שאלה בקשר לפגישת פסיכיאטר אזרחי וגם צבאי.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Soph
יצירת קשר:

שאלה בקשר לפגישת פסיכיאטר אזרחי וגם צבאי.

הודעהעל ידי Soph » 04 אוקטובר 2011 09:59

האם זה עוזר לבוא עם הורה במידה וההורה דואג ומפחד כמוני ואינו מעוניין שאתגייס? או האם זה רק מקטין סיכויים?
אורח

Re: שאלה בקשר לפגישת פסיכיאטר אזרחי וגם צבאי.

הודעהעל ידי אורח » 04 אוקטובר 2011 10:02

Soph כתב:האם זה עוזר לבוא עם הורה במידה וההורה דואג ומפחד כמוני ואינו מעוניין שאתגייס? או האם זה רק מקטין סיכויים?

הורה תומך יכול רק לעזור.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 04 אוקטובר 2011 10:42

שאלה נוספת: האם לאחר קביעת פרופיל (קבעו לי 45) יש לי רק חודש אחד בו אני יכול לשלוח לצבא ערעור ובקשה לקב"ן, או האם זה לא מוגבל?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 04 אוקטובר 2011 12:06

בפועל תמיד אפשר לבקש קב"ן מלשכת הגיוס.

בעניין הורה - לא תמיד הוא יכול להיכנס ללשכת הגיוס, אבל אפשר להכניס אותו אם הקב"ן יבקש. פעמים רבות הצבא מבקש להביא הורה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 אוקטובר 2011 10:29

פרופילניק כתב:בפועל תמיד אפשר לבקש קב"ן מלשכת הגיוס.

בעניין הורה - לא תמיד הוא יכול להיכנס ללשכת הגיוס, אבל אפשר להכניס אותו אם הקב"ן יבקש. פעמים רבות הצבא מבקש להביא הורה.

להביא הורה או להתקשר להורה, או ספציפית להביא הורה?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 05 אוקטובר 2011 10:54

הם מעדיפים לדבר פנים אל פנים מאשר להתקשר בטלפון. אם יש סיבות מוצדקות, אולי הם יתפשרו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 אוקטובר 2011 13:03

שאלה נוספת בנושא: בסיום קבלת הפרופיל אמרו לי שיש לי חודש להגיש ערעור. האם לא תהיה לי אפשרות לשלוח מכתב עם חוות דעת ובקשה לקב"ן אחרי החודש?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 13 אוקטובר 2011 16:03

כפי שאמרתי, תמיד אפשר לשלוח את מכתב עם חוות דעת ובקשה לקב"ן. אין הגבלה של חודש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוקטובר 2011 11:07

אני מכיר מישהו שהתקשר אליהם ואמר שפסיכיאטר ממליץ על שחרורו (לפני גיוס), ואז שלח את החוות דעת, ונתנו לו ישר ללכת לפסיכיאטר של הצבא. מה קובע אם קודם הולכים לקב"ן או ישר לפסיכיאטר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2011 16:21

מישהו יודע?
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 16 אוקטובר 2011 16:35

אני הייתי אצל פסיכיאטרית והיא הודיעה לי שהיא תכתוב בשבילי מכתב לצבא ובוא היא תסביר את מה שהיא הבחינה ואת המצב, אבל שדעה שלה מלדבר איתי במשך שעה לא משנה, מה בדיוק זה אומר? היא אמרה שזה יכול לגרום להם לקיים וועידה שוב בקשר לפרופיל שלי, היא יודעת שיש לי פרופיל 45. זה מאד מבלבל למה היא אמרה שהיא פשוט כותבת את מה שהיא רואה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2011 00:04

Soph כתב:אני הייתי אצל פסיכיאטרית והיא הודיעה לי שהיא תכתוב בשבילי מכתב לצבא ובוא היא תסביר את מה שהיא הבחינה ואת המצב, אבל שדעה שלה מלדבר איתי במשך שעה לא משנה, מה בדיוק זה אומר? היא אמרה שזה יכול לגרום להם לקיים וועידה שוב בקשר לפרופיל שלי, היא יודעת שיש לי פרופיל 45. זה מאד מבלבל למה היא אמרה שהיא פשוט כותבת את מה שהיא רואה.

פסיכיאטרית אזרחית לא יכולה לעשות כלום בנוגע לשחרור שלך מלבד לכתוב חוות דעת,
הצבא יחליט אם אתה תיכנס לקבן או ישירות לפסיכיאטר, במידה והפסיכיאטר ימליץ על שינוי פרופיל תתקיים ועדה.
אין פה שום דבר להתבלבל, זה הנוהל והצבא לא סוטה ממנו מילימטר (למעט מקרים חריגים מאוד).
הכוונה שלה הייתה שהחוות דעת שלה מסתמכת על מה שהיא רואה, אם היא רואה שיש לך דיכאון אז היא תכתוב דיכאון,
אם היא תראה שאתה סוציופת אז זאת תהיה חוות דעת שלה. קפיש?!
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 18 אוקטובר 2011 04:26

אורח כתב:
Soph כתב:אני הייתי אצל פסיכיאטרית והיא הודיעה לי שהיא תכתוב בשבילי מכתב לצבא ובוא היא תסביר את מה שהיא הבחינה ואת המצב, אבל שדעה שלה מלדבר איתי במשך שעה לא משנה, מה בדיוק זה אומר? היא אמרה שזה יכול לגרום להם לקיים וועידה שוב בקשר לפרופיל שלי, היא יודעת שיש לי פרופיל 45. זה מאד מבלבל למה היא אמרה שהיא פשוט כותבת את מה שהיא רואה.

פסיכיאטרית אזרחית לא יכולה לעשות כלום בנוגע לשחרור שלך מלבד לכתוב חוות דעת,
הצבא יחליט אם אתה תיכנס לקבן או ישירות לפסיכיאטר, במידה והפסיכיאטר ימליץ על שינוי פרופיל תתקיים ועדה.
אין פה שום דבר להתבלבל, זה הנוהל והצבא לא סוטה ממנו מילימטר (למעט מקרים חריגים מאוד).
הכוונה שלה הייתה שהחוות דעת שלה מסתמכת על מה שהיא רואה, אם היא רואה שיש לך דיכאון אז היא תכתוב דיכאון,
אם היא תראה שאתה סוציופת אז זאת תהיה חוות דעת שלה. קפיש?!

מובן, תודה רבה על כל העזרה.

העניין הוא שהיא אמרה משהו כמו "אנחנו לא כותבים חוות דעת.המלצות, אלא אני פשוט כותבת מה שאני רואה", אבל בכל זאת היא דיברה כאילו היא יודעת מה היא עושה וזה כן יכול לעזור. אני פשוט ראיתי שלאחרים הפסיכיאטרים האזרחיים כתבו בברור שהם ממליצים על שחרור, זה מה שבלבל אותי.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 23 אוקטובר 2011 14:18

קיבלתי את המכתב של הפסיכיאטרית והיא כתבה שמומלץ לדחות את הגיוס שלי בחצי שנה ולהעביר אותי טסטים פסיכוציאגנוסטיים. אני חושב שאני אחפש פסיכיאטר פרטי..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2011 14:48

Soph כתב:קיבלתי את המכתב של הפסיכיאטרית והיא כתבה שמומלץ לדחות את הגיוס שלי בחצי שנה ולהעביר אותי טסטים פסיכוציאגנוסטיים. אני חושב שאני אחפש פסיכיאטר פרטי..

זה המכתב של הפסיכולוג האזרחי? אם כן, אין צורך לראות פסיכולוג פרטי נוסף, כיוון שלא הוא קובע מה יהיה איתך בצבא. הצבא "מעדיף" לבדוק עם הרופאים שלו את מצבך האישי כך שחוות דעת אחרת לא תיתן לך כלום, ובכל מקרה עם החוות דעת הזאת תקבל קבן.(אני קיבלתי קבן עם חוות דעת פחות חריפה מזאת)
אם זה המכתב של הפסיכיאטר הצבאי, אז במקומך הייתי לוקח חצי שנה 24 ואחרי חצי שנה חוזר על אותו תהליך.
בכל מקרה אתה בכיוון הנכון ליציאה מן הצבא.
בהצלחה.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 24 אוקטובר 2011 14:03

אורח כתב:
Soph כתב:קיבלתי את המכתב של הפסיכיאטרית והיא כתבה שמומלץ לדחות את הגיוס שלי בחצי שנה ולהעביר אותי טסטים פסיכוציאגנוסטיים. אני חושב שאני אחפש פסיכיאטר פרטי..

זה המכתב של הפסיכולוג האזרחי? אם כן, אין צורך לראות פסיכולוג פרטי נוסף, כיוון שלא הוא קובע מה יהיה איתך בצבא. הצבא "מעדיף" לבדוק עם הרופאים שלו את מצבך האישי כך שחוות דעת אחרת לא תיתן לך כלום, ובכל מקרה עם החוות דעת הזאת תקבל קבן.(אני קיבלתי קבן עם חוות דעת פחות חריפה מזאת)
אם זה המכתב של הפסיכיאטר הצבאי, אז במקומך הייתי לוקח חצי שנה 24 ואחרי חצי שנה חוזר על אותו תהליך.
בהצלחה.

תודה על המידע.

התקשרו אלי מהצבא והודיעו לי שיש לי זימון למחר ל"ראיון בנושא גיוס", התקשרו כי לא קיבלתי בדואר. מה עומד להיות בזה בדיוק?
אני אביא איתי את המכתב מהפסיכיאטר..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 17:15

Soph כתב:
אורח כתב:

בהצלחה.

תודה על המידע.

התקשרו אלי מהצבא והודיעו לי שיש לי זימון למחר ל"ראיון בנושא גיוס", התקשרו כי לא קיבלתי בדואר. מה עומד להיות בזה בדיוק?
אני אביא איתי את המכתב מהפסיכיאטר..

תהיה לך פגישה עם פסיכיאטר צבאי, תביא הרבה מיץ פטל ועוגיות.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 24 אוקטובר 2011 20:08

אורח כתב:

האם זה דבר רגיל למי שמקבל פרופיל 45?
מה עומד להיות שם?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 20:51

Soph כתב:
אורח כתב:

האם זה דבר רגיל למי שמקבל פרופיל 45?
מה עומד להיות שם?

מסיבת מיץ פטל ועוגיות לקינוח
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 24 אוקטובר 2011 21:16

אני לא יודע מה זה "ראיון בנושא גיוס". אולי כתוב לך באתר מה זה בדיוק? אחרת זה יכול להיות הרבה דברים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2011 02:09

פרופילניק כתב:אני לא יודע מה זה "ראיון בנושא גיוס". אולי כתוב לך באתר מה זה בדיוק? אחרת זה יכול להיות הרבה דברים.

בתור מלש"ב, ריאיון בנושא גיוס יכול להיות במס' מקרים:
א. המל"ג(מפקד לשכת גיוס) הבן זונה רוצה לדבר איתך, שבדרך כלל הוא עושה שיחת מוטיבציה לבעייתיים.
ב. פסיכיאטר או פסיכולוג (קב"ן).
ג. ריאיון עם מאבחנת פסיכוטכנית.(לא בטוח).

אמור להיות רשום במכתב איפה כל אחד מהדברים,
כאשר זה עם מל"ג, בדרך כלל הוא חתום על המכתב.
כשזה פסיכיאטר או קבן רשום "הבדיקה תערך במדור ברה"ן".
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 25 אוקטובר 2011 14:52

אורח כתב:
פרופילניק כתב:אני לא יודע מה זה "ראיון בנושא גיוס". אולי כתוב לך באתר מה זה בדיוק? אחרת זה יכול להיות הרבה דברים.

בתור מלש"ב, ריאיון בנושא גיוס יכול להיות במס' מקרים:
א. המל"ג(מפקד לשכת גיוס) הבן זונה רוצה לדבר איתך, שבדרך כלל הוא עושה שיחת מוטיבציה לבעייתיים.
ב. פסיכיאטר או פסיכולוג (קב"ן).
ג. ריאיון עם מאבחנת פסיכוטכנית.(לא בטוח).

אמור להיות רשום במכתב איפה כל אחד מהדברים,
כאשר זה עם מל"ג, בדרך כלל הוא חתום על המכתב.
כשזה פסיכיאטר או קבן רשום "הבדיקה תערך במדור ברה"ן".

זה היה הראשון. העניין הוא שלא קיבלתי את המכתב והתקשרו אלי ברגע האחרון להודיע, לא היה לי מושג מה זה עד שבאתי לשם.

היה נוראי, היא צעקה עלי שהיא חושבת שאני משקר ושאני עומד לשרת כמו כל אחד, והסברתי שאני פשוט לא יכול, אני מעדיף כל דבר, למות, שהם יזרקו אותי לכלא, להרוג מישהו, רק לא לשרת. רעדתי ולא הבנתי מה אני אמור לעשות כשכל מה שהם עושים זה לצעוק שאני שקרן, היא קראה את המכתב מהפסיכיאטר וכאילו התאלמה ממנו והמשיכה להגיד אותו דבר. בסוף היא אמרה שאני יכול ללכת להירגע ולשתות מים ולחזור לדבר עוד. אחרי זה היא פתאום התחילה לדבר רגוע, שאלה אותי את אותם השאלות שכבר שאלו אותי הקב"ן והפסיכיאטר הצבאי והאזרחי, ואז אמרה שנתראה עוד פעם בעוד מספר חודשים. עדין רעדתי והמשכתי להסביר שאני לא יכול לעמוד בזה בכלל.

כל כך נמאס לי מזה, שולחים אותי ממקום למקום שם ועכשיו משחקים איתי משחקים של צעקות, אני רוצה שזה ייגמר כבר, שייזרקו אותי לכלא צבאי. אנשים שמזייפים מקבלים פתור אחרי ביקור אחד ואותי תוקעים בכל כך הרבה חרא...
היא גם אמרה שאם אני אהיה בטיפול יהיה לי יותר קל להשתחרר, אבל איך טיפול יעזור לי כשמה שגורם לי להרגיש כל כך גרוע זה הצבא שמתקרב?

אני אחפש פסיכיאטרים פרטיים שמישהו יתן לי המלצה ממשית לשחרור מצה"ל ולא סתם דחיה...
סמל אישי של המשתמש
eran_manchu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eran_manchu » 25 אוקטובר 2011 17:11

אין מה לעשות, שחרור מהצבא זה לא דבר מיידי. נדירים המיקרים שאנשים משתחררים לאחר פגישה אחת עם הקב"ן.
נשמע כאילו אתה בדרך לשחרור. אתה יכול להתקשר ללשכת הגיוס שלך ולנסות לקבל פרטים על איפה אתה עומד ומה המצב. אבל בעיקרון אם דחו לך את הגיוס אז זה סימן שמכירים בזה שיש לך בעיה.
אם אתה רוצה אתה יכול ללכת שוב לפסיכיאטר אזרחי ולקבל עוד חוות דעת ולשלוח אותה עם בקשה לקב"ן נוסף.
אבל לא ממש הבנתי ממה שכתבת אם סיכמו לך פרופיל או לא.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 25 אוקטובר 2011 21:57

eran_manchu כתב:אין מה לעשות, שחרור מהצבא זה לא דבר מיידי. נדירים המיקרים שאנשים משתחררים לאחר פגישה אחת עם הקב"ן.
נשמע כאילו אתה בדרך לשחרור. אתה יכול להתקשר ללשכת הגיוס שלך ולנסות לקבל פרטים על איפה אתה עומד ומה המצב. אבל בעיקרון אם דחו לך את הגיוס אז זה סימן שמכירים בזה שיש לך בעיה.
אם אתה רוצה אתה יכול ללכת שוב לפסיכיאטר אזרחי ולקבל עוד חוות דעת ולשלוח אותה עם בקשה לקב"ן נוסף.

אמרו לי שיש לי פרופיל 45 כבר כשהלכתי לפסיכיאטר הצבאי (זה היה לפני שהייתי אצל פסיכיאטר אזרחי, אחרי שביקשתי קב"ן בצו ראשון). היום לא אמרו לי כלום על פרופיל. רק "נתראה בעוד מספר חודשים" בראיון.

האם כדאי לי לחכות עד אז ולהיות עם חוות דעת נוספת, או לשלוח אותה לצבא ישר כשאני מקבל את חוות הדעת בלי לחכות לזימון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2011 00:55

Soph כתב:
eran_manchu כתב:אין מה לעשות, שחרור מהצבא זה לא דבר מיידי. נדירים המיקרים שאנשים משתחררים לאחר פגישה אחת עם הקב"ן.

אמרו לי שיש לי פרופיל 45 כבר כשהלכתי לפסיכיאטר הצבאי (זה היה לפני שהייתי אצל פסיכיאטר אזרחי, אחרי שביקשתי קב"ן בצו ראשון). היום לא אמרו לי כלום על פרופיל. רק "נתראה בעוד מספר חודשים" בראיון.

האם כדאי לי לחכות עד אז ולהיות עם חוות דעת נוספת, או לשלוח אותה לצבא ישר כשאני מקבל את חוות הדעת בלי לחכות לזימון?

בדרך כלל ריאיון עם המלג לא נותן כלום, נאדה.
אני לא יודע אם זה מי שהיה במקרה שלך, אבל במקרה שלי הוא לא עשה כלום חוץ מלהטיף לי מוסר, שצבא זה טוב,
חשוב לעשות צבא וזה רק יעזור לי,כמובן שלכל טענה כלשהי הייתי אנטי.
ובעצם חוץ מלהתנשאות מעליי הוא לא עשה כלום, כאילו שהוא יותר טוב ממני.
בדיעבד כשאני חושב על זה אני מצטער שלא התפרצתי עליו(את הקללות נשמור בבטן).
בנוסף לכך הוא הקדים לי את הגיוס בארבעה חודשים ושם אותי במחווה אלון(שבוע הבא אני מתגייס).

Soph כתב:אמרו לי שיש לי פרופיל 45 כבר כשהלכתי לפסיכיאטר הצבאי (זה היה לפני שהייתי אצל פסיכיאטר אזרחי, אחרי שביקשתי קב"ן בצו ראשון). היום לא אמרו לי כלום על פרופיל. רק "נתראה בעוד מספר חודשים" בראיון.

לא לחכות ולא בטיח, עד שתקבל את הזימון יכול להיות שתתגייס, חוץ מזה במידה ואתה ישר שולח עוד מכתב נוסף מיד אחרי זימון של קבן זה מראה שהמצב יותר רציני.
אל תעשה את הטעות שלי שחיכיתי כמו חמור 3 חודשים ורק כששמו אותי במחווה אלון התעוררתי וביקשתי קבן ועד שקיבלתי זימון לא היה זמן לערער אפילו.
תבוא עם ראש פתוח, תזכור שכל פגישה עם הקבן יוצרת היסטוריה רפואית בעייתית גם אם לא קיבלת מזה כלום, בסופו של דבר הצבא יבין שלא כדאי לו להחזיק אותך, וישחרר אותך.
הכוונה לראש פתוח, שתהיה מוכן לכל דבר, אל תתפלא אם יצעקו עלייך, אתה תמשיך בשלך, תמשיך במשחק, בסופו של דבר תצא הכל שאלה של זמן.
(זה כמו רישיון נהיגה, ניגשים לטסט עד שבסוף עוברים, אם זה לא בראשון אז בשני והלאה.)
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 26 אוקטובר 2011 18:42

אורח כתב:
בדרך כלל ריאיון עם המלג לא נותן כלום, נאדה.
אני לא יודע אם זה מי שהיה במקרה שלך, אבל במקרה שלי הוא לא עשה כלום חוץ מלהטיף לי מוסר, שצבא זה טוב,
חשוב לעשות צבא וזה רק יעזור לי,כמובן שלכל טענה כלשהי הייתי אנטי.
ובעצם חוץ מלהתנשאות מעליי הוא לא עשה כלום, כאילו שהוא יותר טוב ממני.
בדיעבד כשאני חושב על זה אני מצטער שלא התפרצתי עליו(את הקללות נשמור בבטן).
בנוסף לכך הוא הקדים לי את הגיוס בארבעה חודשים ושם אותי במחווה אלון(שבוע הבא אני מתגייס).

הקדים ולא דחה?
מה אתה מתכנן לעשות עכשיו?

ואם יש בלבול, זה לא היה זימון של קב"ן עכשיו בשבילי, רק הראיון הזה שסיפרתי עליו, הקב"ן היה לי לפני חודש ומשהו ואני ביקשתי אותו, אחרי זה הייתי אצל פסיכיאטר צבאי באותו יום וזה היה היום שקיבלתי בו 45.
אני קבעתי תור לפסיכיאטר ביום ראשון ואחרי זה אני אשלח לצבא פקס עם בקשה לקב"ן והמכתב מהפסיכיאטר. האם זה יהיה הדבר הכי מומלץ לעשות במקרה שלי?

תודה על העזרה. אני כל כך רוצה שזה ייגמר כבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2011 22:42

Soph כתב:הקדים ולא דחה?

ואם יש בלבול, זה לא היה זימון של קב"ן עכשיו בשבילי, רק הראיון הזה שסיפרתי עליו, הקב"ן היה לי לפני חודש ומשהו ואני ביקשתי אותו, אחרי זה הייתי אצל פסיכיאטר צבאי באותו יום וזה היה היום שקיבלתי בו 45.
אני קבעתי תור לפסיכיאטר ביום ראשון ואחרי זה אני אשלח לצבא פקס עם בקשה לקב"ן והמכתב מהפסיכיאטר. האם זה יהיה הדבר הכי מומלץ לעשות במקרה שלי?

לא, הוא לא דחה, הוא אפילו לא חשב על זה, הוא רק תקף אותי ולא נתן לי להסביר את עצמי,
לפני כשבועיים הייתה לי פגישה עם קב"ן ולאחריה הייתה אמורה להיות עוד פגישה נוספת איתו, באמצע הצלחתי להוציא פגישה עם פסיכיאטר ולהוריד פרופיל ל45.
אחרי 9 שעות שהתבשלתי שמה בלשכת הגיוס רק עם הפרוצדורה של הקבן והפסיכיאטר, הייתי צריך לחכות עוד שעה למל"ג שיחליט לפגוש אותי,
בסוף נשבר לי הזין והלכתי הביתה. בגלל הזמן הקצר שנותר לי לגיוס וגם בגלל שנפלו חגים באמצע לא יכולתי להוציא עוד פגישה עם קב"ן, ולכן אני הולך להוציא חוות דעת מפסיכולוג ולהשיג קב"ן ופסיכיאטר ביום הגיוס, אם בכל זאת הפסיכיאטר יחליט להחזיק אותי, אני מתכוון לדפוק נפקדות ולחזור יום אחרי למדור ברה"ן,
ולראות שוב קב"ן, ואם עוד פעם אז מיון בלילה ועוד פעם קב"ן. עד שישחררו אותי. אסור להתייאש!
כן, זה הדבר המומלץ לעשות, כמה שיותר מוקדם יותר טוב, אני אישית הייתי שולח את זה פעמיים(את אותה החוות דעת והבקשה) כי הרבה פעמים הם לא מקבלים פקסים, למשל את הבקשה שלי לקבן הם קיבלו רק חודשיים אחרי, כמובן לנדנד להם כל יום לא יזיק.
להוריד פרופיל מ45 ל21 יותר קל, מפרופילים אחרים, כך שאני מאמין שאחרי פגישה אחת-שתיים עם פסיכיאטר כבר ישחררו אותך,
החלק הבעייתי יותר זה להגיע אליו, אם כבר הגעת אליו פעם אחת אני מאמין שיהיה לך יותר קל להגיע אליו פעם הבאה.
Soph
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Soph » 29 אוקטובר 2011 14:14

אורח כתב:
Soph כתב:הקדים ולא דחה?

לא, הוא לא דחה, הוא אפילו לא חשב על זה, הוא רק תקף אותי ולא נתן לי להסביר את עצמי,
לפני כשבועיים הייתה לי פגישה עם קב"ן ולאחריה הייתה אמורה להיות עוד פגישה נוספת איתו, באמצע הצלחתי להוציא פגישה עם פסיכיאטר ולהוריד פרופיל ל45.
אחרי 9 שעות שהתבשלתי שמה בלשכת הגיוס רק עם הפרוצדורה של הקבן והפסיכיאטר, הייתי צריך לחכות עוד שעה למל"ג שיחליט לפגוש אותי,
בסוף נשבר לי הזין והלכתי הביתה. בגלל הזמן הקצר שנותר לי לגיוס וגם בגלל שנפלו חגים באמצע לא יכולתי להוציא עוד פגישה עם קב"ן, ולכן אני הולך להוציא חוות דעת מפסיכולוג ולהשיג קב"ן ופסיכיאטר ביום הגיוס, אם בכל זאת הפסיכיאטר יחליט להחזיק אותי, אני מתכוון לדפוק נפקדות ולחזור יום אחרי למדור ברה"ן,
ולראות שוב קב"ן, ואם עוד פעם אז מיון בלילה ועוד פעם קב"ן. עד שישחררו אותי. אסור להתייאש!
כן, זה הדבר המומלץ לעשות, כמה שיותר מוקדם יותר טוב, אני אישית הייתי שולח את זה פעמיים(את אותה החוות דעת והבקשה) כי הרבה פעמים הם לא מקבלים פקסים, למשל את הבקשה שלי לקבן הם קיבלו רק חודשיים אחרי, כמובן לנדנד להם כל יום לא יזיק.
להוריד פרופיל מ45 ל21 יותר קל, מפרופילים אחרים, כך שאני מאמין שאחרי פגישה אחת-שתיים עם פסיכיאטר כבר ישחררו אותך,
החלק הבעייתי יותר זה להגיע אליו, אם כבר הגעת אליו פעם אחת אני מאמין שיהיה לך יותר קל להגיע אליו פעם הבאה.

בהצלחה שיהיה לך.
>אני מתכוון לדפוק נפקדות ולחזור יום אחרי למדור ברה"ן
מה בדיוק אתה מתכוון בזה?

ומה זה מיון בלילה?

שלחו אותי לפסיכיאטר צבאי לאחר שהיתה לי שיחה עם הקבנ"ית, באותו היום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2011 18:28

בהצלחה שיהיה לך.
>אני מתכוון לדפוק נפקדות ולחזור יום אחרי למדור ברה"ן
מה בדיוק אתה מתכוון בזה?

ומה זה מיון בלילה?

שלחו אותי לפסיכיאטר צבאי לאחר שהיתה לי שיחה עם הקבנ"ית, באותו היום.

הכוונה בנפקדות זה ללא להיות במקום שאתה אמור להיות בו, כלומר אני אמור להיות בבט"ר, ובמקום זאת אני הולך למפקדת בריאות הנפש בתל השומר כדי שאוכל לראות קב"ן עוד פעם.
במידה והוא ינפנף אותי אז כדי להראות שהמצב שלי חמור אני הולך למיון(רגיל לא פסיכיאטרי) כדי לפגוש פסיכיאטר אזרחי ועם החוות דעת שמקבלים ממנו לחזור למפקדת. בלילה פשוט זה יותר אמין,
וגם יש יותר סיכויים שצהל יחזיר לך את הכסף כי המרפאות הצהליות אינן פתוחות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 24 אורחים