בן 17 מועמד לקרבי אבל רוצה להוריד פרופיל מסיבות אישיות.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

t77
יצירת קשר:

בן 17 מועמד לקרבי אבל רוצה להוריד פרופיל מסיבות אישיות.

הודעהעל ידי t77 » 10 יולי 2011 01:21

////
נערך לאחרונה על ידי t77 ב 05 אוקטובר 2011 14:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: בן 17 מועמד לקרבי אבל רוצה להוריד פרופיל מסיבות אישיות.

הודעהעל ידי אורח » 10 יולי 2011 02:02

t77 כתב:שלום.
אני בן 17 ולפני חצי שנה היה לי צו ראשון בו נקבע לי פרופיל קרבי - כשיר ליחידות חי"ר. לפי דעתי הפרופיל שנקבע לי רחוק מאוד מהמציאות.
יש לי כמה פגמים בגוף שגורמות לי לבעיות פסיכולוגיות ויכולות לגרום לבעיות פיזיות ובצבא התייחסו לזה רק בתור סעיף. מה גם שיש לי אוסף של בעיות בגוף שהם כביכול "קטנות" שנרשמות בתור סעיף, אבל האוסף של הסימפטומים שיש לי יכול להעיד על מחלה גנטית בפוטנציה.
שבאתי לצו ראשון הייתי בטוח שהצבא לא יקח סיכון וישבץ אותי לקרבי אפילו אם יש סיכוי קטן שיש לי מחלה גנטית שיכולה להתפרץ ולגרום לי חס וחלילה להיות בבית חולים במקרה הטוב.

לצה"ל לא איכפת, כי אם יקרה לך משהו ותגיע לבית חולים, הם יוכלו לטעון שלא דיווחת על הבעיות שלך כשהתגייסת, כלומר הסתרת מידע רפואי חשוב - והתחת של הצבא נקי.
יש הרבה ילדים טיפשים שמסתירים בעיות, ואחרי זה כשהברכיים שלהם נשחקים או עמוד השידרה נדפק מהמשקל שהם סוחבים, וזה הופך לבעיות כרוניות לכל החיים - הם אפילו לא מקבלים הכרה\אחוזי נכות כי הם הסתירו מידע רפואי.

לכן חשוב מאוד שאתה תצהיר על כל הבעיות שלך, ואם התעלמו ממשהו תוודא שרשום ושהם יודעים, כי אחר כך קשה להוכיח ולפני הגיוס הרבה יותר קל.

הבעיות הפסיכולוגיות שיש לי, לדוגמא - לא יוצא הרבה מהבית ולא ישן מחוץ לבית, נדודי שינה, קורה לי מדי פעם שצצות לי מחשבות על מוות וקראתי על זה בטרגט21, חוסר ביטחון ודימוי גוף ירוד שמתבטא בזה שאני לא הולך לים, לא מוריד חולצה וגם מחביא דברים מחברים ואנשים קרובים.
אני לא שם משקפיים למרות שאני צריך, גם עקב בעיות ביטחון...
חוסר תאבון, חרדות מהצבא וכו'...

יש לי פגישה עם פסיכולוג בקרוב, אני מעוניין להוריד פרופיל ל-45 שאוכל לתת צ'אנס לצבא ולא ישר לצאת, אני רוצה יומיות ולהיות קל"ב ואני חושב שזה מגיע לי אם לא אני אאבד שפיות שם...
ההורים כן תומכים והם בעצמם דיברו עם פסיכולוג בנושא.
הצבא לא נותן לי לראות קב"ן בלי מסמכים מרופא.

אתה צריך לשלוח חוות דעת מהפסיכולוג\פסיכיאטר ללשכת הגיוס, ואז הם יקבעו לך פגישה עם קבן.

בקיצור, אתם חושבים שיש לי סיכוי די טוב להוריד פרופיל ל45? חשוב לציין שכל מה שציינתי נכון לגבי ואני לא ממציא את זה, וזה עוד תמציתי...

תראה זה הכל התרשמות של מי שיבדוק אותך בלשכת הגיוס, אבל45 יהיה יותר קל להשיג משיחרור כי הם תמיד רוצים לשחרר כמה שפחות.

t77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי t77 » 10 יולי 2011 02:09

//
נערך לאחרונה על ידי t77 ב 05 אוקטובר 2011 14:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
t77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי t77 » 13 יולי 2011 23:39

//
נערך לאחרונה על ידי t77 ב 05 אוקטובר 2011 14:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יולי 2011 12:56

איזה בעיות רפואיות יש לך בכלל? יכול להיות שאתה סתם היפוכונדר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יולי 2011 21:32

יש לי עיוות בבית החזה שגורם לי לבעיות פסיכולוגיות.
מה גם שראיתי סדרה של רופאים כי יש לי תסמינים נוספים לכל מיני תסמונות שקשורות לעיוות בבית החזה.

הרופאים חושבים שאין לי למרות שאני מראה הרבה סימנים.

אבל עדיין זה מסוכן, העיוות קרוב ללב וזה מפחיד. הרופאים חושבים שזה לא מפריע תפקודית אבל הם טועים ובגדול. יש אנשים שנוטים למחשבות אובדניות עקב הבעיה.
אני למשל סגור, אפילו לחברים קרובים. לא הולך לים, מופנם מאוד... וגם יש לי חרדות ותסמיני דכאון שמופיעים בטרגט 21.
זה ממש מתומצת.

אני לא מסוגל לשרת בקרבי, בשום אופן. וגם לא מסוגל לישון מחוץ לבית... אני מקווה לסבול טירונות קצרה ואחרי זה לעשות יומיות. לפחות להרגיש שנתתי צ'אנס לשירות, ונראה איך זה יתגלגל...

בינתיים הייתה לי פגישה עם פסיכולוגית שכנראה תפנה אותי לקב"ן בעתיד..
t77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי t77 » 14 יולי 2011 21:33

^ שכחתי להתחבר בהודעה הקודמת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 7 אורחים