אסור להתייאש בחיים אסור להתייאש!!! השתחררתי סוףסוף על 21!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dudu19
יצירת קשר:

אסור להתייאש בחיים אסור להתייאש!!! השתחררתי סוףסוף על 21!!!

הודעהעל ידי dudu19 » 21 דצמבר 2011 13:41

אחרי הרבה מלחמות והרבה פגישות סופסוף !!! אני בחוץ אני משוחרר טרי!!!!! ההמלצה מפסיכיאטר אזרחי להוציא אותי מהצבא עזרה לי רבות!!
אני מרגיש עכשיו הרבה יותר נפלא הרבה יותר נהדר, יש לי הקלה רבה מהלב שלי שסוףסוף כל הסבל והעוול הכבד שהיה לי נגמר!!
עצה שלי לכולם! לא לוותר פשוט לא לוותר כי בסוף כולם מצליחים לצאת כולם! לא משנה מתי איפה וכמה אתם בסוף תשתחררו!!

ושוב תודה רבההה לפורום המדהים הזהה ששוב ושוב מצליח לעזור לאנשים להשתחרר וכן קיבלתי פה מלא עצות שעזרו לי ליישם את כל תהליך היציאה בהצלחה.

בהצלחה לכולם :mrgreen:
5468
יצירת קשר:

Re: אסור להתייאש בחיים אסור להתייאש!!! השתחררתי סוףסוף על 21!!!

הודעהעל ידי 5468 » 21 דצמבר 2011 14:24

מזל טוב אחי...
אני בינתיים מלש"ב ולפני כחודש שלחתי לצבא חוות דעת חמורה מפסיכיאטר, אני צריך לקבל זימון לקב"ן בכל רגע, אז אני מקווה לכתוב הודעה כמו שלך בחודשיים הקרובים ;)
בהצלחה באזרחות :P
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 21 דצמבר 2011 17:57

dudu19 כתב:אחרי הרבה מלחמות והרבה פגישות סופסוף !!! אני בחוץ אני משוחרר טרי!!!!! ההמלצה מפסיכיאטר אזרחי להוציא אותי מהצבא עזרה לי רבות!!
אני מרגיש עכשיו הרבה יותר נפלא הרבה יותר נהדר, יש לי הקלה רבה מהלב שלי שסוףסוף כל הסבל והעוול הכבד שהיה לי נגמר!!
עצה שלי לכולם! לא לוותר פשוט לא לוותר כי בסוף כולם מצליחים לצאת כולם! לא משנה מתי איפה וכמה אתם בסוף תשתחררו!!

ושוב תודה רבההה לפורום המדהים הזהה ששוב ושוב מצליח לעזור לאנשים להשתחרר וכן קיבלתי פה מלא עצות שעזרו לי ליישם את כל תהליך היציאה בהצלחה.

בהצלחה לכולם :mrgreen:

אני שמח בשבילך
פטור
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פטור » 22 דצמבר 2011 09:43

שמח בשבילך. אותי מורחים כל כך הרבה זמן... נכון שאני יצא השאלה מתי... יש לי שוב פגישה בעוד שבוע וחצי שיוחלט אם לשחרר אותי או למרוח עוד. יש לך עצות?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים