זימון למבחנים לחיל מודיעין...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

t77
יצירת קשר:

זימון למבחנים לחיל מודיעין...

הודעהעל ידי t77 » 07 ספטמבר 2011 13:32

חבר'ה שלשום הייתי אצל קב"ן במטרה להוריד פרופיל (בשלב זה אני עדיין לא בטוח אם אני מסוגל לצאת)..
עכשיו, עדיין לא קיבלתי תשובה מהקב"ן לגבי ההחלטה שלו.. יש לכם מושג מתי אני אקבל תשובות?

שלחו לי זימון למבחנים של חיל מודיעין שאני ממש לא מעוניין בחיל מודיעין, וכתוב על המכתב שהוא נשלח עוד לפני שהייתי אצל הקב"ן. אז אין קשר בין זה שהייתי אצל הקב"ן למכתב הזה נכון? הם שלחו לי את המכתב הזה בהנחה שעדיין יש לי פרופיל גבוה נכון?

אמרו לי שמודיעין אני יכול לשרת בקריה, קרוב לבית ושיהיה לי אחלה שירות, זה נכון?

בכל מקרה אני לא מעוניין במודיעין אבל מה אתם אומרים? אם אני מתכוון להוריד פרופיל עדיף להתעלם מהמכתב ולא להתייצב?
אורח

Re: זימון למבחנים לחיל מודיעין...

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2011 14:43

t77 כתב:חבר'ה שלשום הייתי אצל קב"ן במטרה להוריד פרופיל (בשלב זה אני עדיין לא בטוח אם אני מסוגל לצאת)..
עכשיו, עדיין לא קיבלתי תשובה מהקב"ן לגבי ההחלטה שלו.. יש לכם מושג מתי אני אקבל תשובות?

שלחו לי זימון למבחנים של חיל מודיעין שאני ממש לא מעוניין בחיל מודיעין, וכתוב על המכתב שהוא נשלח עוד לפני שהייתי אצל הקב"ן. אז אין קשר בין זה שהייתי אצל הקב"ן למכתב הזה נכון? הם שלחו לי את המכתב הזה בהנחה שעדיין יש לי פרופיל גבוה נכון?

אמרו לי שמודיעין אני יכול לשרת בקריה, קרוב לבית ושיהיה לי אחלה שירות, זה נכון?

בכל מקרה אני לא מעוניין במודיעין אבל מה אתם אומרים? אם אני מתכוון להוריד פרופיל עדיף להתעלם מהמכתב ולא להתייצב?

הודעה ממפעילי הפורום: יש לכבד כל אחד ואחת ולא להשפיל .
בכל זאת, זה אפשרי בהחלט לא להתייצב, וכדאי להתקשר ולהציק לשאול מה קורה, או לשלוח מכתב ממוען למדור ברה"ן בבקשה לברר את מצבך
t77
יצירת קשר:

Re: זימון למבחנים לחיל מודיעין...

הודעהעל ידי t77 » 07 ספטמבר 2011 15:09

\

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים