קבן חדש תהליך חדש- עצות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

פטור
יצירת קשר:

קבן חדש תהליך חדש- עצות

הודעהעל ידי פטור » 20 דצמבר 2011 11:53

אולי מכירים כבר את הסיפור שלי אולי לא, זה המתומצת- הייתי אצל קבנית בבסיס שלי (פרופיל 45) שלחה אותי לפסיכיאטרית שהעלתה לי קהס 50 שכרגע לא תורם כלום (אולי רק קיצור שירות שגם את זה עוד לא קיבלתי)
הקבנית לא רצתה לוותר עליי ולכן רק פסלה לי מקצוע. היא עזבה אחרי חודש ובאה קבנית חדשה, ישר ניצלתי את זה: אתמול הייתה הפגישה והיא כנראה תוציא (ככה אמרה ורמזה עוד הרבה) הקבנית נחמדה והכל אבל אמרה שכל התהליך שהיה נשכח ומתחיל מההתחלה.. היא תיפגש איתי בעוד שבועיים ואז תחליט אם לשחרר או לא. והיא ציינה שהיא לא מנסה למרוח אותי, היא פשוט לא יכולה לשחרר אותי תוך פגישה אחת... עכשיו השאלה שלי היא האם לחכות את השבועיים האלה (כי אולי היא תמשוך לעוד שבועיים) או במהלך השבוע הזה להתפרק ולהשתגע. חבר אמר לך אלייה תשתגע בכל הכח תהיה באשפוז מקסימום זה כולה ליום ואז אתה משתחרר... אמר חבר למחלקה וחבר אחר הסכים. השאלה שלי היא האם לחכות או להשתגע פשוט? לא אכפת לי מאשפוז ליום אם זה ישחרר אותי... ולא כזה קל להתאשפז לפי טענת החבר הזה.
אההה, ורק עכשיו שולחים לי את החוות דעת של המקאמ! פשוט שקרנים הצבא הזה!!! העיקר מחכים לתשובה הם אומרים.
טוב זה לא רלוונטי, אני רוצה דעה של בעלי נסיון, האם לחכות או לצאת מהאדישות ופשוט להשתגע להם.... אגב המפקד תומך בי והחוות דעת שלו לטובתי. יש לי כבר הרבה סעיפים אבל מבחינתם אני משתדל אז הם כאילו מטפלים בי העיקר שאני ישאר. האם זה הגיוני אבל שהיא קבעה פגישה לעוד שבועיים כאילו למעקב רק כי היא לא יכולה לשחרר תוך פגישה אחת?
אורח

Re: קבן חדש תהליך חדש- עצות

הודעהעל ידי אורח » 20 דצמבר 2011 14:33

פטור כתב:אולי מכירים כבר את הסיפור שלי אולי לא, זה המתומצת- הייתי אצל קבנית בבסיס שלי (פרופיל 45) שלחה אותי לפסיכיאטרית שהעלתה לי קהס 50 שכרגע לא תורם כלום (אולי רק קיצור שירות שגם את זה עוד לא קיבלתי)
הקבנית לא רצתה לוותר עליי ולכן רק פסלה לי מקצוע. היא עזבה אחרי חודש ובאה קבנית חדשה, ישר ניצלתי את זה: אתמול הייתה הפגישה והיא כנראה תוציא (ככה אמרה ורמזה עוד הרבה) הקבנית נחמדה והכל אבל אמרה שכל התהליך שהיה נשכח ומתחיל מההתחלה..

חחחחחחחחחח היא בטח תהיה שם רק חודש חודשיים אז היא אומרת לך שהכל נשכח ומהתחלה ואז הקבנית הבאה תגיד לך אותו דבר כי אתה מ-ט-ו-מ-ט-ם.

היא תיפגש איתי בעוד שבועיים ואז תחליט אם לשחרר או לא.

היא לא תחליט אם לשחרר או לא, היא תחליט אם לשלוח אותך לפסיכיאטר או למרוח אותך כי אתה טמבל.

והיא ציינה שהיא לא מנסה למרוח אותי, היא פשוט לא יכולה לשחרר אותי תוך פגישה אחת...

היא מורחת אותך, אפשר תוך חצי פגישה.

עכשיו השאלה שלי היא האם לחכות את השבועיים האלה (כי אולי היא תמשוך לעוד שבועיים) או במהלך השבוע הזה להתפרק ולהשתגע. חבר אמר לך אלייה תשתגע בכל הכח תהיה באשפוז מקסימום זה כולה ליום ואז אתה משתחרר...

אשפוז יכול להיות להרבה שבועות וחודשים, החבר שלך מטומטם בדיוק כמוך

אמר חבר למחלקה וחבר אחר הסכים.

איזה חברים יש לך חבל על הזמן, מנסים לזיין לך ת'צורה כי רואים איזה דפוק אתה

השאלה שלי היא האם לחכות או להשתגע פשוט? לא אכפת לי מאשפוז ליום אם זה ישחרר אותי... ולא כזה קל להתאשפז לפי טענת החבר הזה.
אההה, ורק עכשיו שולחים לי את החוות דעת של המקאמ! פשוט שקרנים הצבא הזה!!! העיקר מחכים לתשובה הם אומרים.
טוב זה לא רלוונטי, אני רוצה דעה של בעלי נסיון, האם לחכות או לצאת מהאדישות ופשוט להשתגע להם.... אגב המפקד תומך בי והחוות דעת שלו לטובתי. יש לי כבר הרבה סעיפים אבל מבחינתם אני משתדל אז הם כאילו מטפלים בי העיקר שאני ישאר. האם זה הגיוני אבל שהיא קבעה פגישה לעוד שבועיים כאילו למעקב רק כי היא לא יכולה לשחרר תוך פגישה אחת?

קשה לתת עצות כי אתה פשוט בן אדם מטומטם וחסר שכל..... ת'מבין?

פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 20 דצמבר 2011 16:50

ואתה מוכיח כמה שכל לך יש עם הדיבור הזה(: מה שכן היא לא משחררת אבל היא ממליצה, והיא הקבנית החדשה והקבועה הקודמת קודמה ואיתה היה לי אבוד הסיפור. עשיתי טעות. משבוע הבא אני שוב משתגע כי זה מה שיעזור לי רק. הגיון לא ילך פה. ולא יחזיקו אותי שבועות וחודשים באשפוז כי יראו שאני שפוי וגם לא ישלחו אותי בכזאת קלות לאשפוז, לא הקבנית הזאת לפחות. המפקד ממליץ לקבנית פטור ועכשיו זה עניין של זמן אבל אחרי כמעט 5 חודשים נמאס לי לחכות. ברמת העיקרון אני יודע מה לעשות... אבל סתם רציתי לפרוק פה ואולי גם לקבל תשובה מועילה במקרה שתעזור...
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 20 דצמבר 2011 18:32

אני מאחל לך הצלחה ושתצליח להשתחרר, אל תתיחס לזה שהגיב לך בתוך ההודעה שלך הוא ידוע בתור אחד שמגיב ככה לכל אחד... כנראה הוא מתוסכל מעט והוא מוציא את התסכול שלו....

שיהיה לך בהצלחה בכל דרך שתבחר בכל מקרה.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 20 דצמבר 2011 21:05

אני יודע...
ושוב כמו שכל פוסט אני אומר זה עניין של זמן אבל אני מבין שזה לוקח יותר מדיי זמן.
לא נראה לי שאני ישתגע ויעשה שטויות כמו שהציעו לי.
אני יחכה לפגישה שבעוד שבועיים (כבר פחות) ונראה לאן היא תחתור, אם זאת עוד מריחה למרות שהמפקד והקבנית רומזים לי שלא, אני יהפך ליותר קיצוני ולא ישאיר לה ברירה... עם הנתונים שלי שיש לי וואה וואה... קראתי אותם היום (חלקי)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 דצמבר 2011 01:06

פטור כתב:אני יודע...
ושוב כמו שכל פוסט אני אומר זה עניין של זמן אבל אני מבין שזה לוקח יותר מדיי זמן.
לא נראה לי שאני ישתגע ויעשה שטויות כמו שהציעו לי.
אני יחכה לפגישה שבעוד שבועיים (כבר פחות) ונראה לאן היא תחתור, אם זאת עוד מריחה למרות שהמפקד והקבנית רומזים לי שלא, אני יהפך ליותר קיצוני ולא ישאיר לה ברירה... עם הנתונים שלי שיש לי וואה וואה... קראתי אותם היום (חלקי)

פטור,
הוא אולי מדבר שטויות, אבל לדעתי יש קצת(מעט אחוז אפסי) דברי חוכמה מתוך כל השטויות שהוא מוציא.
אני אישית השתחררתי עם פגישה אחת מול הקבן(קבנית חדשה הכוונה), כך שהיא באמת מאכילה אותך שטויות,
אני אחרי חצי פגישה כבר ידעתי לאן השיחה הולכת וידעתי שהיא מתכוונת לשחרר אותי.
עוד דבר שלדעתי הוא נכון, שהיא קצת מורחת אותך,
אמרתי לך בפעם הקודמת שרשמתי, שכל מילה שגורם צבאי אומר לך, קח את זה בערבון מוגבל. אתה לא יכול לדעת אם הוא דובר אמת או שקר,
ולכן אני אישית התייחסתי לכל מילה שלהם כשקר ועד שלא היה לי אישור ביד לא האמנתי לאף אחד.
ההחלטה האם לחכות או להתחרפן היא ההחלטה שלך,
בכל דרך שתבחר אני מחזיק לך אצבעות, ומודיע לך שיש אור בקצה המנהרה, וב"ה תצא כבר מהגועל הזה.
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 22 דצמבר 2011 07:22

כמו שכבר אמרתי הם צבא של שקרנים!! נחכה כמו קוקסינל עוד שבוע וחצי לפגישה אבל בפגישה הבאה אני מפסיק עם האדישות! אני לא מכיר אותה ופחדתי לדבר על התאבדות אז עשיתי את זה ממש עדין. ואחכ ראיתי חוות דעת (ברבים) וחלק שלא הייתי אמור לראות ומסתבר שאין לי סעיפים אובדניים אז אין לי מה לפחד כל כך (כמו שלא פחדתי עד לפגישה האחרונה). אני יעדכן בעוד שבועיים, מה שכן אני רואה את האור בקצה המנהרה הרבה אומרים אפילו המפקד אמר, אבל גורמי הצבא לא אמינים במיוחד..
אפלטון

הודעהעל ידי אפלטון » 23 דצמבר 2011 19:17

שיחררו אותי תוך 7 שעות מהצבא,ועוד בזמן שהייתי צריך להישפט על ניפקדות.
היא מורחת אותך,כל עוד לא תראה סימנים אובדניים (נפשיים) לא ישחררו אותך.
וזה שתשתגע לא יתן לך כלום,בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים