עזרה | תהליך לשחרור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

qwert
יצירת קשר:

עזרה | תהליך לשחרור

הודעהעל ידי qwert » 06 נובמבר 2011 11:08

אז ביום שני שעבר הייתי אצל הפסיכיאטר, ובסוף הוא שאל אותי מה אני רוצה. עניתי לצאת מהצבא.
קבעו לי פגישה למחר שאני צריך לבוא עם הורה.
*מה קורה בפגישה הזאת? איך צריך להתנהג?
*ומה המשך התהליך? פגישה עם הורה, ואז מה? מחכים לועדה רפואית וכשיש אישור חותמים על הציוד והכל ובקום?

תודה.
אפלטון

Re: עזרה | תהליך לשחרור

הודעהעל ידי אפלטון » 06 נובמבר 2011 14:35

qwert כתב:אז ביום שני שעבר הייתי אצל הפסיכיאטר, ובסוף הוא שאל אותי מה אני רוצה. עניתי לצאת מהצבא.
קבעו לי פגישה למחר שאני צריך לבוא עם הורה.
*מה קורה בפגישה הזאת? איך צריך להתנהג?
*ומה המשך התהליך? פגישה עם הורה, ואז מה? מחכים לועדה רפואית וכשיש אישור חותמים על הציוד והכל ובקום?

תודה.

תתנהג כימעט באותה צורה ותבקש מההורה שיעזור לך ויגיד שהוא לא מוכן לזה שתמשיך לשרת כי זה פוגע בך גם כשאתה בבית,תדע שיש מצב שתחכה הרבה זמן בתור אבל זה שווה את זה.
אתה הולך לועדה רפואית ממתין,ניכנס לחדר חותמים לך על מסמך ההמלצה,ותלוי בבסיס שלך אולי תחזיר ציוד בבסיס או אולי בבקום,מה שבטוח בשביל הפטור אתה בכל מיקרה תצטרך לנסוע לבקום.
qwert1

הודעהעל ידי qwert1 » 06 נובמבר 2011 15:17

זה משנה מה ההורה חושב? כי שלי לא מבינים כלום וממש מתנגדים שאצא מהצבא.
לחכות הרבה זמן בתור? איזה תור?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 06 נובמבר 2011 21:32

ההורה גם מוזמן לדבר. אם הוא סותר את דבריך וטוען שאין לך בעיה, זה עלול להקשות עליך להשתחרר. אם הדברים שהוא אומר הם לא נכונים או לא שלמים ולא מייצגים את מצבך, כדאי לנסות להבהיר את זה לפסיכיאטר.

אם הפסיכיאטר ממליץ על שחרור, ההמלצה עוברת לוועדה רפואית שהיא בעצם חותמת גומי. לאחר הוועדה הרפואית יש ההליכים הטכניים שציינת לצורך שחרור מצה"ל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים