חייב עזרה דחופה כמה שיותר מהר!!!!!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

steppenwolf
יצירת קשר:

חייב עזרה דחופה כמה שיותר מהר!!!!!!!

הודעהעל ידי steppenwolf » 14 יולי 2011 22:38

תקשיבו חבר'ה, אתם חייבים לעזור לי.
יום אחד קמתי בבוקר והגעתי למסקנה:
לא בא לי לשרת בצבא.
אני שונא את כל הצבאות באשר הם, אני חושב שהם סתם עושים נזק לעולם.
בכלל, אני שונא את המדינה המטומטמת שלנו, יש בה הרבה יותר דברים רעים מדברים טובים.
אני לא רוצה לגור פה בכלל, מה יש לי לחפש פה?
חם פה ומסריח ומלא אנשים מפגרים בכל פינה, למה שאני לא אעבור לגור בניו יורק? או אמסטרדם?
מה איבדתי פה?
קיצר אני רוצה להשתמט.
אני רוצה לחיות על חשבון אחרים.
על הזין שלי שאנשים נהרגו במלחמות בשביל שאני אוכל לשבת עכשיו בבית ולכתוב על המקלדת כמה שאני שונא רק לחשוב על שירות צבאי.
על הזין שלי שאנשים הקריבו את החיים שלי בשביל שתהיה לי מדינה.
על הזין שלי שבזמן שאני אלמד ואעבוד אנשים יעבירו שנתיים/שלוש מהחיים שלהם בשביל שאני אוכל לעבוד מבלי שייפלו לי טילים על הראש או שאיזה אחמד ייתפוצץ לי באוטובוס בדרך לאוניברסיטה.
על הזין שלי המדינה. לא רוצה להיות פה.
קיצר באתי ללשכת גיוס, היה שם ריק.
לא היה שם אף אחד.
באמת.
אפילו קב"ן לא היה שם יותר! איך לעזעזאל אני אצליח לצאת עכשיו מהצבא?!
קיצר חזרתי הביתה באוטובוס.
ירדתי ממנו תחנה אחת קודם מבדרך כלל, בשביל לקנות סגרייה.
אחרי זה כששילמתי למוכר במיטב כספי, שמעתי בום חזק.
הסתכלתי אחורה לרמזור וראיתי את האוטובוס שממנו ירדתי לפני רגעים אחדים, עולה בלהבות! היה שם מחבל והוא התפוצץ!
זה עתה הייתי עד לפיגוע, ממש ליד הבית, פעם ראשונה בחיים שלי!
לעזעזאל! כמעט איבדתי את חיים בפיגוע הזה! מזל שירדתי לקנות סיגרייה!
"מי אמר שהעישון הורג? הרגע הוא הציל לי את החיים!" חשבתי לתומי בצחוק, בעודי עושה את הדרך הביתה.
אבל עדיין הלב שלי דפק בעוצמה, גם כשכבר ישבתי בבית וניסיתי להרגע שעות רבות מאוחר יותר.
פתחתי טלוויזיה: "29 הרוגים, 8 פצועים קשה, 4 עוברי אורח לקו בחרדה".
כיביתי אותה. "מה אכפת לי מהחרא הזה? בכל מקרה אני לא מתכוון להשאר במדינה הזאת".
הלכתי להתקלח. המים החמים בהחלט הרגיעו אותי ואפילו הצלחתי לשכוח קצת ממה שקרה.
החלטתי שכדאי לי לאכול משהו, בכל זאת לא היה אף אחד בלשכת הגיוס, גם לא מישהו שיגיש אוכל כך שלא אכלתי בעצם שום דבר!
פתחתי את המקרר, הוא היה ריק. סגרתי אותו, הלכתי לטלפון להזמין משהו.
כשהחלונות של המטבח שלי התפוצצו וכל המקום עלה באש בגלל הטיל שפגע בבניין הסמוך בקומה התאומה, הספקתי רק להרים את השפורפרת.
סגרתי אותה מהר, לא האמנתי למה שקורה פה! יכול להיות שהתחילה מלחמה?
הטיל שנפל על עמוד החשמל בבניין מולי וגרם להפסקת חשמל וחושך מוחלט בדירה וברחוב כולו, ענה לי: "כן, היא התחילה ובגדול! בהצלחה!!"
ברחתי מביתי הבוער, רצתי כל עוד נפשי בי!
לא ידעתי בעצם לאיפה אני רץ, האמת, לא הספקתי לרוץ הרבה לפני שהמחבל שישב בטרקטור הצהוב והענקי שלו דרס אותי למוות.
אומרים שכשאתה מת, אתה רואה את כל החיים עוברים לך מול העיניים.
טוב, הדבר היחידי שאני ראיתי היה את האספלט של הכביש מתמלא בדם שיצא ככל הנראה מהאף שלי שנשבר ברגע שהטרקטור העיף אותי כמה מטרים טובים באוויר. אחרי זה הרגשתי את כל העצמות שלי מתכווצות ונשברות כשהגלגלים שלו מחצו אותי, ואז כבר לא שמעתי כלום והכל נהיה שחור.
ואז הבנתי.

נכון שחייתי במקום שאני שונא.
ונכון שתכננתי לעבור לחו"ל.
ונכון שלא היה בזין שלי לעשות צבא.
ונכון שלמרות שתכננתי להיות פה באופן זמני ושעל הזין שלי המקום הזה וכל האנשים שבו, עדיין צריך שמישהו יישמור עליי בזמן שאני מוציא את התוכניות שלי לפועל.
ונכון שהתכוונתי להשתמט.
ונכון שבעצם יום אחד קמתי בבוקר, וגיליתי שכולם כבר השתמטו.
זאת הייתה הפעם האחרונה שקמתי בבוקר.
אורח

Re: חייב עזרה דחופה כמה שיותר מהר!!!!!!!

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 00:09

כן עכשיו אנחנו רצים חזרה לצבא אחרי הכל מה אם אני אסדר את הניירות של האלוף ואכין לו קפה כמו שהוא אוהב במשך שנתיים שלוש זה מה שימנע את הפיגוע הבא ועל הדרך ישרוט אותי סופית
מדינה של צרי עין ואגואיסטים אז למה להעמיד פנים שלמישהו אכפת פה ממישהו אלא אם זה באינטרס שלו?
אלה שמטיפים נגד המשתמטים הם האינטרסנטים,הצבועים הכי גדולים. כאילו הם לא ממשיכים את החיים שלהם ושמים פס על אלה שזקוקים לעזרה ואנשים שרעבים ללחם. אלה שנדרסים כי כולה עצרו בכביש ואיזה חרא דרס אותם.למה אכפת לך מזה בכלל?
נותנים לחייל משכורת של 300 שקל והלם בקום אחרי ששפכו עליו כל שקר אפשרי כדי שישתעבד למערכת. וואלה אפילו לעובד זר לא הייתי נותן כזו משכורת. למה? כדי שיהיה לאלה באליטה, ולמכרזים הביטחוניים תקציבים. כדי לפנות מגזר יהודי עובד ותורם עבור אויב שפל.
אז שאלה באליטה שכל כך יודעים מה טוב יגנו על עצמם.
תפסיקו להפחיד אותנו עם מלחמות ופיגועים ומצב ביטחוני. מדינה בלי ביצים מתגמלת נבלות עם כוח ומזיינת את החלשים אז אני אזיין אותה ובגדול.
למה אתה חושב שזה לא פיגוע מה שהולך בפריפריות? ההזנחה? שמדינת תל אביב תתגייס בשביל משהו חוץ מקמפיינים של צינוק בשקל.
פייי מדינה של שקר וכוחנות. בדיוק כמו הכותרת שלך. בהצלחה בהרעלת אנשים פה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 יולי 2011 00:19

נו, אתה רואה. אנשים מתגייסים לצבא, ועדיין יש פיגועים באוטובוסים שאתה
כביכול נסעת בהם. איפה הצבא? איפה היה החייל הערני שעמד בכניסה לאוטובוס, הבחין
במחבל וירה בו? לא היה.
יודע למה? כי הוא ג'ובניק, שיושב בקריה ומכין קפה, או טוחן עבודות חימוש בסדנאות.
והקרביים נטחנים בינתיים בקווים בלבנון או מסעות כומטה בנגב כדי שירגישו שכל אחד מהם הוא מינימום ראמבו.

בוא ואני אספר לך את הגישה שלי - המדינה עשתה מעט מאוד למעני.
אני גם אילו רציתי, לא הייתי יכול לתרום כלום. אז אני עובד, מתפרנס, וצובר כסף.
ביום שבו אצטרך, תודה רבה, אני עם הכסף הזה אדאג לי להגנה אישית.
לא צריך צבא, לא צריך להיות חייב שום דבר לאף אחד.
אמא שלי הביאה אותי לעולם הזה לא כדי למות בשליחות של אדון תת-אלוף,
או בנסיון הצדקה של "גם אני מגן על המולדת!".
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 01:02

steppenwolf כתב:תקשיבו חבר'ה, אתם חייבים לעזור לי.
יום אחד קמתי בבוקר והגעתי למסקנה:
לא בא לי לשרת בצבא.
אני שונא את כל הצבאות באשר הם, אני חושב שהם סתם עושים נזק לעולם.
בכלל, אני שונא את המדינה המטומטמת שלנו, יש בה הרבה יותר דברים רעים מדברים טובים.
אני לא רוצה לגור פה בכלל, מה יש לי לחפש פה?
חם פה ומסריח ומלא אנשים מפגרים בכל פינה, למה שאני לא אעבור לגור בניו יורק? או אמסטרדם?
מה איבדתי פה?
קיצר אני רוצה להשתמט.
אני רוצה לחיות על חשבון אחרים.
על הזין שלי שאנשים נהרגו במלחמות בשביל שאני אוכל לשבת עכשיו בבית ולכתוב על המקלדת כמה שאני שונא רק לחשוב על שירות צבאי.
על הזין שלי שאנשים הקריבו את החיים שלי בשביל שתהיה לי מדינה.
על הזין שלי שבזמן שאני אלמד ואעבוד אנשים יעבירו שנתיים/שלוש מהחיים שלהם בשביל שאני אוכל לעבוד מבלי שייפלו לי טילים על הראש או שאיזה אחמד ייתפוצץ לי באוטובוס בדרך לאוניברסיטה.
על הזין שלי המדינה. לא רוצה להיות פה.
קיצר באתי ללשכת גיוס, היה שם ריק.
לא היה שם אף אחד.
באמת.
אפילו קב"ן לא היה שם יותר! איך לעזעזאל אני אצליח לצאת עכשיו מהצבא?!
קיצר חזרתי הביתה באוטובוס.
ירדתי ממנו תחנה אחת קודם מבדרך כלל, בשביל לקנות סגרייה.
אחרי זה כששילמתי למוכר במיטב כספי, שמעתי בום חזק.
הסתכלתי אחורה לרמזור וראיתי את האוטובוס שממנו ירדתי לפני רגעים אחדים, עולה בלהבות! היה שם מחבל והוא התפוצץ!
זה עתה הייתי עד לפיגוע, ממש ליד הבית, פעם ראשונה בחיים שלי!
לעזעזאל! כמעט איבדתי את חיים בפיגוע הזה! מזל שירדתי לקנות סיגרייה!
"מי אמר שהעישון הורג? הרגע הוא הציל לי את החיים!" חשבתי לתומי בצחוק, בעודי עושה את הדרך הביתה.
אבל עדיין הלב שלי דפק בעוצמה, גם כשכבר ישבתי בבית וניסיתי להרגע שעות רבות מאוחר יותר.
פתחתי טלוויזיה: "29 הרוגים, 8 פצועים קשה, 4 עוברי אורח לקו בחרדה".
כיביתי אותה. "מה אכפת לי מהחרא הזה? בכל מקרה אני לא מתכוון להשאר במדינה הזאת".
הלכתי להתקלח. המים החמים בהחלט הרגיעו אותי ואפילו הצלחתי לשכוח קצת ממה שקרה.
החלטתי שכדאי לי לאכול משהו, בכל זאת לא היה אף אחד בלשכת הגיוס, גם לא מישהו שיגיש אוכל כך שלא אכלתי בעצם שום דבר!
פתחתי את המקרר, הוא היה ריק. סגרתי אותו, הלכתי לטלפון להזמין משהו.
כשהחלונות של המטבח שלי התפוצצו וכל המקום עלה באש בגלל הטיל שפגע בבניין הסמוך בקומה התאומה, הספקתי רק להרים את השפורפרת.
סגרתי אותה מהר, לא האמנתי למה שקורה פה! יכול להיות שהתחילה מלחמה?
הטיל שנפל על עמוד החשמל בבניין מולי וגרם להפסקת חשמל וחושך מוחלט בדירה וברחוב כולו, ענה לי: "כן, היא התחילה ובגדול! בהצלחה!!"
ברחתי מביתי הבוער, רצתי כל עוד נפשי בי!
לא ידעתי בעצם לאיפה אני רץ, האמת, לא הספקתי לרוץ הרבה לפני שהמחבל שישב בטרקטור הצהוב והענקי שלו דרס אותי למוות.
אומרים שכשאתה מת, אתה רואה את כל החיים עוברים לך מול העיניים.
טוב, הדבר היחידי שאני ראיתי היה את האספלט של הכביש מתמלא בדם שיצא ככל הנראה מהאף שלי שנשבר ברגע שהטרקטור העיף אותי כמה מטרים טובים באוויר. אחרי זה הרגשתי את כל העצמות שלי מתכווצות ונשברות כשהגלגלים שלו מחצו אותי, ואז כבר לא שמעתי כלום והכל נהיה שחור.
ואז הבנתי.

נכון שחייתי במקום שאני שונא.
ונכון שתכננתי לעבור לחו"ל.
ונכון שלא היה בזין שלי לעשות צבא.
ונכון שלמרות שתכננתי להיות פה באופן זמני ושעל הזין שלי המקום הזה וכל האנשים שבו, עדיין צריך שמישהו יישמור עליי בזמן שאני מוציא את התוכניות שלי לפועל.
ונכון שהתכוונתי להשתמט.
ונכון שבעצם יום אחד קמתי בבוקר, וגיליתי שכולם כבר השתמטו.
זאת הייתה הפעם האחרונה שקמתי בבוקר.

מאוד דרמטי ומשכנע, אבל אם ההיסטוריה הוכיחה משהו זה שבשר תותחים תמיד יש בשפע, ובשר התותחים הוא משום מה תמיד מהשכבות העניות, הלא משכילות, שראו הרבה סרטים וקראו ספרי רעל, וחושבים שהם מבינים עניין ויש להם "ערכים" והם "אנשים טובים".

אז בהצלחה לך עם זה. לך לקרבי, ואחר כך תמצא חברה שתתלהב מכמה שאתה גיבור, ותחייך כשתלך למילואים ותעזוב אותה לחודש כל שנה.. והמעסיק שלך ישמח גם שאתה כזה בחור טוב ותורם שעושה המון מילואים, איזה כיף זה!!! תחושה של סיפוק... אבל אל תתפלא אם החברה תעזוב, ובגיל 25 הבחורות לא שמות זין על מה שעשית בצבא אלא במה אתה נוהג וכמה כסף יש לך לבזבז, ולמעסיק איכפת מהעבודה והעסק, ולא מהמילואים המזדיינים שלך, ולא משנה כמה טחנת הבחורצ'יק העצלן ששירת בגלי צה"ל עם הפרוטקציות גם יתברג לפניך לכל עבודה שהוא רוצה כי הפרוטקציות לא נגמרות שם, והוא יהיה המנהל שלך ואם תראה משהו לא במקום ותצייץ לא במקום, התחת שלך יהיה מפוטר לפני שתספיק להגיד "פזצטא".

תתפלל לאל שאתה מאמין בו (אתה בטח מאמין כי אתה נשמע די טמבל), שלא תיפצע בצבא, כדי שחס וחלילה לא יעשו כתבה על איך שאתה עושה טיולים על אופניים דו מושביים ומפדל מאחורה, כי מה לעשות איבדת את הראיה וחוץ מהטיולים הכיפיים שמארגנים אתה לא יכול, כי אתה תמיד תלוי באנשים אחרים.
תתפלל שמטען לא יפוצץ לידך ואז יראו אותך בטלוויזיה אחרי שהמציאו גאדג'ט חדש שמחזיק את הקומקום בשביל שתוכל למזוג לעצמך כוס תה, כי וואלה במקום ידיים יש לך שני קרסים, אבל כולם חושבים שלהם זה לא יקרה והם משהו מיוחד. עד שזה קורה, והכתבות הן אמיתיות ואם תחפש אתה גם יכול לראות ולהתרשם בעצמך.

מישהו חושב על זה בכלל? בגיל 17? 18? על מה הם חושבים המתגייסים? הם שואלים איזה תיק לקנות, ואיך לשפצר כומתה, או לשים מדים בשמש כדי להיראות יותר פזמניקים.... מה זה הדבר הזה? מה זה הטימטום הזה בכל מקום? מילא המטומטמים האלה בני השמונה עשרה שמשפיכים מהמחשבה על נשק עם שתי מחסניות שהם יוכלו להסתובב איתם ולהרשים את העולם, אבל ההורים שלהם?? איך הם לא מלמדים אותם? איך הם בעצמם לא מבינים מה חשוב בחיים?
הטימטום הוא כנראה כל כך מושרש, וכל כך חזק, שאין שום סיכוי או תקווה שייגמר בשר התותחים.

אני גם זוכר את המלחמה, מלחמת לבנון השנייה. אני זוכר איך לא היה לי מרחב מוגן, ועמדתי בחדר המדרגות בזמן האזעקות ואת השקט הזה של לפני הפיצוץ, שמשאיר לך בדיוק מספיק זמן לדמיין איך הטיל מגיע וחודר לך לתוך הבית והורג אותך, ואז הפיצוצים האדירים שזיעזעו לי את כל הבית הישן שלי, כי וואלה אין לי מרחב מוגן.
בזמן שהביצים שלי שיקשקו מפחד כל אזעקה, הדלקתי טלוויזיה ואולמרט היה שם מדבר על זה ש"העורף חזק", וואלה איזה מזל שאני חי במדינה כזאת חזקה עם עורף כזה חזק... זה ממש שיפר לי את ההרגשה בזמן שכל העשירים בעורף החזק נמלטו לחופשות בחול או במקומות פחות חזקים אך יפים בארץ, וכשבעלי המלונות העלו את המחירים בגלל "הביקוש" הפתאומי... וואלה איזה כיף חשבתי לעצמי שאני חי במדינה כל כך ערכית עם אנשים כל כך חמי לב.

אולי קיבלתי שכל מאוחר, אבל קיבלתי. אולי יום אחד גם אתה תקבל, אולי לא. בעיה שלך. האפשרויות שם, האפשרות לרכוש ידע והאפשרות להיות מטומטם לנצח. כל אחד בוחר.

steppenwolf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי steppenwolf » 15 יולי 2011 10:58

הצבא בארץ הוא לא צבא מקצועי, הוא צבא חובה.
זה לא גוף שאתה אמור לעבוד בו ולהרוויח שכר מינימום+, זאת כולה מערכת (ונכון שהיא מאוד ענקית ובירוקרטית וחסר בה הגיון במלא מקומות) שאתה צריך לתת בה שנתיים/שלוש מהחיים שלך בשביל שהמדינה שאתה נמצא בה תמשיך להתקיים, ואחרי השנתיים שלוש האלה אתה ממשיך עם החיים שלך ויבואו אנשים אחרים לשרת את המדינה במקומך.
נכון שאם אתה חייל קרבי אז אתה מסתכן לפצוע את עצמך במלחמה או לאבד את החיים לגמרי.
אבל.
לא כולם חייבים להיות קרביים.
וכן, גם הג'ובניק שמסדר את הניירות של האלוף ודואג לטפסים שלו, כמה שזה נשמע תפקיד סזיפי ומעצבן, זה גם תפקיד שצריך שמישהו ייעשה.
למה שהאלוף עצמו לא ייעשה את זה?
כי יש לו עוד מליון ואחד דברים על הראש.
אז סבבה.
המדינה חרא.
הפוליטיקאים שקרנים.
בואו פשוט לא נתגייס וזהו.
שלא יהיה כאן צבא.
מה בדיוק נראה לכם שייקרה כאן?
נראה לכם שרק בישראל יש גיוס חובה?
יש עוד מדינות באירופה הנאורה שהמצב שם שקט ושליו ואנשים מתגייסים לשנה שנתיים לצבא.
פה, אנחנו פאקינג מדינה מוקפת באוייבים מכל צד. אם למדינה הקטנה הזאת לא יהיה צבא שייגן עליה, מה נראה לכם שייקרה?
פשוט מאוד, כולם פה ימותו.
תהיה אינתיפאדה, ייפלו טילים, לא תהיה הגנה ואנשים פה ימותו.
גם אלה שכן שמים זין על המדינה וגם אלה שלא שמים עליה זין.
אז סבבה לא רוצים להיות קרביים?
תהיו ג'ובניקים, תהיו תומכי לחימה.
גם אם התפקיד שלכם מסתכם בלארגן טפסים וניירת, זה תפקיד שמישהו צריך לעשות בשביל שיוכלו לעשות דברים גדולים יותר אחר כך שכן ישפיעו.
אפשר להסתכל מנקודת מבט צרה ואישית של: "המדינה לא תרמה לי כלום אני לא אתרום לה כלום בחזרה".
כשכולנו נסתכל מנקודת המבט הזאת, כבר לא תהיה מדינה.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 יולי 2011 11:42

אתה אכול פרופגנדה.
לא אמרת אף משפט משלך, אלא כאלה ששמעתי בטיעונים הכי בסיסיים לפני כן.
הטל ספק באמת שמאכילים אותך בה, גם אם היא צבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 12:28

steppenwolf כתב:הצבא בארץ הוא לא צבא מקצועי, הוא צבא חובה.
זה לא גוף שאתה אמור לעבוד בו ולהרוויח שכר מינימום+, זאת כולה מערכת (ונכון שהיא מאוד ענקית ובירוקרטית וחסר בה הגיון במלא מקומות) שאתה צריך לתת בה שנתיים/שלוש מהחיים שלך בשביל שהמדינה שאתה נמצא בה תמשיך להתקיים, ואחרי השנתיים שלוש האלה אתה ממשיך עם החיים שלך ויבואו אנשים אחרים לשרת את המדינה במקומך.
נכון שאם אתה חייל קרבי אז אתה מסתכן לפצוע את עצמך במלחמה או לאבד את החיים לגמרי.
אבל.
לא כולם חייבים להיות קרביים.
וכן, גם הג'ובניק שמסדר את הניירות של האלוף ודואג לטפסים שלו, כמה שזה נשמע תפקיד סזיפי ומעצבן, זה גם תפקיד שצריך שמישהו ייעשה.
למה שהאלוף עצמו לא ייעשה את זה?
כי יש לו עוד מליון ואחד דברים על הראש.
אז סבבה.
המדינה חרא.
הפוליטיקאים שקרנים.
בואו פשוט לא נתגייס וזהו.
שלא יהיה כאן צבא.
מה בדיוק נראה לכם שייקרה כאן?
נראה לכם שרק בישראל יש גיוס חובה?
יש עוד מדינות באירופה הנאורה שהמצב שם שקט ושליו ואנשים מתגייסים לשנה שנתיים לצבא.
פה, אנחנו פאקינג מדינה מוקפת באוייבים מכל צד. אם למדינה הקטנה הזאת לא יהיה צבא שייגן עליה, מה נראה לכם שייקרה?
פשוט מאוד, כולם פה ימותו.
תהיה אינתיפאדה, ייפלו טילים, לא תהיה הגנה ואנשים פה ימותו.
גם אלה שכן שמים זין על המדינה וגם אלה שלא שמים עליה זין.
אז סבבה לא רוצים להיות קרביים?
תהיו ג'ובניקים, תהיו תומכי לחימה.
גם אם התפקיד שלכם מסתכם בלארגן טפסים וניירת, זה תפקיד שמישהו צריך לעשות בשביל שיוכלו לעשות דברים גדולים יותר אחר כך שכן ישפיעו.
אפשר להסתכל מנקודת מבט צרה ואישית של: "המדינה לא תרמה לי כלום אני לא אתרום לה כלום בחזרה".
כשכולנו נסתכל מנקודת המבט הזאת, כבר לא תהיה מדינה.

אתה כזה מטומטם, והטיעון היחידי שיש לך זה "אם כולם לא יעשו אז כולנו נמות ולא תהיה מדינה", אז אין בכלל מה לדבר איתך כי זה כמו לדבר עם משפטים בשקל שרשומים על קיר.
לך תתגייס ותעשה מה שאתה רוצה, אבל אל תגיד לאחרים מה לעשות כי כולם שמים עליך זין ענקי ויודעים כמה אתה מטומטם.
steppenwolf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי steppenwolf » 15 יולי 2011 12:38

מה שאני אומר זה נכון.
אם לא יהיה פה צבא ייעשו בנו שואה.
בינתיים חוץ מלשקר לעצמכם שאתם אינדבדואלים חכמים או לא יודע מה, לא אמרתם שום דבר חוץ מ"אני עצלן מפונק אגואיסט שנהנה לחיות על חשבון אחרים במסווה של אידאלוגיה מטומטמת שלא מעניינת לאף אחד את הביצים".
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 יולי 2011 13:30

אני עצלן אגואיסט שנהנה לחיות על חשבון אחרים בלי שום מסווה ובלי שום הצטדקויות שלא מעניינות לאף אחד ת'ביצים.
מרוצה?
עכשיו לך תתגייס, אני משלם מיסים למדינה כדי שתתייבש במעברים,
לא כדי שתתרברב פה.
steppenwolf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי steppenwolf » 15 יולי 2011 13:40

את הצבא שלי אני כבר עשיתי, בניגוד אליך.
לפחות יש בינינו הסכמה על זה שאתם חבורה של אפסים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 15:08

יאללה שלי איזה גבר אתה, אכבר גבר.
איך איך יצאתי מהצבא ולא נשארתי להיות חסר תועלת בבסיס בלאי ולריב עם המפקדים כל היום?
אם הייתי נשאר אני בטוח הייתי מונע את הטיל שנפל בשטח פתוח בשדרות, בטוח.
הא בעצם יש את הבנות ששוכבות תמיד בספסל בלשכה ושומעות דיכאון, הם יעשו את זה בשבילי, בסדר?

75% מהתפקידים של חיילי החובה בצה"ל - מיותרים לחלוטין. בלשון המעטה.
קשה לי להאמין שיש פה מישהו שרוצה בכל ליבו שאף אחד לא יתגייס במדינה שלנו,
אבל יש אנשים שהמסגרת הצבאית פשוט לא מתאימה להם, ולכן הם קיבלו פטור, מכל סיבה שהיא.
אבל כואב לך להבין אותם,
הרי טחנו לך את התחת, הרווחת 5% מהמשכורת שאנחנו עשינו בזמן שהיית משועבד למדינה.
כי קיבלנו את הפטור שלנו, הרוב בצדק. פטרו אותנו מהחובה שלך. החובה שלך.
ולא משנה איך וכמה תנסה להפוך את זה, היית נותן הכל כדי לקבל את הפטור הזה אם לא הקלישאות על ההשלכות של "לא לעשות צבא"
אז תפסיק לבלבל את הביצים יא רכיכה. ולך תעשה קפה, 2 סוכר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 15:27

steppenwolf כתב:את הצבא שלי אני כבר עשיתי, בניגוד אליך.
לפחות יש בינינו הסכמה על זה שאתם חבורה של אפסים.

ראיתי לפני כמה ימים ילדים רבים וקוראים אחד לשני הומו כאילו זו איזה קללה איומה.... אבל הילדים האלה הם מטומטמים ומושפעים מהסביבה, בדיוק כמו שאתה מתוסכל כי טוחנים לך את התחת ולנו לא, אז אתה קורא לנו אפסים אבל אתה מרגיש אפס, וזה כיף לדעת :)
steppenwolf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי steppenwolf » 15 יולי 2011 19:22

אז ככה.
במהלך השירות כן ראיתי קב"ן.
אם הייתי רוצה, הייתי יכול לצאת מהצבא כמו שכולכם עשיתם.
אבל!
למרות שהיו לי חיים שהצבא הפסיק לי אותם פתאום
למרות שהיו מלא רגעים שהרגשתי שהמערכת דופקת אותי
למרות שהייתי מרגיש שיש אלף דברים יותר טובים לעשות עכשיו במקום לשמור
למרות שלא קיבלתי משכורת נורמלית למשך 3 שנים

למרות כל זה, הבנתי שעשיתי בשכל שבחרתי לסיים את השירות שלי כמו שצריך.
קודם כל, כל בנאדם שהוא מהווה אפילו את הבורג הכי קטן במערכת, הוא בורג הכרחי בשביל שהמערכת הזאת תפעל.
לא לזיין את השכל ש75 אחוז מהתפקידים של הסדירניקים הם מיותרים-בנאדם שאומר כזה דבר אין לו מושג איך צבא עובד ואני בספק אם יש לו את היכולת להבין איך דברים בעולם הזה עובדים בכל מקרה.

אז לא, אולי אם אתה ספציפית היית נשאר אז לא היית מונע את הטיל שנפל בשדרות.
אבל נחש מה? אם לא יהיו ג'ובניקים שייעשו את העבודה שלהם, אז לא יהיו לוחמים שיוכלו לסכל את נפילת הטיל.

זאת הבעיה שלכם, אתם מסתכלים מנקודת מבט מאוד אגואיסטית וצרה.
"מה, המדינה הזאת תשרוד גם אם אני לא ייצא ב18:00 במקום ב17:00 כי לא סיימתי למלא את הטפסים המחורבנים האלה!"
"מה, המדינה הזאת תשרוד גם אם אני לא יישב פה באפסנאות וייתן להם מדי ב' מחורבנים!"
"מה, המדינה הזאת תשרוד גם אם אני לא ייעשה את הפטרול הזה עכשיו!"
"מה, המדינה הזאת תשרוד גם אם אני לא יאזין כמה שעות טובות ביום לצורכי מודיעין!"
"מה, המדינה הזאת תשרוד גם אם אני וגם אתה וגם הוא וגם כולנו נשתמט!"

אתם סתם חבורה של אנשים שמרגישים מיוחדים, שאיך שהם רואים שמשהו לא משתלם להם הם חותכים אותו.
למה להתמודד עם הקושי כשאפשר להתחמק מאחריות?
וזה יהיה נכון לגביכם גם באזרחות.
רק שזה ייחזור אליכם בחזרה.

ולבחור האחרון, אני לא מרגיש אפס, אין לי שום סיבה להרגיש כזה.
לך לעומת זאת...

אתם לא יכולים להגיד לי שזה לא נכון, אתם יודעים שאם אף אחד לא ייעשה צבא כמוכם אז לא תהיה פה מדינה.
אתם רק "אני אני אני"!
אם "-אני- לא יהיה שם כל יהיה בסדר!"
אם "-אני- לא יהיה פה אז הכל יהיה טוב!"

מזל שלפחות לא נותנים לכם לעבוד במשרות ציבוריות שאלה רוב המשרות בשוק.
מזל שלא כולכם כמוכם כי אז המצב היה רע.

לסיכום, אתם יודעים שאני צודק בטענה שלי שאם כולם יישתמטו אז הלכה המדינה, אתם לא יכולים להגיד לי שאני טועה אז במקום זה אתם מזיינים את השכל על המקרה הפרטי שלכם שלא מעניין אף אחד והוא בכל מקרה רק תירוץ לאמת הפשוטה והיא שאתם סוג של אוכלוסייה שעדיף שיישאר מיעוט כי הוא מזיק ופוגע בחברה שאנחנו חיים בה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 22:12

כאילו היום משרות ציבוריות לא מלאות בחבורת אפסים שהתרומה שלהם למדינה היא שלילית שהגיעו בקומבינה
כאילו אין שם ערבים שלא עשו צבא
כאילו מישהו ירוץ להעסיק אותך בלי תואר או קומבינה
טיפשות לשמה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יולי 2011 22:12

כאילו היום משרות ציבוריות לא מלאות בחבורת אפסים שהתרומה שלהם למדינה היא שלילית שהגיעו בקומבינה
כאילו אין שם ערבים שלא עשו צבא
כאילו מישהו ירוץ להעסיק אותך בלי תואר או קומבינה
טיפשות לשמה
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 15 יולי 2011 23:46

steppenwolf כתב:בנאדם שאומר כזה דבר אין לו מושג איך צבא עובד ואני בספק אם יש לו את היכולת להבין איך דברים בעולם הזה עובדים בכל מקרה.

שאלה לי אליך - מאיפה אתה יודע איך המערכת עובדת?
לא כתבת שהיית קצין או איש קבע. היית סדירניק לכל דבר.
כמה טילים אתה עצמך עצרת?
אגואיסט

הודעהעל ידי אגואיסט » 16 יולי 2011 08:10

אתה צודק. אם כולם יחשבו כמונו ולא יעשו צבא לא תהיה מדינה...
אבל מצד שני, תמיד יהיו פראיירים כמוך שימותו / יחטפו / יקבלו בתחת בשביל טובת הכלל, אז אני לא דואג... :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 יולי 2011 10:58

אגואיסט כתב:אתה צודק. אם כולם יחשבו כמונו ולא יעשו צבא לא תהיה מדינה...
אבל מצד שני, תמיד יהיו פראיירים כמוך שימותו / יחטפו / יקבלו בתחת בשביל טובת הכלל, אז אני לא דואג... :lol:

חחחח מחזק! גדול!
אז זהו, מצאנו את הפתרון לכתוב ההודעה המזיין את השכל?
אגואיסט

הודעהעל ידי אגואיסט » 16 יולי 2011 11:58

אורח כתב:
אגואיסט כתב:אתה צודק. אם כולם יחשבו כמונו ולא יעשו צבא לא תהיה מדינה...

חחחח מחזק! גדול!
אז זהו, מצאנו את הפתרון לכתוב ההודעה המזיין את השכל?

נשבע לך שאני מבין אותו... חחחח
*מוסר זה שקר שאנשים עשירים המציאו בשביל שהעניים והטיפשים יפתחו אידיאולוגיה שהם לא מצליחים מרצונם החופשי, הם בחרו להיות מוסריים*
מארח

הודעהעל ידי מארח » 16 יולי 2011 18:29

[b][/b]תקשיב טוב חתיכת ילד כאפות של הצבא
מה אתה מבין בכלל יא הומו את מי אתה שופט? באיזה זכות? אתה יודע מה עובר פה על האנשים?
מזיין לי פה את השכל על ימין ועל שמאל כמה שזה טוב, תן לי דבר אחד טוב בצבא?
להרוויח שכר רעב? להיות משועבד למדינה? אולי לטחון שמירות??
לא כל אחד מתאים למערכת הצבאית שהיא מערכת קשה, ויש כאלה שבמקום לתרום להם לחיים (וידוע שיש כאלה שזה תורם להם),
המערכת הצבאית הורסת להם את החיים.
אז עם כל הנביחות שלך פה אתה יודע מה אומרים - כלב נובח לא נושך.
אני לא אתפלא אם הלכת לקב"ן במטרה להשתחרר והוא צחק עלייך והעיף אותך מהחדר אז אתה ממורמר ומקנא.
אתה אדם קטן עם בעיות גדולות ושאיפות מועטות, שלא יגיע לשום מקום בחיים שלו, ראש מקובע שנות ה-60 במקסימום.
אדם כמוך, כ"כ קטן, למה שתנסה לפתוח את הראש?
אתה הולך לפי מה שהחברה מכתיבה לך ואומר אמן, אמא ואבא אמרו שזה לא טוב, אז זה לא טוב
כולם עושים ככה, אז גם אתה עושה ככה. אפס פחדן שבמקום להיות רב חובל של עצמך אתה מזדחל על הרצפה אחרי חבורה של אנשים
שאם מיליון אנשים אחד אחרי השני יאמרו להם שיורד שלג בחוץ ובעצם יש 40 מעלות ושמש אדירה, הם יאמינו שיורד שלג.
אבל אל תדאג, הכפית בדרך אלייך כדי שתאכל את הלב, בתאבון.
מארח

הודעהעל ידי מארח » 16 יולי 2011 18:32

ולפי מה שאתה אומר, עם הכל ה"עלק" השלכות של פרופיל 21,
אדם שבוחר לצאת מהצבא הוא אדם חזק, שלא מפחד להתמודד עם אותן ההשלכות, ועם החיים.
לעומתך.
מה היית עושה אם לא המועדפת בתחנת דלק? בטח היום אתה כבר האחמ"ש שם.
יא עלוב.
קבניסטי

הודעהעל ידי קבניסטי » 16 יולי 2011 18:49

העיקר שאתה חי חיים שהם לא שלך וכל הזמן ברדיפה אחרי המצופה ממך,
אתה בטח משקשק מהאזרחות מי עכשיו יכתיב לך את החיים? איך תתמודד עם חיים משלך?
אתה כ"כ דגנרט שאני בכלל לא בטוח שאתה לא איזה מלש"ב פעור.
לא נותנים לנו לעבוד במשרות ציבוריות? בולשיט. אנשים הכי מצליחים היום לא עשו צבא,
וחיו בכיף על חשבון התחת הנטחן שלך, תרתי משמע כנראה.

אתה לא שווה תגובה של אף אחד פה,
בוא תהיה גבר כמו שאתה מתיימר להיות,
תספר על עצמך את האמת.
מה?
המפקד שלך היה מפליק לך בתחת?
אולי הקב"ן זרק אותך מהחדר?
אולי היית מ.צ במעברים ושמרת 8 שעות ביום וערבים היו מכריחים אותך לשחק להם בביצים?
אולי המפקד שלך לא אהב את הקפה שהכנת לו וקנה מכונת קפה ונעלבת?
אולי בכלל יצאת מהצבא וריחמת על עצמך בגלל זה במקום להיות גאה בהחלטה שלך?

דבר אליי אחי, מאיפה כל המרמור? למה אתה כ"כ מלא בקנאה?
אנחנו משוגעים, אנחנו קצת מבינים במחלות נפש. דבר אלינו שתף נעזור לך.

חחח ילד קטן ומפגר,אתה רק משעשע אותנו.
ומארח, תתארח פה יותר ;)
yudencow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yudencow » 16 יולי 2011 19:39

אתה אחד האנשים הכי עצובים ואינטרסנטים. זאת קהילה שאולי לא הכי חמה אבל היא עוזרת לאנשדים שבאמת צריכים עזרה כדי שלא יסבלו מאז שהתגייסתי נדקרתי ואיימו על החיים שלי פעמיים שלא קרה לי שום דבר כזה לפני זה. הייתי בן אדם בריא יותר ורגוע יותר עם זיקה לתרומה כמו לעזור למדינה בחיים האזרחיים אבל ניאנדרתלים כמוך מסתכלים רק על השירות וזהו. אז אחרי זה מתפלאים שיש בריחת מוחות ושסעים בחברה. במקומך הייתי מנגד את התעודת שחרור שלך את התחת כי זו רק חתיכת נייר עם השם שלך עליה.
steppenwolf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי steppenwolf » 16 יולי 2011 21:16

:lol: :lol:
וכמובן, הטונים הסוערים בהם נכתבות התגובות שלכם מראות שנגעתי פה בנקודה רגישה.
הידיים שלכם רועדות על המקלדת וגורמות לכם לכתוב תגובות שמחזקות את כל מה שאמרתי פה מקודם:

אתם אנשים חלשי אופי במסווה של אינדבדואלים שהמציאו את הגלגל, אתם בסה"כ מפונקים שלא מסוגלים להתמודד עם מערכת טיפה נוקשה שהיא חיונית לצורך השרדות המדינה שאתם חיים בה, בין אם ברצון ובין אם לא.אתם אגואיסטים במסווה של אנשים רחבי אופקים.
האמת היא שאתם פשוט מתנערים מאחריות, כי זה מה שנוח לכם לעשות.

מזל שאתם רק מיעוט.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 16 יולי 2011 23:02

steppenwolf כתב::lol: :lol:
וכמובן, הטונים הסוערים בהם נכתבות התגובות שלכם מראות שנגעתי פה בנקודה רגישה.
הידיים שלכם רועדות על המקלדת וגורמות לכם לכתוב תגובות שמחזקות את כל מה שאמרתי פה מקודם:

אתם אנשים חלשי אופי במסווה של אינדבדואלים שהמציאו את הגלגל, אתם בסה"כ מפונקים שלא מסוגלים להתמודד עם מערכת טיפה נוקשה שהיא חיונית לצורך השרדות המדינה שאתם חיים בה, בין אם ברצון ובין אם לא.אתם אגואיסטים במסווה של אנשים רחבי אופקים.
האמת היא שאתם פשוט מתנערים מאחריות, כי זה מה שנוח לכם לעשות.

מזל שאתם רק מיעוט.

חלילה.
מאז שיצאתי מהצבא הייתי עד לכל כך הרבה מקרים, ואלה רק במעגל המכרים שלי,
כאלה שראיתי אישית. אתה יודע כמה אנשים נפסלים בפרופיל 21 מדי יום? מדי שבוע?
אחי, זאת תופעה שכל עוד אתה לא נוגע אליה אתה לא מודע. אבל ברגע שאני יצאתי, הפכתי להיות עד לשרשרת
מאוד ארוכה של אנשים שיצאו מהצבא. את זה יגיד לך גם כל אחד מהחבר'ה הרשומים כאן.

בהתייחסות למה שכתבת;
מערכת מעט נוקשה? שמע איש, לא יודע איפה אתה היית,
אבל אני אכלתי מספיק חרא למשך מספיק זמן [שנה, אם תתעניין] כדי לדעת שהמערכת הזאת
לא תתגמל אותך על המופתיות הזאת, שנובעת מערכים ואמונות. לא ענית לי על השאלה ששאלתי מקודם,
אני מניח מתוך נסיון אלגנטי להתחמק מתשובה שלא תשחק לטובתך, אבל -
אני מכיר את המערכת מספיק זמן, כדי לפתח דעה כללית [אולי מוטעת אולי צודקת] לגבי מה קורה בפנים.
הגרעין הקשה, זה שמונע טילים ופיגועים, עובד מתחת לפני השטח ואתה אפילו לא מודע אליו.
והמעטפת, היא מעטפת נחמדה של חיילים, קרביים יותר וכאלה פחות, שעושים עבודות בלאי.
לצבא יש כוח עבודה זמין שעולה להם גרושים. פחות מתאילנדים. אז אנחנו הקמנו אוהלים,
וניקינו מבנים, וצבענו נגמ"שים וראש-קושים בשביל קצינים בכירים בפאקינג אחמדייה ברמת הגולן.
איך זה תרם להרתעת הפרזיטים האלה בעזה? וואלה אחי, אין לי מושג.
אבל זין, לראות איך יום אחרי יום דופקים אותי מתוך רגש פטריוטי כוזב? לא תודה.
אם הצבא היה כל כך הארדקור, וכל כך נחוץ לקיומנו, הם לא היו מעסיקים לכל תפקיד שהוא מעבר לקפה אע"צים.
הם לא היו משחררים חיילים בעייתיים על 21 או אי התאמה בקצב של כמה כאלה ביום.

אתה עשית צבא? סבבה לך. נהנת שם? עוד יותר אחלה. הגנת על אזרחים? יום אחד אטפך לך על השכם,
אבל אל תבוא לשפוט פה אנשים אחרים. במיוחד לא לקבוע את המניעים שלהם. לא כולם מקבלים את הצבא כמוך,
ולא כולם באים מאותו המקום.

אתה חושב שאם גלעד שליט היה חוזר אחורה בזמן, ובידיעה ברורה של מה שיקרה לו, הוא היה מחליט להתגייס?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים