הייתי בפגישה עם פסיכיאטר היום, תקראו ותענו לי דחוףףף בקשה!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Joni99
יצירת קשר:

הייתי בפגישה עם פסיכיאטר היום, תקראו ותענו לי דחוףףף בקשה!!

הודעהעל ידי Joni99 » 12 ספטמבר 2011 16:00

קיצר אם זימנו אותי עם אמא שלי זה אומר שזה פגישה אחרונה ואז א אני ימשיך להתנהג ככה בפגישה כמו שכתוב בטארגט ואמא שלי תשתף פעולה אז ישלחו אותי לועדה כה?

שלי שהפנה אותי לפסיכיאטרית בשבוע שעבר והיום זה היה היום של הפסיכיאטרית גם הקב"ן שלי נכח שם בשיחה זה בסדר?
ותשמעו שיחקתי שם יותר מידי שיצא לה רושם שאני יותר מבוהל מאשר מדוכא ועצוב, ופעם קודמת הקב"I בפגישה איתו לפני שבוע הוא דווקא התרשם שאני מדוכא מאד ועצוב מאד, הקיצר היא התרשמה שאני יותר מבוהל ממדוכא ועצוב כי היא שאלה שאלות ואמרתי לה יש לי פחדים מהצבא וממפקדים כי המפקדים שלי בטירונות לפניי כמה חודשים כשהייתי חיפשו אותי ושלחו לכלא לתקופה לא קצרה אז קיצר בגלל זה היא התרשמה ככה.

והיא עשתה לי בסוף "תחשוב טוב מה אתה עושה כי אתה יותר מסתם מדוכא אתה מתנהג כמו חולה נפש, כי שיחקתי אותה יתור מידי מבוהל כזה ועניתי כמה תשובות לא קשורות כדי שלהגביר להגזים קצת, אז היא עשתה לי אני יוציא אותך אבל אני יכולה גם לשלוח אותך לבית חולים נפשי יענו בית משועים, אין לה זכות לשלוח אותי רק בהסכמתי נכון?

גם הפגישה איתה הייתה ארוכה מאד איזה שעה וחצי שיגעה אותי עם שאלות, ואגב כשהיא שאלה אותי אם ניסיתי להתאבד או קבעתי איך לעשות את זה אז עניתי כמו לפי טארגט שמזה משנה ואני לא יודע מה אני יעשה אם אני לא יצא מהצבא, התחמקתי כאילו כמו שרשום בטארגט ורשום שם שאסור להגיד שאה רוצה להתאבד, ואחריי זה היא שאלה שוב הפעם אם מתישהו ניסיתי להתאבד אמרתי לא, זה לא הרס נכון?

תענן לי בקשה על כל הסעיפים אחי אני יודע שחפרתי אבל זה דחוף:) תעברו סעיף סעיף ותענו בקשה.
אורח

Re: הייתי בפגישה עם פסיכיאטר היום, תקראו ותענו לי דחוףףף בקשה!!

הודעהעל ידי אורח » 12 ספטמבר 2011 17:30

Joni99 כתב:קיצר אם זימנו אותי עם אמא שלי זה אומר שזה פגישה אחרונה ואז א אני ימשיך להתנהג ככה בפגישה כמו שכתוב בטארגט ואמא שלי תשתף פעולה אז ישלחו אותי לועדה כה?

לע זה לא אומר כלעם, כשתקבל זימון לוועדה אז זה אומר ששלחו אותך לוועדה סבעבע?

שלי שהפנה אותי לפסיכיאטרית בשבוע שעבר והיום זה היה היום של הפסיכיאטרית גם הקב"ן שלי נכח שם בשיחה זה בסדר?
ותשמעו שיחקתי שם יותר מידי שיצא לה רושם שאני יותר מבוהל מאשר מדוכא ועצוב, ופעם קודמת הקב"I בפגישה איתו לפני שבוע הוא דווקא התרשם שאני מדוכא מאד ועצוב מאד, הקיצר היא התרשמה שאני יותר מבוהל ממדוכא ועצוב כי היא שאלה שאלות ואמרתי לה יש לי פחדים מהצבא וממפקדים כי המפקדים שלי בטירונות לפניי כמה חודשים כשהייתי חיפשו אותי ושלחו לכלא לתקופה לא קצרה אז קיצר בגלל זה היא התרשמה ככה.

שתתרשם מה שבא לה מבוהל מחרבן במכנסיים משתין בשכיבה, כל עוד היא רואה שאתה לא מתאים לצבא הכל אותו חרא.

והיא עשתה לי בסוף "תחשוב טוב מה אתה עושה כי אתה יותר מסתם מדוכא אתה מתנהג כמו חולה נפש, כי שיחקתי אותה יתור מידי מבוהל כזה ועניתי כמה תשובות לא קשורות כדי שלהגביר להגזים קצת, אז היא עשתה לי אני יוציא אותך אבל אני יכולה גם לשלוח אותך לבית חולים נפשי יענו בית משועים, אין לה זכות לשלוח אותי רק בהסכמתי נכון?

שולחים לבית חולים פסיכיאטרי רק אנשים שמסוכנים לעצמם או לסביבה שלהם, חוץ מזה שבצבא אישפוז כפוי זה משהו שהם מחרבנים במכנסיים עליו, כי אחרי זה אתה יכול לתבוע אותם על נכות שנגרמה עקב הצבא..... בקיצור לא.

גם הפגישה איתה הייתה ארוכה מאד איזה שעה וחצי שיגעה אותי עם שאלות, ואגב כשהיא שאלה אותי אם ניסיתי להתאבד או קבעתי איך לעשות את זה אז עניתי כמו לפי טארגט שמזה משנה ואני לא יודע מה אני יעשה אם אני לא יצא מהצבא, התחמקתי כאילו כמו שרשום בטארגט ורשום שם שאסור להגיד שאה רוצה להתאבד, ואחריי זה היא שאלה שוב הפעם אם מתישהו ניסיתי להתאבד אמרתי לא, זה לא הרס נכון?

כן זה הרס הכל זהו ידפוק הרסת הכל עכשיו צריך לעשות הכל מההתחלה!!!!!!!

תענן לי בקשה על כל הסעיפים אחי אני יודע שחפרתי אבל זה דחוף:) תעברו סעיף סעיף ותענו בקשה.

אין בזה שום דבר דחוף אבל יאללה תהנה...

Joni99
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Joni99 » 12 ספטמבר 2011 17:38

[b]למה אתה עונה ככה מגעיל יבנאדם

ורוב הסיכויים זה שאחריי הפגישה עם ההורים בפגישה הזאת עם ההורים כבר שולחים לועדה אם הם ממשיכים להתרשם שהמצב לא טוב?[/b]
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ספטמבר 2011 17:42

Joni99 כתב:[b]למה אתה עונה ככה מגעיל יבנאדם

ורוב הסיכויים זה שאחריי הפגישה עם ההורים בפגישה הזאת עם ההורים כבר שולחים לועדה אם הם ממשיכים להתרשם שהמצב לא טוב?[/b]

הודעה מעורכי הפורום: בבקשה, ראה מה שרשמתי לך בהודעות הקודמות
Joni99
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Joni99 » 12 ספטמבר 2011 17:45

שלשול בפורום, מה אתה מקלל כמו מסכן, ואללה תגיד שיש לי שאלות קצת טיפשיות חלק, אבל מה לעשות שאתה בטח יצאת ואתה עם נסיון גדול יותר אז ברור שהשאלות שלי ישמעו לך טיפשיות
Joni99
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Joni99 » 12 ספטמבר 2011 17:46

שלשול בפורום, מה אתה מקלל כמו מסכן, ואללה תגיד שיש לי שאלות קצת טיפשיות חלק, אבל מה לעשות שאתה בטח יצאת ואתה עם נסיון גדול יותר אז ברור שהשאלות שלי ישמעו לך טיפשיות.

ואם פעם הבאה היא תשאל אם אני תכננתי פעם להתאבד לענות ככן או לא? עוד לא הבנתי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 ספטמבר 2011 17:48

Joni99 כתב:שלשול בפורום, מה אתה מקלל כמו מסכן, ואללה תגיד שיש לי שאלות קצת טיפשיות חלק, אבל מה לעשות שאתה בטח יצאת ואתה עם נסיון גדול יותר אז ברור שהשאלות שלי ישמעו לך טיפשיות
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 13 ספטמבר 2011 15:43

לגבי הפגישה עם ההורים- באמת סביר להניח שזה סוף התהליך.
זה נורא תלוי אם ההורים תומכים בך או לא...

אישפוז מסוג זה הוא רק בהסכמת ההורים שלך, כיוון שאתה עדיין קטין

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים