תודה לכל מי שעזר לי השחררתי היום אחרי 5 חודש בצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

leetboy
יצירת קשר:

תודה לכל מי שעזר לי השחררתי היום אחרי 5 חודש בצבא

הודעהעל ידי leetboy » 08 ינואר 2012 16:57

תודה למי שעזר לי השתחררתי די מהר ולמרות שהייתי עריק 40+ לא ישבתי בכלא כי הפסיכיאטרית נתנה לי פטור.
תודה לכל מי שעזר סוף סוף אני חופשי אזרח :P
פטור
יצירת קשר:

Re: תודה לכל מי שעזר לי השחררתי היום אחרי 5 חודש בצבא

הודעהעל ידי פטור » 09 ינואר 2012 02:33

כיף לך אני עכשיו בדיוק 5 חודש בצבא ושבוע הבא בעזרת השם בלי נדר אני מקבל פטור הלוואייייייייייייייייי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2012 10:39

איך הצלחת להשתחרר אני עריק כבר חודש ושבוע ואני לא יודע מה לעשות הלאה.... ממש לא יכול להכנס לכלא אני אשתגעעעעעעעעעעעעעע מיזה
leetboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי leetboy » 09 ינואר 2012 21:39

אין לך מה לפחד מכלא או להשתגע זה ממש כמו קיטנה הייתי שם 17 יום בכולל פעם אחת על עריקות של כמעט 3 חודש ופעם אחת שהייתי סרבן.
כדי לך ללכת לפסיכולוג אזרחי שיתן לך המלצה לשחרור ואז לך ישירות לבהרן באיזה 8-9 בבוקר ותחכה לקבן עריקות זה לא הדרך לי זה עזר אבל אני מקרה חריג ממליץ לך לקרוא target21 וללמוד מה לעשות.
בהצלחה LeetBoy
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2012 22:18

תודה רבההה לך מאוד עזרת לי ישלך מספר טלפון של פסיכולוג או משו כי אני לא יודע איפו לחפש וקופת חולים לא מתעסקים עם זה ובאמת תודה רבה לך אני מקווה שישחררו אותי מהר כי אני מבין שרק על נפשי הכי קל לצאת ואני לא רוצה על נפשי
leetboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי leetboy » 09 ינואר 2012 22:55

רק שתדע שלצאת על נפשי ולצאת על רפואי זה בדיוק אותו דבר בשניהם כתוב מטעמי בריאות אז זה לא משנה אם אתה רוצה לצאת מהצבא על התנהגות חמורה צריך לשבת בכלא 6-10 חודשים וגם אז אולי לא תצא זה יותר מזל ורקע משפחתי.
לגבי פסיכולוג אזרחי ממליץ לך להיתקשר למכבי ולבקש מספר של פסיכולוג פרטי או לחפש באינטרנט ולשאול חברים ומשפחה.
חשוב שהמשפחה שלך תעזור לי כי רוב הסיכוים שהם ירצו לדבר איתם הכי חשוב זה לעשות את זה כמה שיותר מהר כי בנתיים אתה עריק עשיתה טעות שברחתה מבלי לעשות כלום עד עכשיו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 ינואר 2012 23:08

אז מה אני יעשה עכשיו ילך לפסיכולוג ועם מה שהוא כותב לי לאן ללכת ?ואם יגידו שהאישורים לא טובים ויתנו לי לשבת בכלא כמה זמן יתנו לי?אמרו לי ששואלים אתה רוצה להתגייס ועם אני אומר כן משחררים אותי ואם לא נותנים לי לשבת עוד השאלה כמה זמן מהרגע שאני ניכנס אני יצטאך להיות שם כי הבנתי שאין עם מי לדבר הם התיחסו אלי כמו לכלב עוד ליפני שיגיע הגיוס שלי ובגלל זה סה הגיע לכסה מצב שאני עריק כבר חודש ושבוע
leetboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי leetboy » 09 ינואר 2012 23:32

אחרי שאתה רואה פסיכיאטר אזרחי והוא יתן לך המלצה לצאת מהצבא אתה הולך לבהרן לא מסגירים עריקים ונפקדים אז אל תפחד אם אין לך חוגר אז נראה לי יהיה לך בעיה להכנס ותהיה חייב לקבוע טור.
אין דבר כזה שהאישורים שלך לא טובים אם פסיכיאטר צבאי נותן לך פרופיל 21 ואתה עובר וועדה רפואית מתחשבים בך.
הגעתה ביכלל לגיוס שלך? או שפשוט לא הגעתה אם לא הגעתה אתה במצב יותר טוב כי אתה משתמט ומשתמטים לא יושבים הרבה בכלא.
עדיף לך כבר מחר לקבוע טור לפסיכולוג אזרחי שיתן לך המלצה לצאת מהצבא ואז לבהרן ממליץ לך שוב לקרוא target21 ולהיכנס לדמות! כי לא קל לצאת מהצבא וצריך לדעת מה לעשות הפגישה עם הפסיכולוג האזרחי תהיה אימון לפסיכיאטר הצבאי שהוא יותר קשה.
בהצלחה LeetBoy
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 11:38

הגעתי ביום של הגיוס אבל לא חתמתי על כלום הגעתי רק לבקש קבן ולא נתנו לי אז הלכתי ושוב תודה אחי אני עכשיו יחפש פסיכולוג ויתחיל לפעול
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 21:05

אחייי הציעו לי ללכת לעורך דין שיטפל בזה .. מה אתה אומר לתת לעורך דין לטפל בזה או ללכת לבד לבהרן והכול? .. כי אין לי סעיף נפשי אז עדיף לתת לעורך דין ?? ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 22:39

אורח כתב:אחייי הציעו לי ללכת לעורך דין שיטפל בזה .. מה אתה אומר לתת לעורך דין לטפל בזה או ללכת לבד לבהרן והכול? .. כי אין לי סעיף נפשי אז עדיף לתת לעורך דין ?? ..

זה בעיה אתה מבין כי בלי סעיף נפשי יש עם זה בעיה... אני אומר יענו לאם הולכים למקום אחד או לשני זה משהו שונה דברים שונים כי זה שונה הכל אתה מבין?? אז מה לך נראה עדיף ?? כי לטפל בזה לבד או אחר זה דברים מסובכים....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2012 22:43

מה לא הבנתי אותך ??
leetboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי leetboy » 11 ינואר 2012 05:15

אני לא יודע איך עורך דין יכול לעזור לך אבל אולי הוא יכול.
אני אמרתי לך מה אתה צריך לעשות אם אתה רוצה לצאת על נפשי(רפואי) יש כמה דרכים לצאת מהצבא רק תבחר אחת ותתמיד בה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 11:55

אני יודע שעל נפשי הכי קל לצאת אבל אני לא אחד שיודע לשחק אותה בגלל זה אני הולך עם האמת שלי ובגלל שאני לא שחקן ובא לשקר או לחרטט עליהם נידפקתי .. וואלה כול האל ושהולכים מחרטטים אותם שהם בדכאון שהם משוגעים וכאלו מצליחים לצאת ואני שבא עם האמת הם בכלל לא מקשיבים אולי באמת עדיך לשקר עליהם ולשחק אותה משוגע ולצאת על נפשי אני רק פוחד שלא יצליח לי כי אני אחד שלא יודע לשחק אותה ולשקר וכאלו..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים