חזרתי מפגישה עם קב"ן... יש לי שאלות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

t77
יצירת קשר:

חזרתי מפגישה עם קב"ן... יש לי שאלות

הודעהעל ידי t77 » 05 ספטמבר 2011 14:20

חבר'ה חזרתי מפגישה עם קב"ן (אני מלש"ב), אחרי שחיכיתי כמו מפגר שעתיים הקב"ן קיבל אותי והפגישה איתו לקחה בערך 10~15 דקות...

אני לא רוצה לחפור יותר מדי ניסתי לתמצת כמה שאפשר..

אני אמרתי לו שאין לי הרבה חברים, אני כמעט לא יוצא מהבית, אני מתבייש בגוף שלי ואני לא הלכתי שנים לים או הורדתי חולצה, לא מסוגל למקלחות בצבא וכו'...
אמרתי לו שיש לי פחדים מהצבא, יש לילות שאני לא ישן בגלל מחשבות שליליות וכו'... לפעמים אין לי תאבון וברוב הזמן אני מסתגר בחדר.
מה גם אמרתי לו שמאז ילדותי אני ילד סגור, שלא מרבה לצאת מהבית, והמפגר התחיל להגיד לי שאני משחק משחקים כי אין מצב שההורים לא שמו לב לזה שהייתי ילד ולא שלחו אותי לפסיכולוג...
בקיצור הוא חשב שהוא איזה גאון שכל הדברים שאמרתי זה כמו לפתור 1+1...

עכשיו מתחילה הבעיה, הקב"ן המפגר ראה שהפסיכולוגית רשמה בתחילת המכתב שאני אדם חברותי (עוד בזמן שהיא כתבה את זה אמרתי לה שזה לא מדויק ובעייתי), הקב"ן כמובן נדבק למילה "חברותי" והתחיל לזיין לי את המוח שאני לא אשחק איתו משחקים, וקיימים סטיות בין מה שאני אומר למה שהפסיכולוגית אמרה...
אני הגעתי אליו ממצוקה אמיתית בלי קשר לצאת מהצבא או לא, הוא ישר התייחס אליי כאחד שרוצה לצאת מהצבא.

בכל הנוגע ללהיכנס לדמות "הדכאונית" אין לי בעיה, להפך, בטבעיות שלי אני דמות כזאת, שנכנסתי אליו לא יצרתי איתו קשר עין אולי פעם אחת, הקול שלי רעד מדי פעם שדיברתי איתו, אבל מה אני מרגיש שבגלל הלחץ אולי הייתי צריך להגיד לו עוד דברים ששכחתי להגיד...
למשל, שכחתי להגיד לו על הפחד שלי ממוות ודברים כאלה, אבל אמרתי לו שתמיד הראש שלי במחשבות שליליות וכ'ו...

הקב"ן החליט שהוא רוצה לדבר עם המחנכת שלי בבצפר או עם המנהלת כדי לבדוק תפקוד לימודי וחברתי, אני התנגדתי לזה כי אמרתי שאלה דברים שאני שומר בתוכי, אני לא מראה את זה כלפי חוץ לכן הבצפר יגיד שאני תקין והכל בסדר איתי, שזה ממש לא נכון הבצפר לא יודע כלום עליי. הם ביקשו שאני אחתום על הסכם ביטול סודיות שהם יוכלו לדבר עם הבצפר, אני הסכמתי לחתום רק אם הם ידברו עם הפסיכולוגית ולא עם הבצפר והם הסכימו אבל אני מרגיש שמסבנים אותי אחושרמוטה.

מה אתם חושבים על זה? מתי אני אמור לקבל תשובה של ההחלטה של הקב"ן לגבי פרופיל וכל זה? אתם חושבים שאני צריך להפגש פעם נוספת עם קב"ן?
אורח

Re: חזרתי מפגישה עם קב"ן... יש לי שאלות

הודעהעל ידי אורח » 05 ספטמבר 2011 14:37

t77 כתב:חבר'ה חזרתי מפגישה עם קב"ן (אני מלש"ב), אחרי שחיכיתי כמו מפגר שעתיים הקב"ן קיבל אותי והפגישה איתו לקחה בערך 10~15 דקות...

אני לא רוצה לחפור יותר מדי ניסתי לתמצת כמה שאפשר..

אני אמרתי לו שאין לי הרבה חברים, אני כמעט לא יוצא מהבית, אני מתבייש בגוף שלי ואני לא הלכתי שנים לים או הורדתי חולצה, לא מסוגל למקלחות בצבא וכו'...
אמרתי לו שיש לי פחדים מהצבא, יש לילות שאני לא ישן בגלל מחשבות שליליות וכו'... לפעמים אין לי תאבון וברוב הזמן אני מסתגר בחדר.
מה גם אמרתי לו שמאז ילדותי אני ילד סגור, שלא מרבה לצאת מהבית, והמפגר התחיל להגיד לי שאני משחק משחקים כי אין מצב שההורים לא שמו לב לזה שהייתי ילד ולא שלחו אותי לפסיכולוג...
בקיצור הוא חשב שהוא איזה גאון שכל הדברים שאמרתי זה כמו לפתור 1+1...

עכשיו מתחילה הבעיה, הקב"ן המפגר ראה שהפסיכולוגית רשמה בתחילת המכתב שאני אדם חברותי (עוד בזמן שהיא כתבה את זה אמרתי לה שזה לא מדויק ובעייתי), הקב"ן כמובן נדבק למילה "חברותי" והתחיל לזיין לי את המוח שאני לא אשחק איתו משחקים, וקיימים סטיות בין מה שאני אומר למה שהפסיכולוגית אמרה...
אני הגעתי אליו ממצוקה אמיתית בלי קשר לצאת מהצבא או לא, הוא ישר התייחס אליי כאחד שרוצה לצאת מהצבא.

בכל הנוגע ללהיכנס לדמות "הדכאונית" אין לי בעיה, להפך, בטבעיות שלי אני דמות כזאת, שנכנסתי אליו לא יצרתי איתו קשר עין אולי פעם אחת, הקול שלי רעד מדי פעם שדיברתי איתו, אבל מה אני מרגיש שבגלל הלחץ אולי הייתי צריך להגיד לו עוד דברים ששכחתי להגיד...
למשל, שכחתי להגיד לו על הפחד שלי ממוות ודברים כאלה, אבל אמרתי לו שתמיד הראש שלי במחשבות שליליות וכ'ו...

הקב"ן החליט שהוא רוצה לדבר עם המחנכת שלי בבצפר או עם המנהלת כדי לבדוק תפקוד לימודי וחברתי, אני התנגדתי לזה כי אמרתי שאלה דברים שאני שומר בתוכי, אני לא מראה את זה כלפי חוץ לכן הבצפר יגיד שאני תקין והכל בסדר איתי, שזה ממש לא נכון הבצפר לא יודע כלום עליי. הם ביקשו שאני אחתום על הסכם ביטול סודיות שהם יוכלו לדבר עם הבצפר, אני הסכמתי לחתום רק אם הם ידברו עם הפסיכולוגית ולא עם הבצפר והם הסכימו אבל אני מרגיש שמסבנים אותי אחושרמוטה.

מה אתם חושבים על זה? מתי אני אמור לקבל תשובה של ההחלטה של הקב"ן לגבי פרופיל וכל זה? אתם חושבים שאני צריך להפגש פעם נוספת עם קב"ן?

אתה לא צריך להתווכח עם הקבן ולנסות להוכיח ולהסביר לו, השטויות על הדיבור עם המחנכת אלה סתם חירטוטים.... בפעם הבאה שידבר כמה שהוא רוצה, אל תהיה כלבלב שנגרר לבולשיט ולתשובות מפגרות.
t77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי t77 » 05 ספטמבר 2011 18:58

///
t77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי t77 » 06 ספטמבר 2011 22:20

אני לא יודע אם תהיה פעם הבאה... יש לי עוד כמעט שנה לגיוס אבל אני ממש לא רוצה לחכות ליום הגיוס ושם לעשות בעיות - איך אני יכול להשיג פגישה חוזרת במידה והקב"ן לא יזמן אותי שנית?

ובקשר לקטע עם המחנכת, אני לא חושב שחירטטו אותי כי גם ביקשו ממני לחתום על ביטול סודיות שהם יוכלו לפנות לבצפר, אני חתמתי רק כי אמרו לי שהם יתקשרו לפסיכולוגית שלי ולא לבצפר אבל נראה לי חירטטו אותי פה...

בפעם הבאה במידה ויהיה לי פגישה איך אני צריך להתנהג שלא יסבנו אותי כמו הפעם? אני מרגיש שמהלחץ הרבה דברים שכחתי להגיד ועוד הקב"ן הזה ניסה לערער אותי כל הזמן הוא אמר לי שאני סוטה ממה שהפסיכולוגית כתבה המזדיין הזה...

אגב, יש לכם מושג מתי אני אקבל תשובות של ההחלטה שלו? (אם ירד או לא ירד לי הפרופיל)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים