האם אפשר לצאת עם פרופיל אחר?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חופשי
יצירת קשר:

האם אפשר לצאת עם פרופיל אחר?

הודעהעל ידי חופשי » 12 נובמבר 2011 15:21

האם אפשר לצאת מהצבא עם פרופיל אחר שהוא לא 21 ו/או אי התאמה?
אמא שלי חוששת מכל ההשלכות, וכן קראתי כל מילה ומילה בפורום ובתארגט ...

יש לי פגישה עם הפסיכיאטר בעוד שבוע וחצי, האם אמא שלי יכולה לבקש ממנו לשחרר אותי בפרופיל אחר?
או לציין סעיפים "קלים" יחסית? אולי לבקש ממנו שנת שירות לאומי באיזשהו מקום(משטרה למשל) במקום שירות צבאי מלא?
מה אפשר לעשות מנסיונכם? תודה
אורח

Re: האם אפשר לצאת עם פרופיל אחר?

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2011 17:48

חופשי כתב:האם אפשר לצאת מהצבא עם פרופיל אחר שהוא לא 21 ו/או אי התאמה?
אמא שלי חוששת מכל ההשלכות, וכן קראתי כל מילה ומילה בפורום ובתארגט ...

יש לי פגישה עם הפסיכיאטר בעוד שבוע וחצי, האם אמא שלי יכולה לבקש ממנו לשחרר אותי בפרופיל אחר?
או לציין סעיפים "קלים" יחסית? אולי לבקש ממנו שנת שירות לאומי באיזשהו מקום(משטרה למשל) במקום שירות צבאי מלא?
מה אפשר לעשות מנסיונכם? תודה

אפשר לצאת דרך ועדת מצפון, אבל התהליך ארוך ומסורבל שאם אין לך אידיאלוגיה מאחורי הרצון לצאת אין לך שום סיכוי לצאת.
מלבד לא ידוע לי על פרופילים אחרים שמשחררים מן הצבא - רק פרופיל אחד משחרר וזה 21.
אימא שלך יכולה לבקש מיליון דברים, אבל שוב משחררים רק על 21, אם אתה רוצה אחרי השיחרור אתה יכול להתנדב בעמותות של שירות לאומי במשך שנה.
ואתה מקבל את אותן הטבות של חייל בשירות מלא (מלבד גודל המענק).
אתה מפחד מפרופיל שכמעט ואין לו השלכות חוץ מן המענק, במידה ויצאת דרך קבן הפרופיל שלך מועבר למשרד הרישוי ולמשרד לרישוי נשק. נשק לא נראה לי שמישהו ירצה להוציא (אלא אם הוא יתעסק בביטחון) ומשרד הרישוי פונה לאלו שיש בעיות נפשיות ספציפיות, במידה והצבא פנה אלייך תצתרך לשלם 500 שקל למדינת ישראל כדי לעבור אבחון שמוודה שאתה כשיר לנהיגה ושמאוד קל לעבור אותו.
עוד דבר שיש לו השלכות משיחרור מוקדם הוא מורעלים שיתקפו אותך מכל פינה, והדרך הכי טובה זה פשוט לסתום להם את הפה וזה תקף לכל סוגי הפטורים ;)
אני אישית משוחרר ולא נתקלתי באף בעיה המתוארת למעלה(חוץ מן המורעלים).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2011 21:14

כמו שאמרו לך אין פרופיל אחר, 21 - "לא כשיר לשירות בטחוני", איזה עוד פרופיל אתה רוצה?
חוץ מזה כמו שגם כן אמרו לך לא תתקל בבעיות שונות, חוץ מהמורעלים, אבל גם אין לך מה לדאוג, להמון אנשים לא אכפת בכלל ולאלה שכן שים זין.
בכל מקרה אתה תמיד יכול להמציא איזה סיפור, כמו לדוגמא להגיד שיש לכך איזו מחלה שבגללה ניתן לך הפטור (משהו קל, כמו איזהשהי אלרגיה למשל..)
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 12 נובמבר 2011 22:15

"אי התאמה" זה לא פרופיל. פרופיל 21 הוא הפרופיל היחיד שמשחרר מהצבא מטעמי בריאות (גופנית או נפשית), שכן הוא זה שמוגדר "בלתי כשיר תמידית לשירות ביטחון". ואלה בערך שתי האפשרויות היחידות העומדות בפניך. דרך אגב, יש כאן בפורום מישהו שעומדים לשחרר אותו על "אי התאמה" ולשלול ממנו את המענק והפיקדון המגיעים לו כחייל משוחרר - זה מה שאתה רוצה?

אתה גם מסתכל על הבעיה הלא נכונה. הפרופיל שלך הוא פרט חסוי לגמרי. האנשים בחברה שיידעו שלא שירתת בצבא, לא יתעניינו בדרך כלל מה הסיבה הספציפית, ואם כן, הרי היא סיבה בריאותית - הדבר המוצדק ביותר שיכול להתקבל על דעתם. ואשר לגופים שמקבלים פרטים מהצבא על בעיות בריאותיות על פי החוק (משרד הרישוי והיחידה לרישוי כלי ירייה) - גם בעלי פרופיל 45 נפשי (שלא משוחררים מהצבא) פרטיהם מועברים למשרד הרישוי וחלקם מזומנים למבחן, שכן מטרת משרד הרישוי היא לגלות מי לא כשיר בריאותית לנהיגה, ולא מי שירת או לא שירת בצבא - זה לא השיקול הרלוונטי, אלא רק האבחון הפסיכיאטרי יכול להעיד על בעיה שיש לבדוק. כך שאין כאן שום בעיה שנגרמת על ידי פרופיל 21.

לפרטים נוספים ראה "מי מפחד מפרופיל 21" בפורום הזה.
amphitamine

lortab withdrawal symptom

הודעהעל ידי amphitamine » 15 נובמבר 2011 01:53

pharma shop-drug.com
pletcherugj

Christian Louboutin Points de vente

הודעהעל ידי pletcherugj » 19 נובמבר 2011 14:26

Christian Louboutin's trademark unobstructed red soles are an louboutin clear endorse of the agree excellence. Since the despatch of his proper eponymous unit in 1991.jusqu'a 60% moins cher,louboutin pas cher Les fabricants vendent directement.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 12 אורחים