עזרה בתהליך שיחרור - שלב הפסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Siren
יצירת קשר:

עזרה בתהליך שיחרור - שלב הפסיכיאטר

הודעהעל ידי Siren » 22 ינואר 2012 19:41

לפני חודש קיבלתי התקף חרדה רציני באמצע הלילה בבסיס וביקשתי לראות מישהו מקצועי דחוף. פינו אותי למיון ומשם לפסיכיאטרית אזרחית -
שנתנה לי חוות דעת +הפנייה לפסיכיאטר צבאי בברה"ן בתל השומר.
הגעתי לברה"ן עם ההפנייה של הפסיכיאטרית ושלחו אותי במקום זה לקב"נית. אחרי פגישה ארוכה עם 2 קב"ניות (בו זמנית) הן קבעו לי פגישה עם ההורים לעוד שבועיים
ביקשתי גימלים נפשיים בטענה שאני לא מסוגלת להיות בבסיס יותר, ולא הסכימו לתת לי.
אחרי כמה התקפי חרדה בבסיס ביום שאחרי המפקדת שלי סידרה לי גימלים רפואיים והייתי בבית עד הפגישה עם ההורים.

בפגישה עם ההורים ההורים אימתו כל דבר שאמרתי לקב"נית וסיפרו לה שאני סובלת מדכאונות ומקשיים חברתיים עוד מגיל צעיר.
אחרי זה הקב"נית הפנתה אותי לפגישה עם פסיכיאטר צבאי עם המלצה לשחרור ונתנה לי גימלים נפשיים עד אז.

הפגישה ביום רביעי. לפי מה שהבנתי אני בדרך החוצה אבל יש סיכוי שהפסיכיאטר יעצור את התהליך וייתן לי רק הורדת פרופיל או משהו בסגנון.
מה הסיכויים שזה יקרה מניסיונכם האישי או בכללי מההתרשמות שלכם?תודה
Yossarian
יצירת קשר:

Re: עזרה בתהליך שיחרור - שלב הפסיכיאטר

הודעהעל ידי Yossarian » 22 ינואר 2012 19:46

מעולם לא יצאתי מהצבא אבל...

את בדרך החוצה וזה בטוח, לפי סיפורים ששמעתי יש מצב שהפסיכיאטר ינסה "למכור" לך כל מיני הקלות כמו הורדת פרופיל, קה"ס ולא יודע מה, אבל לפי דעתי את עם רגל אחת בחוץ.

אבל עדיין חשוב תיסגרי קודם כל עם עצמך שאת רוצה לצאת, ואחרי שניסגרת תלחצי בכל הכוח ותוציאי הכל בשביל שהוא יבין שמקומך מחוץ לצה"ל.

בהצלחה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 17:26

תודה על חוות הדעת... אני מפחדת שיסבנו אותי ויוציאו אותי עם פרופיל 45 או משהו בסגנון כי שמעתי שזה קרה לכמה אנשים שעברו בדיוק את התהליך שלי
עוד מישהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2012 17:35

לא רוצה לצער אותך, אבל שום דבר עוד לא סגור.
הפסיכיאטר יכול להחליט כל מה שבא לו. החל משום דבר ועד לפטור.
מה שכן, אם לא תצאי על הפעם הראשונה, תמיד אפשר לנסות שוב ואז הסיכוי גדל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים