שאלה כלא....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

benthhe2
יצירת קשר:

שאלה כלא....

הודעהעל ידי benthhe2 » 12 ספטמבר 2011 19:17

אז ככה יש לי שנתיים דפוק אני נכנס לכלא פעם 5 כרגע אני 3 חודש עריק עם 100 יום תנאי כמה אני יקבל פלוס מינוס
עריקות קודמת שלי הייתי 6 חודש עם 90 יום תנאי קיבלתי 4 חודש עם שלישי יצאתי אחרי 3 חודש.... כל ה5 כליאות שלי היו בגלל עריקות ובגלל שלא רוצים לתת לי את הפטור... יש לי מסמכים על חובות אל איבחונים שעברתי בבצפר עם כל הקשיים שלי כל הבעיות שיש לי... מה המקסימום שאני יכול לקבל על עריקות? ועם יש לי פטור שאני יקבל שם בעזרת השם השופט יתחשב יתן פחות אוו שזה סתם סיפורים ששמעתי

ועוד משהו כל פעם השופט אומר שאני צריך לבוא לבקום אחרי הכליאה לועדת התאמה ובגלל סיבות אישיות אני לא יכול להגיע לשם יש אפשרות להגיד שאני רוצה לראות את הועדה בכלא דרך קבן אוו דרך שופט כי בכל זאת שנתיים דפוק יש לי 0 יום בצבא
אורח

Re: שאלה כלא....

הודעהעל ידי אורח » 12 ספטמבר 2011 23:25

benthhe2 כתב:אז ככה יש לי שנתיים דפוק אני נכנס לכלא פעם 5 כרגע אני 3 חודש עריק עם 100 יום תנאי כמה אני יקבל פלוס מינוס
עריקות קודמת שלי הייתי 6 חודש עם 90 יום תנאי קיבלתי 4 חודש עם שלישי יצאתי אחרי 3 חודש.... כל ה5 כליאות שלי היו בגלל עריקות ובגלל שלא רוצים לתת לי את הפטור... יש לי מסמכים על חובות אל איבחונים שעברתי בבצפר עם כל הקשיים שלי כל הבעיות שיש לי... מה המקסימום שאני יכול לקבל על עריקות? ועם יש לי פטור שאני יקבל שם בעזרת השם השופט יתחשב יתן פחות אוו שזה סתם סיפורים ששמעתי

5 פעמים בכלא אתה באמת לא יודע כמה זמן תקבל? אתה שואל אותנו? תצפה ליום על יום, בפועל תקבל פחות. אם תקבל פטור\תבכה\תתחנן אולי מי שישפוט ירחם עליך יותר ואולי לא, בכל זאת תשב בכלא.

ועוד משהו כל פעם השופט אומר שאני צריך לבוא לבקום אחרי הכליאה לועדת התאמה ובגלל סיבות אישיות אני לא יכול להגיע לשם יש אפשרות להגיד שאני רוצה לראות את הועדה בכלא דרך קבן אוו דרך שופט כי בכל זאת שנתיים דפוק יש לי 0 יום בצבא

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, באמת נראה לך שיביאו וועדה לכלא בגלל שביקשת?
prizeta
יצירת קשר:

Re: שאלה כלא....

הודעהעל ידי prizeta » 13 ספטמבר 2011 15:51

בגלל המצב הנפשי שאתה שרוי,אם אתה מרגיש שאתה לא מסוגל להביא את עצמך לשם ישנם שני דבירם שאפשר לעשות
1. אתה יכול ללכת למדור ברהן בתל השומר להיכנס פנימה- זה החלק הקצת קשה,כלומר לעבור את השומרים, צריך להתעקש איתם קצת
אז להמשיך בתור המקום ולחפש את המקום שבו יושבים כל הקב"נים.
להיכנס לשם ולבקש ולהתעקש לראות אחד.

דבר שני שאפשר לעשות זה ללכת למיון בלילה- וחשוב מאוד למיון רגיל ולא מיון פסיכאטרי!זה מאוד קריטי, מיון פסיכאטרי לא רוצים להתעסק איתו..
אז ללכת למיון רגיל ולדבר שם עם הפסיכאטר התורן.

וועדת אי התאמה בכל אופן היא סוג של כרטיס השיחרור שלך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים