צריך עזרה לצאת מהיחידה - הפרופיל ירד ל45

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

bacheat
יצירת קשר:

צריך עזרה לצאת מהיחידה - הפרופיל ירד ל45

הודעהעל ידי bacheat » 28 אוקטובר 2011 22:36

שלום לכולם
אני משרת בצנחנים, בגדוד הגדס"ר. התחלתי את השירות שלי בתור לוחם.
אני כבר לא לוחם אבל עדיין באותה יחידה.
אתמול הייתה לי ועדה רפואית והורידו לי ל45 למשך חצי שנה (רפואי), כי יש לי "שיתוק על שם בל" (או בשם המוכר יותר - פציאליס).
זו בעייה בשבילי לישון בבסיס מכיוון שאני לא יכול לסגור את העין והטיפול כרגע הוא בעיקר טיפול מונע התייבשות (יובש בקרנית יגרום נזק בלתי הפיך) בקרנית שאומר הרבה טיפות עיניים, בלילה משחה מתחת לעפעף ופד שמכסה את העין ומשאיר אותה כמה שיותר סגורה בלילה. הבעייה היא כמובן היגיינה - אבק ולכלוך הם הדבר האחרון שהעין שלי רוצה להיות קרובה אליו כשהיא לא ממצמצת. מעבר לעובדה שחצי פרצוף שלי משותק ואני יכול לחייך רק בצד אחד, אוכל כמו מוגבל ונושך את השפתיים והפרצוף עקום וזה ממש לא כיף להיות ככה בבסיס.
בכל מקרה אני מעוניין לקבל הקלות בשירות, המטרה שלי היא יומיות קרוב לבית שזה אומר לצאת מהחטיבה. בכל מקרה גם הסתכסכתי עם מפקד בכיר בגדוד שהולך להאכיל אותי חרא.
הרופא הגדודי זה אחד הבני זונות הכי גדולים - כשחזרתי מ20 גימלים (הטיפול הראשוני כולל מלא כדורים שמפרקים לך את הגוף ונתנו לי הרבה גימלים) הוא אמר שאני אהיה חזק ואחזור לצבא, שהוא לא רואה סיבה לגימלים. ערערתי על החלטתו, שלחו אותי לקצין הרפואה החטיבתי והוא הפנה אותי לועדה רפואית עם המלצה ל24 ל3 חודשים (כך ספר הפרופילים אומר) ובוועדה הרפואית גם נפלתי על איזה מניאק אחר שהוריד לי ל45 לחצי שנה ואני רוצה לפחות לנצל את זה (גם יש מצב גדול שאני אערער).
בקיצור אני מת לצאת מהחטיבה, ברגע שאגיע לבקו"ם למיון מחדש אני דיי מסודר מבחינת פרוטקציה להגיע לבסיס שאני רוצה. אבל הבעייה היא לצאת מהחטיבה.
יתרת השירות שלי - שנתיים (25 חודשים).

השאלות שלי הן:
1. האם הפרופיל שלי מחייב על פי חוק לינה בבית? ואם לא, מה כן יכול לתת לי את זה?
2. האם אני זכאי לראות קצין מיון על פי חוק? ואם לא, איך לעשות את זה?
3. ביום שני יש לי תור לקב"ן (שבשביל לקבל אותו הסתכסכתי עם אחד המפקדים הבכירים בגדוד), האם הוא יכול להוציא אותי מהחטיבה, ואם כן, יש המלצות איך לעשות זאת?
4. האם יש לכם המלצות כלשהן, מעבר לשאלות הספציפיות שלי?

תודה רבה לעוזרים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים