שאלה פטור בזמן עריקות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

benthhe2
יצירת קשר:

שאלה פטור בזמן עריקות

הודעהעל ידי benthhe2 » 22 ספטמבר 2011 21:10

בקיצור אני שנתיים בצבא עם שנתיים דפוק 5 פעמים בכלא עם מצטבר של למעלה משנה אחרי כל זה אפילו לועדת אי התאמה לא העלו אותי...
עכשיו בפעם האחרונה שישבתי שם השופט אמר שאני יקבל ועדה אחרי שאני ישתחרר ביום השיחרור אמרו לי חזרה לשירות
יצאתי לעריקות בגלל סיבות אישיות
פתאום היום אני מקבל בדואר "ברכות לרגל שיחרור מצה"ל" כללית מושלם ועוד כמה דברים שהצבא אחראי עליהם כאילו לחדש הכל עקב שיחרורי מצה"ל
ואני עכשיו בעריקות ולא ראיתי ועדה אפילו שקבעו לי ולא נתנו לי את הועדה פתאום אני מקבל מכתבים שאני אזרח יכול להיות דבר כזה? שעשו ועדה בלעדיי אוו שזה טעות

ועם מי אני יכול לדבר לאן ללכת לשאול לברר אוו שללכת למעצר דן (איפה שאני תמיד מסגיר את עצמי שיפנו אותי לכלא) ושם הם יגידו לי מה נסגר איתי "חייל" אוו אזרח
אורח

Re: שאלה פטור בזמן עריקות

הודעהעל ידי אורח » 24 ספטמבר 2011 13:24

זאת מלכודת, מנסים לפתות אותך כדי שיוכלו לעצור אותך
אין דבר כזה להשתחרר ככה פוף
benthhe2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי benthhe2 » 26 ספטמבר 2011 19:46

כניראה שקיבלתי פטור....
התקשרתי למשרד הפנים אני מופיע להם אזרח וגם אצל קצין העיר אמר לי שאני מופיע כאזרח

עכשיו השאלה כלא אני יקבל? יש לי 120 יום תנאי ו3 חודש עריק אוו שעם יש לי פטור ביד הם יתנו לי קצת וישחרר אותי
בתכלס אין לי בעיה לשבת אני יודע שזה הפעם האחרונה בעזרת השם עם לא ידפקו עלי קטע פתאום
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 ספטמבר 2011 21:49

benthhe2 כתב:כניראה שקיבלתי פטור....
התקשרתי למשרד הפנים אני מופיע להם אזרח וגם אצל קצין העיר אמר לי שאני מופיע כאזרח

עכשיו השאלה כלא אני יקבל? יש לי 120 יום תנאי ו3 חודש עריק אוו שעם יש לי פטור ביד הם יתנו לי קצת וישחרר אותי
בתכלס אין לי בעיה לשבת אני יודע שזה הפעם האחרונה בעזרת השם עם לא ידפקו עלי קטע פתאום

רוב הסיכויים שתשב בכלא, אני לא יודע כמה זמן אבל אני מאמין שזה הרבה,
אם באמת קיבלת פטור אז זה יכול לעבוד רק לטובתך ואולי להקצר במעט את העונש.
אבל לא יודע, משהו פה לא מסתדר לי.. הצבא לא נוטה לשחרר חיילים כל כך מהר, ובטח ובטח בלי ועדה שתאשר זאת.
יכול להיות שזה רק אני, אבל זה נראה לי מאוד מוזר.
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 29 ספטמבר 2011 18:13

הי, ממליצה להתקשר לקצין העיר שבמקום מגורך ולברר את זה.
סביר להניח שהם פשוט עשו וועדה בלעדיך.
אבל בכל זאת אתה צריך לקבל את הפטור ביד שמפרט את סעיפי הפטור
epk
יצירת קשר:

הודעהעל ידי epk » 29 ספטמבר 2011 22:24

benthhe2 כתב:עכשיו השאלה כלא אני יקבל? יש לי 120 יום תנאי ו3 חודש עריק

אני לא רואה איך תשב בכלא אם אתה לא חייל. ברגע שהשתחררת רק המשטרה (או השב"כ וכו') יכולה לשים אותך בכלא, ולא על עבירות משמעת צבאיות. אבל ההמלצה להתקשר היא טובה...
dewnerxu

Online Party Poker for exceptional possibilities

הודעהעל ידי dewnerxu » 01 אוקטובר 2011 03:04

Celebration poker will be quite possibly the most reliable over the internet sport and the majority of the poker rooms offer Party poker bonus code video games which are secure and simple to play. These web pages deliver the consumers with constant sport software package program, sign-up bonuses for gamers and perfect customer aid by means of their web websites. The participant can make use of your sign-up bonuses within sixty days. A participant who has no massive bankroll could make usage of this bonus to perform the sport till he win and bring in some funds.
benthhe2
יצירת קשר:

הודעהעל ידי benthhe2 » 01 אוקטובר 2011 13:01

התקשרתי ביום חמישי לקצין העיר היא אמרה לי ככה בהתחלה היא רואה שאני אזרח וכניראה שעשו לי ועדה בלעדיי ואז היא בדקה עלי ראתה שאני ניפקד
אבל אני בעצם עריק ובסטטוס אני אזרח ולא חייל ואז שהיא כבר גילתה שאני עריק אמרה שהיא לא יכולה לדבר איתי בגלל חוקים של הצבא אנערף אמרה לי לך לבקום תשבור את הראש לבד אבל נתנה לי רמזים שאני אזרח....

בקיצור ביום שאני מגיע לבקום לאן אני הולך? חשבתי ללכת למעצר דן איפה שמסגירים בזמן עריקות ולהגיד קיבלתי פטור ופה ושם ואני עריק מה לעשות אוו שיש מקום אחר שאני צריך ללכת אליו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוקטובר 2011 21:49

benthhe2 כתב:התקשרתי ביום חמישי לקצין העיר היא אמרה לי ככה בהתחלה היא רואה שאני אזרח וכניראה שעשו לי ועדה בלעדיי ואז היא בדקה עלי ראתה שאני ניפקד
אבל אני בעצם עריק ובסטטוס אני אזרח ולא חייל ואז שהיא כבר גילתה שאני עריק אמרה שהיא לא יכולה לדבר איתי בגלל חוקים של הצבא אנערף אמרה לי לך לבקום תשבור את הראש לבד אבל נתנה לי רמזים שאני אזרח....

בקיצור ביום שאני מגיע לבקום לאן אני הולך? חשבתי ללכת למעצר דן איפה שמסגירים בזמן עריקות ולהגיד קיבלתי פטור ופה ושם ואני עריק מה לעשות אוו שיש מקום אחר שאני צריך ללכת אליו

לפי מה שידוע לי עדיף כבר להסגיר את עצמך באחד מבתי הכלא כדי לחסוך זמן,
אבל בגלל שאתה לא יודע בדיוק אם אתה אזרח/חייל/נפקד/עריק/לא יודע מה.. אז אני במקומך הייתי הולך לבקום להסגיר את עצמי שמה.
עוד דבר, אני עדיין חושב שזאת מלכודת כי קודם כל לא קיבלת את הפטור ביד, ואם לא ביד אז בדואר, כלומר אין שום מסמך שמאמת את עצם היותך משוחרר מן הצבא, וזאת כדי למשוך אותך להסגיר אותך.
בכל מקרה, תצתרך להסגיר את עצמך מתישהו... אז שיהיה לך בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים