הורדת פרופיל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

סרבן_קרבי
יצירת קשר:

הורדת פרופיל

הודעהעל ידי סרבן_קרבי » 13 אוקטובר 2011 14:26

שלום רב.
לאחר ריבים ארוכים עם וואנאבי פטריוטים, פסיכולוגים כביכול, ובין גדולי המבינים במוח האדם הגעתי לפה.
לא ארחיב הרבה, אומר רק שהילדות והנעורים שלי לא היו זוהרים כל כך. (קרדיט למערכת החינוך. מה לעזעזאל היה כל כך קשה להעיף תלמידים עם "ליקוי בהתנהגות"? גם ככה הם לא רוצים ללמוד. והם ממררים את החוויה לתלמידים אחרים.)
אני לא מתחבר לחברה הישראלית, או בקיצור, סוג של אווטסיידר.
בצו הראשון כבר הייתי, יום מדכא. אחד הימים היותר גרועים שאי-פעם קרו לי. על אף היותי תלמיד טוב קיבלתי נתונים גרועים. למישהו יש מושג על סמך מה הם מחליטים על הנתונים האלה? כי אני רואה אנשים טיפשים, חסרי מצפון, שוביניסטים, ועוד אנשים עם תכונות של קופים בעלי נתונים הרבה יותר גבוהים ממני. אני לא מבין מה רע בי.

אני מעוניין להוריד את הפרופיל שלי. יש לי פרופיל כשיר לקרבי, ועוד שני סעיפים בקשר לראיה. קרבי זה הכי לא הכי בשבילי. העובדה שאני כשיר גופנית ובריאותית לא אומרת כלום. הכוונה שלי היא להתקבל לקורס תכנות (מישהו יודע מה הקורס הכי איכותי במקרה?) ואז, בתקווה, לעזוב את הארץ.
אורח

Re: הורדת פרופיל

הודעהעל ידי אורח » 13 אוקטובר 2011 15:52

סרבן_קרבי כתב:שלום רב.
לאחר ריבים ארוכים עם וואנאבי פטריוטים, פסיכולוגים כביכול, ובין גדולי המבינים במוח האדם הגעתי לפה.
לא ארחיב הרבה, אומר רק שהילדות והנעורים שלי לא היו זוהרים כל כך. (קרדיט למערכת החינוך. מה לעזעזאל היה כל כך קשה להעיף תלמידים עם "ליקוי בהתנהגות"? גם ככה הם לא רוצים ללמוד. והם ממררים את החוויה לתלמידים אחרים.)
בצו הראשון כבר הייתי, יום מדכא. אחד הימים היותר גרועים שאי-פעם קרו לי. על אף היותי תלמיד טוב קיבלתי נתונים גרועים. למישהו יש מושג על סמך מה הם מחליטים על הנתונים האלה? כי אני רואה אנשים טיפשים, חסרי מצפון, שוביניסטים, ועוד אנשים עם תכונות של קופים בעלי נתונים הרבה יותר גבוהים ממני. אני לא מבין מה רע בי.

אני מעוניין להוריד את הפרופיל שלי. יש לי פרופיל כשיר לקרבי, ועוד שני סעיפים בקשר לראיה. קרבי זה הכי לא הכי בשבילי. העובדה שאני כשיר גופנית ובריאותית לא אומרת כלום. הכוונה שלי היא להתקבל לקורס תכנות (מישהו יודע מה הקורס הכי איכותי במקרה?) ואז, בתקווה, לעזוב את הארץ.

אני מניח שאין לך בעיות פיזיות לכן הדרך היחידה להוריד פרופיל היא על נפשי.
הקורס הכי איכותי הוא בסמ"ך (בעבר נקרא ממרם) ומתקבלים אליו רק דרך איתור קדם צבאי, ועל מנת לקבלו אתה חייב להיות בעל נתונים גבוהים.
ישנה דרך נוספת והיא ללמוד עוד שנה י"ג או שנתיים י"ד(ואז אין קשר בכלל לנתונים בצבא) ולקבל תעודת הנדסאי מחשבים ולהשתלב בצבא בתפקיד כזה,
כמובן כדי להתקבל צריך לעבור מבחנים, ואם אתה לא עובר בדרך כלל אתה מתקבל לתמ"מ(שגם הוא קורס לא גרוע), חשוב לציין שמתוך כיתה אחת רק 10% מתקבלים לממר"ם וזה אומר בערך 2-3 ילדים.
אני אישית מעדיף לעשות תואר שאורך 3 שנים מאשר לשרוף 6 שנים בצבא לא כולל שנת הלימודים של י"ג.(3-שנים סדיר, חצי שנה קבע על י"ג ועוד שנתיים על ממר"ם לא כולל הקד"צ שאורך בערך עוד איזה חצי שנה).
עוד תמיד אפשר לעזוב את הארץ, ולא חייב לעבור שירות צבאי בשביל זה.
את השיקוליים תעשה בעצמך, אנחנו רק נותנים לך את הכלים להחליט מה אתה רוצה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוקטובר 2011 16:28

סרבן_קרבי כתב:שלום רב.

הבעיה היא שאותן פוסטמות ואפסים חסרי שכל - הם בעצם מערכת החינוך. כי כדי להיות מורה לא צריך שכל גדול ובדרך כלל פסיכומטרי 450 זה די והותר. חוץ מזה שמערכת החינוך מכוונת לבינוניות, ומי שמעל או מתחת לבינוני ייתקל בקשיים.

כדי לקבל נתונים גבוהים בראיון לשקר, להגיד שאתה לומד הכל 5 יחידות, שיש לך המון חברים, שאתה רוצה קרבי, גולני גבעתי, אבל גם אם לא תקבל קרבי אתה רוצה רק קרבי או רק תפקיד שבו תוכל לתרום הכל הכל הכל. מילת המפתח היא לתרום לתרום לתרום. זה לא משנה שיש לך תעודה מלאת נכשלים, או שאתה רוצה תפקיד ג'ובניקי ובכלל מפחד ללכת לקרבי, אם תגיד את האמת תקבל נתונים מחורבנים. אם תשקר תקבל את הנתונים הכי גבוהים. אתה כנראה די תמים ואמרת את האמת\התלבטת, ועכשיו עם נתונים מחורבנים כנראה שאתה מיועד לקרבי או לחימוש או לאחד המקומות היותר גרועים בצה"ל, וכלום לא יעזור כי לא מעלים את הקב"א.

אתה יכול כבר לשכוח מקורס תכנות, גם אין לך קומבינות, גם פרופיל גבוה מידי, גם נתונים נמוכים. זה לא שיש לך סיכוי של 1% להגיע לזה, אלא 100% שאתה לא תקבל את זה.
אני ממליץ לך ללמוד באוניברסיטה באופן עצמאי, ולא לנסות לקבל "מתנות" מהצבא כי אין שם שום מתנות בשבילך.

גם ממליץ לך להתבגר מהר וללמוד על החיים, כי כשתגיע לצבא אתה תלמד בדרך הקשה שהחיים לא הוגנים (משהו שאתה כנראה לא מבין) ושמי שדואג לעצמו הוא היחידי שמישהו דואג לו.

סרבן קרבי

הודעהעל ידי סרבן קרבי » 13 אוקטובר 2011 16:41

אז הייתם ממליצים להשתמט וזהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוקטובר 2011 18:09

סרבן קרבי כתב:אז הייתם ממליצים להשתמט וזהו?

מה הקשר אלינו בכלל? מאיפה לנו לדעת מה אתה צריך לעשות?
הבעיה שלך היא בעיה יותר גדולה, הבעיה שלך היא התמימות וחוסר האונים שלך לחשוב בעצמך ולהחליט בעצמך החלטות שנוגעות לחיים שלך.
אתה רוצה כל החיים להיות סמרטוט של העולם? לשאול מה כולם חושבים שצריך לעשות? איך כולם רוצים שאתה תחייה?
תתבגר מהר ותתחיל לחשוב בעצמך על מה שמתאים לך, ואם לא תעשה את זה אז העולם יחרבן עליך ויטביע אותך בחרא.

יאללה צא מזה אתה כבר לא בגן חובה ולא בבית ספר.
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 13 אוקטובר 2011 18:12

סרבן קרבי כתב:אז הייתם ממליצים להשתמט וזהו?

לא. אנחנו צריכים פראיירים שיעשו צבא במקומנו :lol:
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 15 אוקטובר 2011 16:22

אתה יכול להיפגש עם קב"ן, ובכל זאת אם אתה רוצה להישאר...לאחר השיחה- אתה יכול לקרוא באתר של פרופיל חדש על הקב"ן...אחרי איבחון לקבל פרופיל נמוך יותר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים