עדכון ושאלה לגביי הצעד הבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

stayalive
יצירת קשר:

עדכון ושאלה לגביי הצעד הבא

הודעהעל ידי stayalive » 31 אוקטובר 2011 16:06

הייתי אצל פסיכי' היום, נתן לי 7 גימלים ופגישה הבאה עם הורים.
עכשיו הוא אמר לי שהוא לא רואה סיבה להוציא אותי ונתן לי מרשם לאיזו תרופה.

חשוב לציין שאת הגימלים הוא השתכנע להביא לי לאחר שהתחלתי לבכות כמו ילדה קטנה שאני רוצה בית ומה שהוא אמר לי היה שבסדר, רק אחרי פגישה עם הורים.. אבל בסוף קבלתי שבוע..

הוא היה נורא מזלזל, טלפונים וזה בלי הפסקה, והטון דבור שלו... קיצר, מה אני עושה האלה?
tavoriko
יצירת קשר:

Re: עדכון ושאלה לגביי הצעד הבא

הודעהעל ידי tavoriko » 31 אוקטובר 2011 17:39

היי.
תדבר עם ההורים שלך... תגיד להם עד כמה קשה לך... הורים נורמאלים רוצים בסך הכל בטובת ילדיהם ככה שאם תסביר להם איך אתה מרגיש והכל הם יתמכו בך ובפגישה הם ידברו לטובתך.... אל תעז לקחת את התרופות אלא אם אתה באמת סובל מבעיה כלשהיא.... בפגישה הבאה עם הפסיכיאטר שוב תהיה דיכאוני ותדאג לעמוד על שלך בנוגע לעזוב את הצבא... תגיד שאתה סובל שם... שבשבוע שהיית בבית דמיינת את עצמך שורף את עצמך עם התנור בישול, איך אתה דופק לעצמך את הראש עם הדלת של הארון והדלת כניסה, איך אתה שובר את אחת הנורות בבית ואז חומך לעצמך את הוורידים ביד... בקיצור דברים קיצוניים. ככה אני עשיתי (הכל בהצגה כמובן) והפסיכיאטר השתכנע מיד..
אשמח אם תגיד לי לי אחרי הפגישה הבאה שלך עם הפסיכיאטר אם זה עבד...
stayalive
יצירת קשר:

הודעהעל ידי stayalive » 31 אוקטובר 2011 18:48

tavoriko כתב:היי.
תדבר עם ההורים שלך... תגיד להם עד כמה קשה לך... הורים נורמאלים רוצים בסך הכל בטובת ילדיהם ככה שאם תסביר להם איך אתה מרגיש והכל הם יתמכו בך ובפגישה הם ידברו לטובתך.... אל תעז לקחת את התרופות אלא אם אתה באמת סובל מבעיה כלשהיא.... בפגישה הבאה עם הפסיכיאטר שוב תהיה דיכאוני ותדאג לעמוד על שלך בנוגע לעזוב את הצבא... תגיד שאתה סובל שם... שבשבוע שהיית בבית דמיינת את עצמך שורף את עצמך עם התנור בישול, איך אתה דופק לעצמך את הראש עם הדלת של הארון והדלת כניסה, איך אתה שובר את אחת הנורות בבית ואז חומך לעצמך את הוורידים ביד... בקיצור דברים קיצוניים. ככה אני עשיתי (הכל בהצגה כמובן) והפסיכיאטר השתכנע מיד..

תגיד וזה בסדר אם אני אביא רק את אמא שלי, כי אבא שלי גם ככה יתעצל לבוא וכבר אמרתי לקבנ"ית שרשמה את זה בפרופיל שלי שאני לא בקשר טוב איתו...
את התרופה אני לא מתכוון לבלוע, הוא רשם לי PROZAC עם שם קצת ישראלי יותר אבל זה אותה תרופה 1 על 1... אני יודע מה זה הדבר הזה, וזה יותר מסוכן מלהיות בלי תרופות בכלל... עכשיו מה אני אגיד לו? כי לא אמרתי לו "לא אני לא אקח שום תרופה"... אמא שלי בעיקרון נגד, אז בפגישה שאמא שלי תגיד לו ישר שאין סיכוי שאני אקח את זה...?

תודה רבה על העזרה!!
tavoriko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tavoriko » 31 אוקטובר 2011 19:10

stayalive כתב:
tavoriko כתב:היי.

תגיד וזה בסדר אם אני אביא רק את אמא שלי, כי אבא שלי גם ככה יתעצל לבוא וכבר אמרתי לקבנ"ית שרשמה את זה בפרופיל שלי שאני לא בקשר טוב איתו...
את התרופה אני לא מתכוון לבלוע, הוא רשם לי PROZAC עם שם קצת ישראלי יותר אבל זה אותה תרופה 1 על 1... אני יודע מה זה הדבר הזה, וזה יותר מסוכן מלהיות בלי תרופות בכלל... עכשיו מה אני אגיד לו? כי לא אמרתי לו "לא אני לא אקח שום תרופה"... אמא שלי בעיקרון נגד, אז בפגישה שאמא שלי תגיד לו ישר שאין סיכוי שאני אקח את זה...?

תודה רבה על העזרה!!

גם אני הייתי רק עם אמא שלי בפגישות (אבא שלי סגן אלוף והאמת שמשום שהוא התנגד אני ואמא שלי ניתקנו איתו קשר). ואל תיקח את זה ותגיד לו שאתה לא מתכוון לקחת את זה ותן גם לאמא שלך לדבר איתו שתצרח עליו קצת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים