הסיפור שלי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Yossarian
יצירת קשר:

הסיפור שלי

הודעהעל ידי Yossarian » 21 ינואר 2012 14:38

טוב חברים... אז הסיפור שלי קצת שונה.

אני בצבא כבר שנתיים ו 4(אוגוסט 09). מאוחר מדי לצאת , ולמרות שניסיתי לצאת מהתפקיד ומהצבא אצל קב"ן לא נתנו לי, למרות שבפועל אני מבין שויתרתי כי זה תהליך מאוד קשה ועד שתצא יזיינו לך את הנשמה - עכשיו אני מבין זאת הייתה טעות.
יש לי הרבה חברים שיצאו(על נפשי וגם על אי התאמה כל אחד אחרי תקופה שונה) וחיים את החיים שלהם בלי שום בעיות כמו שאומרים, מיותר להגיד שאני מקנא בהם....
במקום לזיין, לעבוד וללמוד אתה טוחן 3 שנים במערכת מפגרת,ששמה עליו זין ענק ומנצלת אותך בלי בושה, זה אחד הדברים הנוראים ביותר שקרו לי, ואני מאוד מצטער שנתתי לזה לקרות ולשנים היפות ביותר להתבזבז.

האמת המרה היא שניכנעתי ללחץ החברתי, ל"מה יחשבו עלי" ושלא יקבלו אותי לעבודה וללמודים ושקרים כאלה.... ואני מאוכזב מעצמי מאוד.
כמובן אי אפשר להתעלם מהעובדה שהצבא תורם לך, אבל זה תלוי מאוד באיזה תפקיד אתה נמצא ומה אתה עושה שם בכלל.
תחום התפקידים שיצא לכם ממנו משהו הוא צר מאוד ומקומבן כולו לילדי הקצינים הבכירים ומקומבנים אחרים, בסופו של דבר באזרחות אם תעבדו קשה תוכלו לתרום לעצמכם ולמדינה הרבה יותר.

בקיצור בהצלחה לכם!
dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: הסיפור שלי

הודעהעל ידי dudu_dudu » 21 ינואר 2012 15:49

חבל שוויתרת אם היית בודק באינטרנט מעט על ההשכלות של שחרור משירות צבאי או שואל כאלה שמבינים תאמין לי שלא היית בכלל פוחד לצאת.... וזה לא צריך לעניין אותך מה אחרים חושבים... כי הרי אי אפשר לדעת על מה קיבלת את הפטור.... אני מלשב ואני בדרך לקבלת פטור וכל פעם אני נתקל בכאלה שמתים לצאת מהצבא או כאלה שכבר עמוק עמוק בבוץ ולא יודעים מה לעשות.... אין לי כבר שום התלבטויות בנושא, אלא רק לקחת את הפטור ולעוף מהגועל הזה עוד לפני שנכנסתי...

שיהיה לך בהצלחה בהמשך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 ינואר 2012 16:33

אחי זה בסדר...סיים את הצבא, קבל את המענק שלך וצא לחיות... נסה לקחת את החיובי מהחוויה שלך, אני יודע שאין יותר מידי חיובי, אבל בכל זאת.
אני בדרך לקבל פטור והסיפור שלך מדרבן אותי יותר
Yossarian
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Yossarian » 22 ינואר 2012 19:41

קחו את עצמכם לחופשי

ולאלא שלא סגורים על עצמם אני אוסיף...

אחד הדברים המעניינים ביותר בכל הרצאות הקב"ן ששמעתי (אני מפקד אז שמעתי הרבה) היא מתי בזמן השרות החיילים מתאבדים, ובעצם יש שתי תקופות.
הראשונה והעיקרית היא עם הגיוס לצבא השוק הראשוני, בלי בית בלי משפחה וכו'
והשניה??? תאמינו או לא... לקראת השחרור הקרב, כנראה מההבנה שבזבזתה 3 שנים בלי סיבה ובלי תכלית.
אז תסיקו את המסקנות (אני ת'אמת די מפחד להיכנס לסטטיסטיקה... אבל יהיה טוב).

נתון מעניין נוסף הוא ש - 80% מהמתאבדים לא פונים לגורמי בריאות הנפש בצבא... אם זה תעשו מה שבא לכם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 ינואר 2012 20:49

Yossarian כתב:קחו את עצמכם לחופשי

ולאלא שלא סגורים על עצמם אני אוסיף...

אחד הדברים המעניינים ביותר בכל הרצאות הקב"ן ששמעתי (אני מפקד אז שמעתי הרבה) היא מתי בזמן השרות החיילים מתאבדים, ובעצם יש שתי תקופות.
הראשונה והעיקרית היא עם הגיוס לצבא השוק הראשוני, בלי בית בלי משפחה וכו'
והשניה??? תאמינו או לא... לקראת השחרור הקרב, כנראה מההבנה שבזבזתה 3 שנים בלי סיבה ובלי תכלית.
אז תסיקו את המסקנות (אני ת'אמת די מפחד להיכנס לסטטיסטיקה... אבל יהיה טוב).

נתון מעניין נוסף הוא ש - 80% מהמתאבדים לא פונים לגורמי בריאות הנפש בצבא... אם זה תעשו מה שבא לכם.

הסטטיסטיקות שהצבא מספק שוות לתחת כי הם לא יפרסמו משהו בניגוד לאינטרס הצבאי.
80% "לא פונים" בתחת שלי, וכדאי שאתה שמתיימר להיות עלק "מפקד" תתחיל לפקפק בכל שטות שאתה שומע, למרות שהכי קל להאמין כמו פתי למה שמספרים לך בהרצאות ולהרגיש כמו מפקד חכם גדול בתחת.

בל נשכח שההנחיות גם אומרות, כי הדבר הראשון שיש לעשות בעת שחייל נפצע זה לקחת לו את הנשק... וזה אחרי שהרבה אנשים שחטפו כדור והפסיקו להרגיש את הרגליים, או איבדו את הביצים או הזין או רגליים או עיניים ע"י רסיסים כדורים ומטענים, החליטו לתקוע לעצמם אחד בראש.
Yossarian
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Yossarian » 23 ינואר 2012 15:44

אחי לא ביקשתי שתוציא עלי ת׳חרא שמישהו אחר שפך עליך, בטח לא כשאתה מתחבא מאחורי המסך כמו שמוק. דבר שני תקרא עם העיניים (לא עם התחת) ותראה שאין פה נימה של התיימרות. רק רצון טוב. אם אין לך משהו טוב להגיד פשוט תשתוק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 ינואר 2012 03:12

אורח כתב:
Yossarian כתב:אחי אם ככה דיברתה עם הקב״ן לא פלא שעפתה מהצבא, למרות שהיה אפשר לנצל את האגרסיות שלך. ודי לעשות פוזות. לא באתי לפה לריב. אתה כולך מבולבל שתקבל פה כתובת ובא באיומים מזל שלא כולם בפורום הזה מפגרים כמוך.

לך לך תמשיך לאכול חרא בצבא תקרא לעצמך מפקד או קוקסינל מה שעושה לך הרגשה יותר טובה בזמן שטוחנים אותך בתחת תמורת 300 שקל בחודש.... ואחרי זה תמשיך במילואים יבן שרמוטה כי אין לך ביצים לעשות שום דבר בלי אישור מאבא ואמא וכל השכנים חתיכת סמרטוט חסר עמוד שידרה... חבל שלא נזלת לאבא שלך על המיטה והיית נשאר כתם על המזרון במקום גוש החרא שגדל ממך.

תפסיק להיות פאקינג יצור ולהתנהג כמו חרא לכל אחד שבא לפורום הזה, אנשים באו לתת עזרה לאנשים שצריכים אותה, לא באנו לפה בשביל החרא שאתה מוציא מהתחת שלך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים