קבלת פטור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

bar_tz
יצירת קשר:

קבלת פטור

הודעהעל ידי bar_tz » 08 אוקטובר 2011 20:14

טוב אני ינסה לעשות את זה קצר ככל האפשר.
אני חייל ממרץ 11 גויסתי עם פרופיל 97 וקב"א 54 לאחר נפילה במבחני טייס לתותחנים למרות בקשות חוזרות ונשנות לשנות את השיבוץ לנח"ל כמובן ההתעלמות הייתי טוטאלית כרגיל בצבא.סרבתי פינוי על מנת לקבל נח"ל לא קבלתי נפלטתי מתותחנים אחרי שבוע ואז התחיל ה"רומן" שלי עם הצבא.בעודי נחוש לקבל רק קרבי מגיע לו אותו קצין מיון בבקום ודופק לי תחיים.נתן לי מ.צ.! זה התחיל בעריקות ישר 49 יום ישבתי 20 יום אחר כך יצאתי היה לי נסיון התאבדות קבלתי ת"ש 7 ופרופיל 45 נפשי.המצב המשיך להדרדר למרות שיצאתי ממ.צ. אני מרגיש שאני לא מסוגל להיות שנייה בבסיס ושכל המערכת מחליאה אותי.בקיצור נגיע לנקודה של היום ושאלה הפשוטה מכל.איך אני יוצא הכי מהר שאפשר וכמה זמן זה יקח?
מחר אני מסגיר את עצמי ל-4 כנראה שוב אם לא יהיה פתרונות יצירתיים..
אני עריק כרגע 25 יום ויש לי 120 יום דפוק בערך עם הפרופיל 45 נפשי והת"ש 7 מה הדרך שלי החוצה?
ועוד שאלה מה ההשלכות של הת"ש והפרופיל בכלא?

תודה מראש על העזרה,
ושנה טובה לכולם.
moshun123
יצירת קשר:

Re: קבלת פטור

הודעהעל ידי moshun123 » 08 אוקטובר 2011 23:01

bar_tz כתב:טוב אני ינסה לעשות את זה קצר ככל האפשר.
אני חייל ממרץ 11 גויסתי עם פרופיל 97 וקב"א 54 לאחר נפילה במבחני טייס לתותחנים למרות בקשות חוזרות ונשנות לשנות את השיבוץ לנח"ל כמובן ההתעלמות הייתי טוטאלית כרגיל בצבא.סרבתי פינוי על מנת לקבל נח"ל לא קבלתי נפלטתי מתותחנים אחרי שבוע ואז התחיל ה"רומן" שלי עם הצבא.בעודי נחוש לקבל רק קרבי מגיע לו אותו קצין מיון בבקום ודופק לי תחיים.נתן לי מ.צ.! זה התחיל בעריקות ישר 49 יום ישבתי 20 יום אחר כך יצאתי היה לי נסיון התאבדות קבלתי ת"ש 7 ופרופיל 45 נפשי.המצב המשיך להדרדר למרות שיצאתי ממ.צ. אני מרגיש שאני לא מסוגל להיות שנייה בבסיס ושכל המערכת מחליאה אותי.בקיצור נגיע לנקודה של היום ושאלה הפשוטה מכל.איך אני יוצא הכי מהר שאפשר וכמה זמן זה יקח?
מחר אני מסגיר את עצמי ל-4 כנראה שוב אם לא יהיה פתרונות יצירתיים..
אני עריק כרגע 25 יום ויש לי 120 יום דפוק בערך עם הפרופיל 45 נפשי והת"ש 7 מה הדרך שלי החוצה?
ועוד שאלה מה ההשלכות של הת"ש והפרופיל בכלא?

תודה מראש על העזרה,
ושנה טובה לכולם.

כפי שאני רואה את זה יש לך 2 דרכים לצאת מהצבא,
על אי התאמה, או על פרופיל 21 נפשי.
לדעתי הדרך היותר מהירה לצאת היא דרך 21 נפשי, (לגבי ההשלכות על שחרור מוקדם מהצבא אתה יכול לקרוא בנעוץ פה בפורום "מי מפחד מפרופיל 21?")
בעיקר מכיוון שכבר יש לך פרופיל 45 נפשי, ומשם הדרך ל21 יותר קצרה מאי התאמה (שעל מנת לקבלו תצתרך לשבת דיי הרבה זמן בכלא).
כדי לקבל פרופיל 21 נפשי תהיה חייב לעבור דרך קבן, לקבל ממנו המלצה לפסיכיאטר צבאי וממנו לוועדה רפואית עם המלצה לפרופיל 21.
חייל כעריק יכול לראות קבן בלשכת הגיוס במדור ברהן, לכן כדאי לפני שאתה מסגיר את עצמך ללכת לשם קודם כי ייתכן שתצליח לקבל שחרור ואז קיים סיכוי שבית הדין הצבאי יתחשב בכך ויקצר את משך השהות בכלא עקב העריקות.
אני אישית ממליץ להריץ פה חיפוש בפורום על מדור ברה"ן, ואיך לפגוש שמה קב"ן, וכמו כן לקרוא בטרגט 21 על איך להתנהג בשיחה איתו.
לגבי משך הזמן שזה ייקח זה יכול לקחת יום-יומיים, שבוע וזה יכול לקחת חודשים. זה הכל תלוי באיך הקבן והפסיכיאטר מתרשמים ממצבך הנפשי.
בהצלחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוקטובר 2011 00:50

תודה על העזרה קודם כל...
כמה דברים: הייתי כבר אצל פסיכיאטר אזרחי לאחר הנסיון התאבדות שלי והיא רשמה לי המלצה לשחרור,למחרת ראיתי אם אני לא טועה את מפקד הברה"ן בתל השומר שמשום מה שלח אותי לקב"ן ביחידיה גם עם המלצה לפטור. הקב"ן ביחידה גם ראתה שמשהו לא בסדר הפנתה אותי לצריפין לפסיכיאטר ועוד אמרה לו בפלאפון מולי שמומלץ שישחרר אותי.שהגעתי אליו הוא פתח את השיחה וסיים אותה ב"אתה לא חולה נפש לכן לא אוכל לעזור לך"...הוא זימן אותי לעוד שיחה עם אמא שלי ושם קבע לי את הפרופיל והת"ש לאחר וועדה כמובן...
עכשיו אי התאמה הבנתי רחוק מדי וגם סתם לסחוב לכן נוותר על האופציה הזאת..
עכשיו השאלות שלי הן כאלה:
לפני שבוע בערך קבלתי טלפון מהבר"הן בצריפין ואיזה משהי שם אמרה לי שאני צריך לראות קב"ן בגלל שיש לי פרופיל נפשי וכשאמרתי לה שאני עריק היא אמרה לי לסגור את העניין ולצלצל אליהם שוב.עכשיו האם הקב"ן הזה יוציא אותי במידה ואפגש איתו לאחר הכלא?
ומה עכשיו כל הדרך שעברתי לעשות שוב כאילו זה לא עוזר שאני עם ת"ש ופרופיל נפשי?
ולשאלת השאלות האם הקב"ן בכלא לפי דעתך יש סיכוי יוציא אותי בגלל הבעיות שלי..?

שוב תודה.
bar_tz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bar_tz » 09 אוקטובר 2011 00:56

בטעות פרסמתי את ההודעה מאורח....
ועוד משהו שדיברתי על ההשלכות לא התכוונתי בחיים התכוונתי בכלא זאת אומרת נגיד פרופיל 45 נפשי אומר פטור משמירות האם הוא גם תקף לגבי שמירות בכלא...?
תודה שוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוקטובר 2011 01:06

אורח כתב:תודה על העזרה קודם כל...
כמה דברים: הייתי כבר אצל פסיכיאטר אזרחי לאחר הנסיון התאבדות שלי והיא רשמה לי המלצה לשחרור,למחרת ראיתי אם אני לא טועה את מפקד הברה"ן בתל השומר שמשום מה שלח אותי לקב"ן ביחידיה גם עם המלצה לפטור. הקב"ן ביחידה גם ראתה שמשהו לא בסדר הפנתה אותי לצריפין לפסיכיאטר ועוד אמרה לו בפלאפון מולי שמומלץ שישחרר אותי.שהגעתי אליו הוא פתח את השיחה וסיים אותה ב"אתה לא חולה נפש לכן לא אוכל לעזור לך"...הוא זימן אותי לעוד שיחה עם אמא שלי ושם קבע לי את הפרופיל והת"ש לאחר וועדה כמובן...
עכשיו אי התאמה הבנתי רחוק מדי וגם סתם לסחוב לכן נוותר על האופציה הזאת..
עכשיו השאלות שלי הן כאלה:
לפני שבוע בערך קבלתי טלפון מהבר"הן בצריפין ואיזה משהי שם אמרה לי שאני צריך לראות קב"ן בגלל שיש לי פרופיל נפשי וכשאמרתי לה שאני עריק היא אמרה לי לסגור את העניין ולצלצל אליהם שוב.עכשיו האם הקב"ן הזה יוציא אותי במידה ואפגש איתו לאחר הכלא?
ומה עכשיו כל הדרך שעברתי לעשות שוב כאילו זה לא עוזר שאני עם ת"ש ופרופיל נפשי?
ולשאלת השאלות האם הקב"ן בכלא לפי דעתך יש סיכוי יוציא אותי בגלל הבעיות שלי..?

שוב תודה.

כמו שכנראה הבנת כבר לבד (או שלא), נפקדות ועריקות לא עוזר לך בכלום וסתם גורם לך לבזבז זמן על כלום.
אם אחרי הפעם הקודמת שקיבלת ת"ש והורדת פרופיל, ביום אחרי זה היית מתייצב שוב בברהן כבר היית משוחרר מזמן.... אבל הנפקדויות המטופשות סתם גרמו למצב להיות תקוע עד עכשיו.

כרגע אם הייתי במקומך הייתי נוסע מחר לברהן להיפגש עם קבן, אחרי זה עם המכתב שיביאו לך שם הייתי מסגיר את עצמי ואולי גם תתקשר לנציב קבילות חיילים ותסביר שהמצב לא טוב ותבקש שיגידו למפקדים שלך לראות קבן.
אחרי שאתה מסגיר את עצמך לנוכח הנסיבות אולי לא תקבל כלא, סיכוי קטן אבל ישנו.
אם תקבל כלא אז תבקש קבן כמה שיותר מהר.

כל ההקלות שלך, פטורים משמירות וכו' לא שווים כלום בכלא.
לפני שתלך לכלא תראה רופא שיאשר שאתה כשיר לכלא וזהו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 אוקטובר 2011 01:18

bar_tz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bar_tz » 09 אוקטובר 2011 01:22

קודם כל צודק לא אלף מיליון אחוז.
היה מיותר הנפקדות אבל היה עבר.
עכשיו אני יכול ללכת לברה"ן בתל השומר בלי המלצה מפסיכיאטר אזרחי ככה?
במידה ולא אם אסגיר את עצמי לכלא ואמא שלי נגיד תתקשר לקצין העיר ותסביר לו על המצב הוא יוכל לדאוג שאני יראה קב"ן בכלא?ואם כן מה הסיכוי שקב"ן בכלא ישחרר אותי עם כל זה?
ולאיפה להסגיר את עצמי ליחידה או עדיף לכלא?

שוב תודה וסליחה על החפירות...
http://www.youtube.com/watch?v=kIRDlbqMBdI

הודעהעל ידי http://www.youtube.com/watch?v=kIRDlbqMBdI » 09 אוקטובר 2011 01:37

bar_tz כתב:קודם כל צודק לא אלף מיליון אחוז.
היה מיותר הנפקדות אבל היה עבר.
עכשיו אני יכול ללכת לברה"ן בתל השומר בלי המלצה מפסיכיאטר אזרחי ככה?
במידה ולא אם אסגיר את עצמי לכלא ואמא שלי נגיד תתקשר לקצין העיר ותסביר לו על המצב הוא יוכל לדאוג שאני יראה קב"ן בכלא?ואם כן מה הסיכוי שקב"ן בכלא ישחרר אותי עם כל זה?
ולאיפה להסגיר את עצמי ליחידה או עדיף לכלא?

שוב תודה וסליחה על החפירות...

אם תלך לברהן בלי כלום אולי יגידו לך שצריך לקבוע תור או לבוא עם המלצה, אבל זה הכל חירטוטים ואם תישאר לחכות שם לא תהיה להם ברירה אלא לקבל אותך.
לא יזיק להתקשר בזמן שאתה מחכה לנציב קבילות\קצין העיר, ולספר שאתה נמצא בברהן והמצב דחוף ושיתנו לך בבקשה לראות קבן. אם יתקשרו מקצין העיר או מהנציב לברהן, אתה תראה מהר קבן\פסיכיאטר.

חובה לתת לך לראות קבן עד 14 יום, או עד 48 שעות כשהמצב דחוף, זה תקף גם בכלא.
מה הסיכוי שהקבן ישחרר אותך? חכה אני אלך להתייעץ עם נייגארת הבדולח שלי בשירותים....

אתה עשרים ומשהו יום, כלומר פחות מ-45 אתה לא עריק אלא נפקד ואתה מסגיר את עצמך ליחידה, בכלא יגידו לך את אותו הדבר אם תבוא לשם.
bar_tz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bar_tz » 09 אוקטובר 2011 08:58

21 יום זה ירד החוק כבר הסגרתי את עצמי ל-4 על 22 יום קיבלו אותי ושפטו אותי ל-6 יום תנאי...
אממ אני חושב אני יכנס לכלא ינסה שם לראות קב"ן אם לא אני ילך לחר"פ או לבר"הן אחרי הכלא ונקווה לטוב...

תודה על העזרה...
moshun123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshun123 » 09 אוקטובר 2011 11:53

bar_tz כתב:21 יום זה ירד החוק כבר הסגרתי את עצמי ל-4 על 22 יום קיבלו אותי ושפטו אותי ל-6 יום תנאי...
אממ אני חושב אני יכנס לכלא ינסה שם לראות קב"ן אם לא אני ילך לחר"פ או לבר"הן אחרי הכלא ונקווה לטוב...

תודה על העזרה...

אומרים לך שאתה יכול לראות קבן בברהן בכל זמן שאתה רוצה, ואתה מתעקש להיכנס לכלא בשביל לראות קבן,
אם זה לא נקרא ללכת עם הראש בקיר אז אני לא יודע איך לקרוא לזה.
bar_tz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bar_tz » 09 אוקטובר 2011 12:23

אחי תאמין לי שאני לא ראש בקיר ואני לא נהנה מהכליאות האלה..
אבל אני עריק יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון אז אני ישאל שוב..
אם אני עריק אני יכול ללכת לברה"ן בלי הפנייה מפסיכיאטר אזרחי ולראות שם קב"ן בלי שיסגירו אותי??
אני מוודא כי כבר שמעתי על אנשים שהיו עריקים אמנם בלי הפרופיל והת"ש שלי אבל גם נסו ללכת לברה"ן ואת רובם לא קיבלו שם...
שוב תודה אחי...
moshun123
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshun123 » 09 אוקטובר 2011 14:36

bar_tz כתב:אחי תאמין לי שאני לא ראש בקיר ואני לא נהנה מהכליאות האלה..
אבל אני עריק יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון אז אני ישאל שוב..
אם אני עריק אני יכול ללכת לברה"ן בלי הפנייה מפסיכיאטר אזרחי ולראות שם קב"ן בלי שיסגירו אותי??
אני מוודא כי כבר שמעתי על אנשים שהיו עריקים אמנם בלי הפרופיל והת"ש שלי אבל גם נסו ללכת לברה"ן ואת רובם לא קיבלו שם...
שוב תודה אחי...

כן, בפירוש כן.
הם לא התקבלו כי הם לא התעקשו מספיק,
וכנראה שזה לא היה באמת ממש חשוב להם,
אם תתעקש, תקבל, כמו כל דבר בצבא,
שום דבר לא בא בקלות(אלא אם יש פרוטקציות) וצריך להזיע בשבילו.
כמו שקודמים מלפני רשמו(באשכול הודעות הזה) כבר:

אם תלך לברהן בלי כלום אולי יגידו לך שצריך לקבוע תור או לבוא עם המלצה, אבל זה הכל חירטוטים ואם תישאר לחכות שם לא תהיה להם ברירה אלא לקבל אותך.
לא יזיק להתקשר בזמן שאתה מחכה לנציב קבילות\קצין העיר, ולספר שאתה נמצא בברהן והמצב דחוף ושיתנו לך בבקשה לראות קבן. אם יתקשרו מקצין העיר או מהנציב לברהן, אתה תראה מהר קבן\פסיכיאטר.

בהצלחה אחי.
נערך לאחרונה על ידי moshun123 ב 09 אוקטובר 2011 14:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
bar_tz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי bar_tz » 09 אוקטובר 2011 14:39

או קיי אני ינסה את זה נקווה שזה יעזור...
תודה לכולם על העזרה זה חשוב שאנשים עוזרים אחד לשני במקום כזה שאף אחד לא עוזר לך...
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 11 אוקטובר 2011 00:00

במקרה ואתה לא מצליח להשיג המלצה מפסיכאטר אזרחי או שזה יקר מידי, אפשר ללכת למיון בלילה ולדבר עם הפסיכאטר התורן שם. אבל בפירוש להיזהר ולא ללכת למיון פסיכאטרי!!לא להתבלבל!ללכת למיון רגיל.!
ועם ההמלצה ללכת לברה"ן ראשי, ולראות קב"ן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים