרכז שהוא נחמד וכדאי במיוחד אם הוא יכול לזרז תהליכים
תודה לכל העוזרים

עוד כמה שאלות:
חוות דעת מפסיכולוגית שטיפלה בי בתיכון כדאי להביא חוו"ד?
יש לי ועדה רפואית ל45 עוד חודש וחצי, אבל יש לי עוד פגישה עם הפסיכיאטר לפני, הוא יכול לשנות את דעתו ולהוריד את הפרופיל שלי ל21 במקום למרות שועדה רפואית כבר נקבעה לי?
איום בלקיחת או פיזית לקיחת כדורי שינה מול הפסיכיאטר יעזור לשחרר אותי על המקום?
לברהן תל השומר האם כדאי במצב שלי לפנות? והם פתוחים ביום שישי? אצל הקבן שם גם לאיים בהתאבדות?
אורח

Re: פסיכיאטר אזרחי טוב וזול בבקשה לפרטי

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2011 01:45

איומים לא יעזרו לך. בגישה כזאת אתה תטחן עוד הרבה הרבה הרבה בצבא.
בנאדם שמקבל 21 הוא לא בנאדם שיש לו כוח פיזית או מנטלית לאיים על מישהו בכלל. אנשים שמקבלים פטור נפשי נראים מופנמים, שקטים, עצובים. בכלל בנאדם שמאיים הוא תוקפן, אגרסיבי, אנרגטי ובשפה קב"נית, אחד שיכול לטחון עוד הרבה בצבא כי תכלס הוא סתם מזיין את השכל.

אני מציע שתקרא את טרגט 21, ואם אתה בכל זאת מחליט להמשיך בגישה של איומים, שיהיה לך המשך שירות נעים!
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 05 יולי 2011 09:59

בבקשה פסיכיאטר אזארחי מאזור המרכז לפרטי!!! אני כבר לא יכול יותר.

אוקיי אז איומים לא יעזרו.
אבל אחרי שהוא החליט להוריד לי את הפרופיל ל45 לפני הוועדה הרפואית הוא יכול להוריד אותו ל21?
ללכת לברהן תל השומר יעזור?
חוות דעת מהפסיכולוגית שלי ואלוי מפסיכיאטר אזרחי יוכלו לשנות את הדעה שלו אחרי שהוא אמר לי שהוא לא רואה על מה להוציא אותי? להגיד לו שהתביישתי להגיד כמה דברים כי אני לא מכיר אותי ואת הפסיכולוגית שלי כן?
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 05 יולי 2011 10:38

איך אחרי שהפסיכיאטר החליט על 45 אני יכול לשכנע אותו לתת 21? להגיד שהתביישתי לספר לו הכול ולהגיד על דברים קיצוניים שקרו? להביא חוות דעת ישנו את דעתו? אני חייב עזרה והברהן יכול להחליט על שחרור אף על פי שנקבעה לי ועדה ל45?
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 05 יולי 2011 12:35

אורח כתב:איומים לא יעזרו לך. בגישה כזאת אתה תטחן עוד הרבה הרבה הרבה בצבא.
בנאדם שמקבל 21 הוא לא בנאדם שיש לו כוח פיזית או מנטלית לאיים על מישהו בכלל. אנשים שמקבלים פטור נפשי נראים מופנמים, שקטים, עצובים. בכלל בנאדם שמאיים הוא תוקפן, אגרסיבי, אנרגטי ובשפה קב"נית, אחד שיכול לטחון עוד הרבה בצבא כי תכלס הוא סתם מזיין את השכל.

אני מציע שתקרא את טרגט 21, ואם אתה בכל זאת מחליט להמשיך בגישה של איומים, שיהיה לך המשך שירות נעים!

אויש, בולשיט.
אני הגעתי רענן וטרי לפגישות, ודיברתי בבטחון מלא.
לקח לי חודש לקבל 21 על הפרעות אישיות סוציאופתיות.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2011 15:53

yudencow כתב:איך אחרי שהפסיכיאטר החליט על 45 אני יכול לשכנע אותו לתת 21? להגיד שהתביישתי לספר לו הכול ולהגיד על דברים קיצוניים שקרו? להביא חוות דעת ישנו את דעתו? אני חייב עזרה והברהן יכול להחליט על שחרור אף על פי שנקבעה לי ועדה ל45?

קודם כל זה שהפסיכיאטר אומר לך ש"אין לו על מה לשחרר" זה סתם שטויות ובכלל הוא מחרטט הרבה סתם כדי לראות איך אתה מגיב...

ועצם העובדה שהוא קבע לך עוד פגישה איתו מראה שהוא לא בטוח לגביך, ועדיין שוקל מה לעשות איתך.

חוות דעת מפסיכיאטר אחר\ברהן יכולה להשפיע על ההחלטה שלו בהחלט. במקום להתחנן לטלפון של פסיכיאטר אזרחי היית מזמן יכול להיכנס לאתר של דפי זהב לראות ולהתקשר, ואפילו ללכת לברהן תל השומר בחינם, או קצין העיר וכו'.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 יולי 2011 20:24

Spor כתב:
אורח כתב:איומים לא יעזרו לך. בגישה כזאת אתה תטחן עוד הרבה הרבה הרבה בצבא.

אויש, בולשיט.
אני הגעתי רענן וטרי לפגישות, ודיברתי בבטחון מלא.
לקח לי חודש לקבל 21 על הפרעות אישיות סוציאופתיות.

כל הכבוד! היה לך הרבה מזל, אצל רובנו זה לא עובד ככה.
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 06 יולי 2011 17:37

להביא חוות דעת מפסיכולוגית שטיפלה בי יעזור וגם האם כדאי שהיא תבוא בעצמה?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים