שאלה להנהלת הפורום

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Aplaton
יצירת קשר:

שאלה להנהלת הפורום

הודעהעל ידי Aplaton » 24 אוקטובר 2011 20:47

סורי אם אין לזה קשר לפורום,אבל רציתי לישאול למה אתם לא עושים חובת הרשמה לפורום? אני מבין זה אולי ביגלל דיסקרטיות אבל אני חושב שמי שבאמת צריך עזרה יכול לקחת חמש שניות מהחיים שלו ולהירשם לפורום.
הנושאים פה ממולאים בכל מיני מלשבים ומורעלים למיניהם שלא מוסיפים מידע חדש לחיילים במצוקה וגורמים רק נזק.
אורח

Re: שאלה להנהלת הפורום

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 20:49

Aplaton כתב:סורי אם אין לזה קשר לפורום,אבל רציתי לישאול למה אתם לא עושים חובת הרשמה לפורום? אני מבין זה אולי ביגלל דיסקרטיות אבל אני חושב שמי שבאמת צריך עזרה יכול לקחת חמש שניות מהחיים שלו ולהירשם לפורום.
הנושאים פה ממולאים בכל מיני מלשבים ומורעלים למיניהם שלא מוסיפים מידע חדש לחיילים במצוקה וגורמים רק נזק.

אין פה מנהלים ימפגר...... האתר הזה כמעט מת זה לא מה שהיה פעם
סמל אישי של המשתמש
eran_manchu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eran_manchu » 25 אוקטובר 2011 16:28

יש פה מנהלים והפורום חי מאוד ופעיל.
אין חובת הרשמה בגלל הסיבות שהזכרת ועוד כמה.
הרעיון הוא שכל מי שמעוניין לשאול שאלה או להעלות נושא ירגיש חופשי לעשות את זה, בלי לחשוש הכל סוג של זיהויי.
אנחנו מקווים שהפורום מספיק חזק כדי לענות גם על שאלות של מורעלים למיניהם.
לפי דעתי הבעיה היותר גדולה היא עם אגרסיביות יתר של חלק מהעונים, ולצערי הפורום מתמלא בקללות מיותרות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2011 13:39

eran_manchu כתב:יש פה מנהלים והפורום חי מאוד ופעיל.
אין חובת הרשמה בגלל הסיבות שהזכרת ועוד כמה.
הרעיון הוא שכל מי שמעוניין לשאול שאלה או להעלות נושא ירגיש חופשי לעשות את זה, בלי לחשוש הכל סוג של זיהויי.
אנחנו מקווים שהפורום מספיק חזק כדי לענות גם על שאלות של מורעלים למיניהם.
לפי דעתי הבעיה היותר גדולה היא עם אגרסיביות יתר של חלק מהעונים, ולצערי הפורום מתמלא בקללות מיותרות.

איזה מנהלים יש פה? אתה? שבאת לשלוש דקות על השעות ונעלמת, אפילו לא מחקת את כל הספאם המחורבן שנמצא בכל פינה בפורום.
כמה אתה בא לפורום? פעם בחודש לחמש דקות? באמת כל הכבוד.
סמל אישי של המשתמש
eran_manchu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eran_manchu » 29 אוקטובר 2011 18:50

הפורום פועל במתכונת חופשית ככל הניתן - אין כוונה לא לי ולא לשאר המנהלים (שאכן קיימים) להשתלט על הפורום ולענות במקום משתמשים אחרים. הפורום נותן במה לכל מי שרוצה לשאול שאלות ולכל אחד/ת לענות עליהן.
תפקיד ה"מנהלים" הוא לוודא ששאלות נענות והתשובות נכונות ומתאימות, וכמו שאמרת להוריד הודעות ספאם.
אם יש לך הצעות לשיפור ויעול הפורום נשמח מאוד לשמוע ולשפץ את הפורום בהתאם.
תודה.

חירות פרושה אחריות, משום כך יראים מפניה מרבית בני האדם.
- ג'ורג' ברנרד שו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים